Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) lajbii


lajbii
tag

Mílyen érdekes hogy a Telenyornál már az árusítás elején kiárusitás van az A 80-bol.
Kíváncsiságból Media M-ba kipróbáltam.
Ez a "mozgó" kamera a vicc kategória,

Kíváncsi lennék hogy a szelfi bajnokok mikor fogják földhöz vágni amikor arra várnak hogy előjön a kamera és tudják magukat fotózni naponta jópárszor. Aztán meg ha napi 20-30 szor külön külön használja a mechanika meddig bírja ?
A kijelző mint hanszóró eggyszerűen kuka hangja van !
Lehagyták a jack dugót azaz ha nem gyári fülessel halgatnád akkor átalakító kábel kell.
Ekkora kijelzőhőz 3700.ma-es aksi?

És hiába gyors meg jó proci ezek az említett újjítások kizáró okok nálam !
Nagyon mellé nyúlt a samsung ezzel.
Megjegyzem A70 dualom van és semmi pénzért nem cserélném A80.ra.

[ Szerkesztve ]

lajbii felhasználónak 52 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! + A Mostani.

(#102) consono válasza lajbii (#101) üzenetére


consono
nagyúr

Én pár hete használom (céges teló), nagyon meg vagyok elégedve vele. A hangszórót szokni kell, illetve le kell venni a hangerőt maximumról, úgy jó. Mondjuk oda kell szorítani a fülhöz, ezt is szokni kell, de pár nap elég volt. Engem a jack hiánya sem zavar, az előző telefonomba is egy évben ha 5-6-szor volt beledugva. Arra a pár alkalomra, meg akár többre is jó lesz a BT-s füles :) A mechanika persze kérdéses, majd kiderül, én a széleivel is úgy vagyok mint a jack dugóval.
Ellenben amit imádok, hogy nincs lyuk, nincs noccs, az egész kijelző az enyém! A 8 GB meg mindenre elég. Ja és jó a kamera, megy a GCam is (bár amit feltettem abban a nagy látószög nem, de majd keresek másikat, ha érdekel a dolog annyira).
Az aksi mindenkinek relatív, nekem a 6s után ez egy ufó, hogy nem csak végigbírja a napot rátöltés nélkül, hanem -este 10-kor még 50% fölött van ugyan olyan felhasználás mellett...
Szóval nekem nagyon bejött. Nem baj, ha ennyien köpködik,nem másnak kell, hogy tessen :) Legalább nem ezt látom minden második ember kezében;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#103) Draken válasza consono (#102) üzenetére


Draken
őstag

Tokot, üveget vettél e már hozzá?

(#104) consono válasza Draken (#103) üzenetére


consono
nagyúr

Üveget még nem, a gyári fólia van rajta, de valami 2.5D-s üveget majd keresek. Tokot rendeltem két félét. Az egyik a németektől jött, 2-3 nap alatt itt volt, sima, matt fekete műanyag (ez) , a másik kínából jön, de még nem ért ide (az pedig ez).

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#105) Draken válasza consono (#104) üzenetére


Draken
őstag

Köszi! Én most üveget keresek, ami teljesen lefedi a képernyőt! alzán nézelődtem, jó lesz asszonynak egy átlátszó tok is kezdetekben

(#106) snecizero


snecizero
senior tag

Ennyi pénzért akkor inkább Note 9 vagy s10 használtan pár hónaposat, garanciásan. Nagyon drága készülék.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#107) Zoli975


Zoli975
tag

Sziasztok! Gondolom mióta megjelent a teló adtak ki hozzá frissítéseket. Ha igen, sikerült láthatóan javítani a teló negatívumain (kamera, ujjlenyomat-olvasó)?

