Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el a topic összefoglalót és használd a keresőt.

2014 április elején jelent meg, hazánkban mindhárom nagy szolgáltatónál megvásárolható volt, több színben is. Természetesen elérhető kártyafüggetlen készülékként is.

Jelenleg a 6.0-ás frissítés elérhető a független és az összes szolgáltatós készülékekre is.

Utolsó Frissítés 2016.07.28.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) s4tch


s4tch
veterán

Ár-értékben verhetetlen telefon, forradalmi dizájnnal, fícsörökkel.

Or not.

(#2) AS


AS
félisten

Csak is feketében vagy kékben :P

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Wajk


Wajk
addikt

nekem az első kép nekem mindent elmond...
(nem tudnám megmondani melyik az S5 és melyik az S4,
de ez már csak az én bajom. Nem vitatkozom, ha ennyi elég a csúcson maradáshoz, minek erőltessék magukat)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#4) a510


a510
aktív tag

harcias edények LOL :DD

(#5) gianni85 válasza Wajk (#3) üzenetére


gianni85
veterán

ez nem a Note3? :DDD

(#6) Pantal


Pantal
senior tag

A 3. oldalon a táblázatban Z2 helyett Z1 van feltüntetve.

"A “vissza” parancs jobb oldalra költözött, a home gomb balján az alkalmazásváltó billentyű ücsörög, ezt hosszan kell nyomni ahhoz, hogy az adott felület opcióihoz jussunk el."

A vissza gomb az összes galaxy S-nél bal oldalon lakott eddig is.

(#7) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Nem ez a fehér telefon szerepelt pár hírrel ezelőtt a "Bemutatkozott a Galaxy Ace Style" cikkben? :DD

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#9) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Nekem megtetszett bar amikor bemutattak nem igazan szimpatizaltam vele. Bekajaltam a marketinget?

(#10) br.rak


br.rak
őstag

pacsi az új energiatakarékos módért és hogy a sim nem nano, és van micro SD , de

az fm rádió hiánya szimplán kicseszés
ennek az új ujjlenyomatos mániának miért kell terjedni, az nem értem

lehetett volna benne mondjuk optikai trackpad vagy egy e-ink a hátoldalon
Kötelező ujjgyakorlat samsung módra, ezt is venni fogják mint a cukrot :)

(#11) Örni


Örni
senior tag

Ettől az isocelltől én is többet vártam, persze nem rossz, de nem is olyan hű de jó. A lassított felvétel kifejezetten gáz egy iPhone 5-höz képest (miért interlace???) és a fullHD felvétel is moirés valamiért... A videó zoomról nem mondtatok semmit, pedig egész jó!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#12) darvinya


darvinya
titán

S5 dizájnja S2-re hasonlít nagyon.
Valljuk be az volt eddigi legsikeresebb telojuk.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#13) MartOOn


MartOOn
addikt

Jo a cím! :C cikket majd du lesz idom elolvasni de MA TV-n engem kozelebb vittetek s5-hoz.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#14) Die HaPpY :)


Die HaPpY :)
tag

Csak nekem tűnt fel a két egymás melletti készülék idő-eltérése?? Valamelyik nem szinkronizálta megfelelően. Ejnye-ejnye :D ;]

...::: CS 1.6 o=(===> The One And Only! //ZTE Blade-Galaxy S2-Lumia 925-Lumia 640-rengeteg egyéb droid- Apple Iphone 6S Plus- Apple Iphone 8 Plus- Apple Iphone 12 Pro

(#15) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Szokásos színvonalú cikkírás... Kihagyott írásjelek, szóismétlés...
Én kérek elnézést, de zavar az efféle igénytelenség.

[ Szerkesztve ]

(#16) Pantal válasza Pantal (#6) üzenetére


Pantal
senior tag

Azaz jobb oldalon volt a vissza gomb, bocsánat. :P Egyébként ez mennyire biztos, hogy az ezüst keret ami körbefut, az fém? Ma pár órát én is babráltam egy S5-el, és többen műanyagnak néztük.

