Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rover623


Rover623
félisten

"még ha az audiomegjelenítés meglepően jó is" :U
Ez kb. a "látom a hangokat" szindróma gépi megfelelője? ;]

primus inter pares

(#2) dzsi23


dzsi23
addikt

A J5 2017 sokkal jobb képeket csinál ennél. Még szerencse, hogy van alternatíva, mert ez gáz ennyiért.

(#3) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

80-ba férjen má' bele értesítő led. meg azoknak sem kívánok sok jót, akik lespórolják a gombok háttérvilágítását. redmi note 5a prime miatt páromtól mindig megkapom hogy milyen ***.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#4) dzsi23 válasza bitblueduck (#3) üzenetére


dzsi23
addikt

Ja, kaphattak volna a J6 gombjai háttérvilágítást. ;]

(#5) bitblueduck válasza dzsi23 (#4) üzenetére


bitblueduck
senior tag

látod, még a gombokat is lespórolták :P
viccet félretéve ez a két dolog az, amit egy 20,000 forintos telefonnál eltudok nézni de afelett mindenképp kompromisszumos a termék ilyen fogyatékossággal. és így utólag a redmit sem tartom kimondottan jó vásárnak nekem inkább `tetszett` mint `ajánlott`

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

J7 Duo (2018)-at simán oda lehetett volna még írni az alteratívák mellé, ott az az érdekes, hogy 78k-ért egy olyan készüléket kapsz, amiben Exynos 7 7885 Octa van. Enyhén szólva jobban megéri a kábé azonos árat!

(#7) kbyte1024


kbyte1024
addikt

azért hihetetlen hogy mit nem akarnak letolni egy valag pénzért az ember torkán!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) Crafter32


Crafter32
őstag

Jól szétcseszték a A és J sort. Samsungot nagyon nem kell választanom legközelebb.

(#9) vodkamaffia


vodkamaffia
csendes tag

Ez így sajnos elég fapados lett. :F

(#10) Gerasz válasza bitblueduck (#5) üzenetére


Gerasz
aktív tag

Egyébként miért olyan fontos a gomb világítása? Három gomb sorrendjét nem tűnik nagy ördöngösségnek elsajátítani egy naponta használt eszközön. Autótulajdonost legalábbis még nem hallottam panaszkodni, hogy a pedálokon nincs világító felirat azok funkciójáról.

(#11) Kutykurutty7 válasza Gerasz (#10) üzenetére


Kutykurutty7
aktív tag

Egyetértek azzal, hogy nagyon zavaró, ha nincs háttérvilágítása a gomboknak.

Ez az autóban lévő pedálos hasonlat azért sem jó, mert a hétköznapi autókban sosem cserélik meg pl. a gázpedál és a fékpedál pozícióját egymással. Vezethetsz akár Ladát, akár Porschet, tudni fogod, hogy melyik a gáz/fékpedál... nekem viszont nem volt még olyan telefonom, aminél ugyanott lettek volna a funkció gombok, mint az elődjénél. :(( Gombvilágítás nélkül már valószínűleg földhöz csapkodtam volna pár telefont.

[ Szerkesztve ]

Életem a száguldás! - Szólt a csiga és bedőlt a kanyarban.

(#12) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Én két Redmi 5-öt vennék e helyett...

(#13) ates válasza bitblueduck (#3) üzenetére


ates
aktív tag

Mondd meg neki, hogy a kétszer olyan draga SGJ6-ban sincs háttérvilágítás és talán megnyugszik, hogy megsem csináltál rossz vételt ;]

(#14) haris válasza zozzo72 (#12) üzenetére


haris
őstag

Naná hogy kettőt! Hiszen két füled van!
Meg telefonból kell is kettő! Tök igazad van... :U

(#15) D013


D013
aktív tag

80 ezer forintot szeretnék ezért fizetni. Jah, nem.

(#16) ClioRS


ClioRS
őstag

Nincs fényérzékelő 80-ért???? Eddig olvastam...

(#17) zozzo72 válasza haris (#14) üzenetére


zozzo72
aktív tag

Nem teljesen igy van...

Egy telefon nekem,egy telefon asszonypajtásnak..

Ezt a telót hogy osztanám ketté?
:U

(#18) logitech1


logitech1
tag

Nagyon jól néz ki,lehetne nagyobb a tárhely,de ha 1080p kamera felvétellel pillanatok alatt betelik a tárhely ha nincs sd kártyád.

