Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Memmaao


Memmaao
addikt

És megint itt tartunk, hogy drága/ nem ér ennyit/ öltönyhöz nem megy / nincs rá szükségem... Egy, a cikk írója szerint is kiemelten réteg termékről beszélünk... Polar óra többet tud. Miben? Mellkas pánttal pontosabb pulzust mér. Ez igaz! Az optikai pulzus mérősök ugyanennyit tudnak, nem többet, nem jobbak. Értesítést fogadni a Samsung tud jobban. Abban meg a Polar gyenge. Egy Garmin Fenix 5, ami a gyártó csúcskészüléke, ennek az órának minimum a duplája, illetve a csillagos ég. Igen, sportbabn az is jobb. Értesítésben gyengébb. Öltönyhöz nem való, ez igaz. Arra egyedül csak a HW 1 gen., ami nagyobb kompromisszumok nélkül elfogadható. De én pl. ha öltönyben vagyok, Certina öltöny órát húzok. A gear S3 szerintem szebb ennél. Ez egy kicsit retro bulova beütést kelt a szögletes tokkal. Egyébként én a gear S3-at is lecseréltem egy Pebble Time Round-ra. Fél évig volt meg a gear S3, rengeteg funkcióját nem használtam ki. Sportoláshoz van ant+ eszközöm, nem használnán egyik okosórát sem, annál jobban félteném, hogy eltörik, ha zakózom. A PTR számomra minden szempontból kielégítő eszköz, mint okosóra.

My name is Bond, James... Dean.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.