[ Szerkesztve ]

(#17) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ez egy teljesen korrekt, jó telefon lenne (főleg azoknak, akiknek nincs baja a dizájnnal és a TouchWizzel), de miért kell a Samsungnak mindig a parasztvakításra ráfeküdnie?!

Tavaly a szemmozgatással való lapozás (használja bárki is aktívan?) meg a hőmérő (hány fok van a zsebünkben?), most meg a pontatlan és értelmetlen pulzusszámmérő (elképzelem, amint kocogás közben időnként megáll a júzer, előkaparja a mobilt, elindítja az appot és mér egy kábé pilzusszámot...) és a kényelmetlen, viszont megbízhatatlan ujjlenyomat-olvasó.

A francért hülyítik ilyenekkel a népet.

Nem a lényeg a fontos.

(#18) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Őszintén szólva én is többet vártam az S5-től de van igazság a cikkben mire nem elég vagy miben gyenge ez???

Tényleg semmiben,korrekt lett. Így már nem mondom hogy nem kellene.

De nem fog el a nagy vágy hogy gyorsan eladjam a fél vesém vagy ilyesmi hogy máris megvehessem. :))

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#19) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Ez a Samsung már megint dizájnt lop.. pont így néz ki a decemberben kijött Jiake V8-am ;]

(#20) blade zte válasza M5Norbi (#18) üzenetére


blade zte
őstag

árban.

Oppo find 7 astro black

(#21) sanyijedi válasza Pantal (#16) üzenetére


sanyijedi
őstag

nem is értem.. jobb oldalon volt mindig is..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#22) M.A.Z. válasza darvinya (#12) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Erre gondoltam én is, visszatértek ahhoz az elegáns, kevésbé lekerekített szögletességhez.

[ Szerkesztve ]

(#23) C$abi


C$abi
aktív tag

Egy picit többet vártam volna, főleg design terén, de egy összességében jó telefon ez, hiszen ennél többet nem nagyon lehet lerakni az asztalra a mobiliparban. Akik meg leszarozzák, azok meg kicsit gondolkozzanak el, hogy csak azért leszarozni bármit, merthogy nem olyan lett, mint akarta volna a nép, vagymert csúnya, de közben ott van az is, hogy bivalyerős, a kamerája elfogadható, az akkumulátora pedig nagyon rendben van. :)

(#24) Janus27


Janus27
tag

2 dolgot furcsállok: az egyik ÉRTHETETLEN: miért nincs benne FM Radio???????????
A másik: 2014-ben ac-s wifi-t várnék egy csúcskategóriás telefontól!

(#25) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nekem még mindig a Nexus5 kell ;]
Ma néztem meg a MA! adást, hát kínomban nevettem azon amit szerencsétlenkedni kell, hogy feloldjuk a képernyőt :DDD

Ettől függetlenül előbb kéne, mint GS4, első sorban a hátlap, nagyobb kijelző, vélhetően szmúszabb UI, és IP68 miatt.

Ja és igen, a "Vissza parancs" mindig is jobb oldalon volt Samsungéknál :)

(#24) Janus27 - almáról koppintás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Én eleinte úgy voltam vele, hogy matt műanyag design, részemről elmegy. De amióta nézem ezeket a mélymedencés, centrifugás meg Tesla-lapítós teszteket, már biztos vagyok benne, hogy jobban döntött a Samsung a polikarbonát házzal - IP68-szintű biztosítás (egy órát kibírt egy medencés YT videón), vezetékmentes töltés, cserélhető telep, jó fogás, remek ütésállóság, nem látom, hogy miért lenne jobb mindezt feladni egy sérülékony fémházért, ami csúszkál a kezedben. Ez persze csak én vagyok.

