Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

A belso tarhelyre kozvetlen Spotify offline is lehet menteni?

(#2) mrThomi


mrThomi
addikt

hogy hívják az előző modellt ami most olyan kedvező árú ? 30 euroért vettem most valami kínai vackot de a kábel ahogy a hátsó fejemnél lóg levisz az életről. Van valami best buy cucc esetleg ilyen 50 euro környékén ?

Nothing Phone (2a)

(#3) Wesder válasza mrThomi (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Gear IconX 2017

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) ollie válasza mrThomi (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az előző modell még leárazva is 50.000 Ft körül van.

***

(#5) Elpresidente válasza ollie (#4) üzenetére


Elpresidente
tag

kék színben 40ezer a Samsungnál.

Xbox gamertag: goserHU

(#6) domerator válasza mrThomi (#2) üzenetére


domerator
veterán

A hátsó fejednél?? :Y :DD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#7) prolad


prolad
őstag

Végre itt már van type c meg erősebb üzemidő, ezek hiányoztak az első szériából. Viszont azt meg elég jó áron adják, 40ért vettem október elején, annyit bőven megért.
Itt mennyire pontos az érintőfelület hidegben? A tavalyinál mrg tud hülyülni.

(#8) szentkuti11 válasza Kasya (#1) üzenetére


szentkuti11
addikt

Sajnos nem, csak a helyi fájlokat dobálhatod át a telefonodról egyesével, vagy asztaliról, USB-kábellel csoportosan.

(#7) prolad: Mínuszokban nem próbáltam, de 5 fok alatt jónak tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Tetszik nekem személy szerint az ilyen koncepciójú fülhallgató, de amilyen szétszórt vagyok sokszor, az lenne a vége, hogy hetekkel később az egyiknek nyoma veszett, onnantól kezdve meg reszeltek egy drága fülesnek. Úgyhogy nekem marad a nyakpántos verzió, azt egy kicsit nehezebb elveszteni :D

All→M8

(#10) Kasya válasza ollie (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ahhoz kepest nem is tunik soknak az uj modell 72k-ért.

(#11) vicze válasza ollie (#4) üzenetére


vicze
félisten

Ne viccelj már a régit 100$ utánad dobják eBay-en akár új bontatlant. De használtan láttam 50$ alatt is. Egy akkora f*s termék, hogy a kutyának se kell.

(#12) Z_A_P


Z_A_P
addikt

hogy a darabja 82 mAh-s akkumulátort csak egyszer képes teljesen feltölteni a 340 mAh kapacitású töltőkapszula. Egyébként másodszor is belekezd, 2-3 órányi extra üzemidőt még nyerhetünk vele.

Hogy mi? :F Mi az hogy egyszer kepes feltolteni? Mi az hogy masodszor is belekezd?

OK

(#13) vicze válasza Z_A_P (#12) üzenetére


vicze
félisten

2x86mAh az 172mAh,ezt a 340mAh aksi 1x tudja teljesen és ha ez után rárakod, akkor amennyi maradt azt rátölti. Mivel van töltiési veszteség, így 280-300mAh körül van, amit valósan tud tölteni.
Gyakorlatban úgy működik, hogy mindig rátölt, így a füles mindig tele lesz.

Sajnos ez ennek a konstrukciónak egy rettentő elb**** része. Legalább törekedhettek volna arra, hogy az Apple szintjét hozzák.

(#14) Z_A_P válasza vicze (#13) üzenetére


Z_A_P
addikt

Jaaaa, ok, vagom,beneztem, azt hittem a toltorol van szo.

OK

(#15) ollie válasza vicze (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A teszt szerint nem fos.

***

(#16) vicze válasza ollie (#15) üzenetére


vicze
félisten

1,5h üzemidővel mi legyen? (továbbra is a 2016-os modellről beszélünk)
Nem tudom te melyik részét értelmezted jónak a tesztjében, de kb. még a funkciók fele nem is működött akkor benne.