(#108) consono válasza Zoli975 (#107) üzenetére


consono
nagyúr

Szia! Júliusi frissítés óta nem jött semmi, de ha jól emlékszem az A sorozatra nem havi, hanem negyedéves ciklus van. A júliusi frissítésben megjött az autofókusz, szelfi módban is, ahogy olvastam korábban ez nem volt. Az ujjlenyomat olvasó viszont továbbra is esetleges, én emiatt várok leginkább frissítést. A kamerára is jöhetne persze még, mert GCam-mel látványosan jobb képeket csinál, nem csak este, normális fényviszonyok között is (a kutyánkat fotóztam, ugyan akkor, ugyan ott, a gyári kamerával teljesen mosott lett a szőre, míg a GCam-mel rendesen látszott). Ez egyértelműen szoftveres hiba, remélem javítják majd, ha nem, GCam lesz az alap kamerám :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#109) erahurka válasza consono (#108) üzenetére


erahurka
félisten

Fel tudsz dobni valahova GCames képeket? Agyalok a telefonon, Telenornál nem olyan vészes, és később csak kevesebb lesz. Cserébe nagy, notch nélküli kijelzőm lenne (bár kicsit szélesebb képaránnyal, mint tetszene), okés kamerával (írta valaki a Mi 9T-t fentebb, hát azt oda-vissza veri a főszenzor).

(#110) Zoli975 válasza consono (#108) üzenetére


Zoli975
tag

Köszi a választ!

(#111) Diokhan


Diokhan
addikt

Na sziasztok. Tegnap párom kapott egy ilyen készüléket, majd egy hónap múlva kb írok véleményt. Az itt olvasott fika kb annyit ér, mint az ncore-on a sok filmkritikus világraszóló véleménye.

Első benyomásra tetszik a telefon, különleges, kilóg a sok ugyanolyan kinézetű telefon sorából és ez az előnyére válik. A használata semmivel sem lesz nehezebb, mint bármelyik másiknak (S7 edge-t váltott), de mondom majd egy hónap múlva kb írok objektív véleményt.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#112) Pttypang válasza t72killer (#53) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez az en problemam is, hogy az a8 2018-amat nem tudom majd mire valtani :(

Everybody lies.

(#113) consono


consono
nagyúr

Ma jött frissítés Telekomos A80-ra, ami frissítette az ujjlenyomat olvasót (is). Érzésre sokkal jobb lett.

"In God we trust. All others must bring data"

(#114) love


love
tag

Tud valaki olyan tokot hozzá, ami oldalra nyitható és rendesen vissza tud csukódni a kamerája , ha előlapi módból a hátlapiba szeretném állítani? Az eddigi tokok nagy része vagy nem tart rendesen, és kiesik, vagy nem engedi vissza a kamerát,mert bele akad a tok felső részébe. Egy tok volt eddig jó, viszont a "bőr" borítása nagyon vékony és sérülékeny, koszolódós, így kb 3hónap és kuka.
Fontos lenne, hogy piros színű legyen.

[ Szerkesztve ]

Csak a Funky ;)

(#115) Greentea


Greentea
senior tag

Amazonon most nézem, 350 euro körül mennek az A80-ak. Ennyit bőven megér jól gondolom? :D

2x2 néha 5

(#116) Diokhan válasza love (#114) üzenetére


Diokhan
addikt

Mi a médiában vettünk hozza kettőt egész jó áron. Flip tok és kitűnően védi a telefont.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#117) consono válasza Diokhan (#116) üzenetére


consono
nagyúr

Erre nem is gondoltam, hogy ott is van :) Nekem a hátlapi tok jól bevállt.

"In God we trust. All others must bring data"

(#118) love válasza Diokhan (#116) üzenetére


love
tag

Van hozzá linked, vagy esetleg egy képet meg tudnál osztani róla?

Csak a Funky ;)

(#119) Diokhan válasza love (#118) üzenetére


Diokhan
addikt

Bocs a nagy képek miatt. Tessék, ilyen egyszeru de jól védi a telefont :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#120) jeni


jeni
félisten

120000Ft áron dominó csomagban még mindig rossz vétel?

(#121) Diokhan válasza jeni (#120) üzenetére


Diokhan
addikt

Egyáltalán nem rossz vétel, a feleségem nagyon szereti.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#122) jeni válasza Diokhan (#121) üzenetére


jeni
félisten

és hol kell azon fülelni ha nincs direkt hangszórója?
gondolom a csengetési dallamot azt egy külön a kereten keresztül egy apró lyukon keresztül lehet hallani.

