Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem a Defy sokkal jobban tetszik. :K A Samsung kijöhetett volna valami erősebb modellel. :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) kolosanyi válasza GALARDO (#1) üzenetére


kolosanyi
veterán

Honnan tudod milyen vas lesz benne? Lehet, hogy Exynos... :DDD

(#3) Depression válasza kolosanyi (#2) üzenetére


Depression
veterán

Reméljük nem szúrják el low-end belsővel.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#4) GALARDO válasza kolosanyi (#2) üzenetére


GALARDO
addikt

Hát így egyből a kisebb kijelző (nem sokkal), és a kisebb kamera alapján gondoltam.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5) deja vu válasza GALARDO (#1) üzenetére


deja vu
addikt

De lehet, hogy ennél nem szarik be a hangszóró. :DDD De tényleg mi tartott nekik eddig amikor volt jó pár hagyományos strapa mobiljuk, és csak most rukkolnak elő ezzel.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#6) adrenalinluv


adrenalinluv
csendes tag

defynak a kamerája is erősebb+a samsung az samsung :D

(#8) Saccco


Saccco
nagyúr

Előbb is kiadhattak volna valami ilyesfélét... :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#9) kaller1 válasza deja vu (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Kissé nagyra sikerült a kijelző körüli keret, nem? :U

.::> <::.

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz. Lehet hogy ez a kisebbik modell. nem lennék meglepve ha egyszer csak kijönne egy ütősebb strapa készülék.
Azon viszont meglepődtem, hogy hagyták ennyi ideig "egyedül garázdálkodni" a Defyt.

(#11) Lall


Lall
veterán

Ha nem az apölt copyzzuk desig-ban, akkor még mindig ott a HTC. Pfff :)

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#12) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Tényleg betett nekik a defy sikere. :DD Ezen felbuzdulva, na majd megmutatjuk. Kíváncsian várom mi lesz a végeredmény. De így erről a két képről megítélve nem egy szépség az biztos.

(#13) vendingo


vendingo
veterán

Én alapnak vette volna egy SGS-t, amibe pakoltam volna egy kis ramot, erősebb akkut és bevontam volna egy ilyen burkolattal.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#14) robertel


robertel
senior tag

Már csak az árára és a procira elszek kiváncsi:)
SE strapamobiljáról nincs hír még? :R

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#15) GALARDO válasza vendingo (#13) üzenetére


GALARDO
addikt

Ja és lenne belőle egy k* drága telefon. :U

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#16) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha úgy teljesít mint a többi xcover akkor nem lesz itt baj. Egy kellemes árcédula és már jó is lesz :)

All→M8

(#17) Pantal válasza Depression (#3) üzenetére


Pantal
senior tag

Szerintem az Ace prociját fogja megkapni. (semmi megalapozás, csak megérzés)

(#18) Valentino K. válasza adrenalinluv (#6) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Mert biztos a megapixelek számától függ a kép minősége, ugye? :))
Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy a Samsung érdekes módon képes kiadni a legfrisebb androidot a telefonjára, míg a defy-re jó pár hónap után jött ki a frissítés :U

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#19) GALARDO válasza Permet Elek (#12) üzenetére


GALARDO
addikt

Na igen, ez meg a másik.Irtó ocsmány egy telefon. :(

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#20) Xaels válasza Lall (#11) üzenetére


Xaels
félisten

Nem vagyok Samsung párti, de ezt most baromira nem értem. Ez hol hasonlít szerinted egy HTC-re? Meg merném kockáztatni, hogy az utóbbi idők talán egyik legegyedibb külsejű Samsung telefonja van a képeken.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#21) bloomberg


bloomberg
tag

De jó, akkor ezzel a Balatonba is bemehetek pancsizni :DD

Azt én sem értem miért vártak eddig, és a többi gyártó miért vár még....

(#22) dokee78


dokee78
félisten

Nekem bejön nagyon,így sárosan pláne.
Szerintem beleteszik az 1GHz-es Hummingbirdet.

(#23) callmeakos válasza Lall (#11) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ez hol HTC aranyapám???

