Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ági22 válasza petiked04117 (#100) üzenetére


Ági22
újonc

Én minden téren csak pozitív változást tapasztaltam.Sok az újdonság.

(#102) gaborm69 válasza haly (#91) üzenetére


gaborm69
aktív tag

A kijelző szerintem tökéletes.Sok magasabb kategóriájú telefont is lealáz.Super Amoled.Van a lányomnak ilyen telefonja.Szóval képben vagyok.

Samsung Galaxy S20 FE

(#103) artid


artid
aktív tag

Sziasztok,

Segítségre lenne szükségem.
Anyósonmak van egy 2 hónapos J6-osa, ami a héte elkezdett valamiért sza..kodni...
Töltőn volt a telefon. Amikor fel akarta ébreszteni, de ki volt kapcsolva. Amikor bekapcsolta, a PIN kód bepötyögése után pár másodperccel kikapcsolt a készülék. Ugyanez, ha leveszi töltőről. Sim ki, anélkül ok. Sim tesztelése másik telefonban, abban sem megy.
Ok, SIM hiba, irány a szolgáltató, kicserél.
Új kártyával tökéletesen megy a telefon az első töltésig, ahol ugyanazt hozta, kikapcsol, bekapcsolás után pin beadás, majd kikapcs.
Sim ki, de a telefon nem múködik....
Ahányszor bekapcsolom, elindul, majd pár mp után kikapcsol.
Töltőre tettem, 82%, de ugyanazt produkálja. Vagy kikapcsol pár mp után, miután behozza az Android kezdőoldalt (nincs rajta képernyőzár), vagy újraindul.

Mit lehet vele kezdeni?
Reklamálnám, csinálnék rajta egy gyári visszaállítást, de előtte le kéne venni róla a fényképeket. Ötlet?
Amúgy most épp bekapcsolt SIM nélkül, próbálom levenni róla a cuccokat!

Köszi.

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#104) artid


artid
aktív tag

Közben volt 5 jó perce a telefonnak, úgyhogy mindent le tudtam róla menteni.
Ötlet, hogy miért csinálja ezt? Csinálok egy gyári visszaállítást....

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#105) artid


artid
aktív tag

Megy vissza javításra a telefon.
Kicsit idegesítő, hogy vajon miért történt ez...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#106) yodee_


yodee_
őstag

Üdv Mindenki!

Hozzámkerült egy ilyen készülék, az előéletéről semmit sem tudni. Próbálom valahogy életre kelteni, de eddig csak a recovery menüig jutottam, oda is nagyon lassan. Mi gondja lehet a telefonnak? Ismert hiba ez? Lehet valahogy külsőleg firmware-t frissíteni rajta? A törlés nem segített, nem indul el.

Köszönöm

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#107) artid válasza artid (#105) üzenetére


artid
aktív tag

Megjött a készülék, állítólag akksi, PBA csere és új FW került bele/rá.
Érdekes egy 3 hó apos telefonnál.
Persze a reklamást töltőkábel nem cserélték ki... :(

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#108) mrgold válasza Rosep (#90) üzenetére


mrgold
tag

Tudja.

(#109) zolya1973


zolya1973
aktív tag

Egy ismerősömnek van egy ilyen telefonja.Az a problémája vele,hogy beállított ébresztési idő előtt egy pár perccel sípol egyet.Mi lehet ez és hogyan tudná kikapcsolni?!

(#110) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Sziasztok. Volt barátnőmnek ilyen telefonja van, hogy tudná egy fényképezőgép fotóit átvinni a telefonra? OTG kábel, és egy átalakító, vagy csak simán a micro sd kártyát átdugja a telefonba?

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#111) artid válasza neo-geo (#110) üzenetére


artid
aktív tag

Hát, szerintem PC-ről a legegyszerűbb.
OTG-t még nem próbáltam...

Samsung S23+, Galaxy Watch 6 Classic

(#112) neo-geo válasza artid (#111) üzenetére


neo-geo
aktív tag

PC nincs! :C

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#113) szemy94 válasza neo-geo (#110) üzenetére


szemy94
senior tag

Bármelyik megoldás jó, amelyik nektek kényelmesebb szerintem. (Én az OTG-t választom inkább)

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#114) attiati


attiati
veterán

Van egy j6 duos-em.

