Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #10949376 válasza adamcadmon (#96) üzenetére


#10949376
törölt tag

Azt olvastam hogy a csak wi-fi s verzióban gyengébb proci videóvezérlő és 2.1 Bluetooth van benne szóval egy kaki az egész.

(#102) Lalikiraly válasza #10949376 (#101) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

ez nem igaz! Ma beszéltem Samsungos emberkével, a kettő közt a 3G modul különbség van és slussz... MM ben most az áruk a fullosnak 109 a csak WIFIsnek meg 89.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#103) z0d1AK válasza Lalikiraly (#102) üzenetére


z0d1AK
veterán

"Gyengébb hardvert kapott a 3G nélküli Galaxy Tab"

Amúgy az MM még mindig drága...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#104) Lalikiraly válasza z0d1AK (#103) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ez furi. Így nem vitatkozok! Köszi az infót!!!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#105) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jön hozzá frissítés. Android 2.3.3 Jeeeeee :D Így már nagyon fini lesz :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#106) z0d1AK válasza Lalikiraly (#105) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ez még mindig nem 3.0. Szóval azért olyan eszeveszetten nagy előre lépés nem történik sajnos. :(

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#107) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Táblagép vásárlás előtt állok. Ma szerettem volna Teszveszen leütni egyet, de edigitál-on olvastam, hogy a P1010-esnek gyengébb a processzora és a bt-a. Végig olvastam a fórumot, itt is linkelte valaki a hírt. Felhívtam Samsung ügyfélszolgálatát és márkaboltját is, ott cáfolják a hírt. Akkor most mi az igazság? Itt van akinek P1000 van és olyan is akinek P1010. Kérlek nézzétek meg és írjátok meg, hogy mi az igazság. Már nagyon rá pörögtem a dologra, ma akartam megvenni, de most nagyon elbizonytalanodtam. :(

Előre is köszönöm a segítségeteket!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#108) VINIKOR


VINIKOR
senior tag

Az országban mennyire elterjedt a Samsung Galaxy Tabbal telefonálás? A 7"-os telefon nem röhejes? Nagyon elgondolkodtam, hogy talán ezt kellene vennem.

(#109) pcnet


pcnet
addikt

Még azt szeretném kérdezni a P1010el lehet e telefonálni, mert Samsung azt mondta nem, de itt azt írják: Frekvencia (2G) 1800 MHz, 1900 MHz, 850 MHz, 900 MHz

Köszi!

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#110) z0d1AK válasza VINIKOR (#108) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Galaxy Tab nem telefon. Elérhető benne ez a funkció, de nem fogod a fejedhez emelni, mivel nincs is az előlapján hangszóró, mikrofon. Telefonálni vele headsettel, vagy kihangosítva tudsz.

(#109) pcnet: Azért, mert gyökér, hozzá nem értő helyeken megtévesztésből azt írják, hogy lehet, attól még a P1010-zel nem lehet telefonálni. SIM kártyát sem tudsz bele tenni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#111) pcnet válasza z0d1AK (#110) üzenetére


pcnet
addikt

Ok, köszi. Számomra nem is fontos a 3G és a hívás, azért is a P1010 mellett döntöttem. Ezekszerint jól! ;) Teszveszen leütöttem mégis. Remélem nem kapkodtam el... A processzorra értem.
Prociról tudsz esetleg nyilatkozni? Tényleg különbözik a két modellben?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#112) z0d1AK válasza pcnet (#111) üzenetére


z0d1AK
veterán

A P1010-et nem próbáltam még. De elég valószínű, mivel az amerikai Samsung oldalon ki van írva a P1000-hez, hogy 1GHz Cortex A8 Hummingbird, míg a másiknál a vége már lemaradt.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#113) pcnet válasza z0d1AK (#112) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi, ha megjön csinálok egy tesztet és a pontszámok alapján majd eldől. Vagy a hw infónál ott lesz.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#114) #10949376 válasza z0d1AK (#112) üzenetére


