Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) gerner1 válasza Almonen (#5500) üzenetére


gerner1
veterán

Igaz másik Samsung telefonok esetében, de volt már ilyen korábban is. Tavaly, például S7 -esen 2 hónapig nem érkezett semmi ~ugyan ebben az időszakban ...

(#5502) attilaxxxx


attilaxxxx
tag

Letöltöttem a sam firm el. Beis írtam a régiót hogy ATO. Lejött szépen és odin al feltoltam. Most meg szlovák vagy mi lett belőle. CSC kód: ETL

Samsung Galaxi A54 5G

(#5503) gerner1 válasza attilaxxxx (#5502) üzenetére


gerner1
veterán

Akkor nem ATO -t töltöttél le, hanem OXX -et. Az ATO az single-CSC kód. Az OXX pedig multi-CSC, és ebben az ETL a default.

(#5504) attilaxxxx válasza gerner1 (#5503) üzenetére


attilaxxxx
tag

DE működik gond nélkül.
A biztonsági frissítés Decemberi.
Az a kérdésem ha lessz friss szoftver vagy frissítés azt letölti mostmár magátol a teló?
Mert az volt a gondom hogy nem frissített.

Samsung Galaxi A54 5G

(#5505) gerner1 válasza attilaxxxx (#5504) üzenetére


gerner1
veterán

Nagy valószínűséggel igen. Amennyiben minden rendben, akkor ezt követően akkor fogsz OTA -n frissítést kapni, amikor ETL -re ad ki valamit a Samsung.

(#5506) attilaxxxx


attilaxxxx
tag

Újlenyomat mellé szeretnék egy képernyő lezárása gombot a playrol.
De nem használható egy sem. Sokat kipróbáltam..... Használ valaki ijet?

Samsung Galaxi A54 5G

(#5507) DrBubo77 válasza attilaxxxx (#5506) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az összefoglalóban említett OFF+ (Screen Off / Fingerprint unlock support) programot nézted már?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5508) attilaxxxx válasza DrBubo77 (#5507) üzenetére


attilaxxxx
tag

Jó lett köszi! :)

Samsung Galaxi A54 5G

(#5509) attilaxxxx válasza gerner1 (#5423) üzenetére


attilaxxxx
tag

A most felrakottra is oficalt ír.

Samsung Galaxi A54 5G

(#5510) tomi5244


tomi5244
őstag

Sziasztok!

Apum P8 Lite telefonja megérett a cserére. Ezt a modellt és a P10 liteot néztem ki. A cikk (A5) jókat ír róla, gördülékeny, kezes telefonnak lett véleményezve. Érdeklődnék, hogy az android 7 mennyire muzsikál jól?

Én nem vagyok android felhasználó, de ár/érték arányban elég jókat olvasok róla. Fateromnak, általános használatra lesz, sokat járja az országot, maps, viber, facebook és hasonlókra használná. Alkalmazások közti váltások, telefonkönyv és egyéb alapvető dolgok gördülékenyek?

Huawei eléggé tégla szerű, sokat panaszkodik, hogy nehezen kezelhető, de igazából manapság már nincs normális telefon 5"alatt. De a samsung lekerekített élei talán nem akkora tepsi érzetet keltenek(?)

Köszi!
T

(#5511) OCTAMD válasza attilaxxxx (#5502) üzenetére


OCTAMD
őstag

Az a baj hogy bután csináltad.Régebbit kellett volna leszedned vagy ugyanazt ami rajta volt.Pl.sammobileról és akkor egyből jönne rá frissítés és tudnád hogy jó vagy nem

Illetve nem is értem honnan szedted le a decemberit,már januárban is volt januári

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5512) gyeniko válasza tomi5244 (#5510) üzenetére


gyeniko
őstag

Szerintem jó és stabil készülék. Galaxy S5-ről váltottam a múlt héten, de a gyerek és a feleségem már több hónapja használják a sajátjaikat (Galaxy S5 mini-jük volt előtte). Mindhárman nagyon elégedettek vagyunk vele: gyors, hosszú az akku ideje, nagy és szép a képe, vízálló-por álló, nagyon sok - általunk igazából nem is használt - szolgáltatása van. Ár/érték arányban a Samu talán legjobb készüléke.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#5513) attilaxxxx válasza OCTAMD (#5511) üzenetére


attilaxxxx
tag

igazad van ezt mondtad is......
A sam firm röl szedtem le ahogy írva vagyon, ATO- t írtam de nem az jött le.
Nekem még nem nagyon megy ez a dolog.
Nem tudtam választani .
Ezt adta lehúztam teljes sáv széllel oszt jóvan. :-)

Samsung Galaxi A54 5G

(#5514) Stellaway válasza gyeniko (#5512) üzenetére


Stellaway
tag

Egyik barátomnak P10 liteja van. Nem vettem észre nagyobb különbségeket, a kijelzője nem tetszett annyira, ha jól tudom az nem Amoled. Nálam már az vitadöntő lenne. Illetve az ujjlenyomatolvasó azon hátul van, bár ott pozitívum, hogy azt lehet kezelőgombnak (pl ujj elhúzására értesítőpanel legördül) használni, de szerintem elöl jobb helyen van.
A5 öt ajánlom, sok sikert a döntéshez.

