Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Végre valami Samsung dizájn :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#2) mackoman


mackoman
tag

Kár,hogy nem lehet hivatalosan kapni.Ezért az árért lutri megvenni,főleg egy GSM boltban,gari nélkül.Venném,ha hivatalos lenne.

(#3) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ennyiért kapni Honor 8-at is és az keresztbe hosszában megeszi ezt erőben. És akkor még mindig ott van a Samsung android támogatás hiánya is. Túl sok UP-ot nem adnak ki a kisebb telokra.
Amiben többet tud az a vízállóság.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát a kamerán nem ájultam el. Ejnye.

#3: Lehet nem, de pl a 2016-os szériára már kint van a Nougat, ha jól tudom. Egy fő verziót szoktak lépni. (Pontosabban kettőt, mert egy évvel régebbivel adják ki, lásd a 2016-os szériát Lollival.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Ekkora meretben tenyleg nincs nagyon mas.

(#6) #16820480 válasza 7Heads Drago (#3) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyáltalán nem konkurenciája a kettő egymásnak a méret miatt. Ez egy phablet, a H8 egy átlag méretű telefon. Jó hogy nem egyből az iSE-vel hasonlítod :)) Azt is lehet olyan körül kapni már.

(#7) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Elég gyengusz a hardver az árhoz mérve,Túlárazott tucat Samsung cucc. Kérdés, hogy kinek lesz ez vonzó?
Borzalmas Ár/Érték arány.

(#8) iNfAntRy válasza mackoapo11 (#7) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

LOL :C :W

Az ugye megvan, hogy ez a középkategória kb legjobb hardvere és ezután már csúcskategóriás hardver jön (Exynos 8895 / Passzoló Snapi) ami 250 ezer körül van. 120 ezezért ez abszolút jó hardver.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#9) etsmark


etsmark
tag

A 3. képnél kicsit beremegett a kéz, ennyire nem csinálhat elmosódott képeket.

(#10) ollie válasza mackoapo11 (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem túlárazott. Nekem itt van a polcomon, és olyan, mintha egy csúcstelefont fognál a kezedben.

***

(#11) 7Heads Drago válasza #16820480 (#6) üzenetére


7Heads Drago
veterán

[link]
Egy rakás alternatíva ami mind jobb mint ez. (és nagy az öröm és boldogság)
Szinte neki van a legkevesebb memóriája és a leggyengébb procija is.
Mi 5S vagy LG V20, vagy Honor V8. Sztem gyenge eresztés lett így.
Úgy néz ki hogy van miért itt is belém kötni. Köszönöm a figyelmet. A V betű tényleg kimaradt.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12) Szabcsizz válasza ollie (#10) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Mi a velemenyed, tapasztalatod az akksiidorol? Mert a tesztben szereplo, nem tul konkret. Oke, ket nap, de az hogy jon ki? Mennyi a kijelzoido ez alatt, milyen kozossegi appokat hasznalsz stb.

[ Szerkesztve ]

(#13) janeszgol válasza iNfAntRy (#8) üzenetére


janeszgol
félisten

De nem érted? Tyamtyung lenni rossz. Uff.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Szerintem nem lett rossz.
Az jogos hogy ennyiért van már alternatíva bőven.

Aki viszont zsigerből utálja a Samsungot annak úgysem tudnak jót gyártani.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#15) sherlock82


sherlock82
senior tag

Szép - szép. ;) De én inkább mérete és az ára miatt is az A3 - ra hajtok őszre.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#16) ollie válasza Szabcsizz (#12) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

8 óra SoT-okat simán tud (egy simmel).

Közösségi appként csak a Swipe for Facebookot használtam.

[ Szerkesztve ]

***

(#17) Szabcsizz válasza ollie (#16) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Koszi, ez azert mar joval az atlag felett van. Meg egy pont, hogy miert eri meg ez a telefon az arat.

