Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Összefoglaló
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Legfrissebb ROM
Android 8.0 (az összes magyar készüléken)

Android biztonsági javítási szintje (letöltési linkekkel)
XEH (független) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-11)
PAN (Telenor) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
VDH (Vodafone) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-05)
TMH (Telekom) - 2020-12-01 (Frissítés: 2021-01-04)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) ollie válasza Stellaway (#5300) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Kettő az egyben tok. :DDD

***

(#5302) Andrewstarr válasza Stellaway (#5300) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

:DDD neeem, csak, hogy melóban bírja a "lakatos műhely" körülményeket, és itthon a 1,5 éves kislányom megpróbáltatásait. :D

(#5303) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Nem tudja valaki hogy hol lehet beállítani hogy ha 30%-ra lemegy a töltöttségi érték akkor már jelezzen a telefon? Az istenért sem találom, pedig valahol be lehet lőni.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#5304) DrBubo77 válasza Gardoni (#5303) üzenetére


DrBubo77
addikt

Eszköz karbantartása -> Akkumulátor -> 3 pötty -> Speciális beállítások -> Értesítési beállítások

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5305) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Nekem ott csak ezek vannak, de tutti meg kell legyen mert már jártam ott, de most sehol sem lelem.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#5306) csaba1203 válasza Sgr_A (#5297) üzenetére


csaba1203
addikt

Homok nincs a nadrágomban :D :DD

(#5307) Mcrazy válasza Gardoni (#5305) üzenetére


Mcrazy
őstag

Marshmallow alatt ott van, ahol linkelted, de csak 50/40/30%-ot lehet választani. Ellenben automatizálóval (pl Macrodroid) meg lehet oldani bármilyen színt jelzést.

Üdv: Mcrazy

(#5308) Chamoro válasza Gardoni (#5303) üzenetére


Chamoro
tag

En se talalom es nem is jelez 30%-nal. (Lehet valamelyik frissites eltuntette?)

(#5309) Gardoni válasza Chamoro (#5308) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Hát ez az! Lehet neked lesz igazad. De nem rég még állítgattam és emléxem hogy 30-ra lőttem be, de eddig nem jelzett, gondoltam át teszem 40-re, de azóta a madár se látta a menüt. :D

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#5310) Gardoni válasza Chamoro (#5308) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Közben megnéztem barátnőm A3 2016 telóján nála ott van a funkció, sőt még a "százalék az állaposorban" is, ami nálam szintén nincs. Pedig azon is Nougat fut, nem értem. Egy tippem van, frissült nem rég az eszközkarbantartó, az vehette ki az opciót.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#5311) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem:
Feleségem telefonjára jött valami vírus, vagy mi, mindig felugrik egy ablak, nem lehet eltávolítani. Mi a teendő?

(#5312) gerner1 válasza Grande Ale (#5311) üzenetére


gerner1
veterán

Az csupán egy reklám. Telepített valami ingyenest a play -ről, amellyel az az "élmény" is érkezett. Meg kell keresni, melyik app, és eltávolítani...

(#5313) Grande Ale válasza gerner1 (#5312) üzenetére


Grande Ale
őstag

Köszi, elvileg megvan. Bár nem tudni mivel jött, nem telepitett semmit...

(#5314) glacious válasza Grande Ale (#5311) üzenetére


glacious
addikt

Flash keyboard emoji uninstall és már nem is jönnek ezek a reklámok. Valami másik app által generált reklámra kattintott.

[ Szerkesztve ]

(#5315) joccci


joccci
csendes tag

Sziasztok egy olyan kérésem lenne hogy 2napja betört a telefonom hátsó üveg borítása, és az ügyben érdeklődnék hogy a víz állósága megmarad-e? mivel tudtommal az üveg alatt fém borítást kapott a telefon

előre is köszönöm a válaszokat!

(#5316) ollie válasza joccci (#5315) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, így már nem vízálló a telefon! Viszont ha a hivatalos szervizben kicserélteted a hátlapot, vízállóként kell visszakapnod (tesztelik is összeszerelés után).

