Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) juuzer válasza bollokcs80 (#20) üzenetére


juuzer
addikt

Nekem is rengeteg Xiaomi cuccom van, nem is azért mondtam. (Leginkább smart home-os cuccok.) Bár tény, hogy a telefonjaikat annyira nem szívlelem.

Azt hittem, csak a Huaweit nem szereti. Samsungon egész okés nekem egyébként. :D

Vamos a la playa.

(#42) Hallosz válasza FіkuszKukіsz (#35) üzenetére


Hallosz
senior tag

Igaz - igaz március 30. :R

Az ígéretük ellenére, persze, hogy sem infó, sem a pénz nem jött. :(((

Mert lakni, muszáj.

(#43) HunterDave


HunterDave
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek A52 5g-t vagy Redmi Note 10 Pro-t érdemesebb venni? Köszi előre is!

(#44) jUUh válasza ollie (#37) üzenetére


jUUh
addikt

Elégbajaz! :DD

Samsung Galaxy S23+

(#45) Hoplitész


Hoplitész
junior tag

A 120 Hz-es freki nem állandó, ha jól értem. Vagyis 60 és 120 között folyamatosan változik, vagy a két végállás közt ugrál alkalmazástól függően? Be lehet egyáltalán állítani kisebbet? (Mert a cikkben arról volt szó, hogy a 60 Hz-es összehasonlításhoz elővettek egy harmadik telefont.)
Hogy kell ezt elképzelni pontosan?

(#46) erahurka válasza Hoplitész (#45) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem fix 120, de ha játszol vagy filmet/videót nézel, akkor igazodik az adott alkalmazás képfrissítéséhez. De A72 alapján be lehet állítani 60-ra is.

Tehát nem arról van szó, hogy lapozgatsz a kezdőképernyőn és össze-vissza ugrál 60 és 120 közt.

(#47) GalaxyS9 válasza erahurka (#46) üzenetére


GalaxyS9
tag

Max. picit belaggol :D
De tuti jól sikerült ez a széria.

(#48) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

a One UI 3.1-ben felbukkanó apró döccenések nem tűntek el, a Chrome is hajlamos meg-megakadni egy szempillantásnyi időre

ez csak samsungéknál normális 150k körül, vagy máshol is ez van?

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#49) sajby válasza HunterDave (#43) üzenetére


sajby
senior tag

Ha a tuti támogatást és a vízállóságot nézzünk akkor samsung :)

(#50) ollie válasza bitblueduck (#48) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Chrome minden telefonon akadozik.

Nem is értem miért lett megemlítve.

[ Szerkesztve ]

***

(#51) erahurka válasza bitblueduck (#48) üzenetére


erahurka
félisten

Én azt mondom hogy az apró döccenések pont nem érdekelnek, mert ennyiért (120-at fizettem az A72-ért) nincs mégegy OIS-szal, telefotó kamerával, IP védelemmel, jack csatlakozóval rendelkező telefon, amihez ráadásul 3 vagy 4 (már nem emlékszem pontosan) év frissítést ígérnek. Azzal meg nem tudok mit kezdeni hogy 180-ért mi van, mert nekem nem annyi volt.

[ Szerkesztve ]

(#52) Namelesske válasza jUUh (#1) üzenetére


Namelesske
addikt

Még azzal nem is lenne baj, nekem az a kis keret nem tetszik ami kiáll a kijelző körül ha oldalról megnézed. Nagyon olcsó hatást kelt. A render képek nem feltétlenül adják ezt vissza. Feketén nagyon látszott néhány videóba. [link]

Mondjuk ez legyen a legnagyobb baja....

#2FattyDove
Ne is mondd, nekem is itt szomorodik egy 200-ért vett Exynos kézmelegítő a déli töltése közepette. :D S20 FE 2 hónapos érdeklődni privátba :DDD

#48bitblueduck

Hát ahogy vesszük, én egy S21 Ultrát vetettem össze az S20FE-vel, szinte semmi különbség nem volt, mindkettő akadt néha. Kinek mi az akadás azt kéne definiálni először. :D mert nekem egy iPhone SE 2020 is akad a 120hz kijelző után... A71-ről nem, de A51-ről mindnképp érdemes váltani, mert az a 9611 egy rettentően szar proci volt nálam, az tényleg akadt.

#49sajby

Érdekes bele gondolni, hogy az A40 50 70 széria még csak jó iránynak tűnt.

A Snapdragon Procis A51 71 már egy jó alternatíva volt, de sokakat megnyert közben a Redmi Note 8, 9 stb.

Az A52 és A72 meg egyenesen jobban ajánlott mint egy Redmi. Tudtak olyan speciket hozni ami tényleg odaver.

Azért azt érdemes hozzátenni, hogy a Samsungnál is vannak bőven hibák. Kinek mi azt majd úgyis elmondja. Ugye... valahol meg kell fogni nekik is a költségeket.

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#53) erahurka válasza Namelesske (#52) üzenetére


erahurka
félisten

Ja a keret amúgy tényleg gáz kicsit, tényleg olcsó, gagyi hatást tud kelteni. Főleg a fehér oldalán a sima krómozott cucc. Inkább lenne ott is matt műanyag mint hátul.

(#54) Doki42 válasza bitblueduck (#48) üzenetére


Doki42
őstag

[link]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#55) juuzer válasza Doki42 (#29) üzenetére


juuzer
addikt

Köszi, majd kipróbálom. :D

De ettől még tartom, hogy a Samsung Saját böngészője droidon a legjobb. :DD

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#56) bitblueduck válasza Doki42 (#54) üzenetére


bitblueduck
senior tag

This feature is only available on android Q+ devices - akkor engem nem érint :D
Azért köszi az infót, hátha egyszer jól jön. Más kérdés, hogy ez mennyire gyászos, hogy még ilyen flagekkel kell szórakozni. Főleg, hogy annál lehet olyan, hogy volt nincs egy frissítés után.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#57) Doki42 válasza juuzer (#55) üzenetére


Doki42
őstag

Így van, tableten nekem is az van :K :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#58) t72killer válasza batai15 (#32) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Asszonyé ma jött meg, sokkal komolyabb darabnak tűnik, mint az s7edge-em, bár nekem már ez túl vékony :))

#51: bizony 4 teljes évig kapják a biztonsági frissítéseket és főverzióból is lesz min 2db. Egyik fő ok, amiért maradtam a csamcsungnál, pedig nem vagyok márkab.zi.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#59) juuzer válasza t72killer (#58) üzenetére


juuzer
addikt

Hát azért anyaghasználatban az S7e azért elég baba még mindig, meg prémiumabb az A52-nél :D (Tudom, nem is egy kategória a kettő, de na. :D)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#60) t72killer válasza juuzer (#59) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, az a52 műanyag, de lényegesen jobb, mint amire számítottam. Méretben meg igencsak tiszteletet parancsol egy 5.5"-oshoz képest :DD

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.