Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:27

LOGOUT.hu

[Re:] Samsung Galaxy S4 Mini - drágám, az S4-ek összementek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) BobTail


BobTail
őstag

Ember legyen a talpán, aki meg tudja jegyezni és különböztetni manapság a Samsungokat... :(

(#2) gzbotii


gzbotii
veterán

Ennyi pénzért már kapni HD kijelzős készüléket is.
Attól eltekintve Nem rossz.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3) #19158016 válasza BobTail (#1) üzenetére


#19158016
törölt tag

Eszünk ágában sincs.

(#4) Švejk


Švejk
őstag

Aranyos, ahogy írod, hogy kicsi, morcos, erős, miközben a 4,3"-ra mondtuk 2 éve, hogy bazinagy tepsi :C :D

(#5) Blyan


Blyan
félisten

Nem is olyan rosszak ezek a képek.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) harmincas


harmincas
tag

Lehet, hogy az itteni olvasóknak ezt nem is kell mondani, de mindennapi használat során azonos teljesítményű, 4,5 collos HD képernyős, négymagos, 1 GB RAM-os kínai telefont többféle forma- és színvilágban 45 ezer forintért lehet kapni. Aki nem márkasznob, annak az egyetlen érv a Samsung mellett a helyi garancia. Nekem nem ér meg több mint kétszer annyi pénzt.

(#7) t_a_m_a_s válasza Švejk (#4) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Pont ezt akartam írni én is... Egy csúcsteló "mini" változata 4,3 "-os... Meddig megy még ez a méretnövekedés vajon?

Holnap majd jól beletépünk...

(#8) margithid válasza harmincas (#6) üzenetére


margithid
veterán

Ha még a márkára is megy az ember, akkor is LG 4X-et kap 85k-ért kártyásan, ami egy kicsit jobb mint ez ár/érték arányban.

(#9) Wa2x_ válasza Blyan (#5) üzenetére


Wa2x_
veterán

Nem!? :U

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#10) blade zte válasza harmincas (#6) üzenetére


blade zte
őstag

Pontosabb lenne az a kijelentés, hogy a xiaomi m2s-t is ki lehet húzni ennyiböl, mármint aki "okos". Na, és az pont azt tudja, amit mi elvárnánk, hogy a galaxy s4 mininek tudnia kelljen: minden szinte, ami s4, csak hd kielzö a méret miatt. Szóval emberek, ha nem vagytok a fent említett márkasznobok, és garanciahuszárok, vegyetek xiaomi m2-öt/m2s-t.

Oppo find 7 astro black

(#11) zsirfecske


zsirfecske
addikt

ellenpélda ami még kimaradt a cikkből: ennyiért motorola razr i :) azonos kijelzőméret mellett minden irányban kisebb, üzemidő jobb és aluminium+kevlár cucc. nincs is több kérdés, max a magyar forgalmazás szól a samu mellett. elfogult vagyok tudom, de egy plasztik s4 mini ne legyen már qhd ilyen áron.

[ Szerkesztve ]

(#12) Blyan válasza Wa2x_ (#9) üzenetére


Blyan
félisten

Nem hát, Te szereted az ilyesmit. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) kakuk.tamas válasza margithid (#8) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ennyi pénzért már (majdnem) S3-at kapsz...
A 4X-en meg tojást lehet sütni, ha használod. (Tapasztalat)

Ennyi pénzért ez a teló rablás. Ha levennék az S4 előtagot, 70-et megérne...

Szerk: most néztem, új, független S3 99K, S4 Mini (i9590) 109K...

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) Silentfrog válasza Blyan (#5) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ha egy 40 ezres készüléknél mondanád ezt akkor egyet is értenék veled.
Ha kiadok 100+ ezret egy telefonért akkor nehogy már ne tudjam fényképezőként használni,fényképező helyett.

(#15) BetaBye


BetaBye
tag

Ez most erősebb mint az s3, note 2, note 10.1, note 8.0! :Y
A quadrantjából okulva! :K

i6+ & iPad Air

(#16) Blyan


Blyan
félisten

Szerintem idokolatlanul lehúzzák a kommentelők ezt a telefont. 80-90-ért jó vétel lenne ez és le is fog majd annyira menni.
Persze, értem én, jobb lenne HD kijelzővel.

Számomra csak a márka az ami negatívum. :DDD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) zazenke


zazenke
őstag

csak az fogja megvenni aki tájékozatlan ma a telefon piacon még márkás lg-t is lehet kapni kb ennyiért sokkal ütősebb hardverrel nem csak kínai telefont de még azok is rávernek

(#18) Blyan válasza BetaBye (#15) üzenetére


Blyan
félisten

Hagyjuk már a Quadrantot, nem is értem miért használják még mindig... :U

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19) kakuk.tamas válasza Silentfrog (#14) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Tudni tudod, csak nem kesz soha olyan képminősége! :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A plecsni alatt a Wayteq tabletjének neve szerepel. :)

A telefon nagyon korrekt, szerintem ekkora méretre elég a qHD is, ilyet használok fél éve és nem látom pixelesnek. Az ár meg ha kicsit lejjebb megy, vagy lesz valami szolgáltatói akció, akkor teljesen korrekt. Lehet ebből néptelefon, persze a kicsit tehetősebb népé.