[ Szerkesztve ]

(#123) consono válasza jeni (#122) üzenetére


consono
nagyúr

A csengés az alsó hangszóróból jön, ahonnan pl. a videók hangja is. Telefonálásnál meg odaszorítod a füled a kijelző felső részéhez. Ha jól emlékszem mutatja is az ideális helyet.

"In God we trust. All others must bring data"

(#124) Diokhan válasza jeni (#122) üzenetére


Diokhan
addikt

Az az alsó hangszóróból szól. Telefonálni ugyanúgy kell vele, mint bármelyik másik telefonnal.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#125) Csocsesz75 válasza jeni (#1) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Sziasztok !

Gyári böngésző beállításaiban van olyan opció, hogy az értesítő sávot el lehessen tüntetni?

A70- nél nincsen.

(#126) Diokhan válasza Csocsesz75 (#125) üzenetére


Diokhan
addikt

Ha a samsung internet böngészőre gondolsz, akkor szerintem van.

Ez a kép Note8on készült, de szerintem neked is van.
Beállítások, megjelenes:

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#127) Csocsesz75 válasza Diokhan (#126) üzenetére


Csocsesz75
őstag

A notch miatt kérdezem. A70 notchos, annak gyári samu böngészőjében nincs ilyen teljes képernyős beállítás.

Régen S7- m volt annál be lehetett állítani.

Azt akarom kideríteni, hogy csak a noccsosokban nincs-e.

(#128) consono válasza Csocsesz75 (#127) üzenetére


consono
nagyúr

Ugyan így néz ki A80-on is, mint amit Diokhan feltett, most néztem meg.

"In God we trust. All others must bring data"

(#129) Csocsesz75 válasza consono (#128) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Köszönöm.

(#130) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Sziasztok!

Akinek van, attól kérdezném: milyen a beszédhangszóró minősége? Tényleg olyan rossz, mint a tesztek szerint? És folyton bekapcsol a kijelző?

Üdv,
Gábor

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#131) consono válasza darthsmoke (#130) üzenetére


consono
nagyúr

Én inkább azt mondanám, hogy szokni kell. Az első pár napban nagyon fura volt, de már nem tűnik fel, hogy nem sima hangszóró. Mondjuk én már jó rég óta használom :) A képernyő tényleg be szokott nálam is kapcsolódni hívás közben, egy darabig zavart is és mindig kinyomtam a kikapcsoló gombbal, de mivel soha nem volt belőle semmi probléma (pl. véletlen hívás letétel, vagy kihangosítás) erről is leszoktam.

"In God we trust. All others must bring data"

(#132) darthsmoke válasza consono (#131) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Köszönöm a gyors választ! :R

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#133) Diokhan válasza darthsmoke (#130) üzenetére


Diokhan
addikt

Hát a felesegem szerint az S7 edge jobb volt hangszóró téren, de még lehet szokni. Valamint az, hogy maga a telefon gyönyörű, kárpótol mindenért.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#134) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Fototrendre még senki nem tett fel ezzel a telefonnal készült képet. Kíváncsi lennék milyeneket lehet vele készítteni. Most jó áron van a Telekomnál.

Maine coon

(#135) Miksa64


Miksa64
tag

Hali!
Ma frissítettem a FW-t az A80-anamon. (A805FXXU3ASK4 -re)
Nálam az ujjlenyomat olvasó beadta a kulcsot!
Jóval rosszabbul működik :W (elvétve; csak egy ujjlenyomatot sikerült rögzítenem) mint az első FW-vel.
Az első frissítés után pedig egész jól működött már!
Más is tapasztalt ilyet?
Esetleg vissza lehet tenni az előző FW-t?

Más:
Annak ellenére, hogy T-s XEH-s FW van rajta nem TMH-s!
Gyárilag így kaptam.
Ez miért lehet így?