[ Szerkesztve ]

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#19) bitblueduck válasza Gerasz (#10) üzenetére


bitblueduck
senior tag

én együtt tudtam élni olyan telefonnal ahol nem volt, de szerintem ez rontja a felhasználói élményt. amikor egy méteres rgb led szalag 490 HUF akkor (árban) középkategóriás telefonokról lespórolni feketepont részemről. főleg, hogy a lista folytatódik, SW+HW-t tandemben megnyírbálták. az összegzésben mindenki mazsolázhat kedvére: gyorstöltés hiánya, szenzorok, gagyi kamera...

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

Remélem javítják a kamerát, mert ez így nem jó. Amúgy kellemes készülék egy nagy hibával és az az fényérzékelő hiánya. Lehet, hogy én nem használom, de ezt lespórolni, pláne egy Amoledes kijelzőnél.
Az A3 2017 helyett pl ezt választanám, de az A5 2017 helyett már nem. Az néhány fontos tekintetben jobb (SoC - proci és GPU, kijelző felbontás, kamera, fényérzékelő).

[ Szerkesztve ]

(#21) dzsi23 válasza Kutykurutty7 (#11) üzenetére


dzsi23
addikt

Még szerencse, hogy nem, ragadtunk le a homo erectus szintjén, és nem csapkodjuk, amit nem tudunk használni... Lássuk csak: vissza-home-menü, menü-home-vissza. Ez a két lehetőség van, nem hiszem, hogy olyan bonyolult. 1-2 napig zavaró lehet az átállás, én is tapasztaltam, de azért nem törtem össze egyik telefonomat sem. De a te példádat követve mindenfelé telefondarabkákkal találkoznánk. :D Egyébként lassan egyik telefonon sem lesz már gomb, csak virtuális a kijelzőn.

(#22) Kampó


Kampó
senior tag

unalmas ez a kinézet már számomra... minden telefon ugyan ugy néz ki.. röhej. Nem csak samsungnál az összes gyártó ezt tolja

AMD volt AMD van AMD lesz

(#23) bastya2100 válasza janeszgol (#20) üzenetére


bastya2100
tag

Hát én inkább kevesebbnek érzem az A3-nál....anyaghasználat, ip68, fényérzékelő, AOD sorolhatnám még....... hiába az 1 giga ram plusz nagyobb felbontáson többet is igényel, szóval kétlem, hogy sokkal gyorsabb lenne.... kamera talán még gyengébb is ebbe mint az A3-ba pedig az is trash...Igény szerint kell telót választani az tény, de ez a készülék igénytelen és nem is kicsit.

(#24) logitech1 válasza Kampó (#22) üzenetére


logitech1
tag

Akkor vegyél [llyet] :DD

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#25) dzsi23 válasza Kampó (#22) üzenetére


dzsi23
addikt

Mégis milyen legyen egy (szinte) full kijelzős telefon? :F

(#26) somé


somé
őstag

Mi ez :F
Még ha azonos árban lenne a Redmi 5-tel (vagy 5 Plus-szal), akkor is egy gyalázat lenne azokhoz képest.

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#27) vodkamaffia


vodkamaffia
csendes tag

A J5 2017-ben még volt fényszenzor. Vajon a következő generációból mit fognak kivenni? Lehet, hogy az Amoled lesz az áldozat, mint tavaly a J3 esetében?

(#28) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Nem rossz. 😊 De személy szerint én maradok a Honor8-nál és az iPhone SE-nél.

[iTX-or-GtfO!]

(#29) SvenOlam válasza vodkamaffia (#27) üzenetére


SvenOlam
csendes tag

Szerintem a beszédhangszórót fogják kivenni. Lesz a helyén még három szelfi vaku. 😀

"Never stop the car on a drive in the dark.."

(#30) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Hát az idei A és J sorozat elég érdekes lett...
Szolgáltatóknál bagóért esetleg menni fog, de amúgy elég gyér ajánlat.

(#31) dave987 válasza bitblueduck (#3) üzenetére


dave987
aktív tag

Nekem pl a3 2016 van. Világítanak a gombjai,de csak miután már megérintettem,szóval mindig a tök sötét semmire nyomok rá,és 100ból100x sikerül eltalálni. Ösztönsterű. :)
Tesóm j5 2017ét is ugyanolyan ösztönszerűen kezelem. Nekem mondjuk a rezgés az mindenképp kell érintéskor,annak hiány volt a zavaró,de az orvosolom Play-ről. ;)

[ Szerkesztve ]

(#32) judas13


judas13
addikt

Kuka

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#33) Soleco


Soleco
tag

Samsung alsó/közép kategóriában egyre nagyobb szutykokat gyárt... De venni fogják mint a cukrot.. :W

(#34) janeszgol válasza <Lacy85> (#30) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem a 2016-os és a 2017-es felhozatal nagyon bejött a J3, J5, A3, A5 telefonokból. Hát az idei eddig nem nagy eresztés.

