Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jUUh


jUUh
addikt

Megnyomkodtam MM-ben, nekem kicsit csalódás volt. Nálam ez a műanyag hátlap nagyon rossz érzésű volt, és ugyan a 120hz jó volt, meg-megakadt a rendszer.

Samsung Galaxy S23+

(#2) FattyDove


FattyDove
őstag

Garanciális S20FE-m cserélném :DDD

(#3) rolandrepasi válasza jUUh (#1) üzenetére


rolandrepasi
tag

Valljuk be azert majdnem mindenki tokban hordja a telojat.. A nagyobb gond a muanyag hatlapokkal az hogy a termek araban nem koszon vissza az olcsosaga... Dolgoztam telefon gyarban, egy fem hatlapbol kijott 4 muanyag... Mar csak szamolni kell par millio db telefonnal mit jelent... Ezt ok szepen zsebre vagjak.

(#4) juuzer


juuzer
addikt

Mindjárt jön, hogy bezzeg a Redmi K40 Banggoodról EU raktárról... :DD

Egyébként továbbra is tetszik, szerintem jó lett. Az ára meg fog annyit esni, hogy tényleg megérje szerintem.

Vamos a la playa.

(#5) papi77 válasza jUUh (#1) üzenetére


papi77
addikt

Az akadás gondolom a korai szoftvernek tudható be!Még egy pár update,és nem fog akadni!

Az első: NOKIA 1611

(#6) erahurka válasza papi77 (#5) üzenetére


erahurka
félisten

Hát nem tudom, én A72-t használok lassan egy hónapja, de akit ezek az akadások zavarnak az földhöz fog vágni egy csúcstelefont is...

(#7) jUUh válasza erahurka (#6) üzenetére


jUUh
addikt

Azért egy 150k-s telefonnal engem zavarja ha akadna a böngészés, amit én nyomkodtam annál a billentyűzet is szaggatott. Nem mondom, hogy rossz készülék, simán elképzelhető, hogy csak a kiállított eszköz volt ilyen, de nekem nem volt elfogadható mértékű.

Samsung Galaxy S23+

(#8) bollokcs80 válasza juuzer (#4) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Júliustól már az sem lesz érv. :( Egyébként valamilyen néven lesz az itthon is.

Nem rossz telefon ez egyébként, csak picit magasan indít.

B.Cs.

(#9) papi77 válasza erahurka (#6) üzenetére


papi77
addikt

De még nem is volt frissítés rá [link]

Mondjuk az a52 5g-re is csak egy volt!

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#10) prolad


prolad
őstag

Nem is rossz, 170 körül emlékeztem a nyitóárra, ennyiért már egy fokkal jobb. 120-130ért egész jó vétel lesz.
Érdekes téma az akadozás, Chromenál felesleges a telefont hibáztatni, bármilyen hardveren meg tud döccenni, rendszerszinten meg lehet nem a Samsung a legfluidabb (talán még mindig a Oneplus a nyerő ilyen téren), de rengeteg javult a helyzet akár csak 2 évvel ezelőtthöz képest is. Döccenésmentes rendszer nincs, IOS is meg rud akadni időnként, ahogy az android is, ez sajna 120hz-en jobban kijön.

(#11) YLi válasza papi77 (#9) üzenetére


YLi
tag

A XEH-es A52 5G-re meg egy se.
Viszont akinek ilyen telója van a WiFi-vel mi tapasztalat? Nálam gyenge vétel (kevés SSID-t szed össze) bár más Samsungnál is ezt látom és gyenge sebkó az is ingadozó.

(#12) papi77 válasza YLi (#11) üzenetére


papi77
addikt

Azért mert tegnap jött ki [link]

Az első: NOKIA 1611

(#13) YLi válasza papi77 (#12) üzenetére


YLi
tag

Valóban görögök vannak a falóban! :Y

(#14) Badboys válasza YLi (#11) üzenetére


Badboys
őstag

Nem akarlak elszomorítani, de az samu tradíció ami ingadozik az fog később is. Nem lesz rá javítás.

(#15) YLi válasza Badboys (#14) üzenetére


YLi
tag

Igen. Most frisítettem. Ugyan olyan x@r a WiFi. :(((

(#16) Doki42 válasza YLi (#15) üzenetére


Doki42
őstag

A SAR. értéket nem szoktad nézni?
Valószínű azért gyenge a wifi... 😎
Magas értékkel rendelkező mobilnál jobb a vétel..
A böngésző csúcsoknál is akadozik, de arra is van megoldás :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#17) juuzer válasza bollokcs80 (#8) üzenetére


juuzer
addikt

Igaz, mert gondolom felmegy annyival majd az ára így, hogy ne érje már meg.

Nem is azt mondtam, csak trollkodtam, sry mb. :DD

Vamos a la playa.

(#18) juuzer válasza Doki42 (#16) üzenetére


juuzer
addikt

Samsung Browser a Chrome helyett. :DDD

Huaweien nálam csodákat művelt.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#19) Fall-N válasza rolandrepasi (#3) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem az anyaggal van magával gond. Hanem azzal, hogy végre a fényes plasztik kikopott és jöttek a minőségibb anyagok (a mélypont az S4 volt). A fém jobban bejött, az üveggel sincs gondom, de az már gáz, hogy a mostani műanyag akar hasonlítani az üvegre és ezért megint fényes és könnyen karcolódik. Legyen akkor bevallottan műanyag és matt. Senki sem akar üvegre hasonlító, de plasztik hátlapot. Ez is csak arra szolgál, hogy megtévessze a vevőt, hogy üveg és leplezzék a spórolást. Azért valljuk be, bele kéne férni az árba az üvegnek vagy más drágább anyagnak. Az meg főleg gáz, hogy a Samsung már az S és az utolsó Note szériánál is ezt játszotta el.

[ Szerkesztve ]

(#20) bollokcs80 válasza juuzer (#17) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nem volt gàz. :) Sok ilyen "kínais" van itt fórumszerte. Én amúgy szeretem a Xiaomit de itthon véve, garisan.

Chrome nekem OP7T-n is beakad, Google feature.... :D

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.