Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Erzsi78


Erzsi78
tag

Remélem sikerül egy ilyet vennem, nagyon megtetszett (már csak a megfelelő mennyiségű cash hiányzik). :K

(#2) AS


AS
félisten

Ez a hülye olaszok már már menyi cinkét raktak rá. :(

Különben meg jár hozzá 3.5 jack átalakító

+ Ithon nem ilyen szinben kapható, hogy tudjátok.

Ajánlom még + ban link
legiaap LOGOUT irását. :)

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A Samsung azért azt el kell ismerni ért a divatmobil tervezéséhez, és a jó reklám kampányokhoz.
Ha azoknak a pénzeknek a felét csak az újításokra fordítanák akkor el sem merem képzleni milyen tudású készülékekkel rendelkeznének. Csak kérdés, hogy az összeszerelés minőségét is megtudnák-e tartani, ami szinte mindig tökéletes.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) legiaap


legiaap
nagyúr

Amúgy legelőször rám is ilyen olasz szart akartak rámsózni, de visszaadtam, mert undorító volt a hátlapján a felirat és a menüje is ratyiv olt.

Egy kis hiba:
(azokra pedig kitélek a kövektező oldalon)--->kitérek

A tesztről:
1. A tesztképek nagyon nem lettek jók, én sokkal jobbakat tudtam lőni vele és ez az idő javulásával még jobb lesz
2. A zenelejátszóban nem csak 3-4-5 másodpercesen tud tekerni!!! A szám hosszához igazodik a tekerés sebessége.
Ha pl. az ember feltol egy 70 perces mixet,ott sokkal gyorsabban teker. Kipróbáltam.
3. Az albumborítót hogy lehet betenni? Arra még nem jöttem rá.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#5) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

(#6) Khaal


Khaal
őstag

Kinézetre szerintem nagyon el van találva. Viszont az érintőgomboktól borsózik a hátam és egy jobban állítható equalizer plusz egy meggyőző füles igazán elkélne. BlackUI-ra vannak témák (a'la SE és Nokia)?

(#7) legiaap válasza Khaal (#6) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem témázható és az érintő gombok nekem jól működnek

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#8) Bocha válasza legiaap (#4) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kösz, javítva!

3.: én iTunes-al rakom be a borítókat.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#9) legiaap válasza Bocha (#8) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy kérdés még,amire nem jöttem rá:
Mi az a Podcast? Mire jó?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#10) fateless


fateless
veterán

Valahogy én soha nem szerettem a Samsungokat, pont azért, ami ez a készülék: nagyon jó kis masina, jól összerakva, megfelelő tudással, de minden egyes apró részletében (kivéve a kijelzőt) pontosan az ellenkezőjét képviseli annak, ami nekem fontos. Az E200-on és az i600-on kívül még nem volt olyan Samsung, amin elgondolkoztam volna, hogy megszerezzem.

(Ennek ellenére volt már többször kísérletem, sohasem tartott két hétnél tovább a kapcsolatunk.)

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#11) Bocha válasza legiaap (#9) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hát, olyasmi, mint a netrádió és a blog keveréke, de a friss tartalmakat úgy kap(hat)od meg, mint RSS-nél. :) Tehát általában ilyen szöveges cuccokat lehet hallgatni on-line, szöveges blog, kulturális dolgok, ilyesmi.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#12) legiaap válasza Bocha (#11) üzenetére


legiaap
nagyúr

Okés...köszi

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13) eddie17 válasza Pompi (#5) üzenetére


eddie17
addikt

A titokzatos autó mindenhol ott van:D

Bocha: Jó lett :R

[ Szerkesztve ]

(#14) Bocha válasza eddie17 (#13) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Egyébként durva, Bog azt mondta, hogy náluk eltűnt, nálunk meg megjelent.. :U

Kösz! ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#15) eddie17 válasza Bocha (#14) üzenetére


eddie17
addikt

Lassan már scifi online újság lesz a Mobilaréna:D Autók tűnnek el, és tűnnek fel:)

Még annyit a telefonhoz, hogy nekem még tetszik is, viszont az F300 óta nagyon megutáltam a samsung gyári csatlakozóját, kényelemből nulla.

(#16) legiaap válasza eddie17 (#15) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én is ezt írtam a saját kis tesztemben,hogy a D600-ban kitalált csúszkás kis megoldás volt a legjobb a füleses csatlakozónál.
De azért annyira nem gáz itt sem.Attól féltem le fog törni ha zsebben van,de kipróbáltam már többször és nem.Van neki módszere... ;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17) eddie17 válasza legiaap (#16) üzenetére


eddie17
addikt

Igen volt D600-am, és abban tényleg ügyes megoldás volt, igaz avval nem hallgattam akkor még zenét:)
Viszont azért is volt az F300-ban kényelmetlen a füles csatlakoztatása, mert ugye egy kis müanyag takarta el. Azt fel kellett hajtani akkor tudtad beledugni. Viszont ott volt a tok amit csak úgy tudtad becsukni ha hátra feszítetted azt a müanyag takarót. Egyszóval: Kényelmetlen.