All→M8

(#24) zola8van8


zola8van8
tag

Ha valami újabb processzorral jön és nem árazzák túl, akkor :C

(#25) Maxentius


Maxentius
addikt

Adná magát a dolog, ha már strapamobil, akkor a kijelzője is látható legyen minden körülmények között - erre ez is csak TFT, nem vmi Amoled, kár érte... :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#26) korpicschess


korpicschess
veterán

A Defy-nak vége. Samsung megint megcsinálja. :K

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#27) oli.98


oli.98
tag

Nem rossz, csak már megszoktam, hogy as okostelefonokra nagyon kell vigyázni.

Google Nexus 7 3G, moto g

(#28) Matada2.3


Matada2.3
veterán

FUUUUU inkább defy és cm7-el az is 2.3 lesz :K ennyi!!!

Finn the human

(#29) GALARDO válasza korpicschess (#26) üzenetére


GALARDO
addikt

Attól függ hogy kiadják-e a Defy+-t, na meg ott az SE "kis" katonája az Active.Tehát nem lesz könnyű dolga.De nálam már ott bukott hogy kisebb felbontású kamerája van, és hogy így néz ki (de ezt már említettem).

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#30) mrlujoak


mrlujoak
veterán

"A dél-koreai gyártó műhelyében készült el a világ első IP67 tanúsítvánnyal rendelkező Android Gingerbread-alapú strapamobilja.

A Samsung számára nem idegen a vízálló és strapabíró mobilok világa, így csak idő kérdése volt az okostelefonok génkészletének feljavítása is, mely végül az alant látható Galaxy Xcover képében öltött testet. A világ első IP67 tanúsítványával rendelkező Android 2.3 Gingerbread alapú készülékének pontos mérete egyelőre nem ismert, annyi azonban bizonyos, hogy porral, sárral és ütésekkel szemben is ellenálló, illetve akár fél órát is könnyedén átvészel víz alatt egy méteres mélységben."

Miva' ?!

Sony Ericsson Xperia active-ról a Samsung még nem hallott?!
A White Paperjében benne van, IP67-es védelemmel bír az Xperia active!

"Compact, resistant and adaptable
Dust resistant, water resistant (IP67)**, and protected with an aluminium frame, Xperia™ active is
optimized for your active lifestyle...

** It is according to International Protection Rating. IP67, implies that when the phone is correctly mounted
to maintain its dust and water resistant qualities, there is no ingress of dust (digit 6) and that ingress of
water (digit 7) in harmful quantity shall not be possible if the device is dropped in fresh water under up to 1
m of submersion for a duration of maximum 30 minutes."

Ráadásul az Xperia active - ha minden jól megy - előbb lép a piacra, méretei, ára, színe szaga(...) is ismert, ráadásul ezen is az android 2.3 fut...

Akkor miért is világelső a megalomániás Samsung eme modellje?! :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31) amanoba


amanoba
őstag

Még tetszene is, ha nem ez a csúf tw menü lenne rajta...
Mondjuk amennyivel gyengébb ez, mint a defy, annyial olcsóbban kellene adniuk, hogy vigyék ezt is, kíváncsi leszek az árára.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#32) GALARDO válasza mrlujoak (#30) üzenetére


GALARDO
addikt

Igaz,érdekes, mért állítják be annak. :U

31: +1

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#33) dokee78 válasza amanoba (#31) üzenetére


dokee78
félisten

Miért gyengébb a Defy-től?
Mert 3,2MP a camera?

(#34) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A PhotoShop csodákra képes :P reméljük a valóságot is tükrözi a kép.

Meg ahogy látom még maradt pár S5230-as gomb azokat is ráfabrikálták különböző jelölésekkel, de amúgy tetszik, ez kifejezetten :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) HardRic


HardRic
addikt

Ahogy nézem ez HVGA lesz, nem egy valódi Defy ellenfél kategória, de természetesen más tényezők is döntenek.

(#36) Rotate válasza Pantal (#17) üzenetére


Rotate
veterán

szerintem a komplat belseje az Ace/Fit/Mini valamelyike lesz... szerintem csak valamelyik meglévő középmobiljukat rakják be valami strapabíróbb csomagolásba :)

(#37) GALARDO válasza dokee78 (#33) üzenetére


GALARDO
addikt

Például,és mert kisebb a kijelző is.

36: Ha ez igaz akkor már gyengébb lesz mint az SE Active, és a Defy+ (ha kijön,és ha igen akkor kb akkor mint ez).

38: A Defy nem kapta meg hivatalosan az IP67 megnevezést.

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#38) tjb007 válasza mrlujoak (#30) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Sony Ericsson Xperia active-ról a Samsung még nem hallott?!"

És te a Motorola Defy -ról ? :P

(#37) GALARDO

Egyik telefon sem kapta meg hivatalosan, sem az active sem Defy, mindegyik csak a szabványnak felelnek meg, hivatalos (minősítő intézet általi) minősítése egyiknek sincs.

[ Szerkesztve ]

(#39) amanoba válasza dokee78 (#33) üzenetére


amanoba
őstag

Igen, és mert valamivel kisebb a kijelzöje is...és mert majd egy évvel az után került bemutatásra.

#38 sztem az első android 2.3 miatt borulhatott ki.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#40) mrlujoak válasza tjb007 (#38) üzenetére


mrlujoak
veterán

Tüdibündi! (bocs, épp most hallottam ezt a számot)

Szóval:

"A dél-koreai gyártó műhelyében készült el a világ első IP67 tanúsítvánnyal rendelkező Android Gingerbread-alapú strapamobilja."

Ha jól tudom, a Defy még nem Gingerbread-alapú, így eleve nem lehet világelső...
Plusz, ha jól tudom - mintha régebben cáfolatok sorát olvastam volna arról, hogy a Motorola hivatalosan nem is adta az IP67-es jelzőt a Defy-hez, csak a sajtó - ha tévedek, javítsatok ki!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#41) marcias válasza HardRic (#35) üzenetére


marcias
őstag

Ebben a méretben nem egy túl jó döntés a HVGA. 3,5-ben még épp elmegy, de afölött illene növelni a felbontást.

Steam: marcias88

(#42) dokee78 válasza GALARDO (#37) üzenetére


dokee78
félisten

"hiszen 3,65 hüvelykes kapacitív multitouch érintőkijelzőt"

Defy 3,7 hüvelyk 0,127cm különbség az tényleg nem elhanyagolandó. :Y

Hol írják,hogy HVGA?
Ráadásul ha Hummingbird lesz benne,az veri a defy SOC-át.

Mi az a telón?
Alien nyál? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43) korpicschess válasza mrlujoak (#40) üzenetére


korpicschess
veterán

Én is úgy tudom, hogy nem tudja ezt a szintet. :F

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#44) tjb007 válasza mrlujoak (#40) üzenetére


tjb007
nagyúr

Válasz feljebb de bemásolom, hogy ne kelljen keresni :)

Egyik telefon sem kapta meg hivatalosan az IP67 minősítést, sem az active sem Defy (és valószínűleg ez sem fogja), mindegyik csak a szabványnak felelnek meg, hivatalos (minősítő intézet általi) minősítése egyiknek sincs.

[ Szerkesztve ]

(#45) GALARDO válasza dokee78 (#42) üzenetére


GALARDO
addikt

Mint írtam előrébb: kisebb kijelző (nem sokkal) [link]

38: Én kérek elnézést, ezt nem tudtam. :R :B

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#46) Ace owner


Ace owner
addikt

Gondolom 7227 szokás szerint...

Galaxy Fold 4

(#47) mrlujoak válasza tjb007 (#44) üzenetére


mrlujoak
veterán

Képzeld, nekem a válaszod lejjebb van - mert úgy állítottam be - de amire választ adtam, az az, hogy nem hallottam a Defy-ről... :U

Ha pedig az általad vázolt minőségi megfeleltetést vesszük alapul, akkor a cikkben ezt úgy illene pontosan leírni, hogy x szervezet által bevizsgált megahiperszuper megfelelőségi védelmi minősítést szerzett...

A cikk jelenlegi szövegezése ezt nem így tartalmazza!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#48) rep3at


rep3at
őstag

Itt az idő hogy tesóm lassan lecserélje az XC271et. 720p a víz alatt :C

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#49) dokee78 válasza Ace owner (#46) üzenetére


dokee78
félisten

Elég gáz lenne,ha tényleg az MSM 7227-T tennék bele 2011 végén.

(#50) tjb007 válasza mrlujoak (#47) üzenetére


tjb007
nagyúr

"cikkben ezt úgy illene pontosan leírni"

Ezt az újságíróknak, tesztelőknek, gyártóknak kéne mondani, ők szokták ráaggatni ezek a minősítéseket a telefonokra.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Hogy ne kelljen új hozzászólást írni.

A Samsungtól sajnos bármi kitelik, éppen ezért teljesen felesleges találgatni, hogy mi kerül bele.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.