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#136) consono válasza Miksa64 (#135) üzenetére


consono
nagyúr

Szia,

nekem ugyan ez a verzió van fent egy ideje, de most nem regisztráltam be újra az ujjlenyomataimat, lehet, hogy ezért, de nem találkoztam a problémáddal. Én is T-s vagyok, de nekem a Szoftver adatai alatt TMH/TMH látszik a szolgáltatói szoftvernél.

"In God we trust. All others must bring data"

(#137) Miksa64 válasza consono (#136) üzenetére


Miksa64
tag

:R

ASUS TUF-AX6000, RT-AC86U; Xiaomi 12T Pro; DS118.

(#138) Arminnn válasza Miksa64 (#137) üzenetére


Arminnn
csendes tag

Franciáknál megjelent az Android 10 Sammobile szerint.
Kíváncsi vagyok ide mikor ér.

(#139) consono


consono
nagyúr

Megjött Telekomos készülékre az Android 10, egy órája frissítettem.

"In God we trust. All others must bring data"

(#140) Diokhan válasza consono (#139) üzenetére


Diokhan
addikt

Én is frissítettem a feleségem készülékét, remélem nem lesz baj vele, kicsit tart tőle. Ha esetleg valaki használja az ujjlenyomatot az android 10-en, leírná nekem a tapasztalatokat? A feleségem nem használja, mert android 9-en nagyon kicsi volt a feloldás sikerességi rátája.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#141) consono válasza Diokhan (#140) üzenetére


consono
nagyúr

Én használom, de most még nem regisztráltam újra az ujjlenyomataimat. Nálam olyan 70-80%-os hatékonysággal működik.

"In God we trust. All others must bring data"

(#142) Diokhan válasza consono (#141) üzenetére


Diokhan
addikt

Akkor megpróbáljuk újra beállítani, köszi az infót.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#143) consono válasza Diokhan (#142) üzenetére


consono
nagyúr

Megpróbálhatjátok csak az egyik ujját beregisztrálni mind a három helyre, hátha úgy nagyobb lesz a sikeresség. Nekem úgy tűnik egyik ujjamat regisztrálta be jól, azzal működik egész jól, a másik kettő esetleges.

"In God we trust. All others must bring data"

(#144) Diokhan válasza consono (#143) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem, nagyon köszönöm. Megpróbálom, megpróbáljuk.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#145) Plebi


Plebi
senior tag

Sziasztok,

A tesztben írták, hogy van közelség érzékelő a telefonban, de a *#0*# szerint sensor alatt nincs. Jól gondolom, hogy hívások alatt csak a kijelző lefedettsége alapján kapcsol ki a kép? Elég zavaró, nem szoktam nagyon eltartani a fülemtől fejemtől a telefont, de ez majdnem rá kell simítani, hogy ne kapcsoljon be állandóan.

Erre van valami megoldás?
A dupla koppos ébresztést kikapcsoltam, hívás közben a bekapcs gombbal kapcsolom le a kijelzőt, de ez naaaa, milyen már. Céges telefon.

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#146) consono


consono
nagyúr

Jött szoftverfrissítés, most megy fel. A leírás alapján csak biztonsági frissítés.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#147) Sonyjonye


Sonyjonye
csendes újonc

Üdv!
Erre van valami megoldás? Frissítés után nem működik az ujjlenyomat olvasó..

(#148) consono válasza Sonyjonye (#147) üzenetére


consono
nagyúr

Hát egy gyors Google után azt mondanám, hogy szerviz. Vannak videók a youtube-on A50, A70-re, ahol visszateszik a 9-es droidot és ott működik az olvasó, valami zavar lehetett a frissítésben :(

"In God we trust. All others must bring data"

(#149) consono


consono
nagyúr

Telekomos készülékre jött ma frissítés, a leírás szerint csak javítások, augusztusi biztonsági szint...

"In God we trust. All others must bring data"

(#150) consono válasza consono (#149) üzenetére


consono
nagyúr

Ma jött megint frissítés a Telekomos A80-ra, teljesítmény és biztonsági javítások a leírás szerint.

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.