#10949376
törölt tag

üdv

nemrég vettem egy új p1000 és a proci nekem is armv7 rev2 v71 a gpu az rendben a Bluetooth azt nem találom hogy hányas ha neked megvan még a tab és megjelenés után nemsokkal vetted megnézed hogy neked mit ír a systembe?köszi. quadrant-ba 915 kaptam 2.3.3 van fent

[ Szerkesztve ]

(#115) Redpaladin


Redpaladin
tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm asszonta,hogy ő helyemben nem vette volna meg a samsung p1000-est mivel tablet élmény ebben már elavultnak számít mivel félévvel ezelőtt nagy szám volt és akkor értelme lett volna, de most már nem.
Én szeretem nagyon a tabletemet,de valóban ez az első tabletem és nincs viszonítási pontom,hogy milyen lehet egy mostani jó tablet.
Szerintettek? :F

(#116) z0d1AK válasza Redpaladin (#115) üzenetére


z0d1AK
veterán

A legjobb Froyo/Gingerbread alapú tablet. Az viszont kétségtelelen, hogy a Honeycomb rendszerekhez képest elavult.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#117) #10949376 válasza Redpaladin (#115) üzenetére


#10949376
törölt tag

Én nem bántam meg ,mert ennél jobb 7" nincs ilyen áron 8-10" meg felesleges,mert ilyen méretben akkor már egy netbook majd jövőre várom az új 7" remélem lesz belőle.

(#118) pcnet


pcnet
addikt

Sziasztok!

Szerdán megérkezett a Tab. (P1010) 774 pontot sikerült kicsikarni belőle, szóval tuti a gyengébb hw. :( Másik Tab topicban írták hogy Overcome nem megy fel rá. Kár, mert azzal 1600 pont feletti eredmények sem ritkák. Talán majd Android 2.3...

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#119) Redpaladin


Redpaladin
tag

Sziasztok!

Kiváncsiságból érdeklődnék,hogy ki mire használja a tab-ját.
Kezdem én:
Játék
Levelezések
Hírek app
Alkalmanként térkép

Ti?

(#120) pcnet válasza Redpaladin (#119) üzenetére


pcnet
addikt

70% net,
15% film,
10% játék,
5% zene.

Most tervezem kipróbálni ebook téren is.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#121) Vyndree válasza pcnet (#120) üzenetére


Vyndree
őstag

Silverlight-ot hogy teszek P1000-re (Android 2.2)? RTLmost-hu-n szeretnék vele videózni, valakinek van tippje mit tegyek?

(#122) Redpaladin


Redpaladin
tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy hogyan kell rávenni a böngészőt,hogy ne mobil alapú böngészést adja ami által a weboldalak erre vannak optimalizálva. Tehát a kérdésem,hogy lehet beállítani a böngészőben,hogy a weboldalak asztali gépként ismerjék fel és aszerint adják a tartalmakat?

(#123) alibaba78 válasza Redpaladin (#122) üzenetére


alibaba78
őstag

A legtobb weboldalon, ha nem mindegyiken, van lehetoseg a teljes oldal megjelenitesere, csak a lap aljara kell gorgetni.

(#124) Vyndree válasza Vyndree (#121) üzenetére


Vyndree
őstag

Közben teszteltem a navigáció részét is.
Sygic Aura 2.1.3 hibátlanul fut rajta teljes képernyőben is, teljesen jól használható, még kicsit szokni kell.
Igo8 is fut, csak sajnos 800x480-ban, ami ugye nem teljes képernyő. A sys.txt-t egyenlőre nem tudom átírni, mert az apk visszacsomagolása után valamiért nem tudja telepíteni. :(
Ezt kéne beleírni és elvileg jó lenne:

[interface]
resolution_dir="800_480"

[rawdisplay]
screen_x=1024
screen_y=600
stretch=1

(#125) Redpaladin


Redpaladin
tag

Sziasztok!

Újraindul a tab-om mikor bekapcsolom a WII-t, szerintetek mi lehet a baja és mit lehet tenni vele?

