Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Tényleg egyedülálló ezekkel a speckókkal, de szerintem ennek nem lesz vevőrétege, mert gyenge minden egyes része (CPU, kevés RAM, kis felbontás).

(#2) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Tetszett plecsni???? ......erre ennyiert????.....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) moleculez


moleculez
veterán

Fele ennyiért maximum.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) rnyk


rnyk
tag

El tudom kepzelni utazo ugynokeknek rendelest felvenni vagy terepen dolgozo minoseg ellenoroknek (farmokon loni par kepet...) de a polgari felhasznalasra elegge gyengusnak tunik.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#5) darvinya


darvinya
titán

Ekkora felárat tokért! :Y

Nem pofátlanok, Áááá…
Tokért cserébe mindenben alulmarad.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#6) Bocha válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A tetszett plecsni nem (feltétlenül) utal az ár/érték arányra; ez egy olyan termék, aminek gyakorlatilag nincs párja, ezért kapta meg.

darvinya: Az ütésállóság a véleményem szerint nem feltétlenül egyenlő egy tokkal egy ilyen méretes eszköz esetében, itt vélhetően erősebb a ház, a belső kialakítás. Ezért is kerül ennyibe, a konkurens, jellemzően Windows-zal szerelt cuccok sem olcsóbbak.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#7) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Ez a hét úgy látszik a KÜLÖNÖSEN TÚLÁRAZOTT kategóriájú Samsung termékeké lesz... :DD

B.Cs.

(#8) janeszgol válasza Bocha (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Vajon gariban cserélik, ha ütés miatt tönkremegy? Persze nem a harmadikról való kidobást értem.

Szépnek szép, gyönge ajánlatnak gyönge ajánlat. De csak az ára miatt, amúgy lehet lenne piaca. (Bár a lapátfónok idejében.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) feketebirka


feketebirka
csendes tag

nekem valahogy nem jönnek le ezek a kontraszt arányok. nincs valami elírva/elszámítva?

(#10) Alchemist


Alchemist
addikt

Közbeszerzési árszínvonal... ;]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#11) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Vicc. Ebből az árból veszek 4 másik, hasonló paraméterrel rendelkező tabot, aztán ha tönkremegy valameiyik (a strapabírás hiánya miatt), akkor is van még tartalék.

Minden szavam magánvélemény!

(#12) Duree


Duree
veterán

Nekem nagyon nem "tetszett"

duree54

(#13) dhstyle


dhstyle
tag

most komolyan ez tetsziket kap ? :W teljesen mindegy milyen rétegnek szól , az ár érték aránya nemhogy 0 hanem az alatt van jóval :(((

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#14) Jeanne d'Arc

Miez itten? :Y :Y
Ezzel nem fognak eladasi rekordokat donteni.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#15) janos1988 válasza tothmaxy182 (#11) üzenetére


janos1988
addikt

Aha, csak ha kiejted a kezedből és pont egy pocsolyában landol az olcsó táblád de neked pont szükséged van rá, akkor mit csinálsz? Nem beszélve arról, hogy naponta mind a 4-et szinkronizálod egymással 50x legalább, hogy minden adat - akár a legfrissebb - elérhető legyen? Ez nem otthoni ágyikós fészbúkozásra készült és a hsz-edből ítélve, nem is neked.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#16) f(x)=exp(x) válasza janos1988 (#15) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

De amúgy ez kinek készült, mert már én se tudom. :DDD

(#17) djsunny válasza f(x)=exp(x) (#16) üzenetére


djsunny
aktív tag

Ez olyan cégeknek készült akik az alkalmazottak kezébe adják, hogy terepi munkát végezzenek vele és ezéltal pénzt keressenek a cégnek. Magyarán mondva ipari / félipari felhasználásra való! Ezzel a készülékkel nem az a célja a Samsungnak, hogy eladási rekordokat döntsenek hanem az, hogy a méreg drága full ipari tablet PC-knek konkurenciát állítson (mert azok ám az igazán drágák nem ez a masina).