Egyébként nincs fémborítás az üveg alatt. A telefon kerete alumínium, meg persze van még benne elég sok merevítés, de annyi a vízállóságnak, ha az üveg megsérül.

[ Szerkesztve ]

***

(#5317) leslieke válasza joccci (#5315) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is így jártam anno, vettem rá egy tokot és kész, mivel vízbe nem viszem, nem is fogom cseréltetni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5318) gerner1 válasza ollie (#5316) üzenetére


gerner1
veterán

+1 👍

(#5319) HKorn válasza leslieke (#5317) üzenetére


HKorn
addikt

mennyi amúgy egy ilyen csere?

Run&Ride

(#5320) gerner1 válasza HKorn (#5319) üzenetére


gerner1
veterán

A jelenleg érvényes, hivatalos szerviz díjak : LINK

(#5321) HKorn válasza gerner1 (#5320) üzenetére


HKorn
addikt

15 papír? annyira nem is vészes, többre saccoltam volna.

Természetesen egy tok olcsóbb :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#5322) Krytec válasza joccci (#5315) üzenetére


Krytec
tag

Én már berendeltem régebben egy ilyet [link] ha ilyesmi történne vagy nagyon összekarcolódna. Vízállóság meg nem nagyon érdekel engem.

(#5323) leslieke válasza HKorn (#5321) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az, és a javításra se kellett várni. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5324) Almonen válasza leslieke (#5323) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ott helyben megcsinálták?

(#5325) leslieke válasza Almonen (#5324) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dehogy. Ahogy írtam, tettem rá tokot és nem is látszik a törés.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#5326) Dilikutya válasza Daneee14 (#5240) üzenetére


Dilikutya
félisten

Józan ésszel könnyen belátható, hogy a beépített karbantartó nem törölgeti önkényesen a felhasználó adatait és programjait. Abból jókora lázongás lenne (jogosan), ha ilyen történne, jobban fájna a Samsungnak (vagy bárkinek), mint a Note7 akkumulátora.

A Windows lemezkarbantartó sem törli a dokumentumaidat.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5327) Dilikutya válasza Almonen (#5278) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az A5 még jó, hogy megkapja a megjelenése évében érkező főverziót, a 6.0-t nem kellett volna már rátenni 2017 elején... Épp elég, hogy mire másfél éves lesz, kiadja a Google a 9.0-t, amit a Samsung már nem ad. Annyira én nem vagyok azért hasra esve az ő terméktámogatásuktól sem. És még él bennem a Galaxy SIII Mini fiaskója.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5328) Obyboy


Obyboy
addikt

A fizikai Home gomb megnyomásakor mennyire hallatszik a gomb nyomása? Mikrokapcsolós klikk vagy bármilyen recsegés hallatszik vagy halk mint egy bekaplcsoló vagy hangerő gomb? Bocs ha hülyeséget kérdezek próbáltam keresni a hozzászólások közt de nem találtam választ a kérdésemre.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5329) VD válasza Obyboy (#5328) üzenetére


VD
őstag

Halk. Az IP védettség miatt szigetelve van körbe.Ez a nyomáspontján is érződik. Konkrétan a hangerős és a bekapcsoló gomb hangosabb.

(#5330) gerner1 válasza VD (#5329) üzenetére


gerner1
veterán

+1 👍

(#5331) Dilikutya válasza Obyboy (#5328) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ugyanannyira hangos mint a hangerő vagy a power gomb.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5332) speed207


speed207
tag

Esős időbe kicsit nedves lett a telefon. Másfél órája nem engedi tölteni. Mivaaaaaaan?

(#5333) gerner1 válasza speed207 (#5332) üzenetére


gerner1
veterán

Meg kell várni, amíg teljesen kiszárad a mini-jack, és az USB aljzatok. Utána engedni fogja. Tedd száraz, langyos helyre (de nem fújkáld, mert azzal -akár- ronthatsz is rajta...), és próbáld meg egy ~bő óra múlva ...