(#17) prolad válasza vicze (#16) üzenetére


prolad
őstag

Azért messze nem olyan rossz a sima, és a másfél óra is csak akkor igaz, ha telefonról zenét hallgatsz+ megy a pulzusmérés stb., ami ugyan nem sok, de a többség jó eséllyel tart ilyen időközönként szünetet,akkor meg mehet a dobozba.
Ha meg csak zenét hallgatsz már tovább bírja (1 óra 20 perces utazás alatt mobilról ment a zene, kb 70 százalék hangerőn, ez 40 százalék akksit igényelt), ha rátöltöd a zenét (4GB tárolóra lehet bőven pakolni), akkor meg elég jól bírja, 3 naponta szoktam tölteni, ez 6szor 1 óra 20 perces utat tesz ki és még ilyenkor se jelzi, hogy kevés az akksi (ezt 10 százaléknál teszi meg, ezután még fél órát lazán kibír). Ami a baja, hogy készenlétben talán jobban merül a kelleténél, a fő egységnek kiválasztott füles előbb fog lemerülni és a töltődobozon nevetséges a visszajelzés, legalább 4 led kéne hátulra.

(#18) xmaas


xmaas
őstag

Gyenge de legalább jó drága , mondjuk azoknak akik hátizsákkal mennek WC re is illetve van mindig náluk power bank vagy autós akkumulátor a vállukon bőven jó alternatíva lehet na meg persze elég nekik súlyos tíz ezrekért valami alja cincogás (hangzás)

Hiába meg nagyon messze vannak ezek a kütyük az elfogadható szinttől ,legalábbis szerintem egy normális gondolkodó ember nem vállal be ennyi kompromisszumot meg macerát ennyi pénzért persze ha szeret is minőséget,tartósságot kapni a keservesen megdolgozott pénzéért cserében .

[ Szerkesztve ]

(#19) macskea


macskea
őstag

Szóval egy 60-70e-s bluetooth füles AptX nélkül bántóan fémes hanggal, V karakterisztikával "Tetszett" minősítést kap? Most komolyan, kaptatok ti ezért pénzt?

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#20) Jeanne d'Arc

Ennél nincs olyan érzeted hogy kieeik a füledből?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#21) thebear007 válasza Jeanne d'Arc (#20) üzenetére


thebear007
aktív tag

A régi verzió sem esik ki, cseréld le a fülrészt. De annak az üzemidejével nem vagyok kibékülve, nekem streammel 1 óra.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#22) sti


sti
tag

A regivel az volt a legnagyobb bajom hogy a bolcso nem kapcsolt le toltes utan es lemeritette a fulest. Igy akar mikor kivettem az utotokbol mindig halott volt, 2x kuldtem vissza aztan feladtam. Ennel tapasztaltatok hasonlot?

(#23) total90 válasza domerator (#6) üzenetére


total90
veterán

Én ezen röhögök már egy ideje :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#24) belakiraly válasza mrThomi (#2) üzenetére


belakiraly
tag

Én elöl hordom, póló, vagy pulóver nyakán engedem be. Így nincs az, hogy oldalra csúszik hátul a sál alatt és amikor fordulok, kirántja a fülemből.

(#25) mackoman válasza macskea (#19) üzenetére


mackoman
tag

Valszeg igen....

(#26) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Én az előzőt használtam(szenvedtem) 1 évig, aztán meguntam és visszavittem a médiába és visszakaptam az árát ami most ajándékkártyán csücsül és várok hogy ez a 2018-as változat kapható legyen. Magyarországi megjelenésről van valami hír?

A tapasztalt hibák:
- Ha nem használtam kb 2-3 napig csutkára merült. Tényleg rövid az üzemidő de az edzésem végéig azért éppen kibírta.
- A TouchPad elég gyakran meghülyült és használhatatlan volt.
- A vége felé amikor bedugtam a fülembe fura recsegő cincogó hangot adott ki.
- A jobb oldali kurva gyorsan merült, ha átváltottam hogy a bal legyen a fő füles akkor kb egyszerre merült a kettő, csak mivel a telefon a jobb. zsebemben volt így gyakran akadt szaggatott a zene...

A hangjával én meg voltam elégedve, tény hogy talán egy picivel lehetett volna jobb is, de nekem megfelelt. A hibákat leszámítva nekem tetszett ezért akarok befizetni az új verzióra.