(#18) Luck Dragon

Nem is olyan rossz, bár a fényerő elég érdekes, hogy az alap/ maximum érték közti különbség elég nagy.Kép stabi hiánya fájó pont, de viszont ellensúlyozza a nagy akkumulátor.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) mackoapo11 válasza janeszgol (#13) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Jót nyaltál,ugyes vagy,veregesd meg a vállad 😀😀😀

(#20) mackoapo11 válasza iNfAntRy (#8) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

LOL
Mennyire kell elvakultnak lenni,egy ilyen kijelentéshez? 😀😀😀 A középkategória leg jobb hardvere 😂😂😂😂😂

(#21) gusthy


gusthy
veterán

Arról, hogy túlárazott vagy se, csak annyit, hogy minden termék annyit ér, amennyit adnak érte. Ha sikeres lesz, nem volt túlárazott. Ha nem, akkor de.
Nekem nem érne ennyit, de nem biztos, hogy átlagos fogyasztói preferenciákkal bírok. Nyilván Kínában is tök mások a fogyasztói szokások, mint Németországban, és nem is csak a jövedelemkülönbségek miatt, a kínai vásárlóknak másmilyen telefon tetszik, mint az európaiaknak. Ezért nem lett igazán sikeres az Apple arrafelé.
Feltehetőleg ez tényleg olyan, mint a Golf, ahogy a cikkben is van. Kicsit uncsi, kicsit drága, de mindent tud, amire szükség van.

(#22) papi77


papi77
addikt

Úgy néz ki mint az s4! :) Tetszik!

Az első: NOKIA 1611

(#23) gusthy válasza mackoapo11 (#20) üzenetére


gusthy
veterán

Nagyon :) Már csak azért is, mert a hardvernek számos eleme van, úgyhogy eleve nincs "legjobb hardver", attól függ, kinek legjobb. Nem a legerősebb ez a proci a szintetikus teszteken, a kamerája se a legjobb, összességében viszont nagyon kiegyensúlyozott hardver, az tény.

(#24) janeszgol válasza mackoapo11 (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Csak ennyi? Hiába, ma már a "héterek" sem az igaziak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#25) matyikusz133 válasza iNfAntRy (#8) üzenetére


matyikusz133
tag

250ezer a felsőkategória? Csak pár példa:S7 ,OP3T, G5 , MI5S. Semelyik nincs a 250 közelében sőt inkább a 120 ezredhez :)

(#26) dave987


dave987
aktív tag

Érdekes meglátás hogy ez a telefon az s5re hajaz. Szerintem bármelyik másikra jobban hasonlít amik az s5 óta jöttek ki... :D

[ Szerkesztve ]

(#27) xedos


xedos
addikt

Amiben veri a többieket az az iP68...

(#28) mackoapo11 válasza gusthy (#23) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Érdekes,egy HTC,Sony,LG,Huawei teszt alatti kommentekben nem lehet ilyen objektív hozzászolást olvasni,csak álltalában fikázás megy. Ugyan erre a GPU ra más készülékeknél csak azt olvastam,hogy milyen gyenge,itt meg már megtáltosodik...

(#29) gusthy válasza mackoapo11 (#28) üzenetére


gusthy
veterán

Most felvételiztem a Tan Kapuja Buddhista Főiskolára :) Lehet, hogy még a felkészülés hatása :)
Meg az is, hogy most vettem a gyerkőcnek egy Redmi 4X-et, és annyira jó kis cucc, hogy abszolút átértékeltem a csúcskategória jelentőségét :)

[ Szerkesztve ]

(#30) #16820480 válasza 7Heads Drago (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem kötözködés akart lenni, csak pech, hogy a V nélkül is egy valós modell ugye, ráadásul pont kapcsolódó is, mert neked is olyanod van :R Ha V8-at írsz elsőre, akkor nem reagáltam volna semmit, mert úgy csak egy vélemény. Szerintem egyik sem igazán jobb a másiknál, de ezen nincs mit kiakadni.

Viszont amiket linkeltél még ilyen Xiaomi meg Lumia 950 az nem annyira kellemes alternatíva szerintem :N Sőt...