Máskülönben az S5 egyszerűen ott lépett előre, ahol igazán kellett, remek sebesség, szuper kamera, pazar üzemidő, ujjlenyomat-fizetés (bár feloldás lehetne kényelmesebb). A dolog... egyszerűen jól működik minden oldalról, és ez nem volt az S4-ről elmondható. A 4k videó pedig. :Y

Janus27: ac-t is tudja


[ Szerkesztve ]

(#27) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Csak a dobozról szeretnék szólni: környezettudatosság... aha. Tehát kivágnak fákat, hogy vegyszerek és energia felhasználásával papírt készítsenek belőlük, amire festékkel (megint vegyszer) rányomtatnak (megint energia) fa mintát... elkeserítő. Ha környezettudatosak akarnak lenni, csinálják mondjuk préselt bambuszból.

(#28) bmwsan válasza Pantal (#6) üzenetére


bmwsan
senior tag

Szerintem pont jó ott az a Z1 :DD
A srácok nem nagyon tudnának még Z2 eredményt írni ;]

Jó kis teló, de marad még az S4.

(#29) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Saját véleményem alapján vitatkoznék azzal, hogy a hátlap nem bazári. Bár kékben szép színe van. Az az értesítési sáv valami borzalom! Ilyen csúnyát még nem láttam. Hw, sw olyan amilyen. Kamera korrekt. A többi mezőgazdasági vállalkozó vakítás.

(#30) SzőkeKapitán válasza Pantal (#6) üzenetére


SzőkeKapitán
tag

Szerintem nem véletlen... Tudtommal a Z2 még nem járt a Mobilarénán... :D

Közben megelőztek :U

[ Szerkesztve ]

(#31) Bone123 válasza Fr0z3n (#29) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Mikor és legfőképpen miért nézed a hátlapot, amikor sokkal jobb dolgokat lehet csinálni a másik oldalon. ;]

(#32) Pantal válasza SzőkeKapitán (#30) üzenetére


Pantal
senior tag

Akkor én néztem be, mert előtte viszont a Z2 3GB RAM-járól volt szó. :R

(#33) bteebi


bteebi
veterán

Jó lett, de nem javult többet az elvárható minimumnál. Talán majd az S6 :DDD.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#34) dreamdancer válasza Bone123 (#31) üzenetére


dreamdancer
őstag

Hibás a logika. Ez alapján a csajoknak is kár volna megnézni az arcát, merthogy a másik végükön sokkal jobb dolgokat is lehet csinálni... ;)

Nem a lényeg a fontos.

(#35) SzőkeKapitán válasza Pantal (#32) üzenetére


SzőkeKapitán
tag

Igen, a felette lévő részen tényleg a Z2-t emlegetik... de a táblázatban meg azok az eredmények szerepelnek amik a Z1 tesztben is vannak. Majd a Z2 tesztben már lesz összehasonlítás. ;)

(#34) dreamdancer

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#36) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

hiába mentegeti a cikk az s5öst..
biztos történt előrelépés, de ez még mindig egy semmilyen külsejű telefon a "mindenki által szeretett" touchwizzel.. :D

mondják hogy milyen jó a hátlap stb, de ha ezt az összehasonlító képet meglátom, akkor sírni kezdek.. :D

[ Szerkesztve ]

(#37) BatchMan válasza br.rak (#10) üzenetére


BatchMan
senior tag

Az e-ink hátlap a SGS6 újítása lesz. ;]

(#38) vicze válasza Bone123 (#26) üzenetére


vicze
félisten

A fém pont annyira csúszkál a kezedben mint a műanyag.
Centrifugában meg relatíve ritkán mosom a telót, kezemben viszont annál többet fogom, így a fémet preferálom.
Nekem 0 +értéket képvisel az IP védelem és a vezeték nélküli töltés.

Értelmetlen érvek ellenérvek hada helyett maradjunk annyiban, hogy ízlés kérdése.

(#39) Bone123 válasza dreamdancer (#34) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Viszont ezt megdughatod anélkül, hogy beázna.

