Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) w333


w333
félisten

Szép, szép de akinek nem kell a toll ... olcsóbban az S8+ -al jobban jár ! :)

(#3) zzola

De jó és 1.6GB/RAM helyett lesz rögtön 3.6GB szabadon ! ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#3) zzola válasza w333 (#2) üzenetére


zzola
félisten

Vagy +100k-ért kap +2GB ramot... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4) Soybex


Soybex
őstag

Ujjlenyomatolvasó ha nem lenne annyira rossz helyen akkor még jó is lehetne az elhelyezése. Bár ekkora méretnél nem is igazán tudták volna hova máshová rakni

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem rossz, habár ez a túlnyúlt kijelző és szélekre tolt kijelző felvet egy új piacot.

Remélem lehet hozzá majd kávát is venni külön :D

Ujjlenyomatolvasót pedig gyártó nem tette még ennyire szar helyre :(
Illetve én legutóbb látva egy beéget Samsung Sx AMOLED-et, nos azóta tudom mit nem szeretnék...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) minek?:S


minek?:S
őstag

Jo oke, szep, sokmindent tud, jobb mint amilyennek hittem, de ez a 335ezer ftos ar akkor is "enyhen" tulzo(ugyanugy mint mar a 200ezer+os arak) rohej az egesz.

Üdv.:M.

(#7) samsung88521


samsung88521
csendes tag

Nagyon jó kis telefon lett. Ilyenre vágytam :) Következő telefonom ez lesz :) Imádom :) És a kamera... végre a szelfi is jó lett a főkamerával egyetemben.

(#8) w333


w333
félisten

Ezzel az ujjlenyomatolvasó mizériával kicsináljátok az embert ... most tényleg kit érdekel hogy hol van ? nem használom és soha nem is fogom, arcfelismerés + iris scanner sokkal egyszerűbb és ez a jövő, az ujjlenyomatolvasót pedig el kell felejteni, pár év és végleg elfog tűnni a telefonokról :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#9) Dr.NX


Dr.NX
addikt

A szenzorméretek tévesen szerepelnek, a helyes értékek: 1/2,55” és 1/3,6".

Elfogadom a sütiket.

(#10) prolad


prolad
őstag

Kár a keskenységért meg a magas árért, egyébként jól sikerült, a szögletes forma is jobban bejön.
Amúgy használja még valaki a pulzusmérőt? Ott van már a hátlapon az s5 óta, de még senkit se láttam, hogy használná.

(#11) zzola válasza w333 (#8) üzenetére


zzola
félisten

Azért ez nem így van! Már elnézést, de ki használ arcfelismeréssel feloldást, amikor egy fényképpel be lehet csapni? Igaz, nem olyan hatékony az ujjlenyomat leoolvasója az S8-nak mint a Huawei-é, de használható...

(#12) Soybex válasza w333 (#8) üzenetére


Soybex
őstag

Csupán azért megy a flame mindenhol miatta, mert sokunk számára fontosabb mint egy Iris scanner. Tegyük fel éjszaka használod a telefont, akkor is Iris scannert használod feloldásra? :)

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#13) zolomon17


zolomon17
senior tag

Ezen az áron laptop-ot vesz az ember :(

(tudom, tök más felhasználás, nem vágom zsebre, nem lövök vele bokeh fotót, stb. de ha valaki azt kérdezi tőlem, hogy milyen elektronikai eszközre költök el 330e+ forintot, akkor ez ugrik be elsőnek)

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#14) AliceWake válasza w333 (#8) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én használom az S8+-on, tökre kézre esik, pedig tényleg kicsi a kezem.

Non omnis moriar.

(#15) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

330 ezerért beleférhetett volna alapból sötét téma :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#16) Hallosz


Hallosz
senior tag

Gyönyörű darab, ebbe aztán bele adtak mindent! :R
Bevallom, én a töredékét sem használnám ki a lehetőségeknek, mert nincs rá felhasználói igényem.
Jó a multitask,....de 2 db. 3" bélyeggel egymás mellett, mit lehet kezdeni? :F

Mert lakni, muszáj.

(#17) QwErTy42 válasza Soybex (#12) üzenetére


QwErTy42
addikt

Simán. Infra leddel megy mint az álom. Legalábbis az L950-en.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#18) Anulu79


Anulu79
addikt

Számomra kicsit csalódás a kamera. Ennél többet vártam volna a képeket elnézve.