Aláírom

(#5515) Chamoro


Chamoro
tag

A Knox aktív védelmet bekapcsolta valaki közületek? Milyen változás tapasztalható?

(#5516) OCTAMD válasza attilaxxxx (#5513) üzenetére


OCTAMD
őstag

És feltetted az 5db fájlból a 4dbot?

Samfirmbe be kell írni SM-A520F és ATO,akkor egy ATO közepűt szed pedig le

[ Szerkesztve ]

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5517) attilaxxxx válasza OCTAMD (#5516) üzenetére


attilaxxxx
tag

így volt.....
De nem az lett

Samsung Galaxi A54 5G

(#5518) OCTAMD válasza attilaxxxx (#5517) üzenetére


OCTAMD
őstag

*#1234# mit ír?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5519) attilaxxxx válasza OCTAMD (#5518) üzenetére


attilaxxxx
tag

AP:A520FXXU3BQLA
CP:A520FXXU3BQL1
CSC:A520FOXX3BQL3
MODEL:SM-A520F

Az alap csengőhangok mappáját nem találom. van tipped?

Samsung Galaxi A54 5G

(#5520) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Sziasztok, bocsi a kerdesert, extreme digitalnal vettem a telot, probaltam regisztralni, de ezt irta ki: hogy a sorozatszam ellenorzese soran azt allapitottuk meg, hogy a regisztralt termeket nem a samsung electronics magyar zrt hozta forgalomba.
Hogy tudom megnezni, hogy milyen regios a telo, vagyis mi a fuggetlen magyar rom neve?
Extreme garanciajegyen 2ev gari áll.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#5521) gerner1 válasza szubrutin (#5520) üzenetére


gerner1
veterán

A szürke importos készülékekre, nem lehet érvényesíteni a +1év kiterjesztett korlátozott garancia-időt. A független magyar régió kód a XEH. A Phone INFO programmal megtudod nézni, a CSC fülön, az Aktív CSC sorhoz, amit ír 3db karakter.

[ Szerkesztve ]

(#5522) szubrutin válasza gerner1 (#5521) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Koszonom, ez dbt, azaz nemet, ez hogy lehet, akkor atvertek? Azthittem ha extrembe veszem, ami hivatalos viszontelado, akkor 2ev gyari gari van ra, nem?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#5523) gerner1 válasza szubrutin (#5522) üzenetére


gerner1
veterán

Szürke importos. Látható, hiszen DBT (német független régiókód) firmware van rajta. Amelyekre érvényesíthető, azokat úgy is hirdetik (az esetek többségében), hogy " 24hó, 2év, vagy 1+1év, stb" Samsung garanciával. Szóval, amiből ez egyértelmű... - és ezek mindig drágábbak is, mint a szürke importosak...

Szóval, ha ezek nincsenek kiírva náluk, a készülékhez, akkor nem vertek át. Szimplán nem figyeltél valamit, amiről nem volt információd ...

[ Szerkesztve ]

(#5524) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Bocsanat, elneztem nagyon, sajat telomat neztem, ez a felesegeme :) XEH van irva es csc orszag magyarorszag pedig

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#5525) gerner1 válasza szubrutin (#5524) üzenetére


gerner1
veterán

Akkor is ezt kell átnézni, hogy így szerepel-e az üzlet általi kiírásban (?). Amennyiben az (is) rendben, akkor az is lehetséges, hogy a regisztráció során elírhattál valamit...

(#5526) szubrutin válasza gerner1 (#5525) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Igy szerepel persze, megnezem, de sztem nem irtam e.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#5527) OCTAMD válasza attilaxxxx (#5519) üzenetére


OCTAMD
őstag

Látod ez nem ATO hanem OXX és régebbi is.
Véletlenül nem töltöttél már le régebben is ehhez az A520F-hez fw-t(pl.XEH) és véletlenül azt tallóztad be?