(#40) Fr0z3n válasza Bone123 (#31) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Én egy telefont egyben nézek, hogy milyen az összhatás. Ez a hátlap jelentősen lerontja. Ugyan így vagyok a "bőr" hátlappal is. Ha választani kéne, hogy ez, a Z2, vagy One M8, akkor M8.

(#34) dreamdancer: EZ hatalmas!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41) Sinesol


Sinesol
veterán

Ez olyan semmilyen, nincs vele nagy gond de en inkább nevezném Galaxy s4 v2.0-nak, szimpatikus telefon de ilyen remake-ért pénzt nem adnék. Akku idö az legalabb javult, bár gondolom elmentek a testvércéghez es ingyen megkapták.
Inkább megvárom a G3-at, az azert ennél jobb lesz :))

[ Szerkesztve ]

(#42) blade zte válasza Dr.Anonymus (#36) üzenetére


blade zte
őstag

Nem tudom kinek mi a legrosszabb a samsungban, de szerintem sokszor elszégyelhetnék magukat egyes gyártók, azon a törpekaki méretű hátsó hangszórón. Sivíthat ezerrel a one mellett...

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#43) 1697 válasza Baggins86 (#19) üzenetére


1697
tag

Az egy telefon márka?? Vagy miket gyárt?? Mikrót?? -)))

[ Szerkesztve ]

(#44) BatchMan válasza Dr.Anonymus (#36) üzenetére


BatchMan
senior tag

Erre is be fog indulni az ipar. Ha csak ez a gond, kis ráfordítással bármilyet tudsz szerezni.

(#45) Bone123 válasza Fr0z3n (#40) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Szerintem meg elnőiesedett / metroszexualizálódott a nyugati társadalom. Szexi vagy nem szexi... a telefonod! ;] Az Apple okos reklámjának az agyszüleménye ez, gyanítom 5 éve keresztbe se tettél rá, hogy milyen a burkolat, mert ez egy telefon. :) Ha az egerek piacán lenne ekkora harc, oda is betörne a csiszolt fémvilág, de megintcsak: mennyire praktikus ez? Egy jól öntött műanyag - S4 nem ilyen volt, Lumia 920, S5 az - egyszerűen praktikusabb egy elektronikus kütyü számára.

Mennyire praktikus? A tok amibe a HTC-t beleteszed, 90% h az is öntött műanyagból készült. :))

/magánvélemény

(#46) UFC


UFC
aktív tag

Csúszik a fém,meg hideg télen? Nem tudom én nem látok se iPhone, se HTC ONE tulajokat hogy ki csúszna a kezéből. Illetve fogni kell a telefont nem simogatni. Csak mimnél nagyobb a telefon annál nehezebben tudod fogni. 200-220 ezer ft körülbelüli induló árral azért lehetne már minőségi. Nem véletlen vártak sokan végre fém házat a Samsungtól. De gyanítóm ha csinál fém házat akkor majd az lesz apám ez igen kurva jó a fémház, jobb mint aa HTC ONE, stb.

De amíg műanyag telók tömkelegét gyártja a Samsung addig...

[ Szerkesztve ]

(#47) Fr0z3n válasza Bone123 (#45) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nokia 3200 volt a 2. készülékem cirka 10 éve. Szóval nem talált, hogy érdekel-e a külső akkoriban vagy sem ;)

[ Szerkesztve ]

(#48) Balathruin


Balathruin
veterán

Nem a 4.4.3 a legfrissebb?

(#49) pezs89 válasza Balathruin (#48) üzenetére


pezs89
tag

Nem.

Btw ezután a teszt után úgy érzem, hogy anno a z1c is megérdemelte volna pár hónappal ezelőtt az ajánlott plecsnit.

[ Szerkesztve ]

(#50) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

"Az oldalsó részekre fém került, a körbefutó keret masszívitást kölcsönöz a gépnek."

azt tavaly is kiderül, hogy extra sérülékeny/kopós műanyag.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.