(#20) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Erre a tesztre vártam. Ezek szerint nem volt rossz döntés az előrendelés. Nagyon szép és jó telefon lett. :R

(#21) Memmaao válasza zolomon17 (#13) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem tudja azt, amit egy laptot. Jó, cd/dvd nem fér bele...

My name is Bond, James... Dean.

(#22) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Batár nagy, de mellé baromi keskeny, ráadásul lekerekített kijelző, az egész előlapon csak a képernyő...
ez így kb a használhatatlan kategória. Remélem nem lesz divat ez a full képernyő és lekerekítés. Inkább legyen káva, és sztereó hangszóró, és nuku kerekítés.

A kamera viszont brutál... :R :Y

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23) Anulu79 válasza w333 (#8) üzenetére


Anulu79
addikt

Én pl. beállítottam 1-2 jelszavamat az ujjlenyomat olvasóhoz. Így bejelentkezéskor nem kell felhasználónevet meg jelszót beírni csak elég az ujjlenyomatolvasót megérinteni. Az arc meg "írisz" olvasó nem tudom, hogy pl, a sötét szobában ezzel megbirkózna-e ha van ilyen lehetőség benne.

(#24) Heinkel válasza Soybex (#12) üzenetére


Heinkel
csendes tag

Az iris scanner nem mellesleg éjszaka még jobban is működik ! :)

[ Szerkesztve ]

A valósággal az a gáz,hogy nincsen hozzá háttérzene !

(#25) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

"A 2,55”-es, 12 megapixeles, f/1,7-es rekeszértékű hátlapi kameráról a Galaxy S7 óta áradozunk, és a "

Itt direkt jön be a linkre a Mate 9? :F

(#26) monroe8609


monroe8609
aktív tag

Ajánlott... :C

Jó gép lett,de én személy szerint elvárnám az átlag 6-7 ora sot-ot..kár érte

[ Szerkesztve ]

(#27) laci0530


laci0530
senior tag

Várom a pénteket, hogy kiszállítsák az előrendelt példányomat. :D Aztán meglátjuk, hogy az S8-hoz képest, amit szeretek és lassan négy hónapja használok, letaglóz-e és melyik megy a háztól, vagy esetleg marad-e mindkettő.

(#28) zazenke


zazenke
őstag

s7 edge óta folyamatosan csökkenő üzemidők egyre több pénzért

(#29) galaxys80 válasza w333 (#8) üzenetére


galaxys80
veterán

Ezt magyarázd meg a haveromnak, akinek minden reggel ráncba kell szednie magát, ahhoz, hogy a telefonja (S8) beengedje, mert nem ismeri fel. :))

(#30) zolomon17 válasza Memmaao (#21) üzenetére


zolomon17
senior tag

Azért még egy tablet is messze van attól, hogy egy laptop-nál kisebb felületen mondjuk megcsinálj egy 1.0-ásnál bonyolultabb PhotoShop szerkesztést :) DeX-el kiegészítve még nem próbáltam ilyesmit, de az ugye újabb 35e körüli ráfordítás.

Erőben, tárhelyben, memóriát tekintve tényleg bivaly - de ahogy ezt a cikk is említi, ezt hozza a OnePlus is, csak jóval olcsóbban (nyilván nincs faltól falig kijelző, pláne nem ebben a felbontásban, sem S Pen, de ez még nem indokolja ezt a bődületes árkülönbséget).

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#31) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nagyon jó lett, de nekem ennyit egyetlen telefon sem ér...

Minden szavam magánvélemény!

(#32) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Jól sikerült de az akksi lehetne erősebb. Áz ára viszont vicc

Huawei Mate 9

(#33) mrThomi


mrThomi
addikt

Tegye fel a kezét, aki havi 6-8 kiló között keres ? :C :DD

Nothing Phone (2a)

(#34) leslien


leslien
nagyúr

köszi a tesztet... :R nekem most ez kimarad elvagyok egy darabig még a S8+ on...várom a Nagy óriást mit gurít illetve h jön vagy nem a V30...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#35) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon jó lett ez nem vitás, de maradok az S8+ mellett.

kengyel

(#36) aelod


aelod
veterán

Zavaró-e az S Pen használata az edge panel szélein? Annyiból nem, hogy a Note8 oldalt csak kicsit ívelt, és bökni nem gond ezekre a részekre, rajzoláskor pedig csak ritkán téved oda a digitális ecset. Olyankor viszont tényleg nem praktikus a kijelző lekanyarodása.