(#27) Xeon7 válasza mgTerminator (#26) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Én ma hoztam el a 2018-s verziót a Budapesti Árkádba lévő Samsung márkaboltból.

(#28) mgTerminator válasza Xeon7 (#27) üzenetére


mgTerminator
veterán

Na az szuper! Tapasztalatokat kérlek írd le ide vagy privátba! Köszi! Én még várom hogy a médiában megjelenjen, oda szól a pénzem.

(#29) Jano_023


Jano_023
őstag

Hali, gondolkozom egy ilyen füles beszerzésében és a véleményeteket szeretném kérni. Aki használja az hogy van vele megelégedve? Előre is köszönöm.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#30) Austin F.


Austin F.
tag

[HANGERŐ PROBLÉMA ÉS MEGOLDÁSA] - hogy nektek ne kelljen annyit szívni vele

Hibajelenség: a két füles hangereje elhangolódott egymástól, a bal sokkal halkabb lett.
Hosszú és nagyon bosszantó többszöri reseteléssel (szoftveresen és hardveresen) és többszöri app-újratelepítésekkel sikerült egyszer megoldani, aztán a probléma újra jelentkezett, és úgy éreztem, felrobban az agyam.
Végül angol nyelvű Samsung fórumok hosszas olvasgatásával megtaláltam ezt a megoldást, ami egyelőre megoldotta:

Megoldás: A telefonon a Bluetooth advanced beállításai között keresd meg és engedélyezd a Media Volume Sync opciót (magyarul gondolom Média hangerő szinkronizálása, vagy ilyesmi lehet a neve). Ez a kapcsoló nekem csak akkor volt aktív, ha a fülhallgató (mint ezt a featúrát támogató periféria) csatlakozva volt a telefonhoz.
A forrás szerint a Dolby Atmos engedélyezése szintén használ a hangminőségnek.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#31) mgTerminator válasza Austin F. (#30) üzenetére


mgTerminator
veterán

De ha jól látom ehhez Samsung teló kell, nem?
Amúgy én visszaküldtem gariban és kicserélték, azóta nem jelentkezett hála istennek. Nem is értem az appban miért nincs erre lehetőség, és a reset miért nem segít.... Én is reseteltem többször is, azért gondoltam hogy hardveres a hiba.

(#32) mgTerminator válasza mgTerminator (#31) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nah nekem megint a jobb oldal lett halkabb... nem igaz hogy erre nincs valami megoldás :W :W :W

(#33) Austin F. válasza mgTerminator (#31) üzenetére


Austin F.
tag

UPDATE: Végül nekem a fenti mégsem oldotta meg, és eddig nincs megoldás a problémára. Elvittem a MediaMarkt szervizbe, kicserélték mindkét füldugót, majd egy hónap múlva újrakezdte: a bűvös 20 perc után elhalkul a jobb dugó.
Most le akart rázni a szerviz azzal, hogy már nem garanciális, de mivel új darabra cserélték az előző menetben a dugót, így azokra újraindult a garancia, meg kell oldaniuk.

Tényleg elképesztő h tele van ezzel a problémával a net, és nincsen rá megoldás, csak ezt a tisztítós baromságot nyomják, ami hülyeség, mert ez HW/SW probléma, nem koszolódás. Nem is volt ideje elkoszolódni, főleg nem egyoldalasan, főleg nem úgy hogy csak 20 perc után jelentkezik és a töltéskor elmúlik.

Ez máskülönben egy kiváló termék, és ilyen otrombasággal qrják el, h nem képesek egy ilyen egyszerű szoftveres javítást megcsinálni rá.

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#34) Austin F.


Austin F.
tag

Az utódja is csinálja, fantasztikus:
Galaxy Buds right side volume low
Most rendeltem egy kínai Buds koppintást, az lesz a mulatságos, ha az is csinálja majd.

[ Szerkesztve ]

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#35) mgTerminator válasza Austin F. (#34) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én legközelebb majd egy Xiaomit rendelek majd, valami 7 ezer körül van és jobban szól mint a Samsung :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.