Gondolom itt is ez a megoldás van, csak a tok nélkül.

(#18) legiaap válasza eddie17 (#17) üzenetére


legiaap
nagyúr

A trükk:
A füles csatija felfelé áll,ezért ha kinyitom azt a kisajtóta, akkor azt is teljesen felfelé kell nyitni és így a csatlakozó megvédi ha a zsebben van.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19) eddie17 válasza legiaap (#18) üzenetére


eddie17
addikt

Hát most már mindegy, egy ideje nincs meg már.
De azért lassan tényleg átállhatnának a szabvány jack-re, még ha csak 2.5-es, de akkor is kényelmesebb.

(#20) Bibby


Bibby
addikt

Szerintem az akksi a gyenge pontja, azt olvastam folyamatos zenével 10 órát bír...

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#21) legiaap válasza Bibby (#20) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ha nem használja az ember a 3G-t és kinyomja azzal sokat lehet nyerni,főleg ha még kicsit lecsavarja a fényerőt is... ;)

eddie17: ezt kívánták valamennyire orvosolni a 3,5 jackes átalakítóval,ami alap tartozék.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#22) eddie17 válasza legiaap (#21) üzenetére


eddie17
addikt

Tudom, de az a lényeg, hogy az a lapos, mozgó, valamit megszüntessék. Emlékszem amikor az F300-ba beledugtam nem is tudtam végig beletolni, mert már recseget és ferdén állt. Na ezért kénde a jack.

(#23) dragonfx


dragonfx
veterán

Látom mindnekinek tetszik, hát akkor ne legyne egysikua topik.
Szerintem nem szép, kár bele aza fehérség, avgy legyne detto fehér avgy detto fekete.
Ja és én már láttam az árát..de kérem..ennyiért ilyne fényképminőséget.
Nagyon rosszaka képek, kb a tegnapi 3500as szintjét übereli picivel, de nema szokásos samu minőség...az én e200ám jobb képeket cisnál ennél.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#24) legiaap válasza dragonfx (#23) üzenetére


legiaap
nagyúr

Először is tanulj meg helyesen és normálisan írni, nem hajt a tatár.
Másodsorban a képek valóban nem lettek jók, de én már lőttem vele sokkal szebbeket is. Majd fogok linkelni képeket, amik jobbak lettek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25) kavicssli válasza dragonfx (#23) üzenetére


kavicssli
addikt

Az i450ben is "kaka" a fényképező de nekem pont elég arra amit használok! A fényképező kifejezést meg nem illik egy telefonra aggatni! Főleg nem e200asra :DDD :P :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#26) gibi.david


gibi.david
tag

Szerintem műanyagbili-anyagú szegény telefon :F bár előlről még nem rossz a króm és a tükrösség miatt.
Szolgáltatásokban én is többet vártam volna, ebben egyetértek Bochával, nem nyújt sokkal többet mint az L760. Azt sem értem, h miért kell folyton variálni a menüvel, azon belül is elsősorban a témákkal. Ha van G600-ban szerkesztő, miért nem lehetett ebbe is beletolni?

(#27) legiaap


legiaap
nagyúr

Kis össze hasonlítás akkor: [link]
Olyan nagy különbség nincs a kettő közt, viszont a kijelzője sokkal szebb az F330-nak.
Meg ehhez jár 3,5 Jack átalakítós füles az L760-hoz nem hinném, hogy adnak.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#28) kavicssli válasza legiaap (#27) üzenetére


kavicssli
addikt

Nem adnak!Idézek a PH tesztből A fülhallgató az E200-éval megegyező, csak fekete színű. Hangminősége közepes, zenehallgatásra alkalmas - körülbelül ez mondható el a kihangosítóról is. A csatlakozó nem 3,5 mm-es, ilyen füles használatához tehát szükséges egy átalakító vásárlása, de az A2DP kompatibilitásnak köszönhetően lehetőségünk van sztereó Bluetooth fejhallgató használatára is.

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#29) legiaap válasza gibi.david (#26) üzenetére


legiaap
nagyúr

műanyagbili-anyagú--->ez tetszett
Az egy dolog, hogy ilyen anyagú, de mégse recseg-ropog és ez azért megnyugtató.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#30) Bibby válasza legiaap (#27) üzenetére


Bibby
addikt

Állítólag ebben kicsit más hangchip van, és jobban szól.

Ελευθερια η θανατος

(#31) legiaap válasza Bibby (#30) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pontosan

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#32) AS


AS
félisten

Menü is fejlettebb benne mert ez már 2.0 ás Black UI

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#33) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nekem nagyon tetszik ez a telefon, két gond van vele, az egyik a kamera, a másik pedig a kis kijelző.
Ha kapna egy 2.4-eset, az jó lenne.