(#126) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok, szerintetek telefonon keresztül lehet az P1010-es netezni? Ha lehet, hogy? (SEX10)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#127) Vyndree válasza pusihusi (#126) üzenetére


Vyndree
őstag

A P1010-ben van telefon? Úgy tudom nincs, az a P1000-es.
Ne azon a 6000Ft-on spórolj, vegyél P1000-est.

(#128) pusihusi válasza Vyndree (#127) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia nem spórolok, hanem ezt kaptam! Nem telefonálni akarok hanem netezni! Állítólag lehet telefonon, csak nem tudom hogyan.

Üdv. Feri!!

(#129) Vyndree válasza pusihusi (#128) üzenetére


Vyndree
őstag

Úgy tudom, a P1010-esbe nemhogy nincs 3G (se GPRS), de sim kártyát se lehet beletenni, vagy rosszul tudom? Mindenhol azt olvasom, hogy csak WiFi-s modell.

Az SD kártya mellett lenne a helye, de nincs.

(#130) Vyndree válasza Redpaladin (#119) üzenetére


Vyndree
őstag

75% navigáció (+ kamera az autóban)
10% net
10% játék
5% egyéb

(#131) pusihusi válasza Vyndree (#129) üzenetére


pusihusi
addikt

Oké ezt mind értem, de akkor nincs lehetőség a telefonon keresztül netezni?

Üdv. Feri!!

(#132) Vyndree válasza pusihusi (#131) üzenetére


Vyndree
őstag

Vedd ki a telefonodból a kártyát és próbálj meg vele felhívni. Ha menni fog, akkor ezzel is sikerülhet. Ha nem lehet bele SIM kártyát tenni, akkor hogy akarsz vele telefonon netezni? :N

(#133) pusihusi válasza Vyndree (#132) üzenetére


pusihusi
addikt

Olyat nem ismersz hogy internet megosztás?

Üdv. Feri!!

(#134) Vyndree válasza pusihusi (#133) üzenetére


Vyndree
őstag

Ha wifi hubon keresztül, akkor már nem telefonon keresztül, hanem wifin. :)
P1010-zel nem tudsz telefonon netezni.

(#135) Redpaladin


Redpaladin
tag

Nem úgy értette szerintem, hanem úgy hogy adott egy telefon amellyel meg lehet osztani az internetet és arra kapcsolódik rá a p1010-es...

(#136) Vyndree válasza Redpaladin (#135) üzenetére


Vyndree
őstag

Az elején azt kérdezte, hogy "szerintetek telefonon keresztül lehet az P1010-es netezni?" Erre írtam, hogy ha nincs benne telefon, akkor hogy gondolja?

Wifin rá tud kapcsolódni a hubra, más ésszerű megoldás szerintem nincs? A butított Tabbal csak wifin lehet nezetni.

(#137) pusihusi válasza Vyndree (#136) üzenetére


pusihusi
addikt

"Sziasztok, szerintetek telefonon keresztül lehet az P1010-es netezni? Ha lehet, hogy? (SEX10) " Ezt írtam legelőször, igaz nem szájbarágósan.

Üdv. Feri!!

(#138) pusihusi válasza Redpaladin (#135) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen így értettem, köszi!

Üdv. Feri!!

(#139) Vyndree válasza pusihusi (#138) üzenetére


Vyndree
őstag

Akkor most már mindet tudsz. :K

(#140) pusihusi válasza Vyndree (#139) üzenetére


pusihusi
addikt

Igen ha jön a SE X10-re a 2.3, akkor megtudom osztani a netet az 1010-es Tabommal!

[ Szerkesztve ]

Üdv. Feri!!

