Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) la_cc válasza tzsolesz (#9750) üzenetére


la_cc
addikt

Köszi! Írok neki. :)

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#9752) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok. Nemsokara megyek egy s6 edge teloert.
Mit kell neznem rajta?
Mire figyeljek, hogy ne tudjanak atverni?
Azt, hogy az akksi gyenge e, hogyan tudom kiszurni?
Ez a telo tudja az always on display-t?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#9753) guriga1234 válasza Enigma1945 (#9752) üzenetére


guriga1234
addikt

Egy vadi új S6 Edge aksija is gyenge, egy használté még gyengébb.
AOD nincs.

(#9754) Enigma1945 válasza guriga1234 (#9753) üzenetére


Enigma1945
őstag

Sziasztok. Tegnap megvettem az s6 edge mobilt. Azonban, azt vettem eszre, hogy mikor kamerát elindítom ( nem mindig fordul elő a hang) akkor furcsa hangot ad ki. Fogalmam sincs mi ez. Más telonal ilyet még nem tapasztaltam. Kamerat elinditom es fura hangot ad ki. A kamera egyebkent tokeletes. Mi lehet ez? Köszi a valaszt, és bocsi az ékezetek miatt mobilról irok

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#9755) icemad válasza Enigma1945 (#9754) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez az optikai képstabilizátor. Teljesen normális, s10+-nál is van ilyen hang. Ahhoz kell, hogy ne remegjen be a felvétel videóknál vagy fényképeknél.

(#9756) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Koszonom a valaszt megnyugtattal :)

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#9757) draco31


draco31
veterán

Hello!

Haverom csinált egy gyári visszaállítást, de elfelejtette a samsung accountját, és kéri a telefon. Így nem tudja használni. Van erre megoldás?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9759) draco31 válasza #20749568 (#9758) üzenetére


draco31
veterán

Akkor a következő telefonjánál megjegyzi :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#9760) Enigma1945


Enigma1945
őstag

A mai nap eladtam a Galaxy s6 edge telomat. nagyon szerettem, de annyira maszatolodott, hogy mar az idegeimre ment. neha a telefon onallo eletet elt :D
az akksival sem voltam kibekulve, de mint tudjuk az ujakban sem volt annyira jo meg anno.
mindenesetre egy elmeny volt ez a telefon! 28 ert jutottam hozza, szinte patika allapotban volt, nagyon nagy elmegy volt hasznalni, orom volt ranezni a gyonyoru kijelzojere.
aki ilyet tervez venni az akksira nagyon figyeljen oda, engem is beetettek, egy napot sehogy sem birt ki toltes nelkul.

[ Szerkesztve ]

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#9761) k.sandor69


k.sandor69
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem!
Van egy Samsung S6 Edge-m 3/64GB gyári független, teljesen jól működött, volt rajta gyári szoft, és főzött is (XtreStoLite 3.3.1), az utóbbival sokáig ment. Most eljött a csere ideje, tettem rá utolsó hivatalos romot, azóta semmilyen kártyát nem fogad el, csak segélyhívást enged, nem talál hálózatot. Sajnos nincs efs mentésem

(#9762) icemad válasza k.sandor69 (#9761) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

MP3 lejátszónak még jó... :)

(#9763) sanyek2


sanyek2
senior tag

Üdv!

Elolvastam a bevezetőt, mégis muszáj feltennem a kérdésemet, mert valami nem stimmel.

Kifejezetten alacsony az akkuideje az én példányomnak.
Újra kellett raknom 4 fájlos Stock rommal a készüléket, mert flashelés közben kontaktprobléma lépett fel.
Korábban sem volt egy erőbajnok, de most kritikán aluli. SIM nélkül, minden wifi net, gps, stb kikapcsolva, akkor még nem volt energiatakarékosság belőve, és kevesebb mint 5 óra alatt totál 0-ra lemerült fekvő helyzetében.
A wakelock szerint 157x ébresztette fel a gyári sms küldö alkalmazás. Érdekes de nem ok a fentiekre.
Most belőttem az energiatakarékosságot, kilőtten a nem kellő progikat, de még így is csak 10 órát jósol 90%-on a teló, használat nélkül.
Wakelock szerint most semmi nem ébresztgeti, alig párszor egy egy apróság.
Szerintetek mit tegyek?
Csapassak rá megint egy Stock romot, csak az 1 fájlosat?

(#9761) k.sandor69: Bizony, az elszállt. Javíttatni lehet de hülyeség. Fele annyit sem ér a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#9764) amoledus válasza sanyek2 (#9763) üzenetére


amoledus
aktív tag

Szoftverezéstől nem lesz jobb , új akksi lesz a megoldás , sajna az s6-ok ömagában kis akkut kaptak.