Es nem fogad kulfoldon helyi sim kartyat. Ezt hogyan lehet meggyógyítani?

Azt irja, hogy Sim halozat zarolva.

Otthon megy vele telekom es telenor sim is, es itt is.
Illetve a helyi sim megy egy masik telefonban is.

(#115) attiati válasza attiati (#114) üzenetére


attiati
veterán

Megoldas: otthon nem hasznalt samsung telefonokon sim halozat zar van kulfoldi simekre.

Haza kell telefonalni 10 percre egy magyar szamra egy magyar simrol.

(#116) Mike3090


Mike3090
csendes tag

Üdv! Ismerősnek ilyen telefonja van, és elfelejtette a képernyőzár kódját. Valaki tudna segíteni az Odin használatában? A ROM már megvan. Ha jól sejtem csak a teljes újratelepítéssel lehet kikerülni az frp lock-ot? Vagy egy sima FR is segíthet? Az a baj, hogy kikapcsolni sem lehet mert kéri a kódot, az ujjlenyomatot nem veszi be mert valószínűleg lejárt a 72 óra. Meg kell várni amíg lemerül.

(#117) totjan


totjan
újonc

"A SIM PIN elfogadása utáni hálózatizár PUK kód kérés azt jelenti, hogy elhasználtátok a hálózatizár feloldó PIN-kód beviteli lehetőségeket (talán 5 van?), és most már csak a szerviz által biztosított hálózatizár feloldó PUK beírása után tudjátok újrapróbálni a hálózatizár feloldó PIN-kódot."
A fent írt PUK kód nem azonos a függetlenítésre használt sim PUK kódjával? A kártya a saját telefonban továbbra is használható, ott nincs letiltva.

(#118) Viktor0610 válasza totjan (#117) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, a SIM PUK-kódja kizárólag ahhoz a SIM-hez jó, semmi köze a hálózatizár feloldáshoz.

Keresd meg a Telenort a tulajjal vagy egy meghatalmazással és a garancia vagy a számla bemutatásával kikérhetitek a nektek kellő PUK-kódot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#119) totjan


totjan
újonc

Sziasztok!
Telefon függetlenítéssel kapcsolatban kérnék segítséget.
Párom két éve kapott dualsim-es, Telenor függő Samsung J6 céges telefont. Mivel a saját száma Telekom-os és a hűségidő letelte előtt a nem szabadott függetleníteni, így használta a saját független dualsim-es telefonját a saját és a céges kártyával. Most hogy letelt a 2 éves hűségidő, a cég rendszergazdája megkérte rá a függetlenítő kódot.
Tudomásom szerint a függetlenítés menete, hogy nem Telenoros kártyával kell elindítani a telefont, majd a kapott függetlenítő kódot (8 számjegy) megadni.
Ehelyett a telefont kéri a SIM Pin kódját, s ezt követően azt írja ki, hogy a behelyezett kártya hálózatzáras és kéri annak PUK kódját. De a kártya PUK kódjára, valamint a függetlenítő kódra is a Sikertelen hálózati azonosítás üzenet jön vissza.
Találkozott már valaki ilyennel? Ebben a telefonban még Telenoros kártya sem volt, lehet ez a gond?
Előre is köszönöm.

(#120) Viktor0610 válasza totjan (#119) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi nem érthető a válaszaimban? 🤔

Samsung Galaxy A54

(#121) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok. Méretben női kézbe való, kb 5 zoll-os Samsung telefont tudnátok ajánlani? Super amoled kijelzős, jó fényképezős, erős akkus legyen. A Galaxy J6 volt ilyen. Nem tudnátok hasonlót mutatni?

Köszi.

(#122) janeszgol válasza ph2012 (#121) üzenetére


janeszgol
félisten

Szia!

Beírtam a szükséges paramétereket (Galaxy, amoled, max 155 mm hosszú, max 250 eurós - mivel a J6 anno 180 euróról nyitott). Egy találatot kaptam, és az a Galaxy A41.
Röviden róla. Kmerában vannak nála jobbak 100 ezer ft alatt is, de a J6 szintjén hozza. Akkumulátorban a GSMArena szerint elég jó, közepes (mindent csinálsz, de nem egész nap) használattal 1.5-2 nap. De ez az első szoftverrel mért, azóta kapott frissítéseket.

A fórumában érdeklődj: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.