Ennyi. Ez nem tetszik benne egyedül. Minden másban a piac legtöbb fícsörjét magáénak tudható készüléke!

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#37) joey04 válasza w333 (#2) üzenetére


joey04
titán

Én is ezt gondoltam, de kipróbáltam és bizony gyorsabb, szebb, kényelmesebb a fogása. A tesztek szerint üzemidőben a jobb optimalizáció miatt veri az s8+-t és a több ram is sokat számít.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) hemaka


hemaka
nagyúr

Rendben van a telo, de nekem mar kenyelmetlenul nagy, a zsebembe nem fer el, leulni nem tudok vele, a kezembe cipeljem, mint valami plaza p*csa? :DDD

(#39) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

335ezerért ajánlott? Kinek? Majd ha beesik az új ára 60-70 környékére, persze függetlenül, szóljatok... :DDD
Egyébként nem kéne. Tőlem ez a design távol áll.

(#40) w333 válasza joey04 (#37) üzenetére


w333
félisten

Gyorsabb + jobb üzemidő a 7.1 rendszernek köszönhető és az S8+ is megkapja !

Hát nem tudom nekem nagyon nem tetszik ez a szögletes forma :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#41) PeteePeti válasza SkyLine3000 (#39) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát nem is a csóróknak ajánlott gondolom...... :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#42) RaveForce válasza AliceWake (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

Az s8/note8 ujjlenyomat elhelyezese 99%ban azokat zavarja akik sose hasznaljak.. erdekes egy nap utan eltalalom az s8+on en is... ilyen ez vmibe bele kell kötni..
Am reszletes teszt , kicsit faj a szivem h nem vartam ki, es az s8+ra váltottam, de a tronon szerencsere a note8 utan egybol az s8+ ul :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#43) slimshady


slimshady
senior tag

Jól sikerült, bár kár hogy nem fért bele egy izmosabb akksi. Mondjuk cerka és 2 kamera ide vagy oda nem érzek késztetést S8-ról erre váltani.

üdv.: SlimShady

(#44) papi77


papi77
addikt

Brutálisan nagy lett!
Viszont legalább irreálisan drága :))

Az első: NOKIA 1611

(#45) joey04 válasza w333 (#40) üzenetére


joey04
titán

Ezt azért elég meredek kijelenteni. Hosszú évek óta ez megy, ha egy készülék valamiben le van maradva, akkor "majd jön az ápdét oszt megoldja". De az esetek többségében semmi érdemi előrelépés nem történik. Szvsz a samunak nem is célja, hogy hasonlóan pattogós legyen az s8 széria.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Az ár rendben van,lesz sokkal olcsóbb is hamarosan.
A címben meg,hogy lehetne a toll aranyból,olyan drága...ilyen baromságot írni...
Nekem tetszik,bár nem veszek,mert nagy.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#47) PeteePeti


PeteePeti
őstag

Már vagy millió plusz egy ember le írta, hogy az S8+-t nem fogja erre le váltani! Ez érthető is, hisz gondolom nem az idei S széria csúcsának tulajdonosai a cél vásárlói közönség! De jó lenne, ha a fórum nem ezzel lenne tele szemetelve! Igen, értjük, az S8+-t nem érdemes a Note 8-ra cserélni! Köszönjük, meg értettük! :)

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#48) w333 válasza joey04 (#45) üzenetére


w333
félisten

Ugyan az a hardver ... szóval itt csak szoftveres különbség van :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#49) zazenke válasza joey04 (#37) üzenetére


zazenke
őstag

hol lehet elérni az uzemidő tesztet mert a gsmarenan még nem látom

(#50) Aryon87


Aryon87
félisten

Szépnek szép.. De.. Nem kell. :D

1: Gondolom ez már valami űrlényeknek van kitalálva, mert nem hinném hogy egy átlagembernek 15-20 centis ujjai vannak, amivel az ujjlenyomatolvasót elérik. Lesz egy jó pár törött példány emiatt :))
Oké ott az írisz szkenner.. Nekem vicces.

2: minek erőltetni a telefotó izét? Ha már kamerával akarnak durrantani, akkor csinálják meg az LG wide kameráját optikai stabival. Na arra akkor én is felfigyelnék.

3: Éjszakai képek.. LOL.