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#9765) nickedez89


nickedez89
senior tag

Szervusztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!

Adott egy S6 edge 64GB készülék, aminek a készenléti merülése egyik napról a másikra drasztikusan megnőtt. Átlagban 30-40, de van hogy 50% -ot is merül reggelre ha nincs töltőn hagyva éjszakára.

Mivel nem mai a teló, ki lett cserélve az akksi, gondoltam ártani nem árt és akkor ki van zárva mint hibalehetőség.
Sajnos nem oldotta meg a problémát, csináltam rajta egy wipe cache + factory reset kombót, de továbbra is merül.

Tapasztalataitok szerint, üzemidő szempontjából melyik a legjobb gyári ROM rá? Annyit tudok most, hogy android 7.0 van rajta de nem tudom azon belül melyik, OTA frissítést nem ajánl fel!

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#9766) artru60


artru60
csendes tag

Sziasztok!

Vettünk a páromnak használt s6Edge-t. Elég jó meg vagyunk vele elégedve aksija is normális.
Nem találom benne voltE beállítási lehetőséget. A neten található videókban és leírásokban szereplő helyen (Beállítások/kapcsolatok/mobilhálózat) nincs voltE lehetőség.
A szoftver verzió száma: G925FXXU6ERF6 konx: 2.7.1(ezt nem tudom mi).
Van valami lehetőség előcsalogatni ezt beállítást?
Köszi
Artur

(#9768) icemad válasza artru60 (#9766) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A Volte-t a szolgáltatónál kell bekapcsoltatni.

(#9769) artru60 válasza #20749568 (#9767) üzenetére


artru60
csendes tag

Telenoros, az oldalukon láttam, hogy s6Edge nincs a készülék listában :(
De azért bemegyek hátha sikerül megoldani.
Másik kérdésem, hogy ha kihangosítással használnák, akkor nem hall rendesen a másik fél erre van valami megoldás? Esetleg rom csere?

(#9770) icemad válasza artru60 (#9769) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az lehet mikrofon probléma is. A hangrögzitőnél vagy videó felvételnél jó?

(#9771) artru60 válasza icemad (#9770) üzenetére


artru60
csendes tag

A hang és videórögzítés teljesen jó.

(#9772) Alastair' válasza artru60 (#9769) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Telenorral nem fog működni a VoLTE.

Alister from Hell

(#9773) herkulesminusz


herkulesminusz
tag

Sziasztok,
mi a véleményetek az olyan jelenségről, hogy S6 edge épp a gari lejárta után egyszercsak elkezdett lefagyni: első alkalommal "csak" szétesett a kép és újraindult, ami egyre gyakrabban fordult elő, pár nap elteltével már bekapcsolni sem lehetett, mert vagy újraindult folyamatosan, vagy ha el is indult pár gombnyomás után újra lefagyott.

Amit próbáltam: cache törlés, factory reset végtelen sok alkalommal, tegnap a firmware-t is újrahúztam (T-mobilos az eszköz, ráraktam a legfrissebb független 1 file-s firm-öt), de ugyanúgy fagy, vagy bootloopba kerül vagy ha véletlenül elindul pár gombnyomás, vagy perc és szétesik a kép, kezdeti beállítás sem fut le...

Mi a véleményetek, egyszer csak kukásította magát a teló, megadta magát egy alkatrész/forrasztás, vagy esetleg van még remény a szoftveres megoldásra? (se beázva, se leejtve nem volt, pikkpakk állapot kívülről).

Jelenleg a legfrissebb XEH firmware van rajta, lenne értelme megpróbálni valami korábbi firm-öt, esetleg a 4 file-s verzióban több a fantázia?

(#9774) TIstvan4


TIstvan4
tag

Szép napot kivánok mindenkinek!
Kérdéssel fordulnék ide.Hozzátok!
Melyek gyári rom a legmegbízhatóbb?
Van e ilyen tapasztalat?

(#9775) guriga1234 válasza TIstvan4 (#9774) üzenetére


guriga1234
addikt

A gyári.

(#9776) Alastair' válasza TIstvan4 (#9774) üzenetére


Alastair'
nagyúr

A legutolsó XEH

Alister from Hell

(#9777) TIstvan4 válasza guriga1234 (#9775) üzenetére


TIstvan4
tag

Sok gyári rom van android 5 .6 és 7 .
Mindegyikböl van havi megjelenésse.1.2 havonta frissitettek.

(#9778) TIstvan4 válasza Alastair' (#9776) üzenetére


TIstvan4
tag

Köszönöm szépen a választ!Odinnal tar.md5 file t töltöttem a telefonra.A te általad írt forma jobb?Tudom buta a kérdésem.