(#34) legiaap válasza (Kolombusz) (#33) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mondjuk a kijelző simán lehetett volna nagyobb, de a gyártó úgy gondolta annak a hangjegynek ott kell lennie... :DDD
A kamera annak ellenére hogy fix fókuszos nem készít rossz képeket.
Mint mondottam linkelni fogok majd képeket... ;)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35) Bibby válasza legiaap (#34) üzenetére


Bibby
addikt

Azért a 2,4es kissé túlzás, az a g800ba fért el, g600ban is csak 2,2es van, ez meg annál nem sokkal kisebb.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#36) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hát, nem tudom, próbáltam már ilyet kiállítva, de az érintőgombok..

borzalmasak... :(
na meg az anyagfelhasználás sem Samuhoz illő...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37) legiaap


legiaap
nagyúr

Amíg nem lövök új képeket addig itt vannak a régebbiek:
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#38) joey04


joey04
titán

Én ezt a telót a Nokia 5310 és 5610 közé tenném, egyiknek sem riválisa mert az 5310et leveri az 5610 viszont jobb nála. ennek megfelelően az ára is e két készülék közé esik.Szóval helyén van ez a telefon, pontosan akkora tudása van amekkorát ennyi pénzért ma elvár az ember.
Én viszont biztos nem venném meg(még ha tetszik is ugyan) hanem rádobnék egy tizest és van 5610em. :B

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) nike_ válasza joey04 (#38) üzenetére


nike_
addikt

Én is inkább az 5610-et venném, de ez a telefon is jól sikerült. :C Vagy vennék egy kék-fekete 5700-t mert abban van Symbian.

(#40) joey04 válasza nike_ (#39) üzenetére


joey04
titán

Csak az nekem nem tetszik, míg az 5610 gyönyörű! :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Kérem szépen, raktam fel új képeket (egy beltérit is), az elsőt meg a negyediket (amin Bog kocsija van :D ) meg újrafotóztam és kicseréltem.. nehogy szó érje a ház elejét. :U
Egy kicsit mintha tényleg jobbak lennének.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#42) Viktor0610 válasza Bocha (#41) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Várható 8800 (Sapphire) Arte teszt? ;)

A képek valóban jobbak lettek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#43) EQMontoya


EQMontoya
veterán

a cikk jó lett, azért respect :R

A nokiás témával viszont szerintem egy baj van, amit igazándiból le is irtál, csak nem fogalmaztad meg nyiltan: az 5610 szerintem nem szép. és, bár nem vagyok egy divatbuzi (ilyen okból nem kéne az f330), az 5610-et se venném szivesen, mivel nekem nem tetszik, és ezzel nem egyedül vagyok igy. az a kék csikosdi nem a legnyerőbb. Az l760, amit a cikkben is linkeltél, design terén lemossa mindkettőt, használhatóságban jobb, mint az f330, árban pedig mindkettő alatt van.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#44) Bocha válasza Viktor0610 (#42) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Miből gondolja, kolléga? :F

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#45) Bocha válasza EQMontoya (#43) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Szerintem az 5610 sem ronda, bár tény, hogy a Nokia egyik kevésbé populáris irányzatát követi. De a hátlapja pl. nagyon csecse, sokkal jobban néz ki, mint az F330 - igen, ez nálam fontos szempont, telefonálás közben ezt látják belőle az emberek. :DD

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#46) Enjoy


Enjoy
addikt

A csalás mobiljai bővölni fognak egy ilyen fehérkével, ugyanis nővérem bele van zúgva teljesen.. :U

► més que un club ◄

(#47) Viktor0610 válasza Bocha (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ebből a képből.

V. rosszul kombinálok? :D

Samsung Galaxy A54

(#48) EQMontoya válasza Bocha (#45) üzenetére


EQMontoya
veterán

telefonálás közben én kézbe fogom a mobilt, nem arab headsetet használok (azaz teló fejhez rögzitve 2 befőttesgumival), igy a hátlapból nem sok látszik.

Same rules apply!

(#49) erdoke


erdoke
titán

Rájöttem, miért fehér ez a készülék! A cikk alapján egyszerű volt, egy oldalon háromszor is "operált"! :))

"az F330-ban vannak profilok, valamint az egyidejű csengés és rezgés sem okoz neki gondot. Szomorú, hogy erről 2008-ban még írni kell egy mobiltelefonos cikkben."

Kifacsart hozzáállás. Nem kell írni róla, senki nem kötelez rá. Abban az esetben viszont érdemes, ha ezek 2008-ban hiányoznak egy nem alsókategóriás készülékből.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#50) joey04 válasza erdoke (#49) üzenetére


joey04
titán

Ha nem írja le a cikkben hogy van egyidejű csengés és rezgés és hogy vannak profilok akkor az első 10hszben kb 5x rákérdeznének a fórumban.Így tehát teljesen jogos hogy leírják ezt a tesztben mert sajnos 2008ra jutott el a Samsung oda hogy végre egyre több modellről el lehet ezt mondani.És ez a szomorú.

Abban az esetben viszont érdemes, ha ezek 2008-ban hiányoznak egy nem alsókategóriás készülékből.
2008ban egy alsókategóriás telefonban is alap dolognak kéne lennie...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.