Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Firmware letöltése
XEH (független) - 2023-02-01 (Frissítés: 2023-02-21) [Android 13]
TMH (Telekom) - 2023-02-01 (Frissítés: 2023-02-19) [Android 13]

Felhasználók fotói a Galaxy S10 Lite-tal
Galéria

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) saca23 válasza Magnat (#250) üzenetére


saca23
aktív tag

Hello énis gondolkozom egy ilyenen telekomnál nagyon jó áron van. Érdekelne, hogy szerinted milyen minőségű a glaszik hátlap, valamint a gyári headsete milyen minőségű, zenehallgatásra gondolok. Egy mate 20-ról lenne a váltás, a több ram erösebb proci, amoled kijező miatt. Az aksija is érdekelne, hogy mit bír. Előre is köszi.

(#252) Magnat válasza saca23 (#251) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

sajnos egyikre sem tudok még érdemben válaszolni, fülest ki sem bontottam, de mivel nem vagyok nagy fülessel zenehallgatós, egyébként sem tudom mihez hasonlítani. A hátlap fényes műanyag, a maszat vmennyire látszik rajta, de egyébként masszív, viszont nekem tok van rajta, szóval ezt is csak úgy mondom, h most levettem egy fél percre ... akkuról meg azért nem tudok semmit mert egy napja van meg, amit észrevettem, h 3 gmail + 1 exchange, Viber, Whatsapp, Messenger Lite és bekapcsolt always on kijelzővel kb 1 %/óra a merülése készenlétben, gondolom ha az always on nem megy akkor kevesebb, illetve most ha jól látom, 3 óra screentime után állok 45%-on sok nyomkodással, ébresztéssel, és ha jól látom akkor 19 órája vettem le a töltőről, de nem biztos mert mintha naptári napra mutatná a statisztikát, nem az utolsó töltés óta ... bár vhogy éjfél körül húztam le, szóval az is lehet, h most egybevág a kettő.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#253) saca23 válasza Magnat (#252) üzenetére


saca23
aktív tag

Köszi a válaszod. A fülest csam azért kérdeztem, mert nincs kedvem rögtön átalakítóért rohangálni. Az aksival kapcsolatban meg nagyon kiváncsi vagyok mi a helyzet a samsungal ha nem zabagég saját procija van benne. Régótacaz elsó samu amire figyelek,mondjuk a hátlapjára tok végülis. Na még filózok kicsit, köszi még egyszer ;)

(#254) varos válasza saca23 (#253) üzenetére


varos
tag

Legkevesebb kijelző idő nekem 6 óra, leghosszabb 10 óra volt,
1 nap bőven meg van bekapcsolt mobilinternettel ez eszi a legtöbbet.
Normál használat mellett 1,5-2 nap megvan,

(#255) saca23 válasza varos (#254) üzenetére


saca23
aktív tag

Ez nagyon jól hangzik kb hozza akkor huawei szintjét tökéletes köszi a segítséget ;)

(#256) varos válasza Magnat (#250) üzenetére


varos
tag

Nekem 10/10 pontosan felold, nekem tökéletesen müködik egy sima kinai üvegfólia van rajta.
Volt nekem samsung s10 avval csak szivtam. :W
Ez a telefon unalmas, teszi a dolgát és kész. :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#257) slászló65 válasza saca23 (#251) üzenetére


slászló65
tag

Jó áron van a Média Marktban is. 169.900.

(#258) saca23


saca23
aktív tag

Az előfizum mellé ami ugye igyis úgyis van most 110 és független dual :B, egy bajom van a csak feketébe és fehérbe árulják miközben van kékbe is, a mate 20-am kék és eléggé megszerettem ezt a szint, de legfeljebb veszek hozzá egy kék tokot :D

(#259) slászló65 válasza saca23 (#258) üzenetére


slászló65
tag

Kékben van a Médiában :)

(#260) Magnat válasza varos (#256) üzenetére


Magnat
veterán

Irigyellek, nekem még fólia nélkül is baromi szarul veszi, ha már egy picit is izzadt az ujjam (nem vagyok kézizzadós, szóval inkább úgy fogalmaznék, h nem teljesen száraz), akkor már egyáltalán nem veszi.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#261) tgb válasza saca23 (#255) üzenetére


tgb
senior tag

Vagy P30pro vagy ez legyen a kiszemelt telefon,ez hozza a kijelző minőségét,az üzemidőt a samsungok között,a többi samu meg sem közelíti.

az irányár nem félarat jelent!

(#262) Magnat


Magnat
veterán

Nemtom volt-e róla szó, de támogatott camera2api, szóval ha valakinek nem tetszik a gyári fotóapp minősége, akkor OpenCamerával is lehet próbálkozni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#263) dssport válasza Magnat (#260) üzenetére


dssport
tag

Más telefonokkal is volt ilyen gondod ugyan ezzel az ujjaddal ami erre van tanítva?

