Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blyan


Blyan
félisten

A Voda Smart Prime simán jobban megéri.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#2) Blackmirror válasza Blyan (#1) üzenetére


Blackmirror
senior tag

...akinek jó a voda :B

iPhone X@R, iPad Pro

(#3) balazsfanni


balazsfanni
csendes tag

Hát pont egy ilyen Samsung készülék hiányzott... Ilyen még szinte nincs is! (vicc)

(#4) Blyan válasza Blackmirror (#2) üzenetére


Blyan
félisten

Akinek nem, annak meg az Xpreria E4G

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5) Bailey


Bailey
senior tag

Lengyelországban és Boszniában már van rá Lollipop, tehát hamarosan itt is számítani lehet rá.

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Hm. Maga a telefon nem rossz, ahogy olvastam. Csak ez a kamera. Nagyon beégős. Ace4 kamerája jobb. Én a 207 ppi-ra azt mondom, hogy Samsung panelnél elég. Oké oké, sok az iylen felbontással küldött 4 clos (233ppi), de kit érdekelnek, ha gyengébb a kijelzőjük (borulékonyak, mint Pista bá a kocsmából hazamenet).

De 40-50 ezer között jobb ajánlatok vannak. Pl: Honor 3C? Az egy marha jó telefon, közepesnél picit gyengébb kamerával. Meg a cikkben felsoroltak. WP-re nem térnék át, de ott is vannak jó alternatívák.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) szabakaa


szabakaa
aktív tag

GYENGE. Az amoled kijelző hatalmas előny az Ace 4 javára. Nem tudom ez minek, kinek kell...

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#8) szemy94


szemy94
senior tag

http://www.sammobile.com/firmwares/download/47000/G360FXXU1BOD9_G360FOXA1BOD9_XEO/

Lollipop

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#9) Csapoati válasza szabakaa (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, inkább abba is került volna távolságmérő szenzor... Ennek a telefonnak így semmi értelme az Ace 4 mellett. Pedig amúgy az is egy fain cucc, hihetetlenül gyors kategóriáján belül (nyilván a gyengébb felbontás miatt is).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Matexx99 válasza szabakaa (#7) üzenetére


Matexx99
tag

+1, az Ace 4 AMOLED-je valami hihetetlenül szép. Már a hasonló árú készülékekhez képest. És hogy ha ennek a kamerája gyengébb...az nagyon gáz. Az Ace 4-en is kicsit gáznak éreztem a kamera minőséget (szerencsére nem használtam túl sokat).

(#11) janeszgol válasza janeszgol (#6) üzenetére


janeszgol
félisten

Hoppá, rosszul emlékeztem. A Honor 3C nem is 4G-s. Akkor az nem lehet egyéb ajánlat, én legalábbis nem szívesen ajánlom a csak 3G-s készülékeket. (Immár fél éve. Bár ez erősen díjcsomag függő, plusz helyfüggő, no meg igényfüggő is.) Ja és a KK még nem jött ki hozzá hivatalosan, szóval egy elavult 4.2.2-vel van még mindig. Bocsi!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) oszi666


oszi666
őstag

azért az automata fényerőszabályozást kispórolni a spúrság teteje 2015-ben.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#13) Rhino666


Rhino666
őstag

Hogy is van az a mondás a mennyiség és a minőség kapcsolatáról?

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#14) zoo8800


zoo8800
veterán

El nem cserélném erre az LG F6-omat.

rip and tear, until it is done

(#15) dragonfx


dragonfx
veterán

a samsung lejáratja magát ilyen felbontással 2015 derekán...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#16) gerii válasza oszi666 (#12) üzenetére


gerii
addikt

Eléggé legalja kategória. Nem is tudom van-e más telefon enélkül?

(#17) unknownerror válasza gerii (#16) üzenetére


unknownerror
tag

Más alsóbb Samsungnál is lehagyják, de pl Nokiánál is van pár példa rá.

Más: Huawei G620s? Kb ennyibe kerül, és szinte mindenben jobb. De ha nem csak a magyar kínálatot vesszük figyelembe, akkor meg teljesen elvérzik a Samsung a felsőbb S szérián kívül.

(#18) hemaka


hemaka
nagyúr

Anyámnak inkább egy N640-es lett véve. Pedig egyből kiszemelte magának ezt, de gyorsan lebeszéltem róla. :D

(#19) Alvin76


Alvin76
tag

a kártyafüggetlen ár 47000Ft...
3ezerért drágábban lehet Xiaomi Redmi 2-t venni. Eu-ból (cseh), vám, áfa minden fizetve... 1év Gari
a SOC egyforma, 1Gb Ram helyett 2Gb, 480x800 helyezz 800x1280, 8Gb helyett 16Gb tároló...
csak úgy összehasonlításképp...

ez így gyenge már a középkategóriában...

(#20) oszi666 válasza Alvin76 (#19) üzenetére


oszi666
őstag

egész konkrétan egy sz@r ajánlat :D

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#21) kortic


kortic
tag

A fentiek függvényében lehetne az alcím Ace-etlen tömeggyártás is :DDD

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#22) Bass


Bass
addikt

Megtanulok koreaiul es tervezek nekik valami szep telot,nem hiszem el hogy az ottani mernokok nem unjak mar ezt,inger szegeny kornyezetuk lehet. Az osszes samu unalmas mind egyforma. Lehet hogy szandekosan igy epitik le a mobil uzletagat?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#23) Kobian


Kobian
csendes tag

"Galaxy Core Prime tesz" t betű lemaradt.

(#24) bubuka5555 válasza Alvin76 (#19) üzenetére


bubuka5555
újonc

Edigital szerint a Redmi 2 - 1GB RAM, 8GB ROM

(#25) xmaas


xmaas
őstag

Az a kijelzo egy szutyok elrontja az egesz keszuleket teljesen ,kar erte maskep nem lenne rossz

(#26) Alvin76 válasza bubuka5555 (#24) üzenetére


Alvin76
tag

létezik erősebb 2/16 os változat is... [link]

ugyanitt az 1/8-as változat 39ezer... 3 nap alatt itt van, futár hozza.

(#27) JoeYi


JoeYi
őstag

hogy van az hogy minden low-end mobiljába rak FM rádiót, az S6-ba meg nem?

(#28) bubuka5555 válasza Alvin76 (#26) üzenetére


bubuka5555
újonc

Ohh kösz :)) :))

(#29) helixP


helixP
nagyúr

Vajon levették a srácok a kameráról a fóliát előtte, vagy tényleg ennyire homályos az egész? :F

(#30) geotom


geotom
tag

Volt valakinek a kezében ez a készülék, aki itt ilyen bőszen fikázza?
Nekem egy hete van meg és átlag felhasználásra tökéletes ennyi pénzért!
A kijelzője teljesen korrekt, napsütésben is jól látható. Egyébként mire nem elég ez a felbontás?
Kamerája meg semmivel sem rosszabb mint a kategóriájában induló készüléknek!
Összegezve : elfogadhatónál jobb kijelző, nagyon gyors, a böngészés mint a villám, a kamera olyan amilyen
ezektől dőreség csodát várni, a gps kiváló (+glonass+beidu) a mérete szintén tökéletes a sok tepsi mellett,
az akku 2 napot elvisz sűrűn nyomkodva is!
Csak azért írtam, mert aki rákeres erre a kütyüre, olvasson olyat is, aki valóban használja is!
No béke Uraim :-)

(#31) fogtunder válasza Blyan (#4) üzenetére


fogtunder
nagyúr

aminek a hónap végével megszűnik a gyártása...

(#30) geotom: nagyban függ attól, hogy mihez van hozzászokva a szemed, nekem pl. az SIII pentile matrix kijelzőjén is zavaró volt a szőrösödés, ez már nagyon pixeles ekkora méretben.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#32) Matexx99 válasza fogtunder (#31) üzenetére


Matexx99
tag

Hogy-hogy? Az egy viszonylag új készülék...

(#33) Blyan válasza Matexx99 (#32) üzenetére


Blyan
félisten

Én is meglepően olvasom, áprilisban megjelent készülék.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34) fogtunder válasza Matexx99 (#32) üzenetére


fogtunder
nagyúr

a pontos okot nem tudom én sem, de tippre a profitabilitását tönkre vágta az EUR/USD árfolyam ingadozás, az árak meg már rég le voltak tárgyalva, emelésre nincs sok esély, úgyhogy kiszállnak belőle. tényleg nem régi készülék és nagyon jól is fogy, úgyhogy más logikus okot nem tudok kitalálni rá.

(#33) Blyan: én is meglepődtem, mikor az első beszállítás után 6 héttel közölték :D egyszerűen imádom a 4 hónapos életciklusú termékeket.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#35) Matexx99 válasza fogtunder (#34) üzenetére


Matexx99
tag

Akkor aki akar még egy jó készüléket, jó árban, szaladjon vásárolni. Ilyenem van, és nagyszerű ketyere.

