Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Sem nem ajánlott, sem nem nem-ajánlott.. :D :D
De jó móka. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez olyan "ja van olyan is" termékre sikerült. Azt ajnálókban így fog szerepelni. Ja van olyan is.
Az 59.990 forintos kategóriában több tere lenne, bár rendes kihívó ott is akad.

[ Szerkesztve ]

(#3) Amerigo57


Amerigo57
őstag

" A főkamera 12 megapixeles módban nem csinál nagyon rossz képeket, ám az alapértelmezett túlexponálásából szinte mindig vissza kell venni, és erősen ajánlott ugyanazt a témát többször is lefotózni, hiszen még a kategórián belül is magas a hibaarány, vagy fókuszban, vagy expozícióban. A színek kissé túlszaturáltak, a dinamika is jellemzően a HDR-ből jön, és bár a lencsekép aránylag koherens, a kromatikus aberráció rengeteg helyen felbukkan. "

Fotós szemmel nézve , a 12 Mp-s kamera nem csinál rossz képeket.
A színek is jók , de visszalehet korrigálni a színekből , ha ez zavaró lenne.

Az 5000 mAh-s lítium-polimer akkunulátor , kimondottan jó a készülékhez.

(#4) bali


bali
tag

Újabb lassulgatós Samu, ami tipikusan olyan, hogy megveszi az ember, és kb 1 év múlva dobhatja is ki, mert ha már újonnan lassulgat, fagy, akad, akkor 1 év múlva kb használhatatlan lesz még alapvető feladatokra is. Ebben az árkategóriában nagyon nem ajánlott Samut venni. Én nem vagyok a kínai telefonok híve, de ebben az ársávban csak azt, mert legalább használható hardverrel adják ki őket. És ezt úgy mondom, hogy nekem Samsung telefonom van már kb 10 éve.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Watch Active 2

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez ennyiért nudli... Köszi Samsung... De tényleg nem képesek egy normális ár-értékű készülékre?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) natë


natë
nagyúr

Jézusom, az a kamera produkció :Y

Mint amikor a Terminátorban megolvad minden a robbanáskor a játszótéren.

(#7) Graphics válasza natë (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A makróra gondolsz?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) natë válasza Graphics (#7) üzenetére


natë
nagyúr

Mindre.

(#9) Graphics válasza natë (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A makró tényleg szar, annak nincs értelme, a másik szódával elmegy.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) _flamer


_flamer
aktív tag

Ennyi pénzért nem egy nagy eresztés. De az aksi mérete mindenképp dicsérendő.

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#11) natë válasza Graphics (#9) üzenetére


natë
nagyúr

Én nem értem, miért erőltetik a makró lencsét, ez egy barom divat lett, rárabolt mindenki.
Értem, hogy menő ha 17 kamera van egy alsó kategóriás Elephone hátán is, de...

(#12) #95462144


#95462144
törölt tag

Egyedül a sot idő, ami értékelhető, a kijelző gyenge a kinézet (szubjektív) szerintem bazári, totál dzsunka kinézete van. A kameraprodukció egyenesen vállalhatatlan számomra 2020-ban, mind a képek mind a videók terén. Azért egy 3-4 évvel ezelőtti telefon kamerájának (legalább egy Honor 8) szintjét illene hoznia 2020-ban ennyiért. Ráadásul még laggol is.

(#13) magmakamra


magmakamra
csendes újonc

Én nem vagyok fotós, de ezek a képek kiábrándítóak. A 45000Ft-os Alcatel 3L sokkal szebb képeket készít a teszt alapján. De a Redmi 8 sem tűnik rosszabbnak. Ráadásul ennyi pénzért 3gb/32gb verziót adni ezzel a képernyőfelbontással elég pofátlanság szerintem.

(#14) #64371968


#64371968
törölt tag

Olcsóbban van már Nokia 5.3 is 4/64 verzió, igaz kisebb akksival.

(#15) janeszgol válasza Graphics (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezzel, az A41-gyel, az A51-gyel bebizonyitotta a Samsung, hogy nem kivan versenyezni a 150 ezer ft alatti kategoriaban.

