Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

Egész mutatós darabok.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) chubii


chubii
senior tag

Nem rossz....kár,hogy egyik sem android....

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#3) Avicularia


Avicularia
veterán

szépek...mint két szappantartó :C

(#4) EczkE


EczkE
addikt

Kedvelem az ilyen készülékeket. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#5) kmarkk22


kmarkk22
aktív tag

ilyen ocsmány telefonokat már rég nem láttam. :S ez a műanyag csillogó csodaborítás hát nem kicsit gyűjtheti az újlenyomatokat. és a képernyőjük is tök kicsi, és hát a touchwiz-zel nem lesz olyan az élmény mint x10 mini-n...

(#6) Permet Elek válasza kmarkk22 (#5) üzenetére


Permet Elek
senior tag

"Hát lehet nem lesz olyan élmény mint az x10 minin." De akinek nem telik rá + szereti a nyomógombos megoldásokat azoknál, talán számításba jöhet. Kedves murkika.

[ Szerkesztve ]

(#7) Bluegene válasza kmarkk22 (#5) üzenetére


Bluegene
addikt

mindenkinek tetszik, csak neked nem

egyedül maradtál a véleményeddel :P

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#8) BloodRay


BloodRay
veterán

Hehe, erről a hírről eszembe jutottak az új iphone topikjában a sok újdonságot kereső hozzászólások. :DDD
Egyébként az alsó kategórában biztos keresettek lesznek ezek is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) RaveForce válasza Bluegene (#7) üzenetére


RaveForce
veterán

nekem se tetszik :P
najo a palm pre koppincs az egész kellemesnek tűnik jó áron, de a másik csapnivaló, az a qwerty... :Y pfejj

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10) atike


atike
nagyúr

Nekem (sem) jön be. Valahogy nem tetszik egyik qwerty kialakítás sem. Mondjuk attól még lehet jó... Másnak... :)

(#11) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez a csillogó műanyag :Y Mekkora kijelzővel rendelkeznek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.