[ Szerkesztve ]

(#5334) csaba1203 válasza Dilikutya (#5327) üzenetére


csaba1203
addikt

Akkor nézd meg a többi gyártó termék támogatását!
Még ennyi készüléküket sem frissítik és általában csak a felső kategória kap belőle.

(#5335) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Értem amit mondasz, de

1. Ez nem egy S szériás modell. (És nem a minire gondolok)
2. A többi gyártó is pont lexarja a frissítéseket, sőt még jobban mint a Samsung.
3. Talán az iphone-ok esetében mondható jobbnak, a másik telefonom egy SE, és eléggé jó a támogatása, de akkor sem egy kategória a 2.
4. Mit érsz az újabbal? S5-öm volt, és az új szoftver után kellett 2-3 frissítő csomag mire jobb lett. Újdonságban a 9 sztem nem lesz nagyon ott mint mondjuk a 4.4 és az 5.

De ez csak a szvsz.

(#5336) saelin


saelin
veterán

Végre megrendtem a telót. Remélem még a héten eljut hozzám! :K

Azt is remélem, hogy jól döntöttem a hozzá vásárolt tokkal. S View Standing Cover-re esett a választásom, mert tetszett az elképzelés, hogy kinyitás nélkül is használható a teló. Az majd elválik, hogy ezt majd milyen módon tudom használni. Spotify-al jó lenne ha működne. Útközben 99%-ban miatta veszem ki a zsebemből a készüléket.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5337) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Megjött a tron21-es kijelzővédőüveg. Egész jó lett. Jobb mint a bolti!

(#5338) #77081088 válasza Vitaqo (#5337) üzenetére


#77081088
törölt tag

Lehet rosszul látom. Jobb oldalt mintha nem tapadna rá teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#5339) Dilikutya válasza Vitaqo (#5337) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez még a tényleges kijelző részt sem fedi.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5340) Sungoo válasza Vitaqo (#5337) üzenetére


Sungoo
addikt

Mintha 45-ös lábra 38-as zoknit húznál.

(#5341) Vitaqo válasza Sungoo (#5340) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Akkor jöhetnek az ötletek. Mert kritika mindig van, alternatíva meg soha. Amúgy neked mi van?

(#5342) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Nektek jelez rendesen a Gmail app-ja?

Már beállítottam az Alkalmazások - Akkumulátorhasználat optimalizálásánál is kivételnek a Gmail-t, de nincs értesítés, ha új e-mailt kapok...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#5343) Chamoro válasza Vitaqo (#5337) üzenetére


Chamoro
tag

Én majd olyat rendelek ami középen az időd fedi xD :D (bocsi, csak vicc)

(#5344) Sungoo válasza Vitaqo (#5341) üzenetére


Sungoo
addikt

Semmi. És nem megbántani akartalak, de ez így tényleg röhejes.

[ Szerkesztve ]

(#5345) Vitaqo válasza Sungoo (#5344) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Ok, értem. Nem vettem fel. Ha tudsz jobbat, ne tartsd vissza. Neked mi van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#5346) szubrutin


szubrutin
aktív tag

Sziasztok, biztos volt mar, de ki milyen tokot ajanlj? Felesegemnek lenne? Gyari flip tokok nem karcolnak, megfeleloek?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#5347) Sungoo válasza Vitaqo (#5345) üzenetére


Sungoo
addikt

Már az előbb is írtam, hogy semmi. :B

(#5348) Vitaqo válasza Sungoo (#5347) üzenetére


Vitaqo
senior tag

tipikus....

(#5349) #77081088 válasza Vitaqo (#5345) üzenetére


#77081088
törölt tag

Nekem gyári samsung sima fólia van rajta. Jobban örülnék ha üveg lenne rajta,de ez teljesen lefedi a kijelzőt. Próbáltam üveget,de őszinte leszek,10 percig volt fent,mert nem tapadt fel a széleken,baromi csúnya volt. Milyen lett volna ha még a por is látszott volna alatta egy nap után.

(#5350) Vitaqo válasza #77081088 (#5349) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Nekem lejött a gyári. Fejött a teteje. Most tartalékba rendeltem 2dbot. Meg 2db nillkint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.