(#16) altecsóka válasza janeszgol (#15) üzenetére


altecsóka
tag

Minek ide verseny... :)
A Samu ~20 év alatt felépitette azt az imázst,hogy a világ jelentős részén a MOBIL az Samsung.
Egy sikeresebb modellje annyi példányban kel el mint amennyit pld.a HMD,Lenovo,Tcl-Alcate
ad el összesen.
Minek küzdjön ha nem szorul rá.
A kockulók meg vesznek mást ( 0.01%)

[ Szerkesztve ]

DIN 14 040

(#17) #65577472 válasza janeszgol (#15) üzenetére


#65577472
törölt tag

Neki már nem kell kívánnia. Néptelefon lesz mindegyik, ahogy minden évben az A széria.

(#18) janeszgol válasza #65577472 (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Azt elismerem, hogy megdolgozott a ceg a hirneveert. Ezt sosem tagadtam. No mindegy. Elofizuban biztosan jobb aron lesz. (Kb 80 ezer ft az A41 a Telenornal.)
Egy nagyon komoly hibaja van a telonak, a 32 GB flash. Az mae 50 ezer forintert is kezd kenyelmetlen lenni, 80 ezerert gaz.

(#19) #65577472 válasza janeszgol (#18) üzenetére


#65577472
törölt tag

Profitmaximalizálás. A még éppen elvárható legkevesebbet adni minél drágábban. Ez persze csak a mid-range szegmensre vonatkozik.

(#20) Lavar


Lavar
aktív tag

Na ez is mellé ment, akkor már inkább tegyen hozzá, és vegyen A41-et, ha nagyon samsungot akar a vásárló.

(#21) joey04


joey04
titán

4-ből 3 kamera kuka is. Hát biztos nem ezt venném hasonló áron.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Graphics válasza altecsóka (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem nem áll a kezemre pl. a Samsung .. Android meg minden, de nincs megszokva.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Doki42 válasza natë (#11) üzenetére


Doki42
őstag

Teljesen egyet értek veled.... H20 prot tesztelgetem, de jobb a 3*zoom mint a szuper macro :U

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#24) zozzo72


zozzo72
aktív tag

80-ért sokallom...

Mégiscsak alsókategoria...

(#25) ollie


ollie
MODERÁTOR

Jó lesz ez 40-ért szolgáltatónál.

***

(#26) FattyDove


FattyDove
őstag

Konkretan a Honor 6-al jobb kepeket csinaltam 2014-ben.

(#27) samu74


samu74
addikt

A teszt elején 10 wattos töltő van ,a végén meg 15 watt. Mindegy amúgy hogy mennyi ,mert ennyi pénzért ez egy vicc... :) Az A szériát leégetik az ilyenekkel .

-----------

(#28) #65577472 válasza samu74 (#27) üzenetére


#65577472
törölt tag

Valószínűleg arról van szó, annak ellenére, hogy a telefon támogatja a 15W-os gyorstöltést, a gyártó csak 10W-os töltőfejet tett a dobozba.

(#29) Sgr_A válasza altecsóka (#16) üzenetére


Sgr_A
addikt

ezt régebben a nokia mondhatta el magáról..... :U

(#30) Nmballi1


Nmballi1
csendes tag

Mondjuk a hattertatrbiztosan nem LPDDR4x, hanem eMMC5.1

tech freak

(#31) #65577472 válasza Nmballi1 (#30) üzenetére


#65577472
törölt tag

Mondjuk a ROM =/= RAM :DD

(#32) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Most komoly? Mik ezek a fotók???? :D Mondjuk már nem is sírok ezen.... na de ennyire???

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#33) g@bo


g@bo
nagyúr

szemét samsung már az a5 2017 re se adott android 9-et, gyorsan felhagy a frissítésekkel, utálom.

alu keret, usb c, gorilla 3/5 elől hátul nélkül nincs telefon. műanyag gagyi egy vagyonért.

(#34) m1lan válasza g@bo (#33) üzenetére


m1lan
őstag

2 főverziót kap minden Samsung telefon, azt megkapta, középkategóriában más gyártó sem ad többet és szerintem nem is nagyon várható el. Biztonsági frissítés így is megy rá tisztességesen, nem sok 2017-es középkategóriás telefonon van idei biztonsági csomag, pláne nem júniusi.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#35) ollie válasza g@bo (#33) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyjából 3 éven keresztül kapott frissítéseket, azt nem nevezném gyors leállásnak.