#6: Milyen négymagost? MTK/Rockchip? Azok a fasorba' sincsenek ehhez képest.

A műanyag szarozást meg felejtsük már el, egyrészt a műanyagnak is vannak előnyei a fémhez képest (mondjuk nem lesz 5000 fokos nyáron), másrészt meg szerintem nem ez jelenti a prémium érzést (ami meg önmagában egy hülyeség szerintem, de ez már más kérdés).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#21) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ez alapjában véve nem lenne rossz készülék, de a kijelzőt azt nagyon nem értem. Egyszerűen nevetséges, hogy egy ilyen áru készülékbe nem fér bele egy 720p-s panel. Ennek a készüléknek egy szerencséje van, az hogy a jobb kínaiak nem kaphatóak nálunk.;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) BetaBye válasza Blyan (#18) üzenetére


BetaBye
tag

Én az antutu val vagyok így a quadrantot szeretem :P

i6+ & iPad Air

(#23) zazenke


zazenke
őstag

az s3 is körbe röhögi és talán 10 ezer ft különbség adódik de az se mindenhol

(#24) rizso


rizso
addikt

Sikerült már megtapogatni, és tényleg nagyon használható/szerethető méret. Viszont az ár tényleg sok egy kicsit, hiába új és "egyedüli"...

S4 Zoom hardvere mennyivel gyengébb ennél? Mikorra várható teszt róla? Amilyen morbid az a telefon, annyira tetszik ;]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#25) Silentfrog válasza kakuk.tamas (#19) üzenetére


Silentfrog
veterán

Rengeteg telefon van amit fényképezőként is tudsz használni,és nem igazán mondja meg senki,hogy telefonnal lőtted.
Már 4 éve is volt olyan ami ennél hatványozottan jobb képet csinált.
A Fb-n folyamatosan járják az országot a Samsungtól és fényképeznek az egyik telefonukkal,mutatva,hogy mit tud.
Tehát nem csak nekem van erre igényem.

(#26) Cyberpunk válasza Csapoati (#20) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Azért lehet kapni Xiaomi MI2S-t az azért nem szar a Snapdragon 600-al, és a Meizu MX2 sem szarral gurigázik. Hogy maradjunk a méretnél. Ja és igen hasonló áron vannak. Nyilván Kínából persze.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#27) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Azt hiszem föl kell majd kötnie a gatyát a HTC One Mininek, bár abban HD kijelző és több RAM lesz, ha jól tudom. Sőt PLETYKA, hogy olcsóbb is lesz. :DD :U

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#28) kbyte1024 válasza Blyan (#5) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nem rossz?? Ja nem rossz hanem borzalmas:)

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#29) kakuk.tamas válasza Silentfrog (#25) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Jó, de mindenkinek más, és más a jó képminőség.
Amikor valaki agyonmosódott, túlszapurált sz@rt tölt fel fb-ra, és mondja, hogy huuuu, de jó, akkor mit vársz?
Megértem a "követelésed", hogy egy 90-120 ezeres teló jó képeket, videókat készítsen, de addig, míg az emberek java nem teljes méretben nézegetik a képeiket, nem vágnak ki belőle részleteket, addig nem fogja zavarni a gyártókat a zajos képek... Meg amíg a magukat "fotós embernek" valló emberek lófikát se értenek a beállításokhoz... (pl hogy az ISO érték mire való...)

És mégis... Szerinted egy ilyen Samsungos (vagy bármely más reklámfotóban) hány perc PS munka van?

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#30) Blackmirror válasza HaJózsi (#27) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Jobb is ha pletykaként kezeled :DDD
Főleg a Desire 600/200 árazásából kiindulva.

Hamar fog esni ennek az ára, lehúzzátok a kommentekben,de szerintem sikeres lesz ez a készülék.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#31) RaveForce válasza HaJózsi (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

kb a töredékét se fogja kitenni az s4 mini eladásainak... :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#32) zazenke


zazenke
őstag

közben akinek nem baj hogy T függő a telefon ,halkan megjegyzem hogy 108 ezerbe kerül most akciósan és nem hűségidővel hanem feltöltősen az xperia z.amibe ugyancsak vannak hibák de ezt a telót bőven veri . és normál magyar garancia is jár hozzá akinek ezzel van gondja . még pár napig tart az akció a t-mobil webshopjában . Bocs hogy nem ide vág a téma [link]

[ Szerkesztve ]

(#33) kali válasza zazenke (#23) üzenetére


kali
legenda

az s3? persze, a maga 1 gigabyte ramjával, meg ahogy azt kezeli... :U
lesz olcsóbb az s4 mini is.