Párom tipikusan ilyen, neki gyakran nem akar működni pl. iPhone SE/6S (több készülék) esetén... Testvére ugyan így van egy Samsunggal. Nekem ugyan azok 10/10.

(#264) Magnat válasza dssport (#263) üzenetére


Magnat
veterán

Nem, soha, előtte 3 telefonom volt hátlapi érzékelővel, de mindegyikkel tökéletes volt.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#265) Zyrius válasza Magnat (#262) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Szia, le tudnad irni lepesrol lepesre h hogyan kell ezt az apit felrakni? Vagy csak leszedem az appot es kesz?

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#266) Magnat válasza Zyrius (#265) üzenetére


Magnat
veterán

Szia,

semmi extra, ezt felteszed: [link]
Aztán a beállítások/Camera API alatt átállítod Camera 2 API-ra ha nem azon áll.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#267) ak76


ak76
senior tag

Tegnap vettem a SES store-ban egy 8/128-as verziót, kedvezménnyel 161K-ért szerintem jó vásár volt, egyből kapott egy 1.9Gb-os frissítést, amiben elvileg javult a kameraszoftver, de mivel nem tudom milyen volt előtte nagy elvárásaim nincsenek feléje, sokkal lényegesebb hogy az SD855-8Gb ram kombó a relatív "alacsony" kijelző felbontással simán felmossa a padlót a többi, jellemzően 2x annyiba kerülő Samsung termékkel, nincsenek lagolások, minden azonnal történik, üdítő ezt a Samsung UI felületet úgy látni, hogy nem ugrik be percenként valami mikrolag.
A kijelző impozáns, S10e-re kiváló volt ez a felbontás, és itt is simán elegendő, hiába nagyobb majd egy collal, a fényerő is elegendő, a panel minősége szokásosan kiváló.
A nagy dög akksi szerintem simán végig viszi majd az egész napot, ha nem birizgálom annyit talán többet is.
Amiért kár, az a stereo hangzás, kár volt kispórolni ebből a tepsiből a két hangszórót, az IP minősítés nekem nem hiányzik, ahogy az indukciós töltés sem, a mindkét végén USB-C végű töltőcsatlakozó viszont egy igazi buziság, amit a dobozba tettek kábelt egy gyenge, vékony, rövid szar, amiket meg Kínából rendeltem szövetburkolatú minőségi kábeleket természetesen nem jók hozzá, lévén usb/usb-c végűek, ha ezzel valami EU-s látszat környezetvédelmi okosságot akartak teljesíteni, kapufa, legfeljebb lesz még egy kőröm Kínából másfél méteres mindkét végükön C-s kábelekért oszt' jónapot'.
Egyelőre ennyi, elégedett vagyok vele, tartalomfogyasztásra tökéletes, (minusz sztereo hangzás) iszonyat gyors, és smooth, meglátjuk hogy alakul a kapcsolatunk.

[ Szerkesztve ]

(#268) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Szinten tegnap vettem, ugy mint te. A rendszer meg kicsit szokatlan Xiaomi utan, illetve az amoled kijelzot is szoknom kell IPS utan.
A kamera egyelore a nem tul magasra tett elvarasaimat is alulmulja. Most rakom fel @Magnat kollega altal javasolt kamera appot.
Egyebkent glamour napok vannak szoval most -20% kedvezmeny a kiegeszitok arabol!

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#269) DrBubo77 válasza ak76 (#267) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Nekem sem túl régi a készülék, de azt már most elmondhatom, hogy sok nyomkodással, játékkal is kibír egy napot teljesen.
Én a T-nél vettem, és ott a 2 évi havidíjjal került egy kicsit kevesebbe.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#270) slászló65 válasza Zyrius (#268) üzenetére


slászló65
tag

Nem tudom mit vársz? Kell venni egy Ultra kompakt fényképezőt. Ott van képminőség. Panasonic LX15.

[ Szerkesztve ]

(#271) slászló65 válasza Zyrius (#268) üzenetére


slászló65
tag

Én 1 hete rendeltem meg. SES- ben.Akkor 170 volt. Mínusz 10% kupon.153 ezer. Ma vagy holnap átveszem . Még gondolkodom. Kék szînben. Volt már ilyen telóm. Magnat kollégának adtam el. A71- et vettem, de gyorsan el is adtam....

[ Szerkesztve ]

(#272) slászló65 válasza Zyrius (#268) üzenetére


slászló65
tag

Keress egy jó gcam appot!