Nincs több kérdésem :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#51) .Szaki. válasza SkyLine3000 (#39) üzenetére


.Szaki.
addikt

Az lett volna az érdekes, hogy ha 335ezerbe kerül és nem kap ajánlott plecsnit. Ennyi pénzért minimum, hogy tökéletes legyen egy telefon.

(#52) Chrys_ válasza RaveForce (#42) üzenetére


Chrys_
addikt

Az S8+ -n nincs rossz helyen az ujjlenyomat-olvasó. Ami viszont szarul lett elhelyezve, az a Note8-n a pulzusszenzor. Azt vagy egyből eltalálod, hol van, vagy áthúzod oldalazva az ujjadat a kamerán vagy az ujjlenyomat-olvasón.

Biztonság szempontjából meg az írisz-scanner sokkal jobb, mint az arcfelismerés vagy az ujjlenyomat-olvasó. Az utóbbi 2-vel, ha egy jó bebaszás után alszol, az asszony ki tudja nyitni a telefonod és nyomozhat utánad. De az írisz-scannert nem tudja használni, mert a szemeid úgyis felakadtak...

(#53) slimshady válasza w333 (#8) üzenetére


slimshady
senior tag

Jó dolog az írisz szkenner, S7e-ről váltva azt hittem azt fogom használni, de annyira bejött a hátlapi ujjlenyomat olvasó, amihez nem gombot sem nyomni, hogy ritkán használom csak az előbbit.

üdv.: SlimShady

(#54) Plazmacucci válasza Aryon87 (#50) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mi a gond az éjszakai képekkel?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#55) joey04 válasza w333 (#48) üzenetére


joey04
titán

Több ram, és ez láthatóan sokat számít. Plusz nem érted amit mondok: jobban optimalizáltak a nótán. Ez nem fog változni egy frissebb android verzió miatt. Erősebb, jobb telefon, a toll nélkül is. Ennek megfelelően drágább is.

49: korábbi note topikokban linkeltek párat. Gsmarena még nincs, én is azt várom.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#56) w333 válasza joey04 (#55) üzenetére


w333
félisten

Idővel majd kiderül ... én viszont maradok a normális kompakt méretnél :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#57) Aryon87 válasza Plazmacucci (#54) üzenetére


Aryon87
félisten

Semmi, jók azok :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#58) batai15


batai15
félisten

"Bizonyos piacokon átlátszó tok is akad a csomagolásban, " ez a fillér baszás netovábbja.
mennyi aza nyamvadt tok ára? kb semmi. gesztusként viszont annál többet érne..

(#59) AliceWake


AliceWake
HÁZIGAZDA

Én az első adandó alkalommal le fogom cserélni az S8+-t, már nem mintha nem lenne jó, sőt kitűnő. De az S széria, legyen bármilyen jó is, nálam a Note Edge óta kényszerpálya, kizárólag az edge funkciók miatt váltottam Note Edgeről S6 Edge+-ra, majd S7 Edge-re, mert a Note5 már nem volt alternatíva. Több szempontból sem. Pedig annyira hiányzott a toll, hogy bepróbáltam. A Note7 meg elfüstölt :(

Napi 6 óra SoT-tal, és speciális felhasználási területtel még mindig csak a Note képes opció lenni. Kerüljön akármennyibe is, mert a fokozott hatékonyság, produktivitás, optimalizált feladatvégzés, és nem mellesleg az így nyert idő, arányaiban nagyobb hasznot generál, materiális értelemben is, mint amennyivel drágább megoldás a Note bármelyik másik készüléknél.

Non omnis moriar.

(#60) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Lenyűgöző telefon, viszont ez inkább kirakatból nézős és szolgáltatónál tapogatós lesz sajnos. 335 ezer forintra nem tippeltem volna soha, de ez van.

A külső gyönyörű a formavilág is pont el lett találva, viszont az üveg hátlapot még mindig nem kedvelem, hiába "kötelező" a divat és a Qi töltés miatt. A kijelző is hatalmas lenne már nekem sajnos.