(#9779) guriga1234 válasza TIstvan4 (#9777) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha tudod, akkor miért kérded?

(#9780) TIstvan4 válasza guriga1234 (#9779) üzenetére


TIstvan4
tag

Most elolvastam a xeh tartalmát.Bizonytalan a mikrofon.Gsm telefonáláskor a hivott fél nem jól hall engem.Messengeren keresztül kifogástalan a hangminőség.Ezért érdeklödöm,Lehet egy korábbi rom rátöltéssel javulna a buborékoló hanghatás.

(#9781) icemad válasza TIstvan4 (#9780) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy egy mikrofon cserével.

(#9782) TIstvan4 válasza icemad (#9781) üzenetére


TIstvan4
tag

Lehet hogy a mikrofon ,vagy az egész panel cseréje lesz a megoldás.Jó lenne egy megbízható szakember,aki jártas ebben a témában.

(#9783) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok anyám telefonján 3-4 napja fura reklámokat kezdett el fel dobni csak nem tudom mitől. Igazából semmi különös nincs a telefonon messenger facebook, viber, meg a google pár saját appja. Újra telepítettem minden appot, szedtem le vírus irtót de az sem talált semmit. Olyan 5-10 percenként ugrál fel egy egy játék hirdetés. Van benne egy 64 gigás sd kártya is de azon csak kép van. Ha bármi ötletetek van előre is köszi ha nem sikerül megoldani rendszer vissza állitás lesz a vége.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#9784) tom120514 válasza csucsu21 (#9783) üzenetére


tom120514
őstag

Ez pedig inkabb valami appnak tűnik, esetleg azt nézd meg szerintem hogy a böngészőben nem adott-e engedélyt valami oldalnak értesítések küldésére.

Never go full retard.

(#9785) Bzzz


Bzzz
senior tag

Sziasztok!

Android Autóval nem kompatibilis a készülékünk? Valaki próbáltáta már? Play áruházban meg sem találom. Ma letöltöttem egy APK-s oldalról, feltelepült de a kocsival összekötve nem is történt semmi :(

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#9786) Tegla80 válasza Bzzz (#9785) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem probaltam ,de a telon beallitasok,kapcsolatok,egyeb kapcsolatbeallitasok,mirrorlink ,itt van egy ki/be lehetoseg,de ez usb-n valo kapcsolatra van ha az jo.
(nemvok szaki ,sot nemreg lett csak ilyen telom is es ezert nyomkodtam mostanaban es emlexem,h lattam,szval csak leirtam,h ott mit talasz. )

Sony® & PlayStation®

(#9787) Bzzz


Bzzz
senior tag

Köszönöm. Utanna járok. Illetve nem a gyári kábellel próbaltam csatlakozni,lehet ez is problema,szoval azt is lecserélem es kipróbálom.

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#9788) Bzzz


Bzzz
senior tag

Ma kipróbaltam es a gyári kabellel tökeletes,ez a megoldas :))

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#9789) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

5 napja cseréltettem akksit az S6 Edge-ben, de nem vagyok teljesen elégedett.
Az előzőt naponta 2x kellett tölteni, a mostani érezhetően jobb, de ha reggel 6-kor leveszem, délután 5-kor már 20% körül vagyok, aztán nem is függök rajta folyamatosan. Tudom, hogy nem akkubajnok a készülék, de talán többet kellene bírnia új akksival.
Ami furcsa, 15% után nagyon gyorsan lemerül (kikapcsol), majd amikor töltőre teszem, egyből 15%-on áll az akksi...
Amit még észrevettem, hogy sokkal lassabban tölti fel, mint az előzőt, kb 30 perccel tovább tart.

Az OS a régi, gyári, nem rootolt 7-es android.

Akik cseréltek akksit, mi a tapasztalat?
Van 6 hó gari az akkura, de nem akarom visszavinni, hátha valamit én nem csináltam jól.

Köszi a válaszokat előre is!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#9790) TIstvan4 válasza csabyka666 (#9789) üzenetére


TIstvan4
tag

Hali!Aksi terhelő app nincs rá telepítve?
Fura,hogy a végén hamar lekapcsol.Van aksimérő app
Az minden fesz áram fogyasztást kiír.Ampere a neve az appnak.
Valószínüleg aku hiba.