(#273) Zyrius válasza Zyrius (#268) üzenetére


Zyrius
aktív tag

Em csak annyit varok h xiaomi mi mix2 szintjet hozza vagy a regi lumia 925 szintjet.
Nem vagyok fotos, nem tudom h higy fogalmazzam meg de az elek korul olyan mintha lenne egy extra feher vonal amitol meg kontrasztosabb hatast akar elerni a telefon illetve brutal modon ossze vannak mosva a pixelek. Lottem ma par fotot osszehasonlitva egy iphone 10xs-el egy kicsit megnyugodtam, mert nek tudnam azt mondani hogy az sokkal jobb. Tobb reszlet van a samsungon kontrasztosabb emiatt kicsit termeszetellenesebb. Az iphone szep lagy kepet csinal, mibt a fent emlitett 2 korabbi telefonom, amikkel jo kepet lehetett csinalni.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#274) slászló65


slászló65
tag

Újra csatlakoztam egy kék S10 Lite-al. Sestore vásárlás. Szuper akcióval 145.990 volt.

(#275) ak76 válasza slászló65 (#274) üzenetére


ak76
senior tag

Egy nap után nagyon tetszik. :D
Az akksi bivaly, 11 óra kijelzőidőt csinált, és most 23 százalékon van, 27 órája volt töltve, tegnap este egy buliban vagy 50 képet csináltam, aztán zenét hallgattam yt vanceden 3 órán át, ma délelőtt egy csomó nyomkodás, meg az elmaradt, elfelejtett programok telepítése, és most dobtam fel töltőre pár perccel ezelőtt...
A kettővel ezelőtti P30P-m tudott ilyeneket. :K
A videó stabilizálás tényleg jól működik, a képek odakint teljesen jók, odabent átlagosan szarok, a wifi jel erőssége sokkal jobb mint az előd iPhone XR-emnek, a rendszer meg egyszerűen hasít, tényleg olyan szinten tép a cucc, hogy nem igazán láttam ilyet, pedig mindenem (is) volt az elmúlt 10-15 évben, azt mondom hogy a tavalyi oneplus szintjén van, mindezt a híresen erőforrás zabáló One UI-val, bravó Samsung, talán ideje lenne kukázni a szar Exynosokat hmm?

(#276) slászló65 válasza ak76 (#275) üzenetére


slászló65
tag

Bizony. Minden igaz, amit leírsz.

(#277) slászló65


slászló65
tag

Kevesen tudják, h van korlátozott FM rádió hozzáférés is. Kizárólag a dobozban lévő fülessel hozható működésbe!

(#278) slászló65 válasza ak76 (#275) üzenetére


slászló65
tag

Frissítetted a telót az utolsó Rom-ra?

(#279) ak76 válasza slászló65 (#278) üzenetére


ak76
senior tag

Igen, majdnem 1.9 Gb volt

[ Szerkesztve ]

(#280) slászló65 válasza ak76 (#279) üzenetére


slászló65
tag

Nálam mintha ezzel a frissítéssel picit lassult volna a rendszer. A youtube viszont folyamatosan megáll minden videónál. Ilyet tapasztalták? ( Frissítettem az appot)

(#281) ak76 válasza slászló65 (#280) üzenetére


ak76
senior tag

YT Vancedet használok, azzal minden OK.
Az az igazság hogy ahogy felállt a rendszer egyből toltam is rá az update-et, úgyhogy nem tudom milyen volt előtte, most gyors, ez a tempó mindenre elég.

(#282) slászló65 válasza ak76 (#281) üzenetére


slászló65
tag

Igen. Nekem van összehasonlítási alapon. 2 hete volt ilyen telóm, most meg újra. YT Vanced? Play- ből leszedhető?

(#283) DrBubo77


DrBubo77
Topikgazda

Akinek vannak publikus fotói, kérem, az töltse fel a Fotótrendre, a linkje benne van az összefoglalóban. Legyen minél több kép, megítélni a kamera képességeit.
Köszönöm. :R

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#284) DrBubo77 válasza slászló65 (#282) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Nem. De a vanced.app oldalon letölthető. Már van Manager hozzá, ami sokat egyszerűsít a telepítésen.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#285) slászló65 válasza DrBubo77 (#284) üzenetére


slászló65
tag

Köszi.

(#286) dssport válasza slászló65 (#280) üzenetére


dssport
tag

Pont a sebesség miatt váltottál s10 Lite készülékre, nem? :)) :B

(#287) slászló65 válasza dssport (#286) üzenetére


slászló65
tag

Persze. Nem lesz gond úgy látom. ( Újra váltottam. Ez a 2. S10 Lite- om.)

