Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) plus44


plus44
veterán

A Super amoled és az aloed plus között mi a különbség. Vagy ugyanaz?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#2) EczkE válasza plus44 (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Ez nekem is feltűnt. :K

Amúgy nem spóroltak. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#3) r4z válasza plus44 (#1) üzenetére


r4z
nagyúr

Szerintem egy és ugyanaz, csak máshogy van elnevezve. A Samsung már a telefonjainál (lásd: csúszkák) is ezt a módszert alkalmazta :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#4) AS


AS
félisten

Magyarul ugyan mint a Galaxy S csak kisebb kijelző. Amoled+ Amoled és S Amoled között átmenet.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) r4z válasza AS (#4) üzenetére


r4z
nagyúr

És mi lehet az átmenet az AMOLED és az SAMOLED között? Miben nyilvánul meg? :F Elvileg annyi a különbség, hogy az érintőpanel a kijelzővel egybe van építve a SAMOLED-nél.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#6) Jadro válasza AS (#4) üzenetére


Jadro
veterán

"Magyarul ugyan mint a Galaxy S csak kisebb kijelző."

Ejj pont ez az én méretem. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#7) Lennier válasza plus44 (#1) üzenetére


Lennier
tag

A pontos választ még senki sem tudja.
"At the moment we don´t have a official statement from Samsung Mobile Display, but we contact them and we hope to get technical informations about Amoled-plus. But it looks like that Amoled Plus is better then Amoled but not so good as Super-Amoled."

(#8) RaveForce


RaveForce
veterán

engem jobban érdekel, h ez miféle lenne:
1 GHz-es S5PC111 processzort

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) BloodRay válasza RaveForce (#8) üzenetére


BloodRay
veterán

Én meg azt remélem, hogy mindenhez írnak normális driver-t...
Egyébként jobban bejön mint a Galaxy S.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) RaveForce válasza BloodRay (#9) üzenetére


RaveForce
veterán

egyetértek. gondolom ez is vmi samsung proci, ha olyan csapnivaló lesz mint a spica 800mhz-es ócskasága a megfelelő driverek hiánya és az eltérő architektúra miatt akkor nemkell belőle..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#11) AS


AS
félisten

Remélem Galaxy S és Wave CPU GPU ja lesz benne , mert most az legjobb a piacon, miért rakna rosszabbat bele? :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) BloodRay válasza RaveForce (#10) üzenetére


BloodRay
veterán

Pontosan erre gondoltam én is.
Bár nincs nagy problémám a Spica-val azért vicc amit a Samsung művelt vele.

(#11) AS -> Hogy jól hangozzon a specifikációja és olcsó legyen?

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) #16820480 válasza RaveForce (#8) üzenetére


#16820480
törölt tag

ez egy elég korrekt kis cucc. az a szifon 3gs-ben van az elődje, az S5PC100. az újabb változat, az S5PC110 van a Galaxy S-ben, lesz a Meizu M9-ben, illetve az A4-re átkeresztelt változata van az új szifonban, és az ipad-ban. az S5PC111 elvileg valami frissített kiadás (S5PC110A01) lenne, ha jól értelmezem.

(#14) RaveForce válasza #16820480 (#13) üzenetére


RaveForce
veterán

hm, köszi az infót, akkor jó lesz ez!

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#15) AS


AS
félisten

Jah jó de csak Ázsiának egyenlőre.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) rOwLeY


rOwLeY
őstag

Korrekció: DMB-T

(#17) DemonDani


DemonDani
addikt

Az MKV lejátszás biztató a HD tartalmakkal szemben!
Hátha valami jó fog kisülni belőle, ez a proci meg esélyes hogy tényleg a Spica 800asának utódja lesz az olcsóbb telefonjaikban.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#18) RaveForce válasza DemonDani (#17) üzenetére


RaveForce
veterán

mint feljebb írták, a SGS utódja :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#19) Peat;)


Peat;)
veterán

3.7-es kijelző talán a legideálisabb, jobban kéne erőltetni.

(#20) waverider válasza DemonDani (#17) üzenetére


waverider
senior tag

igen az mkv miatt várom a Galaxy Beam-et is. Arről egyébként van infó hogy ezek mikor kerülnek az EU-ba? köszi! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#21) DemonDani válasza RaveForce (#18) üzenetére


DemonDani
addikt

Sry ijb dani :D

Most én néztem be, sajnos nem ismerem a hummingbird kodrendszerét de legalább megvan a feladat ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#22) =Mentor= válasza r4z (#5) üzenetére


=Mentor=
őstag

Tévedés nagyon is sokban különbözik a kettő:

Compared with the first-generation AMOLED, the Super AMOLED advantages are:

20% brighter screen
80% less sunlight reflection
20% reduced power consumption

Tehát a Super AMOLED 20%-al világosabb, 80%-al jobban olvasható napfényben és 20%-al kevesebbet fogyaszt mint a sima AMOLED!

Forrás: Wikipedia

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.