Amúgy nyomj a manuális letöltésre mert kell találnia frissítést

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5528) attilaxxxx válasza OCTAMD (#5527) üzenetére


attilaxxxx
tag

A legújabb szoftvert használja....... :-(

Samsung Galaxi A54 5G

(#5529) gyeniko válasza szubrutin (#5520) üzenetére


gyeniko
őstag

Én is ott vettem a múlt héten, gond nélkül tudtam regisztrálni. Először én is azt hittem, hogy nem frankó a teló, mert Edigitalos garijegyet adtak hozzá, illetve nem Samsung Magyar Zrt. volt a csomagoláson. Azután simán regisztráltam.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#5530) szubrutin válasza gyeniko (#5529) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Koszonom, fura, mert regisztralni engedte, azt irta sikeres, de utana irta azt a szoveget.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#5531) szubrutin válasza gyeniko (#5529) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Koszonom, fura, mert regisztralni engedte, azt irta sikeres, de utana irta azt a szoveget.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#5532) gyeniko válasza szubrutin (#5530) üzenetére


gyeniko
őstag

Szerintem valamit rosszul írhattál be. Nem gondolom, hogy egy időben kétféle készüléket forgalmaz az Edigital.
Az én csomagolásomon van egy kis matrica, melyen ez áll. Forgalmazó: Strong&Unique Kft. 1037 Bp. Csillagszem utca 15. Itt találod őket.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#5533) coxy01


coxy01
tag

A szollgáltatós (Telenor) telóra jár a +1 év gari?

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#5534) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#5535) szubrutin válasza gyeniko (#5532) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Az a kicsi matrica nekem is rajta van.

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#5536) gerner1 válasza coxy01 (#5533) üzenetére


gerner1
veterán

Igen. Bár szolgáltatós készülékeknél (Samsung) alapbó 1+1év. Ettől függetlenül, érdemes beregisztrálni.

[ Szerkesztve ]

(#5537) gyeniko válasza szubrutin (#5535) üzenetére


gyeniko
őstag

Hívd fel a Samsung support-ot (talán még most is lehet), ők meg tudják nézni a rendszerükben a készüléket.

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#5538) gyeniko válasza szubrutin (#5535) üzenetére


gyeniko
őstag

Ha megnézed a linket, amit küldtem, látod, hogy náluk kevés hivatalosabb üzlet létezik ebben az országban. Én biztos vagyok benne, hogy OK a telód!

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#5539) szubrutin válasza gyeniko (#5538) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Koszonom, holnap felhivom oket, persze, enis azt gondolom, h teljesen hivatalos, azert nem ertettem, de majd holnap.. :)

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#5540) hundai válasza szubrutin (#5539) üzenetére


hundai
aktív tag

Szia! Én múlt héten vettem náluk, tegnap sikeresen hozzá tudtam adni regisztrációval a plusz 1 évet.

-Wake up Neo!

(#5541) glacious válasza szubrutin (#5534) üzenetére


glacious
addikt

Tedd fel a samsung phone info progit, abban benne lesz a sorozatszám, mert ez nekem az imei-nek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#5542) gerner1 válasza glacious (#5541) üzenetére


gerner1
veterán

+1 👍

(#5543) OCTAMD válasza glacious (#5541) üzenetére


OCTAMD
őstag

Sorozatszám?

*#06# mi kellhet ennél több?

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5544) gerner1 válasza OCTAMD (#5543) üzenetére


gerner1
veterán

Igazad van. Erre a célra az is tökéletes. 👍

(#5545) glacious válasza OCTAMD (#5543) üzenetére


glacious
addikt

Az IMEI nem = a S/N-nel, elég érthetően oda van írva regisztrációkor.

szerk.: Ha az a5 azt is kiírja, akkor nem szóltam, sose volt ilyen telóm.

[ Szerkesztve ]

(#5546) OCTAMD válasza glacious (#5545) üzenetére


OCTAMD
őstag

A telefon hátulján ott van még a címke is azon is ott van

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5547) Mcrazy válasza OCTAMD (#5546) üzenetére


Mcrazy
őstag

Simán kiírja erre *#06# az IMEI-t és a S/N-t is számokkal, vonalkóddal(de csak a gyári tárcsázóval).

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#5548) OCTAMD válasza Mcrazy (#5547) üzenetére


OCTAMD
őstag

Még szép

Yukyung Viliv S5 3G 32SSD Win7 Home Premium 32bit ,Toshiba Libretto W100-106 62GB SSD Win7 Home Premium 32bit

(#5549) attilaxxxx válasza OCTAMD (#5548) üzenetére


attilaxxxx
tag

A phone info írja a leg újabb szoftvert.
De ménem frissít magátol azt nem értem.

Samsung Galaxi A54 5G

(#5550) glacious válasza Mcrazy (#5547) üzenetére


glacious
addikt

Értem, kb. 6 éve nem használok gyári tárcsázót, jó tudni. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.