A belsővel semmi gond nincsen, az akkukapacitás sem vészes, persze ennyi pénzért szívhatnám a fogam, hogy ne kelljen kompromisszumokat kötnöm, de egy a konkurenciánál is így van. :)

Mellesleg, jó a cikk időzítése, pont az iPhone bemutatója előtt ;]

Finn the human

(#61) w333 válasza AliceWake (#59) üzenetére


w333
félisten

Ha használod a tollat (munkára is) akkor igen, megéri váltani ! :K

Nekem több ismerősöm is van aki megvette a Note -t de soha nem használják a tollat csak ott porosodik a telefonban ! :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#62) Szellem. válasza AliceWake (#59) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én hasonlóan gondolom ezt mint te! Nekem a Note 4 volt a kedvenc telefonom és az volt meg a legtovább. Ha jött volna a Note 5 illetve nem fullad kudarcba a note 7, akkor nem lett volna más készülékem. Zseniális széria és maga a toll a számomra egy nagyon jó dolog. Hiányzott is, de most visszakapom. :)

(#63) Mans20 válasza Aryon87 (#57) üzenetére


Mans20
addikt

A nappali is kb mint S7-8, reménykedtem lesz valami változás..

(#64) Jakesz


Jakesz
őstag

Ár-érték arányra 7 pont? Ugye csak vicceltek?

(#65) Enci1983


Enci1983
senior tag

Ajánlott :W 330 ezer forintért..... Szerintem ha a két kamera közé rakják a biometrikus szenzort ti akkor is ajánljátok, sőt! ez egy must have minden háztartásban :D.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#66) joey04 válasza w333 (#56) üzenetére


joey04
titán

Az 4" :D Maximum.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#67) w333 válasza joey04 (#66) üzenetére


w333
félisten

Az S8 -t is tudom egy kézzel használni ... kb. akkora mint egy szifon 4.7" :D

Jó hogy kicsit keskeny mert normálisan meglehet fogni :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#68) aelod válasza Jakesz (#64) üzenetére


aelod
veterán

Réteg termék és abban a rétegben ahol versenyzik uralkodó. Bizony ennek ennyi az ára. Minden Note újonnan drágán nyitott. Ugyan úgy mint ez is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#69) Kasya


Kasya
nagyúr

Egy dolgot hianyolok, ami ehhez a kategoriahoz elvarnek: problema eseten csere és nem szerviz.

Maskulonben maradok az S7E mellett, mert a Dex-en kivul mas nem vonzz. A Dex viszont nagyon. Azt azonban remelem gyorsan fejlesztik, mert eleg problemas, hogy Messengeren Enter utese nem uj sor, hanem uzenet kuldeset jelenti pl.

[ Szerkesztve ]

(#70) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Kiváncsiságból kérdezem
Probálta már valaki az iris scannart csukot szemmel feloldani a telefont?

(#71) aelod válasza Kasya (#69) üzenetére


aelod
veterán

shift+enter? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#72) w333 válasza Kasya (#69) üzenetére


w333
félisten

+1 prémium kategóriában ez már elvárható lenne :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#73) AliceWake válasza Szellem. (#62) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nekem a Note Edge volt a csúcs, úgy, ahogy az meg volt oldva, fixen jelenlévő panelekkel. Az S széria edge panelje már kompromisszum és plusz egy mozdulat, de sajnos képtelen vagyok működni nélküle, úgyhogy jobb híján megszoktam.

A toll pedig érdekes, mert soha egy virágot le nem rajzoltam vele, de megőrülök nélküle (jegyzet, kijelölés, másolás, beillesztés, a fordító létszükséglet, kézírásos korrektúra etc.), ezért lett S6 Edge+ után rövid időre Note5, csak menet közben kiderült, hogy ha a toll és az edge funkciók között kell választanom, akkor az oldalsáv nyer :B

Non omnis moriar.

(#74) Aryon87 válasza Mans20 (#63) üzenetére


Aryon87
félisten

Írja is a cikk, hogy ugyanaz a kamera van benne mint az S7-8-ban + egy telekaka..
Szal minőségileg maradt minden ugyanazzal a featurekkal mindennel. Van egy részlet a cikkben, ami egyből kiszúrta a szemem, de nem másolom ki :D Jót mosolyogtam rajta..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#75) joey04 válasza w333 (#67) üzenetére


joey04
titán

hát nekem a kompakt egykezes használat az fogásváltás nélküli kezelést jelent, úgy, hogy a kijelző minden pontját elérem. Ezért pl. ilyen szempontból egy felül kávamentes 4.7" nem lesz jobb, mint egy nagyobb felső kávás 4.3"-os, mert nem a készülék tetejét akarom elérni, hanem a kijelző tetejét. Ha az ujjam mondjuk elméletben pont a 4.3"-os kijelző tetejét érné el, akkor ha a felső káva helyén (elméletben) 100% -ig kijelző lenne, akkor sem érném el. Jó a kis káva, mert kényelmesebb, és nem mellesleg baromi jól is néz ki, de a valódi egykezes használathoz nem segít hozzá ekkora kijelzőméreteknél. Egy 4.7"-os kijelzőnek minden pontját akkor sem érnéd el fogásváltás nélkül, ha 0 káva lenne mindenhol. Na így viszont mivel én lemondtam az egykezes használatról, jöhetnek a kávamentes 6" körüli gépek. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#76) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ilyen árral, hogy a fenébe kaphat ajánlott plecsnit? Pláne Bone-tól, aki messze elfogult Samsung fan. :U

