Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Taky


Taky
senior tag

"A dél-koreai óriáscég megmutatta magát a Európának."

Ez a mondat asszem valahogy nem stimmel.

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#2) pacorro válasza Taky (#1) üzenetére


pacorro
aktív tag

De nem ám! Köszi!

"Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

(#3) benedekco


benedekco
addikt

a képek direkt ilyen picikék? nem lehet őket nagyítani...

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#4) Versus


Versus
senior tag

"Az április 24-e és 26-a között zajló rendezvény"

Már értem hogy miért néztek ma olyan furcsán rám.
Kimaradt egy hónap.

Premium Vintage

(#5) Lasi


Lasi
tag

Elég jól nyomja magát a Samsung. Remélem nem hagyja el magát a válság miatt, és tartja ezt az erős "mindenhol jelen vagyok" mizériát. :K

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#6) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Most tűnt fel először, hogy az a samu netbook ("Mini" a kép alatt) mennyire hasonlít a notimhoz... Tök olyan mintha egy gateway p-7811fxet miniatürizáltak volna :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#7) zed1983 válasza TheDragon007 (#6) üzenetére


zed1983
őstag

Az a két forgatható széles képernyős moncsi sem rossz :C

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#8) TheDragon007 válasza zed1983 (#7) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hát jah, éppen elférne egy a laptop mellé az asztalra :B Ilyenkor hiányzik a desktop gépemnél megszokott pivotos 24colos :O

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#9) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem a FullHD kamera kéne :)

(#10) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Azért az a 401w-ot fogyasztó TV kicsit erős. Szerintem nem kellett volna ugyanabba a konektorba dugni a megvilágító lámpákat is! :)

Üdv, Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.