[ Szerkesztve ]

(#36) Blyan válasza fogtunder (#34) üzenetére


Blyan
félisten

Elég gáz, a Sonytol ez az utóbbi idők egyik legjobban sikerült alsobb kategóriás cucca.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#37) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

*ásít*

All→M8

(#38) geotom válasza fogtunder (#31) üzenetére


geotom
tag

Bizonyára igazad van, de pl. a nejem sIII neo- ján sem látok szőrösödést még 10 centiről sem, ezen meg
dettó vagyis a kérdésem továbbra ia az, hogy mire nem elég ez a kijelzö? Nekem van egy Huawei P6-om is,
aminek a kijelzőjét egekig magasztalták (persze igaz is!), de ahhoz képest sem mondanám kevésnek
ezt a felbontást, minőséget.
Szerintem az átlag felhasználásra töéletesen megfelel.
Üdv

(#39) fogtunder válasza geotom (#38) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mondom, ki mihez van hozzászokva, én sosem mondtam, hogy átlagosak az elvárásaim egy mobillal kapcsolatban.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#41) calamites válasza geotom (#38) üzenetére


calamites
őstag

Nekem full hd 5 colos kijelzőm van, és bizony ezen sem látok semmi kifogásolhatót. Átlagos használatra pont jó.

(#42) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Ez max 30k független árral lenne értelmes telefon. Ha egy kicsit rádobna a vevő már 1-2GB ramos droidokat is lehet kapni, 720p kijelzővel.

(#43) Totigyerek3


Totigyerek3
újonc

Ilyen telefont hoztam el a Vodától 1 Ft-ért az asszonynak, amit el lehet mondani a telóról: a kamera tényleg ótvarnak tűnik, de jelen esetben nem volt szempont. Üzemidő: Nagyszerű, csekély használat mellett 3 nap, közepes használat mellett 2 napot bír. Kijelző: féltem a felbontás miatt, de összehasonlítva a Full HD-s Oled S4-es kijelzőjével (!) nem is rossz! Fényerő nagyszerű, színek nem rosszak. A boltban néztem a SOny E4G-t, hát az másfélszer vastagabb, órmótlan hatású, picit gagyinak tűnik; kijelzője "érzésre" nem jobb, stb. És fontos szempont, hogy a Core Prime a facebook alkalmazás, navi, stb feltelepítése után is röccenésmentesen teszi a dolgát. Szóval a választás: kinek milyen igényei vannak; szerintem csak a kamerája az ami manapság kimondottan gyengének számít. (Pl nálam a kamera nagyon fontos, de pl páromnak nem annyira.) Szerintem szolgáltatónál, jóárasítva összességében JÓ VÉTEL.

(#44) Luck Dragon

Ha már ténylegesen a házon belülül kell választani inkább maradnék az Ace 4-nél.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#45) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Értesítő led van rajta?

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#46) pengwin válasza Blyan (#1) üzenetére


pengwin
addikt

A Microsoft Lumia 640 is, de jó szokás szerint a WP8.1-et mindenki figyelmen kívül hagyja.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#47) zsupyro


zsupyro
tag

Én most vettem egy hete az asszonynak születésnapjára. Ace4-et akartam de a Telenornál már nem elérhető. Eddig Nagyon megvagyunk vele elégedve, gyors és szép telefon. Dolgozói csomagban volt 25ezer,szerintem ennyi pénzért bőven jó. Most rendeltem hozzá ebayről tokot is hogy "babásabb" legyen. :)

(#48) mirra1


mirra1
tag

azért nem annyira rossz mint amennyire fikázzák, nekem is van és megvagyok vele elégedve.
van ace-4 is de csak annyi hogy szebb a kijezője.

[ Szerkesztve ]

(#49) janos1988 válasza Bailey (#5) üzenetére


janos1988
addikt

Ami nem feltétlenül jelent jót a tárhely szempontjából.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#50) ViSAS válasza Totigyerek3 (#43) üzenetére


ViSAS
senior tag

Én is ugyanezen a véleményen vagyok, én édesanyámnak vettem. :) Aki fényképezgetni akar, az ne ezt a modellt vegye (neki se erre kell), a hangszóró maximum hangereje lehetne erősebb is, nem biztos hogy a zajos utcán, autók mellett menetelve meghalljuk ha hívnak minket, pláne a hölgyek szütyőbe téve.
Viszont amiért én felírok neki egy nagy feketepontot, az a gyári Samsungos zenelejátszó kihagyása...hát nehogymár?! Még ha pótolható is, mivel szoftveres elemről beszélünk, ez teljesen érthetetlen lépés számomra. :((( Amúgy nagyon pörgős a rendszer, nem akad, átlag feletti üzemideje van, a kijelző fényereje jó, utcán is simán látható, a belső tárhely pedig bőven elég ebben a kategóriában. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.