(#31) 7Heads Drago válasza #16820480 (#30) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az csak egy válogatás a 100.000 feletti sávban 5,7 coll körül. Direkt nem szedtem ki egy gyártott se.
A Huawei márka típusokat általában figyelemmel kísérem. És mivel már volt 1-2 samsungom is kicsit van rálátásom a droidjukra is. Igaz az enyém még Kit-Kat volt amikor váltottam. De soha 1 db frissítés nem jött rá.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#32) #16820480 válasza 7Heads Drago (#31) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én arra jöttem rá, hogy évente úgyis cserélek legalább egyszer telefont, így a frissítés gyakorlatban annyira nem számít, mint azt vásárlás előtt gondolnám. Nekem az többet számít, hogy normális memóriakezelés legyen, és ne szedjék ki az összes jó Android funkciót (mondjuk ebben a Samsung sem jeleskedik annyira).
De amiket láttam 2016-os és 17-es Samsung telók, azok elég korrektnek tűntek szoftveresen, Huaweinél akadnak azért gondjaim.

(#33) Juhaszatti válasza 7Heads Drago (#31) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A 2016-os A5-re például két főverzió ugrás is jött. Nem az van már a Samsungnál mint régen.

(#34) Kasya


Kasya
nagyúr

Nem csodalom, hogy nincs itthon, mikor az S7 is forgalomban van. Az meg tokeletes valasztas.

(#35) DraXoN válasza etsmark (#9) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Én a képeknél pont a 3. képet nyitottam meg először.. majdnem leestem a székről úgy megijesztett :D ... az első gondoltatom meg az volt: A SZEMEM!

hiszitek vagy sem, de tényleg ez volt :DDD

Jó látni, hogy valamivel "követhetőbb" a modell számozás/logika a samsungnál mint pár évvel korábban.
Bár nem teljesen értem ezt a rengeteg modell okot. Bár azt értem, hogy minden méretben minden teljesítményt (nagyjából) szeretne lefedni.. de... mindre minden évben új modell? Nem jó a tavalyi modell egy kategóriával lejjebb küldése és ára "leszállítva" ... persze, lehet ez így olcsóbb, sőt valószínű.. bár néha nincs látszólagos előrelépés specifikációban se. Bár igaz, akkor is megvan az embernek az "új" érzés, még ha előrelépés (jelentősen) nem is történt mondjuk. Átlag Józsi nem tudja mi van a telefonban, lehet nem is érdekli (esetleg azt tudja, a több memória jobb, így azt figyeli.. talán).

Na jó, inkább nem megyek ebbe jobban bele, hosszúra nyúlna, a gazdasági-pszichológiai elemezgetés..

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#36) DraXoN válasza gusthy (#29) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Höhö.. Tan Kapuja ... de rég volt mikor oda jártam ... úgy másfél évet :) .. de szerettem. Vagy 6-7 éve, hogy otthagytam, valami olyan szakmát akartam amivel "többre megyek" állás kereséskor. De ha nem a szakma számít akkor jó hely. A társaság is jó (volt régen), a tanárokkal is lehet "haverkodni", persze nem minddel.

A napokban el is gondolkodtam rajta, hogy "folytatnám" amit anno ott elkezdtem, bár hétvégiben..
Bár ez majd minden évben "felmerül" bennem mint lehetőség. Talán idén Augusztusban bepróbálkozom egy utó/pót-felvételis dologgal hétvégire...

Szerk.: hát ezt privátnak akartam .. már mind1..

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#37) Wesder válasza janeszgol (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Alternatív ragokat kellene már osztogatni szvsz :)

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#38) ollie válasza Kasya (#34) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem egy kategória a kettő.

Az S7 jóval kisebb (nem is tablet), az S7 edge meg ugyancsak kisebb (nem 5.5 a tényleges kijelzőmérete, hanem inkább 5.3).

Én egy S7 edge-t váltottam egy A7 2017-re, és nagy előrelépés volt tartalomfogyasztásban, a nagyobb kijelző miatt. Az S7 edge hivatalos ára meg még mindig a csillagokban van.

