Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Köszönöm a feltöltéseket , de egyébként ez a Mega egy használhatatlan szar. 120/50 es netem van és 1 órája jön az egyik rom , mert 65%-ról 66% ra ugrik , aztán onnan vissza 65% re megint és megint 66%-ra. Ezt játsza kb 40 perce , nagyjából 10szer próbáltam újra , 3 különböző böngészőből , még Mega acc-ot is regeltem és onnan próbálom archive-ként hozzáadva , de ugyan ez. Másik eszközről is ment egy próba ( egy lapos , lan-on ) ugyanez. Szóval ez a mega egy igazi hányadék.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#2) #97246720 válasza -Skylake- (#1) üzenetére


#97246720
törölt tag

Én köszönöm hogy nem hiába fáradram vele :)
Nekem padlógázzal jön le, digi100-zal 7-8megabájt/s, a mostani t-home 30megással 3-4megabájt/s sebességgel jön le, az számomra rejtély hogy nálad miért akadozik, javasolnám a megának a letöltőappját illetve böngészőn keresztüli letöltés esetén másik böngészőt...

[ Szerkesztve ]

(#3) apaszka


apaszka
veterán

Sziasztok!

:R

Jó lesz ez! :K
Köszi!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#4) #97246720 válasza apaszka (#3) üzenetére


#97246720
törölt tag

:R

(#5) apaszka válasza #97246720 (#4) üzenetére


apaszka
veterán

Felrakta valaki ezt a Swéd Romot F.esre már?

Csak nyakába kellene engedni nem ?! :C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#6) Bsbsport


Bsbsport
tag

Nem akarok butaságot kérdezni, de ezt a swéd cuccot is odinnal kell feltenni ? mert ez csak egy filos , ha nem akkor hogyan ?
Köszönöm .

Minden napra van egy.....

(#7) #97246720 válasza Bsbsport (#6) üzenetére


#97246720
törölt tag

Bedobod pda(ap)-be...mint a sima 1fájlosokat...ha esetleg a hidden.img.ext4-nél hibát ír ki,ott a leírás hozzá

(#8) Bsbsport válasza #97246720 (#7) üzenetére


Bsbsport
tag

Köszönöm . ha esetleg nem tetszik illetve nem sok tapasztalatot látok , nekem a gyári 5.01 tele van buggal , telenoros . odinnal visszaraktam a 4.4 t az nagyon stabil .. ennél a verziónál is megjátszható ez ?

Minden napra van egy.....

(#9) #97246720 válasza Bsbsport (#8) üzenetére


#97246720
törölt tag

Minden le van írva a blogban...5.1.1 után nincs viaszaút korábbi verziókra!

(#10) apaszka válasza Bsbsport (#8) üzenetére


apaszka
veterán

Én is felraktam, Spityu27 segítségével sikerült is!
Eddig semmi hibát nem találtam benne!

De keresem!

Spityu27 !

A FAIL megoldását kiemelhetnéd a leírásban,és az okát,és persze a megoldást!
Így tudja más is,hogy nem kell megijedni tőle,mert bizony oka van,némely példánynál !

Köszönöm,,,,ez csak egy ötlet. :R :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#11) Bsbsport válasza #97246720 (#9) üzenetére


Bsbsport
tag

Simán visszatettem a 4.4 t , semmi bonyodalom nem volt ..

Nem is basztatom tovább , minden frissités tartogat valamit . 4.4 nekem hibátlan .

Minden napra van egy.....

(#12) apaszka válasza Bsbsport (#11) üzenetére


apaszka
veterán

Azt hiszem én is ezt fogom tenni,ha lesz több időm !

Spityu27 ---------------> kár,hogy léptél a nóta4 - esektől! :W Nagyon sajnálom! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13) Tütte


Tütte
újonc

Sziasztok! abszolút kezdőként a témában, ne haragudjatok meg rám légyszi! kérdésem, hogy stock androidot lehet feltenni samu note 4re? engem nagyon idegesít a samsung touchwiz kezelője, szar memóriagazdálkodás, stb stb... folyton lefagy a telefonom mostanában. Akad, lassú, nem megbízható. szeretném rootolni. vagy valamit kezdeni vele. vélemények?

ha esetleg lenne valakinek kedve szájbarágósan elmagyarázni mindent, s végigkisérni a bénázásaim, stb, akkor kérem vegye fel velem a kapcsolatot. türelmes vagyok, és gyorsan tanulok. fantommalac@gmail.com

[ Szerkesztve ]

(#14) apaszka


apaszka
veterán

Köszönöm, hogy naprakészen tartod a blogod! Így továbbra így tudom linkelni másoknak!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#15) cyclone


cyclone
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném kérdezni,hogy jelenleg 6.0.1 van Note 4 SM-N910F -en,de szeretném vissza rakni az 5.1.1-et,hogy ez lehetséges-e?