Semmi újat nem mutat, aksi alig nőtt, kinézetre ugyan olyan, mint a S8+ csak szögletes, ujjlenyomat olvasó továbbra is idétlen helyen van. Wat?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#77) Kasya válasza aelod (#71) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mukodik?

(#76) san01: tudsz alternativat jobb aron?

[ Szerkesztve ]

(#78) CptAdamica válasza Kasya (#77) üzenetére


CptAdamica
veterán

Persze, HTC U11, HTC 10, S8+ stb.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#79) forgonati válasza Anulu79 (#18) üzenetére


forgonati
őstag

És mégis , konkrétan milyen elvárásaid lettek volna? Hogy hozzon egy full frame kamera szintet? Gondolom Samsungék megoróbálták kihozni ezekből a szenzorokból azt, ami lehetséges. És simán a top 3-ban van a kamera, ha nem a top 2-ben. És dupla OIS-t ők adnak először. Minden évben egy kicsit lépnek előre. Még ha esetleg tudnának is kissé jobbat, nem hülyék, hogy minden puskaporukat ellőjék egy telefonra. Jövőre akkor mit vennél meg? Így is vinni fogják mint a cukrot.

Keelah Se'lai!

(#80) joey04 válasza CptAdamica (#78) üzenetére


joey04
titán

:DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#81) w333 válasza joey04 (#75) üzenetére


w333
félisten

Alulra kell rakni az alkalmazás ikonokat és akkor eléred ! :D

De különben van már annyi gesztusvezérlés hogy nem is kell felnyúljak hogy lehúzzam az értesítési sávot, de miért kéne felnyúlni (nincs ott semmi) ? :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#82) Kasya válasza CptAdamica (#78) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mar azt hittem a Mi Mix 2-t is leirod....

Meg az S8-ra azt mondom kozel jarsz, de megsem. A HTC viszont messze van attol, amit a Samsung kinal manapsag.

(#83) Aryon87: mi a kerdes? :D Lemaradtam.

[ Szerkesztve ]

(#83) Aryon87 válasza Kasya (#82) üzenetére


Aryon87
félisten

Például?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#84) CptAdamica válasza joey04 (#80) üzenetére


CptAdamica
veterán

Durva mi? Maradék 140 ezer töredékéből meg veszek egy érintő ceruzát az ebay-en. :D

(#82) Kasya Nem ad lagos szoftver, ez a baj, mi? :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#85) w333 válasza Aryon87 (#83) üzenetére


w333
félisten

Szvsz. dizájn, anyaghasználat és kijelző amire gondolt :)

(#84) san01

HTC 10 nekem az S6 és N5X -től is jobban laggolt ... ezért cseréltem le S7E -re, erre is van magyarázat utánajártam és lassú a belső tárhely, az U11 már jó ! :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#86) CptAdamica válasza w333 (#85) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem eddig valahogy az össze HTC-m elfelejtett lagolni :) Pedig 100+ app van fent

Megyen!

(#87) joey04 válasza w333 (#81) üzenetére


joey04
titán

de miért kéne felnyúlni (nincs ott semmi) ?

nincs több kérdésem :D szerencséd, hogy elvész a sok vicces komment közül amit írtál, mert a mai nyertes:

84: 140 ezer töredékéből meg veszek egy érintő ceruzát az ebay-en

:C

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#88) Aryon87 válasza w333 (#85) üzenetére


Aryon87
félisten

Design szubjektiv, teny, a femhaznak en is jobban orulnek, csak vannak idiota gyartok, akik maskepp gondoljak.
Anyaghasznalat es kinelzovel mi a gond?