***

(#39) Swinegod válasza iNfAntRy (#8) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha ez a középkategória legjobb hardvere akkor a Helio P10 meg flagship SoC, szóval most te vagy iszonyatosan fanboy, vagy csak egyszerűen idióta vagy

(#5) hemaka: Ilyen kis választékból sose találnék semmit, még árban is mind hasonló
LeEco Le Max 2, ZenFone 3 Deluxe, Mi 5s Plus, Meizu Pro 6 Plus, ennyi jutott eszembe hasonló ársávban
Drágábban meg Mate 9, P10 Plus, P9 Plus, Refurbished Note 7, LG V20, HTC U Ultra , Xiaomi Mi Mix, Mi Note 2, Honor 8 Pro, LG G6

(#33) Juhaszatti: Ha 2.1-es Androiddal jött volna ki, rögtön 5 főverzió ugrás lett volna, wow. Inkább nagyon-nagyon gáz az 5.1-es Android amivel kijött

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#40) iNfAntRy válasza mackoapo11 (#20) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

És mennyire kell hülyének lenni, hogy ne vegyük észre, hogy ennyiért megéri?

Vagy mesélj mit szeretnél 120.000 ezer forintért? Snapdragon 835-öt meg 4 Giga ramot?

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#41) iNfAntRy válasza Swinegod (#39) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Rosszul fogalmaztam, azt akartam írni, hogy ez a hardver a középkategória tetejére helyezi a telefont ennyi.. :((

Innentől kezdve csúcskategóriájú hardverrel rendelkező telefonok jönnek, amik nem 120.000 ft-ba kerülnek. Régi telefonokkal meg nem ér felsorakozni (pl S6), mert azok régiek, ez pedig full új...

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#42) janeszgol válasza iNfAntRy (#41) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát nem tudom. Én pl S6-ot vennék e helyett, már ha kapható a boltban. Mondjuk a frissítésekben kiütközhet, hogy valóban "régi" az S6, G4 satöbbi. Akkor viszont megérheti a cikkben szereplő telefon.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#43) noro79


noro79
tag

Miért nem azokkal a telefonokkal hasonlitják össze a teljesítmény tesztben,mint amikkel a képernyő tesztben?? Mert mindegyik lealázná?! :U

(#44) iNfAntRy válasza janeszgol (#42) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Igazából az S6 csak kijelzőben (QHD) jobb az A7-nél, minden másban gyengébb ennél, vagy ugyanolyan. Meg ip68 védettsége sincs az S6-nak. Én egyedül csak azért vennék S6-ot, mert az sokkal kisebb. De az A7 jobban megéri szerintem :)

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#45) Szabcsizz válasza janeszgol (#42) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Miert erne meg szamodra jobban egy S6?? Nem kotoszkodes, tenyleg csak erdekel.

Kulsore nagyon bejovos, emlekeztet az S4-emre,imadtam is. Mai napig megvan, azota is renduletlenul teszi a dolgat. :)

(#46) iNfAntRy válasza noro79 (#43) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Ugyanazokkal a telefonokkal van összehasonlítva a teljesítmény tesztben , mint a képernyő tesztnél. Vegyél fel szemüveget :P

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#47) ollie válasza janeszgol (#42) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor vegyél S6-ot, ami nem hogy nem vízálló, de még le is merül 4 óra SoT-tal. Ez viszont tudja a dupláját.

(#45) Szabcsizz : én csak egy dolgot tudnék mondani az S6 mellett, az a kamera

[ Szerkesztve ]

***

(#48) janeszgol válasza Szabcsizz (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

Jobb kamera miatt. Bár az is igaz, hogy kisebb mérete miatt nem alternatívája ennek. Talán az S6 Edge+ lehet az. Ott meg viszont az Edge panel miatt lehet buko. Szóval csal válaszoltam egy feltett kérdésre, hogy én az A7 2017 vs S6 közül az S6-ot vásárolnám elsősorban a kamera miatt. :)

Ollie, én csak a véleményem írtam. Igaz az akku gyönge benne. (Ha a felbontást vissza veszed?)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Ha lehetne itthon 120-130 körül kapn gyári garival akkor elgondolkodnék rajta.De a 110 körüli ár a partneroban vagy az xxlgsm-ben jó, csak félek a bolti garitól.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9

(#50) Szabcsizz válasza janeszgol (#48) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Ez igaz, szamomra mondjuk pont fontos a jo kamera, de annyival nem hiszem hogy rosszabb lenne az A7.
Bar velemenyem szerint az S6 nem lett egy jo keszulek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.