A teljesítményről még annyit, hogy ezeknél a cégeknél általában egy végletekig leegyszerűsített célszoftver fut az eszközön amihez bőséggel elegendő ez a teljesítmény (a legtöbb esetben még sok is). Tehát teljesen felesleges erősebb és ezáltal drágább alkatrészekkel szerelni.

[ Szerkesztve ]

(#18) f(x)=exp(x) válasza djsunny (#17) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Oda a HP/DELL üzleti, ipari kategóriás gépei kellenek, nem ezek.
Azok tényleg kibírnak szinte mindent, pára, esés, ütés.....
Kíváncsi lennek, ezek mit csinálnának a 70+%-os páratartalommal 1-2 hét után. :(

(#19) ALBY válasza f(x)=exp(x) (#18) üzenetére


ALBY
senior tag

Totál hozzánemértő túrázókat majd jól be lehet vele ugratni és lehúzni a közértben. :W

Amikor összeülnek a Samu managerei egy meetingen hogy kéne egy új termék, és végül ilyenekre jutnak, akkor én sírok :O péklapát-pozitív

( Sony Z3C, matt fóliával, és egy 3 dolláros kínai szilikon gumibigyival visz mindent... )

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#20) Giorgio1313


Giorgio1313
aktív tag

Terepre ennyiért inkább vesznek egy iPad minit egy brutáli tokkal

(#21) iNfAntRy válasza Giorgio1313 (#20) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

ami gyönyörűen beázik ha esetleg beleesik a pocsolyába.. ;]

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#22) hemaka


hemaka
nagyúr

Micsoda hülyeség, forintot nem adnék érte. :D

(#23) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Maximum érdekes táblagép a vízállóság miatt ,de semmi extra. Láttunk már hasonlót, ha az nem is volt korlátozottan ütésálló. Ha meg valakinek terepre kell táblagép, akkor vesz valami olcsóbbat, vagy strapabíró tokba pakolja. Bár nem tudom mire lehetne használni egy ilyet, ahova nem jó egy normál táblagép.

(#24) Fred23


Fred23
nagyúr

Elég kritikus szoktam lenni, de ez bejön. Kicsit drága, az egyértelmű, de szimpi nagyon.

(#25) kátú válasza f(x)=exp(x) (#16) üzenetére


kátú
őstag

vagy ilyen magán személynek mint én, a traktorn a porba nagyon jó egy ilyen meg ugye a traktor rázkódik is és jobb egy ilyen mint egy olyan ami erős ce nincs védve, látszik szegény S Advancemen is, hogy mennyire kedveli ha beleesik a homokba vagy sóderba és rá is lépek

It still works!

(#26) f(x)=exp(x) válasza kátú (#25) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nem nagyon értem....traktorba minek tablet? :F. Még telefonból is valami nagyon erős, nyomógombos cucc kell.

(#27) Szabcsizz válasza f(x)=exp(x) (#26) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Fészbukra ki kell írni,hogy #vetes#aratas#swagyolo. :DD :DDD

Hülyeséget félretéve,az ilyen termékeket használó vállalatok szerintem pont nem fogják ezt használni a DELL/HP helyett.
Ez a tablet egy zsákutca.

[ Szerkesztve ]

(#28) Kékes525


Kékes525
félisten

A multimédia tudása nagyon gyenge. Ha még az árát is megnézem, akkor a "nem tetszett" jelző a megfelelő.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#29) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Sajnos úgy néz ki, hogy Samsungéknál is tudják, hogy viszonylag egyedi darab ez a tabletpiacon, ezért is merik ilyen drágán adni. Mondjuk az S400-at még 70 ezerért is megmosolyogtam volna.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) boksz


boksz
senior tag

„strapabíró tablet? Minek?”,

Vannak gyerekeitek ? Ha igen, akkor felesleges a válasz !