(#141) alba-regia


alba-regia
aktív tag

Sziasztok!
Galaxy Tabra keresek olyan widgetet, amivel a mobil netet tudom ki-be kapcsolni, mivel eléggé macerás minden alkalommal a beállítások-vez. nélk. és hálóz.-mobilhálózatok menübe belépni.
Van egy négygombos ötgombos widget (wifi, gprs, fényerő, szinkr., blue), de sem arra, sem a power widgetre ez nem beállítható.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#142) alba-regia válasza alba-regia (#141) üzenetére


alba-regia
aktív tag

Közben megtaláltam

(#143) Redpaladin


Redpaladin
tag

Sziasztok!

E leírás alapján megpróbáltam megoldani a rom frissítést manualban, de istennek sem sikerült download módba kapcsolnom, már olyan érzésem van,hogy ez a része a leírásnak nem lenne jó és másképp kellene...
Itt a leírás alul az odin résznél, mégpedig azt írják: hangerő gomb - és a bekapcsoló gomb együttes nyomásával (hangerõ lefele+power gomb).

Nálatok működik ez a mód?

Ha nem akkor mi az amivel download módba lehet vinni a készüléket?

(#144) PaFec válasza Redpaladin (#143) üzenetére


PaFec
aktív tag

Hangerő fel + bekapcs. Így menni fog.

PaFec

(#145) tibi.234


tibi.234
tag

hello az lenne a kérdésem h a samsung Galaxy Tabhoz jó lenne e az ipad kábele? mert ugy néz ki . van egy ilyen host kábelem és h majd jó lesz e a galaxyhoz. válaszokat előre is köszönöm.

(#146) z0d1AK válasza tibi.234 (#145) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nem, más a két csatlakozó, úgyhogy ne is erőltesd beledugni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#147) #35723520 válasza PaFec (#144) üzenetére


#35723520
törölt tag

Úgy-úgy! :C

(#148) #35723520


#35723520
törölt tag

Nagy az érdeklődés...(talán mindenki lecserélte a Tabot? ):F

(#149) #35723520


#35723520
törölt tag

:F :F :F

(#150) danih válasza #35723520 (#149) üzenetére


danih
addikt

Van neki saját topikja.

(#151) #35723520 válasza danih (#150) üzenetére


#35723520
törölt tag

Ez nem az? :Y

(#152) danih válasza #35723520 (#151) üzenetére


danih
addikt

Nem, ez az.

(#153) #35723520 válasza danih (#152) üzenetére


#35723520
törölt tag

:R

(#154) Jose26 válasza #35723520 (#153) üzenetére


Jose26
tag

Sziasztok,

egy kis segítségre lenne szükségem.
Van egy tab 7-esem, és ha videot játszanék le és bedugom a fülest akkor ugyanúgy maga a készülék szól, nem megy át a hang a fejhallgatóra.
A fejhallgatónak jónak kell lennie mert egy mp3-al müxik.

Mi lehet a gond?

Köszi előre is!

Jose

Jose

(#155) tomi0529


tomi0529
csendes tag

Sziasztok. Azt olvastam ,hogy létezik Tv-tuneres verzió. Samsung galaxy tab p1000L.
Ez alkalmas digitális+ analógra is?

(#156) Peace


Peace
nagyúr

Sziasztok!

Valaki tudna nekem iránymutatást adni egy szerviz vagy magánszemély felé, aki vállal riff box(remélem így helyes a kifejezés, ismerősöm kérésére teszem fel a kérdést) javítást? Privatban is tökéletes, ha ez esetleg szabályokba ütközne. Köszöntem!

(#157) Tim82 válasza Peace (#156) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem egy Logout-os teszt topikját kevesen olvassák, inkább a hivatalos topikba tedd be ugyanezt. (Ugyan régen volt aktivitás, de a rendszeres látogatók valószínűleg visszanéznek és tudnak segíteni.)

Bevallom, ex-P1000 tulajként fogalmam sincs, mi az a "riff box". :B

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#158) Peace válasza Tim82 (#157) üzenetére


Peace
nagyúr

Köszöntem szépen!

Elvileg RÓLA lenne szó. Én sem tudom hogy sikerült neki bekapcsolhatatlanra bütykölnie, de elvileg ezzel és egy kis forrasztással még simán visszaállítható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.