Esett mar le a telefon, egy utodesnyom nincs rajta, szoktam hajolgatni is, nincs meggorbulve. Ha a Jerry-fele toresre gondolsz, az eleg nyilvanvalo hogy egy hetkoznapi szituban lehetetlen, de ha nagyon akarnam, akkor a Samut is siman kettetorom ugyanugy.. szal ezt a reszt hagyjuk :))
A kijelzo megint csak problemamentes, nincs piros/rozsaszin beutes mint mashol ugyebar, es a fenyero is hibatlan az U11 tesztjebe leirtakkal ellentetben.

Egyeb problema? :D
Van egy hibatlan telom? :))

Joey: en is maskepp ertelmeztem azt a mondatot :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#89) Juhaszatti válasza CptAdamica (#84) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Meg Wacom réteget is veszel belőle a telefonodra? :D Anélkül meg sem közelíted azt amit ez tud.

(#90) Ricardo


Ricardo
félisten

Megnéztem élőben. Nagyon tetszik. Az ára viszont nem :(

Nagyon összerakták, és jelenleg önálló kategóriát alkot. Így nincs konkurencia.

(#91) w333 válasza Aryon87 (#88) üzenetére


w333
félisten

Az a baj hogy ezt csak te gondolod így ... neked tetszik és ezzel nincs is semmi probléma (használd), de valami mégsem oké ha a HTC a csőd szélén áll, szerintem kevés a marketing, szinte semmi innovációt nem hoznak, stock buta Android amiből sok minden hiányzik és még sorolhatnám, egy laikus felhasználónak ez elrettentő és inkább megvesz egy másik telefont, ez a magyarázat hogy miért csak egy szűk réteg veszi meg :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#92) ollie


ollie
MODERÁTOR

Az elnyújtott képernyő nagyon király. Sokkal jobb, mint a régi 5.5-5.7 colos, hagyományos kijelzők. Ezek is ugyanolyan szélesek, viszont mivel magasabbak, nagyobb a hasznos terület. S8+ tulajként mondom, hogy 1 nap alatt megszoktam a használatát, és örülök ennek a dizájnnak.

***

(#93) utomi


utomi
senior tag

Nem tudja véletlen valaki, hogy fóliát hol lehet rá rendelni? Mert S8+-ra már ilyenkor volt sokfelé , most viszont még sehol sem látok pedig a nélkül meg nagyon nem szeretném használni. Ötlet? :R

(#94) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ha ~250 körül lenne az ára, rohannék a boltba, de így... :((( :O

(#95) Aryon87 válasza w333 (#91) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt viszont aláírom. M6 vagy M8 óta követem őket a híreknél, és látom mit művelnek. Pont a marketing hiánya, pedig ennél a telefonnál mondhatom kötelező (Lg ugyanebbe a hibába esett).
Samu ebben jó, sőt, inkább túl sok már (nekem), de legalább okosan csinálják.
Szoftveresen nem érzek hiányt semmiben, egyedül a kameraszoftverét bővíteném ezzel-azzal, de legalább az jó ahogy van.

Note 8 reklámját már most tolja a Telekom, olyankor a plafont nézem :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#96) CptAdamica válasza Juhaszatti (#89) üzenetére


CptAdamica
veterán

140 ezerből csak kitelik. :D

Megyen!

(#97) Juhaszatti válasza CptAdamica (#96) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem hinném hogy azt külön lehet kapni, az a kijelző része. Ezért is kérdeztem.

(#98) ollie válasza BoneDragon (#94) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha az S8+ 300-k-n kezdett, akkor miért kezdene az alatt a Note8?

***

(#99) hemaka válasza CptAdamica (#76) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ez az egyetlen cerkas telo a piacon, annyiert adja a samsung amennyiert akarja. :D

(#100) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nagyon b.szó lett ez a telefon, totál elkapott a must have érzet. Pont mint tavaly a Note7-nél. Csak egy baj van. Tavaly ott volt az S7, ami leginkább egy meh érzetet váltott ki belőlem, azért akartam annyira csak a Note7-et, de végül nem lett semmi belőle, mert mire odajutottam volna hogy mehet a csere, addigra beütött a k raksz.

Most pedig az a gond, hogy a Note 8 mellett ott az S8, amiért még mindig megdöglik a szívem, és még talán eljöhet újra a csere lehetősége, és nem kizárt, hogy az S8 és a Note8 között inkább előbbire billen a mérce, mert annyival jobban tetszik, és amennyivel nem éri meg jobban a Note8.

De le a kalappal a Samsung előtt ismét, mert megint rácsapott az asztalra, ahogy illik.

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.