Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyci

    senior tag

    válasz Predatorr #10427 üzenetére

    Sajnálom, ha lenne olyan beállítás, hogy ne lássam a bejegyzéseidet, már rég megtettem volna, mert már gyerekkoromban meguntam a Rambokat.
    Persze érthető, hogy ez a te harcod, csak én már rohadtul unom.
    Persze, az a valószínűbb, hogy engem azért fizet valaki, hogy itt megvédjem egy középkategóriás termék becsületét egy szinte marginális jelentőségű fórumtopikban, és nem az van, hogy tényleg senki másnak nincs semmi olyasmi gondja, mint neked.
    A problémák közel fele csak és kizárólag a tiéd, ami már statisztikailag is arra utal, hogy vagy benned, vagy a te egyedi készülékedben van a hiba.
    De erre már sokan, sokféleképpen utaltak, hol udvariasabban, hol kevésbé.
    Tudod a mi szemszögünkből ugyan olyan jogos a felvetésünk, hogy - már csak az előzmények alapján is - nem lehet neked segíteni, mint a tiedből esetleg az, hogy itt mindenki ellened van és nem akar segíteni.
    Összeesküvés elméletekkel és kuszán gépelt indulatos szövegekkel nem keltesz szimpátiát senkiben.
    Eleve nem értem, hogy ennyi szenvedés után miért nem kötöttél biztosítást a telóra, majd dobtad egy kamion alá, vagy cserélted le bármi egyéb módon.
    Rövid ahhoz az élet, hogy ennyit szenvedj egy kütyüvel, vagy bármi mással.
    Persze, ha neked megéri, az a te dolgod, de ne csodálkozz, hogy ha más nem osztja ezt a nézeted.
    2003. óta vagyok tag a fórumon, de eddig messze a te posztjaid fárasztottak le a legjobban egy készülékspecifikus fórumban.
    Ettől még biztos nem vagy rossz ember, meg nincs harag, stb. de párunknak ez már sok így és hát miért nem írhatnánk le.

    Lenovo IdeaPad 5G; Samsung A52S 5G; Garmin Instinct Solar 2x

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés