Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ennyi pénzért ez, nagyon kevés

Kamera szerintem egyáltalán nem acélos, sőt

Remélem idén rájönnek a gyártók hogy azért nem hülyék az emberek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) Ádám16


Ádám16
addikt

A teszt kerek, mindenre kitérő lett. :R

Osztom a szerző véleményét, viszont én erősebben fogalmaznék: ez ennyiért egy szar 2020-ban. Aki ezt választja egy Note 10+ helyett, az vegyen mellé egy bohócorrot is.

(#4) joey04


joey04
titán

ez most a mélypont a samunál.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) fecke78


fecke78
senior tag

Most vettem s 10-et. Nem dobtam hátast töle , föleg az aksi miatt... :(((

(#6) Ádám16 válasza fecke78 (#5) üzenetére


Ádám16
addikt

Vásárlás előtt a topikjába bekukkantva nem ért volna meglepetés...
Párom S9-e is szó szerint botrány, ha nem használja is lejtőn zuhannak a százalékok.

(#7) NomadND1


NomadND1
senior tag

1000 EUR sok érte. 700-ért talán szódával :)

(#8) doooo


doooo
veterán

250k-ért már jobb lett volna. Sokkal. Csak persze az már túl nagy különbséget eredményezett volna az Ultra csillagászati árához képest...

(#9) cdl


cdl
senior tag

Túl jól sikerült a Note 9. Az utódaira biztos nem cserélném le. Az árakról ne is beszéljünk.

(#10) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Szép ez a telefon, de örülök, hogy a sima S20-at vettem végül jóval olcsóbban. A Dex egész jól használható (pl. céges gépen magán dolgokra).

(#11) francz'70 válasza Mr Anderson (#2) üzenetére


francz'70
aktív tag

most meg egy a sok csúcskészülék közül ezer változatban

Nem, ...egy Note a sok Note közül....ne keverd, tudod ez még mindig külön kategória.
Amúgy az IKON nem ez, (ami várható volt) hanem az Ultra.
Mondjuk nálam a mélypont a lite....

Készülékhez: igazából teljesen rendben van, még tetszik is, csak hát a Note az a csúcsról szólt minden tekintetben, ez teló pedig max. egy Lite+ :F

(#12) <Lacy85> válasza cdl (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Detto. Note 20 szóba sem jöhet a 9 után, az Ultra meg túl drága ahhoz, hogy megérje cserélni. Szerintem legalább 1 évig még nálam is marad a Note 9.

(#13) hito válasza <Lacy85> (#12) üzenetére


hito
nagyúr

Na akkor már 3-an vagyunk ugyanígy ezzel a dologgal röpke 2 óra alatt :) Félelmetes, hogy 2 generációval későbbi modellre sem érdemes váltani. Egy 50-est rádobnék az Ultrára gyenge pillanatomban, de kis túlzással majdnem egy 0-val többet kéne a kasszánál hagynom az upgrade-ért. :Y Megőrült a világ. :(

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#14) Navaren


Navaren
aktív tag

Korrekt teszt, köszi.

Kár a telefonért, kiváló ügynök volt. :)

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#15) Hallosz


Hallosz
senior tag

Mielőtt elolvastam a tesztet, ami remek lett, átfutottam a készülékről a fotókat, képernyőképeket. és az az érzésem támadt, hogy tulajdonkép bármelyik Samu lehetne.
A kinézete középszerű, mondhatni jellegtelen a tudásából 12 egy tucat, ellenben borsos az ára. A "nekem kell egy ilyen" érzés helyett, a de jó hogy nem kell vele foglalkozni feeling jött át.
Úgy tűnik, a Samsung túl van a csúcson, qvázi elindult a lejtőn a Sony és az LG után. :R

Mert lakni, muszáj.

(#16) JoseGee válasza Hallosz (#15) üzenetére


JoseGee
tag

Azért az érdekes, hogy a tavalyi tesója (Note 10) Dynamic Amoleddel rendelkezik. Vajon itt miért maradhatott el?

Ami késik, az nem jön időben

(#17) akooos válasza fecke78 (#5) üzenetére


akooos
veterán

És ennek mi köze a Note 20-hoz? :D Én vettem ma egy kiló csirkemellet, nem dobtam hátast tőle.