[ Szerkesztve ]

(#9791) csabyka666 válasza TIstvan4 (#9790) üzenetére


csabyka666
addikt

Köszi, ezt megpróbálom!
Nincs fenn semmi olyan, ami merítené, akksicsere óta nem telepítettem appot, illetve valamennyire tudatos user vagyok.:)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#9792) rjy08


rjy08
tag

Sziasztok!
Kis segítségre lenne szükségem!
Kiesett a kezemből a telefonom véletlenül, és úgy betört a kijelző hogy a kijelző panel is megsérült. Kénytelen vagyok elővenni a jó kis s6 edge készülékem amíg nem tudok újat venni. A gond ott van, hogy már telekomos vagyok, az s6 edge pedig telenoros. Elmentem telenorba, kaptam 8 jegyű kódot, de nem fogadja el az s6 edge. Ráflesseltem már egy csomóféle romot Odinnal, de mindegyiknél azt írja ki, hogy "A rendszer letiltotta a sim-kártya hálózati pin kódját. Adjam meg a sim hálózati puk kódot."
A telekomos sim kártyát visszarakva az összetört telefonomba, továbbra is működik a hálózat, csak a telenoros telefonba nem akar összejönni ez a hálózatfüggetlenítés. Valakinek van ötlete, mit kezdhetnék ezzel a problémával?

(#9794) Tibor691


Tibor691
tag

Rendszerfüggetlen S6 edge mobilt használok. Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan tudnám rootolni a telefont. Egy linket tudnátok küldeni, amelyben lépésről-lépésre megmutatják a rootolást és tuti hogy jó működőképes megoldás.

Android Auto-n keresztül szeretnék mobil tükrözést és ahhoz szükséges a root.

[ Szerkesztve ]

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#9796) Tibor691 válasza #20749568 (#9795) üzenetére


Tibor691
tag

Megtaláltam:
- Nougat alatt a legfrissebb TWRP flashelése után TWRP-ből ezt kell flashelned. A telepítés után az első boot akár több percig is tarthat, nem kell megijedned, a telefon többször megszakíthatja a bootfolyamatot és újraindíthatja magát. Miután felállt a rendszer pár percig (2-5) még lassú lesz, ez normális. Az SU app indítása után a kérdésre, hogy kikapcsolja-e a KNOX védelmet, "soha" a helyes válasz.

TWRP az Odinnal kell flashelni?

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#9798) Tibor691


Tibor691
tag

TWRP flashelése után Boot-loop-ba került a telefon. Hogyan lehet kilépni a loopból?

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#9799) Tibor691 válasza Tibor691 (#9798) üzenetére


Tibor691
tag

Sikerült telepítenem TWRP-vel a N920_Nougat_Root_SuperSU_No_kernel_included.zip-et és megszűnt a Boot-loop.

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#9800) Tegla80


Tegla80
addikt

El sem hiszem,h ennyi ev utan jott szoftverfrissites a telora. :Y

Sony® & PlayStation®

(#9801) Ambavir


Ambavir
aktív tag

Sziasztok!
Hard Reset után nem lép be a Samsung fiókba.
Fiók jó, mostanin is ezt használom, bárhol be tudok lépni, csak ezen a telefonon nem.
Kis pihenés után fiamnak elővettem. Volna.
Köszönöm

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#9802) Bzzz válasza Tegla80 (#9800) üzenetére


Bzzz
senior tag

Ém se :)) Öröm bodottág. Már csak az örök élet ingyen sör kéne :DD .

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#9803) Ambavir válasza Tibor691 (#9798) üzenetére


Ambavir
aktív tag

Szia.
Melyiket pontosan a listából.
Alábbi kérdést oldanám meg: HR után nem tudok belépni a Samsung Accountba. Élő, működő Account.
Melyik Odint használtad?
Már a helyreállító telepítésén túl vagyok, maradt a zár.
Köszönöm

Azért lettem ilyen beugatós forma mert élvezem, hogy csípek mint a torma.

(#9804) panizzi


panizzi
aktív tag

Akkucserébe érdemes belevágni?
Félek hogy eltörnék valamit a parányi ujjacskáimmal. Így 6 év körül már eléggé gyengécske a gyári akku.

no limit

(#9805) Tibor691


Tibor691
tag

Hogyan lehet eltávolítani a N920_Nougat_Root_SuperSU_No_kernel_included.zip-et a telóról. Sajnos egyre több app nem akar elindulni. Mindigo TV, BT Mate stb.

LG OLED65G6 + 55LM660S + Alien2 + X96Max+, Tata

(#9806) icemad válasza panizzi (#9804) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha jól emlékszem, a hivatalos szerviz valami 10-15 ezer körül cseréli. Érdemes lehet őket kérdezni. Az viszont nem biztos, hogy lesz nekik még ilyen akksi. Ha lesz is, valószínűleg évekig állt a polcon. Utángyártott kb ugyanez. Lehet, hogy sokat nem nyernél vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.