***

(#36) Graphics válasza ollie (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Irónia akart lenni ... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Csak annyi a baja hogy túl árazták. 50 pár ezerért helyén lenne, versenyben. Persze így is venni fogják mint a cukrot.

Wasabi...

(#39) gyuri2008 válasza Kronos3000 (#37) üzenetére


gyuri2008
veterán

Már 67 ezer az ára.

(#40) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Miért van az ,hogy a honor band 5 pántal állandóan bontja a kapcsolatot a telefon?

(#41) patomi válasza gyuri2008 (#40) üzenetére


patomi
őstag

A karkötő ilyen. Nem akar újra csatlakozni automatikusan. Cseréld le MI band4-re pl.

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#42) gyuri2008 válasza patomi (#41) üzenetére


gyuri2008
veterán

Most egy watch2 órával használtam 3 napig,azzal nem volt gond..
Most már egyiket sem használom.

[ Szerkesztve ]

(#43) gthomma


gthomma
senior tag

Ez a verzió van nekem:
Samsung Galaxy A21s 4GB/128GB Dual SIM (SM-A217F) kártyafüggetlen okostelefon, fekete (Android)
Teljesen jó.

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

(#44) balintka


balintka
addikt

Sziasztok, az A21S kijelzőjén van gyárilag fólia? Rendes, tehát nem a szállítás védőre gondolok.

(#45) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Sziasztok látom nem nagyon aktív a fórum anyámnak előfizu mellé ingyen el lehetett hozni a telót. Kb egy hónapja van meg most vettük észre hogy néha nem érzékel a kijelző főleg az elő lapi kamera alatt másnál van ilyen gond ? Van rajta kijelző védő üveg nem tudom nem esetleg amiatt csinálja. De érintés érzékenységet meg nem lehet sajna állítani.
Előre is köszi a választ.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#46) janeszgol válasza csucsu21 (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

Rákeresve adott találatot ilyen probémára, de nem tudom mennyire jellemző. A menüben a kijelzőnél van touch sensitivity beállítás. (Ha használt valamilyen kijelzővédelmet, akkor növelheted az érintésérzékenységet.)
De lehet szoftveres gond is. Pl az A7 2018-nak kicsit pontatlan volt az érintője, amit frissítéssel javítottak, így csak ritkán jön elő az, hogy nem érzékel megfelelően.

Szerk: a fórum [link]
Itt pedig az utolsó hozzászólásban a kijelző protectorról ír hasonló problémát (kamera alatt): [link]

[ Szerkesztve ]

(#47) feree73


feree73
csendes tag

Cégesnek kaptam egy Redmi Note 5 után...Lassú cpu, gyenguci kijelző, érzéketlen touch az előlapi kamera vonalában, ha leteszem az asztalra nem érzékel lópikulát sem, egyetlen pozitívuma az akkuidő. 5 hónap alatt kb 3* vágtam volna földhöz a hülyeségei miatt.

(#48) feree73


feree73
csendes tag

Cégesnek kaptam egy Redmi Note 5 után...Lassú cpu, gyenguci kijelző, érzéketlen touch az előlapi kamera vonalában, ha leteszem az asztalra nem érzékel lópikulát sem, egyetlen pozitívuma az akkuidő. 5 hónap alatt kb 3* vágtam volna földhöz a hülyeségei miatt.

(#49) csucsu21 válasza feree73 (#48) üzenetére


csucsu21
aktív tag

A kijelzős gond sajna sok készüléknél előfordul. A telenornál azt mondták hogy nem tudnak mit kezdeni vele :D :D. Pedig anyám nem egy nagy telefon guru de már őt is zavarja a kijelző gond.

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#50) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

Sziasztok
Kaptam cégesnek egy ilyen "csodát"
Persze a legalapabb 3gb ram és 32gb
A kérdésem az lenne hogy erre a készülékre nincs ilyen aodnotify féle kamera körüli értesítés program?

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.