[ Szerkesztve ]

(#34) Wa2x_ válasza Blyan (#12) üzenetére


Wa2x_
veterán

Fos fotókat csinál az a lényeg. Hamarosan Nokiás leszek, hehe.. :P

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#35) kengyel


kengyel
nagyúr

Jó a masina, de a kamerától többet vártam. Bizony csökkenni kell az árnak ahhoz, hogy jó vétel legyen.

kengyel

(#36) Cyberpunk válasza Wa2x_ (#34) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Vegyél 808-at azt problem solved. Telefonálni is tudsz vele viszont ver mindent mobil fotózásban. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#37) zazenke válasza kali (#33) üzenetére


zazenke
őstag

igen a ram az gyengébb de összeségébe jobb az s3 de az xperia z is . ha t mobilos vagy és nincs 200 ezred mint amennyibe pi az extrém digitálba adják mindenképpen meglovagolandó szerintem

(#38) Kisteker


Kisteker
tag

Tényleg elég furcsa, hogy a 4,3 lett mostanra a "kompakt" méret. Én néha a 4 inches Lumia 520-amnál érzem úgy, hogy ennél nagyobb már tényleg mókusvakító hülyeség. Mindenesetre végre egy korrekt szappantartó teló a Samsungtól. :K Viszont nem tudom hogy meddig húzzák még el ezt a formatervet, mert minden készülék ugyanúgy néz ki és ugyanolyan anyagokat is használnak fel a legolcsóbb Pocket Mini DuoS-hoz mint az S4-hez (a részleteket félretéve műanyagot és üveget). :(

Egyébként nekem az S3 Mini is tetszett.

(#39) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Jó lenne, ha nem lenne túlárazott. A kijelző felbontása szvsz passzol a méretéhez, nagyobb felbontás melett csak még nagyobb akksi kellene, ami már alapból is lehene kicsit combosabb.

<< Heimdal >>

(#40) peterfon válasza kengyel (#35) üzenetére


peterfon
csendes tag

Szia Kengyel,
lecserélted az s3 minit s4-re??

Én maradok az s3 mininél. Telefonálni és böngészni tökéletes...:D

(#41) Blyan válasza Wa2x_ (#34) üzenetére


Blyan
félisten

Nem tűnik azért ennyire szarnak.
[link]

Haha. :DDD Egy haszna biztos lesz, lejössz végre a rút Androidról. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#42) zazenke


zazenke
őstag

használj pár hétig 5 colosat és úgy hozzászoksz hogy nem akarsz kisebbre menni. persze ez egyéni izlés és nem mindenkinél jön be :)

(#43) kengyel válasza peterfon (#40) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szia ! Igen az már nem most volt :D

kengyel

(#44) Cyberpunk válasza Kisteker (#38) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez van Samsungéknál igazán jó formatervező mérnöknek lenni. Évente kiizzadnak egy formát, ami az elődnek kicsit átdolgozott variánsa. Ez max két hét aztán nyaralnak az év többi részében. :DDD Mert ettől kezdve marad ez a forma legfeljebb a méretekkel játszadoznak. ;] Mondjuk a Nokia dettó ugyan ez...

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#45) Blyan válasza Cyberpunk (#44) üzenetére


Blyan
félisten

Bezzeg az Apple! Van még mit tanulni tőlük. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46) kakuk.tamas válasza zazenke (#42) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én a 4"-el voltam így... Nagynak találtam, mostmeg már 7hónapja ezt használom, és kicsi... :D Kell egy minimum 4,5-4,7-es kijelző! :DD
Baromi gyorsan meglehet szokni, kilehet tapasztalni a fogásokat. De nagyról kicsire váltani, - szerintem - nagyobb hülyeség, mint fordítva.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#47) zazenke válasza kakuk.tamas (#46) üzenetére


zazenke
őstag

én is igy gondolom

(#48) Wa2x_ válasza Cyberpunk (#36) üzenetére


Wa2x_
veterán

EOS-t veszek! :P

(#41) Blyan: Ez valóban jobb, erre már azt mondom, hogy okés. :K

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#49) Pirosász


Pirosász
aktív tag

Nem gondoltam hogy ilyet mondok egy Samsung-ra,de ez szép telefon.Jól látom hogy kicsit ilyen hosszúkás a kialakítása?Érzésben a régi Nokiák jutnak eszembe.[link] Nehogy a nyakamnak ugorjanak a Samufanok,nem másolással vádolom vagy ilyesmi.Sőt!Szerintem ezt az irányt kéne nyomni,a széles lapátok helyett,amik rondák.Ennek a formának ez a kialakítás áll jól.Ráadásul valószínű a fogása is kellemesebb.Érdekes hogy ugyanaz a forma lapát stílusban egy vágódeszkára emlékeztet,ilyen hosszúkás kialakításban viszont sokkal minőségibb érzést kelt,legalábbis bennem.

(#50) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

ha a htc ad ki ilyet, akkor "túlárazott szar fotógépes htc"
de ha a samsung akkor mindjárt kevésbé kap kritikát...

pedig ennek a telefonnak az ára nevetséges
egy OneS, vagy OneX messze jobb vétel mint ez, és még kevesebbe is kerül

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.