(#35) Hallosz


Hallosz
senior tag

Kinézetre rendben van.
Telefonálni jó, de ahhoz viszont aránytalanul sokat kérnek érte.
Tudása és felszereltsége alapján, maximum a felét éri a mostani árnak.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#36) bastya2100 válasza Soleco (#33) üzenetére


bastya2100
tag

Ez olyan mint a sör gyártásba a dreher vagy a borsodi :D Nem a vásárlót kell megvenni hanem az eladókat ;) Amíg csak 4-5 gyártó lesz a szolgáltatóknál addig hiába, a szemetet is eltudják adni XD _Ehhez az árakhoz pedig pofa kell nem is kicsi :D

(#37) ProEvoFan válasza bastya2100 (#36) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Na, azért van kivétel.A Telenornak megjött az esze.Pár hónapja árulják már a Xiaomi készülékeket is, ami van, hogy napokig hiánycikk a honlapjuk szerint.

(#38) Pete55555 válasza Crafter32 (#8) üzenetére


Pete55555
addikt

Pontosan... Pedig jó széria volt mindkettő - még tavaly.

Azért 80k HUF-ért, microUSB, HD+ kijelző, fényerő szenzor és meg értesítő led nélkül 2018-ban? :((( :(
Ráadásul always-on sincs...

Ilyenkor örülök, hogy MiA1-et vettem.

...Szeretem leracsniztatni...

(#39) moleculez


moleculez
veterán

Ez így nagyon kompromisszumos, főleg ennyiért. Oké, gondolom szolgáltatóknál fog kikötni egy elsőre jónak tűnő ajánlatban, de ez így felejtős.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#40) logitech1 válasza Pete55555 (#38) üzenetére


logitech1
tag

Hát igen.Legalább lett volna full hd ha már 5.6 inches a kijelző,de igy semmi értelme meg venni.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#41) #81733120


#81733120
törölt tag

Hú, hát ez elég gyengécske lett...

(#43) dzsi23 válasza logitech1 (#40) üzenetére


dzsi23
addikt

És pl. az 5.2"-es J5 2017-nél még belefért a HD? :)

(#44) prolad


prolad
őstag

Fényérzékelőt kihagyni ennyiért elég merész. HD felbontás szintén.

Az nagyon érdekelne, hogy tudtok kihozni 20 óra böngészést meg 25 videót. Milyen életszerűtlen körülményeket kell ehhez használni?

(#45) Pete55555 válasza prolad (#44) üzenetére


Pete55555
addikt

Minimum fényerő, maximális energiagazdálkodás, repülő mód.

...Szeretem leracsniztatni...

(#46) prolad válasza Pete55555 (#45) üzenetére


prolad
őstag

Akkor sok értelme nincs az ilyen tesztnek.

(#47) AliceWake válasza Pete55555 (#45) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Minden esetben 150 nit fehérfény-sűrűségen, WiFi mellett, teljes fiókszinkronizálással.

Non omnis moriar.

(#48) prolad válasza AliceWake (#47) üzenetére


prolad
őstag

Ez már jobban hangzik, ezek mellett elég meglepő értékek.

(#49) erer1000


erer1000
őstag

80k középkategória , a fentebb említett hiányosságokkal?

ez egy nagy vicc. kamera is egy kalap.. OIS hiány még oké :) lencse torzítás? :O hol élünk?
ilyen korcs felbontás itt már tényleg nevettséges..

viszonyításképp, 80k most a 3 éve megjelent PRIV.

80k, 3/32 ugyan úgy, de legalább van értesítő led, ehhez képest pazar kamera, OIS, 18Mpx,
WQHD :B
még a soc is erősebb ahogy nézem..

és ez csak egy példa :) nem kell sokáig keresni hogy találjon az ember ennél jobbakat ennyiért vagy olcsónnam

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#50) zdanee


zdanee
őstag

5.6" 720p pen-tile? Konkrétan látom a sakktáblát a cikkbe beszúrt fotókon is. Ha legalább az RGB-elrendezésű AMOLED+-t használnák ilyenkor. Ebben a méretben nem lehet a kék subpixelek méretére fogni a dolgot.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.