Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Gomez86 válasza Mercel (#18) üzenetére


Gomez86
őstag

Én is így vagyok kicsit. Egy ilyen tabletnél - ahogy említve is van a cikkben néhány helyen - a munkára való felhasználás lenne az első, mert amúgy lehet venni tartalomfogyasztó tabéletet akár féláron is.

AliceWake: Így számomra itt olyan dolgok maradtak el hogy mennyit megy a pen egy töltéssel, BT billentyűzet egér hogy működik vele (tudom a Note10 DEX-es cikkjében benne van), és az ehhez hasonló prodiktivitással kapcsolatos dolgok akár mégegyszer leírva, vagy nem tudom. Én pont ismerem a Note10 cikket is mert szeretném olyanra váltani a note8-at, de nem derült ki számomra hogy pl van-e értelme egy ilyet vennem mellé dolgozni vagy nem.
Jó lett volna még szerintem 1-2 példát hozni arra hogy miként működik együtt másik samsung telefonnal (úgy tudom noteot használsz).
Látom hogy nincs a cikkben a billentyűzet mert idén nem fértetek hozzá - hát szerintem hiányzik is, a fenti példa miatt.

Ettől függetlenül köszi meg ilyesmi :)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.