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#31) lazlogogola válasza Giorgio1313 (#20) üzenetére


lazlogogola
tag

+1

Ipad mini + Griffin Survivor tok :K

(#32) lazlogogola válasza boksz (#30) üzenetére


lazlogogola
tag

+1
Az első két tablet után rájöttem én is :DDD

(#33) SkyLine3000 válasza boksz (#30) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azoknak meg kissé drága mulatság. Inkább strapálják a 20 ezrest. 130ból lehet venni vagy 6ot.

(#34) Csapoati válasza SkyLine3000 (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Kulfoldon nem akkora megterheles a ~400 dollar, mint mifelenk. Bar kulfoldon is vannak ettol joval olcsobbak, ez teny.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) Buda76


Buda76
senior tag

Gondolom a kommentek 3/4-e erről szól, de ez ugyan azt tudja mint a másfél éves 40 ezres LG GPAD 7-em, az ütésálló tokkal. De ha véletlenül úgy odaverném, hogy tönkremenjen, még 2 belefér ebben az árban :D

(#36) kpal


kpal
veterán

AC wifi-t hiányolom belőle.

(#37) -Skylake- válasza rnyk (#4) üzenetére


-Skylake-
addikt

Arra ott a panasonic.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#38) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Érdekes koncepció, a mai csúcshardverek mellett vagy az ár, vagy a belső nincs egyensúlyban. De legalább ezt a kategóriát is kipipálták...

(#39) #24536576


#24536576
törölt tag

Ma sem unatkoznak az antiszoc samsungfikázók. ;] :C

(#40) kátú válasza f(x)=exp(x) (#26) üzenetére


kátú
őstag

Műholdas vezérlés

It still works!

(#41) f(x)=exp(x) válasza kátú (#40) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Hát így meg aztán végképp nem.....milyen rendszerrel csináljátok, hogy kell hozzá?

(#42) kátú válasza f(x)=exp(x) (#41) üzenetére


kátú
őstag

Androidos rendszeren fut az alkalmazásés GPS t használ, még vennem kell hozzá egy GPS antennát és akkor 10cm pontosságúlesz, a telefonéval ~1 méter a pontosság, de maga az elgondolás jó

It still works!

(#43) f(x)=exp(x) válasza kátú (#42) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Kösz!
Melyik megyébe vagy?

(#44) kátú válasza f(x)=exp(x) (#43) üzenetére


kátú
őstag

Pest

[ Szerkesztve ]

It still works!

(#45) boksz válasza SkyLine3000 (#33) üzenetére


boksz
senior tag

Nyilván nem csak nekik venném !
Viszont elkérik, veszekednek rajta....tökéletes választás.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#46) hbarnabas01


hbarnabas01
tag

Ha olcsó lenne, biztos megvenném, mondjuk 40-ért. Ha ottfelejtem a kertben, beesik a kádba, megrágja a kutya... Vagy csak szimplán koszos lesz, és lemosom szappannal.

(#47) rnyk válasza -Skylake- (#37) üzenetére


rnyk
tag

Aha meg az arcedulaja is. Volt mar sok furcsa meetingem kedves ugyfellel arrol, hogy meg a raktaraba is inkabb venne olcso tesco tabletet mint rendes eszkozt.

Ebbe az urbe egesszen jol passzol egy ilyen cucc - azert nem torik kette ha leejted meg meg boven hasznalhato.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#48) Aucor


Aucor
senior tag

35-öt megérne azért... :U

(#49) FATtila78


FATtila78
tag

túlárazott ipari hulladék, a változatosság kedvéért. Nem tudom, ki ennek a célcsoportja? Aki ennyi halom pénzt kiadna "vakon", utána járás nélkül egy tabletre, az már a második nagy iPadjét használja nagy elégedettséggel. Első tabletnek meg a kutya se vesz ilyet. Pár ezret eladnak talán valami redneck amerikai arcoknak a ranch-ra, bár szerintem azok is inkább valami ütésálló tokot + ipad air-t használnak. Mélyrepülésben a szórakoztató elektronika :(

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#50) f(x)=exp(x) válasza FATtila78 (#49) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Attól, hogy valamire ráteszel egy ütésálló tokot, maga az eszköz nagyon nem lesz ütésálló. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.