A telefon: szégyellhetné magát a Samsung, hogy ezt így piacra merte dobni. Ez még litenak is gagyi... Műanyag, nem szép, drága..

(#18) xhege válasza akooos (#17) üzenetére


xhege
addikt

Hát ez... :( A Note10+ -hoz képest konkrétan visszalépés drágábban. Nem is értem...

(#19) ollie válasza xhege (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem is a Note10+ utóda, az a Note20U. Ez a sima Note10 helyére jön, de még ahhoz képest is visszalépés.

***

(#20) xhege válasza ollie (#19) üzenetére


xhege
addikt

Jogos, bár így sem hangzik jobban. :D

(#21) Mimus


Mimus
lelkes újonc

Szerintetek meddig lesz kapható a note 10? A cikk vége belém hozott egy kis félelmet, mert azt szeretnék venni majd.. :F

(#22) S e t h


S e t h
nagyúr

Mondjuk ki, ez a lite verzió.
Ha a Samsung nem is mondja ki, mert birkának néz mindenkit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23) Lami66


Lami66
őstag

Legfőbb konkurens Huawei kilőve, az utána következő Xiaomi alig harmadát gyártja a Samsung darabszámainak. Szóval Samu fellélegez, hátradől, és odatol a népnek egy ilyet, mert #ezisjólesznekik

[ Szerkesztve ]

(#24) Balint729


Balint729
csendes tag

A teszt korrekt lett, gratulálok hozzá! A telefon ebben a kategóriában már annyira nem...

Sokan rettenetes embernek tartanak engem. Pedig gyermeki szívem van. Az íróasztalomon egy befőttesüvegben...

(#25) hroberto


hroberto
veterán

Nekem a műanyag hátlappal nincs bajom. Ha hasonló minőségű mint anno a Lumiákon volt.
Azokon sosem hordtam tokot, az üveg hátlapos telefonon muszáj. És ronda vastag a telefon bármilyen minőségű tokban.
Mondjuk az ára konkrétan hajmeresztő.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#26) androgay válasza hroberto (#25) üzenetére


androgay
kezdő

Olyan mint a jobb lumia-kon volt. Ezért sem értem a sok fenntartást ezzel kapcsolatban. Amúgy a cikkíró meg elég sokan reflexböl, már előre szidják/szidták a sima n20-t. Egyébként nem igaz, hogy nem lehet belőle 5g-t kapni nálunk, én már kettőt eladtam az elmúlt egy hétben. Az ár egy dolog, pláne a kijelzővel szemben, érdekes az iphone 11-esnél a kb. hd felbontású lcd (mégha ips is) rendben volt a 300 ezres nyitóárért (7,5 pontot kapott az árra, ez meg 4-et most)...

(#27) janeszgol


janeszgol
félisten

Tavaly nekem a kisebbik Note tetszett. Nem csak a számomra jobb méret miatt (mivel ez egyénfüggő), hanem a szebb kijelzője miatt is.
Viszont idén inkább az Ultrát választanám.

[ Szerkesztve ]

(#28) janeszgol válasza androgay (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez jó meglátás. Na nem az iPhone (jó a kijelzője), hanem a 4-es túlzás itt, ebben az esetben. Attól még patent kijelzője van, csak nem a divatos képfrissítéssel, illetve elmaradt maximális fényerővel (ami azért még sokszor elég kint), illetve a FHD+ felbontással (bár ez szerintem nem marad el). 6-7 pont nyugodtan mehetett volna rá. Inkább a 7.

[ Szerkesztve ]

(#29) beyruth82


beyruth82
veterán

250 ezerért lenne reális szerintem.

(#30) joey04


joey04
titán

[link]

Nem is fogy.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) janeszgol válasza janeszgol (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Na fasza. Félreolvastam.

(#32) tgabe25 válasza <Lacy85> (#12) üzenetére


tgabe25
tag

Én S8-ról szeretnék váltani és nincs meg a "must have" egy új készüléknél sem pedig az s8-ig folyamatosan csúcsmobiljaim voltak. Jó ideje a Note szériákat nézem de annyira elszaladt a csúcskészülékek ára, hogy kösz inkább nem kategória az összes. Pedig folyamatosan tapicskolom az új készülékeket ha megjelennek hátha valamelyiket azonnal a helyszínen megveszem de ránézek az S8-ra és nem érzem, hogy ki kéne dobnom 300k+-okat pár új feature-ért. Még egy évet látok a jelenlegi készülékemben, addigra hátha lemegy értelmesebb árra a 20 és az Ultra.

Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel, de aki éjjel éjszaka nappal is legyen az.

(#33) Kasya válasza beyruth82 (#29) üzenetére


Kasya
nagyúr

+1
Én is oda lőném be.

(#34) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Az utolsó note-om a Note 2 volt. Annál volt hasonló választási lehetőség, hogy vagy 4G és akkor valami más nincs benne, vagy 3G (persze az a valami most nem jut eszembe). Nekem a 3G-s volt. Nem volt rossz, sokáig használtam de a vége fele már hiányzott a 4G lehetősége.

(#35) Ricardo válasza janeszgol (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

"Ez jó meglátás. Na nem az iPhone (jó a kijelzője), hanem a 4-es túlzás itt, ebben az esetben. Attól még patent kijelzője van, csak nem a divatos képfrissítéssel, illetve elmaradt maximális fényerővel (ami azért még sokszor elég kint), illetve a FHD+ felbontással (bár ez szerintem nem marad el). 6-7 pont nyugodtan mehetett volna rá. Inkább a 7."

Az ár/ érték arány nem csak a kijelzőnek szól.
Ez ennyiért vérszegény ajánlat.

(#36) esoember


esoember
csendes tag

Ez a telefon alig nyújt többet, mint a 150 ezres Note10 lite, vagy S10 lite! Eléggé elvakultnak kell lenni, hogy valaki erre ruházzon be!

(#37) jacis


jacis
nagyúr

Ez a telefon max arra jó, hogy az Ultrát még jobban kiemeli.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#38) hroberto válasza androgay (#26) üzenetére


hroberto
veterán

Nem bánnám ha más gyártók is készítenének flagshipet jó minőségű műanyag hátlappal, legalább elfelejteném a tokot.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#39) <Lacy85> válasza tgabe25 (#32) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Előtte nekem is S8+ volt. Mai napig tökéletes mindenre. Csak most a fiam használja. :D
Nekem is csak azért lett helyette a Note 9, mert anno páromnak megvettem, aztán pár hónap után rájött, hogy mégsem tetszik neki ez a forma. A Note jött hozzám, ő meg kapott egy P30 Pro-t.
Amúgy nem kizárt, hogy mai napig én is az S8+-t nyúznám.
Tollat leszámítva nem igazán van különbség a 2 teló között használat közben.

(#40) jUUh


jUUh
addikt

Kíváncsi leszek mikor fog tetőzni a flagship árképzés

Samsung Galaxy S23+

(#41) Noukoum válasza androgay (#26) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk az tényleg vicces hogy kaphatott az i11 egy évvel ezelőtt 7,5pontot 290ért, ez meg 355e és 4 pont :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#42) #24536576


#24536576
törölt tag

[link] Hihetetlen. Ne is várjunk változást, amíg ennyi..... van a földön.

(#43) AS válasza #24536576 (#42) üzenetére


AS
félisten

Valószínűleg az Ultrára vonatkozik a hír...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#44) Lozi8


Lozi8
tag

Ex note 8 tulajdonosként - szerintem - ez nagyon kevés. Ahogy látom nem vagyok ezzel a véleménnyel egyedül.

(#45) Fred23


Fred23
nagyúr

A műanyag hátlap tetszik, a többi nem annyira.

(#46) ollie válasza Lozi8 (#44) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Note8-nak a Note20Ultra az utóda.

***

(#47) <Lacy85> válasza ollie (#46) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Jogos. Ez inkább egy túlárazott Note10 Lite utód. :D

(#48) rdt89


rdt89
addikt

Most én nem értem, hogy a Note 20, hogy lehet szerényebb az S20-nál /pl kamera/? Nem a Note széria az abszolút numero uno? Vagy időközben helyet cseréltek?

(#49) #24536576 válasza AS (#43) üzenetére


#24536576
törölt tag

Az rendben van ennyiért?

(#50) janeszgol válasza rdt89 (#48) üzenetére


janeszgol
félisten

Már az S8-Note8 idejében helyet cseréltek. Nem a Note a húzónév.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.