Köszi!
üdv

(#16) Externii


Externii
újonc

Üdv!

N910F (a független verziók közül)

Én kicsit tompa vagyok konkrétan ezzel a témával kapcsolatban.
Magától nem frissít a telefon, ezért nekem kell valahogy.

Akadna néhány kérdésem:
-Ha én T-mobil-os romot teszek a telefonra, azzal T-mobil függővé is teszem egyúttal?
-Azért fontos a régió mert abban van benne a magyar nyelvű menü?

Raktam már fel főzött romot korábbi telefonomra, deaz független volt, ilyen kérdés fel sem merült.

(#17) #97246720 válasza Externii (#16) üzenetére


#97246720
törölt tag

ha független akkor minden F-es rom felmegy, a szolgáltatós rom nem rakja függővé, max tele lesz szolgáltatós appokkal... a hidden size fail hibával vigyázz, célszerű használni a hidden200.pit fáljt, ez kiküszöböli ezt a hibát

(#18) Externii válasza #97246720 (#17) üzenetére


Externii
újonc

Köszönöm szépen a választ!
Közben utána jártam a dolognak. A telefont használtan vettem, és úgy tűnik nem eredeti független, mivel anélkül hogy én hozzányúltam volna, egy info app azt írja, hogy a knox ugrott, azaz már bütykölték a telefont.
Ilyenkor mi a módja annak, hogy visszanyomozzam, milyen lehet rajta az eredeti rom?
(nyilvánvalónak gondolom, de azért megkérdezem: Ha az eredeti pl tmobil-os, a mostani független, akkor most is t-mobilost kellene rátenni, egy vodásat, vagy függetlent nem fog engedni?)
Ha rossz romot kezdek el rápakolni és hibát ír ki, az milyen következményekkel járhat?
Elvittem egy üzletbe is, azt mondták meg tudják csinálni, de úgy gondolom nekem is vannak olyan képességeim hogy magamnak megcsináljam. :) ;)

(#19) Goodman1


Goodman1
újonc

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni, Van egy SM-N910F telefonom, 2éves eddig semmi baja nem volt most melegedik, lefagy kikapcsol. be sem kapcsol egy ideig.
Samsung feliratnál lefagy vagy nagyon lelassul vagy épp semmi baja
A Következőket próbáltam,

ODIN újratelepítés 4 Fájlos +PIT fáj, visszatettem a 5.0.1 androidot.
De állandóan írta a szoftverfrissítést majd később egyes programok nem támogatják az alkalmazás verziót.
így visszatelepítettem a 6.0.1et.
Majd gondoltam mivel terhelés alatt fagy le, és később felébred ha nem indul újra, hogy az akksi rossz így vettem egy új gyári akkumulátort. De nem oldotta meg a problémát.

Mivel szolgáltatós, de gyári kóddal függetlenítettem, így gondoltam kiprobálom más szolgáltató szoftverét, az sem oldotta meg a problémát.
Egyszerűen nem tudom mit lehetne vele tenni, bármilyen főzött romot vagy segítséget szívesen fogadok, garancia már nincs rá de nem szeretném cserélni, ha nem muszály.
Köszönöm

(#20) st3v3np3t3r válasza Goodman1 (#19) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

szia, az a gond hogy a biztonsagi hazirend frissitesek miatt celszeru a legfrissebb verziot felrakni...korabbi verziok nem biztos hogy menni fognak

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#21) atesz19910


atesz19910
tag

Üdv fórumtársak! Nem biztos hogy jó helyen tapogatózoj de sajna nem találtam ennél közelebbebbi opciót a problémámhoz.
a dolog a következő:
adott egy eléggé régi, samsung galaxy note 10.1LTE T-mobile (GT-N8020) tab. A következő a probléma vele, sajnos valami uton módon eltűnt róla a recovery és maga az android rendszer is... találtam hozzá gyári romot ami kimondottan ehhez a tmobil-os verzióhoz való, Odinnal megpróbálkoztam feltenni, de sajnos sikertelenül.. olvastam egy küldöldi fórumon hogy próbáljam meg a 4 file-os megoldást is, hátha ugy menni fog. De semmi... usb driverek megvannak a gép és a program látja a tabot.
ha esetleg valaki tudna megoldást azt nagyon megköszönném.
üdv: Atu

Chuck Norris elkapta a koronavírust.. azóta a koronavírus karanténban van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.