(#288) dssport válasza slászló65 (#287) üzenetére


dssport
tag

Jó. Akkor Te egy ilyen sebességre kihegyezett ember vagy. Tehát véleményed szerint kijelenthető az, hogy ~150 ezer forintig jelenleg ez a leggyorsabb nem kínai androidos telefon?

(#289) slászló65 válasza dssport (#288) üzenetére


slászló65
tag

Igen. Valóban a leggyorsabb!

(#290) ak76 válasza slászló65 (#289) üzenetére


ak76
senior tag

Nem csak androidon, a cimbora XS-e elvérzik mellette ha a nyers erő, vagy sebesség a kérdés, kb az SE sebességét hozza, az pedig nem kevés.
Cserébe egy rakat szar a kijelzőbe integrált ujjlenyomat szenzor, legalább is üveg fólia után.
Hogy nélküle milyen, azt nem tudom, rögtön a SES Store-ban felrakattam, egy ekkora tepsi ha esik, nem ússza meg katasztrófa nélkül
Legalább annyi eszük lesz volna hogy több ujjat engedélyeznek rögzíteni, de csak 3-at lehet... :(((
Úgyhogy ki merem jelenteni az egész telefon leggyengébb pontja az ujjlenyomat szenzor, egyszerűen méltatlan a telefon egyéb tulajdonságaihoz kb minths egy szar 50 ezres cucc lenne.

[ Szerkesztve ]

(#291) varos válasza ak76 (#290) üzenetére


varos
tag

Nekem 10/10 felold az ujjlenyomat szenzor, és üvegfólián kerestül regisztráltam.

(#292) slászló65 válasza varos (#291) üzenetére


slászló65
tag

Nekem 2 db S10 Lite telóm van/ volt. Semmi gondom. 10/10 a feloldás. ( Nincs fólia rajta) A Samsung Tab S 6 LTE táblagépemben ugyanez az optikai szenzor van, és ott is tökéletes. ( Van érintés érzékenység növelés, tessék bekapcsolni!) ( 2 napja vettem én is a SES- ben. Üvegfóliát biztos nem kap). (B)(B)Ki merem jelenteni, h nincs gond az ujjlenyomat olvasóval. (/B)(/B)

[ Szerkesztve ]

(#293) Magnat válasza slászló65 (#292) üzenetére


Magnat
veterán

De van, ráadásul nálam a te első készüléked van és nekem fólia nélkül is rengeteg bajom van vele, szóval biztosan ujj kérdése is, csak sztem illene úgy megcsinálni, h mindenkinek müködjön (nekem már az ujjlenyomatot rögzíteni is csak sokadjára sikerül). Én mondjuk az egész koncepciót orbitális f@szságnak tartom ami a kijelzőbe illesztett ujjlenyomatolvasót illeti, nekem személy szerint kényelmetlen helyen is van (1 kézzel fogni és feloldani képtelen vagyok, pedig volt már rá példa a világtörténelemben, h a másik kezem nem volt szabad, amikor használni szerettem volna a telefont), de leginkább az zavar, h sokkal rosszabb a hatásfoka mint az előző 3 telefonomé, amiken hátlapi olvasó volt és annak ellenére voltak sokkal megbízhatóbbak, hogy a töredékébe kerültek az S10 Litenak.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#294) slászló65 válasza Magnat (#293) üzenetére


slászló65
tag

Tényleg furcsa, h Neked ennyi gondod van vele.... Valóban az ujjaiddal lesznek ott a problémák... :R

[ Szerkesztve ]

(#295) csonkadavid válasza Magnat (#293) üzenetére


csonkadavid
tag

A70-ről váltottam. Az abban lévő olvasóval nekem is sok gondom volt. Ez sokkal sokkal jobb annál, de nagyon messze van a hátlapi vagy home gombba integrált megoldásoktól. Kb a jó régi s7 szintjét azèrt hozza nálam, üvegfóliával.

(#296) ak76 válasza slászló65 (#292) üzenetére


ak76
senior tag

Köszi a tippet, valóban sokkal jobban működik az ujjlenyomat szenzor az érintés érzékenység bekapcsolása után!
(Az S10e oldalsó gombjába épített szenzor érzékenységet így sem éri el, de a Huawei P30P szintjét igen) ez így már simán használható! :R

(#297) slászló65 válasza ak76 (#296) üzenetére


slászló65
tag

:R

(#298) leslien


leslien
nagyúr

üdv, milyen a kamera ? gcam van már használható? :R

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#299) slászló65 válasza leslien (#298) üzenetére


slászló65
tag

Jó a kamera. Vedd meg a telefont végre!

(#300) leslien válasza slászló65 (#299) üzenetére


leslien
nagyúr

nem nekem kell... btw asszem nekem volt legelsőnek.. ;) Gcam melyik jó hozzá?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.