Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szili_x14


szili_x14
csendes tag

Fiataloknak olcsó netezős telefonnak tökéletes. Bár mivel nem lesz szolgáltatónál ezért annyira nagy sikere szvsz nem lesz, bár kitudja :)

(#2) minifoximaxi


minifoximaxi
tag

Kösz a tesztet! A jobb-és a bal oldal nem keveredett össze az elején a gomboknál?

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#3) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Vállalható dual sim-es telefon. :)

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#4) amanoba


amanoba
őstag

nem rossz kis teló ez, bár kétkártyásban nem nyerik el a samus érintősök a tetszésemet...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5) JanFe


JanFe
aktív tag

Jo kis keszuleknek nez ki. :)

"There is nothing permanent except change"

(#6) Gude


Gude
senior tag

Teljesen átlagos telefon

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#7) Maxentius


Maxentius
addikt

Nna akkor ugyanezen az áron dobjanak bele Androidot (+ami még kell hozzá hardveresen) és a Blade-hez hasonló siker garantált. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8) >-48-< válasza Maxentius (#7) üzenetére


>-48-<
aktív tag

akkor az egész belsőt cserélhetnék és még akkor is ott marad a rezisztív érintőpanel, ajánlom figyelmedbe inkább a samsung galaxy mini-t, igaz az nem dual sim...

#!

(#9) zombinyul


zombinyul
addikt

Csak nekem ugrik be külsőre rögtön a Voda 845?:U Az anyag,a mikrofon elhelyezés,a forma,a gombok formája(ha itt is 5db lenne,teljesen megegyezne),a méret is nagyjából stimmel...
Viszont maga a telefon tetszik.Második telefonnak bevállalnám.:D Egy normálisabb kijelzővel,meg komolyabb op. rendszerrel tuti vevő lennék rá.A wi-fi jó pont,és egész pofás a telefon...Nekem tetszik.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#10) stol


stol
addikt

Munkás telefonnak, még mindíg túl törékenyek a tapifonok sajnos... :(
Szégyenszemre, hogy egy MyPhone 6680 a munkás telóm :DDD

(#11) Napfénysüti

Korrekt kis készülék. Sima Champ már van a családban és meglepődtem hogy mennyire jól használható (pedig nem rajongok az érintős zárt rendszerű készülékekért). :)

Més que un club!

(#12) Probber


Probber
őstag

A márkanév megléte nélkül is megmondanám, hogy ez egy alsós Samsung, annyira jellegzetes. A kettős SIM kezelés jó dolog (mondjuk céges környezetben), de akik ennek hasznát is vennék, azoknak inkább a 3G lenne fontosabb mint a WiFi. Ha meg már WiFi-vel szerelik fel a telefont, akkor miért nem képesek egy értelmes böngészőt is csinálni hozzá...

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#13) Thocy a ZAGY válasza Probber (#12) üzenetére


Thocy a ZAGY
tag

Remélem az említett hiányosságok azért vannak, mert a boszorkánykonyhában készül egy fém házas, legalább 3" képátmérőjű, kicsit komolyabb felbontású 3G-t is tudó, elfogadható kamrával (nekem egy 3,2"-os autófókuszos tökéletes lenne) rendelkező Dual Sim készülék is.

Nekem a Bada sem hátrány, ha korrekt sebességgel és üzemidővel rendelkezik a telefon.

Ha holnap megjelenne egy ilyen készülék mondjuk 2x ennyiért, simán megvenném.

A legtöbb ember nem jut el a ''Miért pont Én?''-től a ''Miért ne?''-ig.

(#14) rep3at


rep3at
őstag

Kiadhatnának már egy erősebb kétkártyás mobilt is, lenne rá igény. Amúgy szerintem nem rossz, végre van wifi is, bár a kamera és a kijelző lehetne jobb.

Forward thinking. كرر

(#15) Bathory Peti


Bathory Peti
aktív tag

Nagyon jó kis telefon,jó tudással,és jön a nyár,hova teszitek a galaxy s-t,na meg az iphone telefonokat?Ez legalább elfér a zsebben.Lehet veszek egyet. :)

További jó forumozást mindenkinek,én ma voltm itt utoljára.Sziasztok.

(#16) kaller1 válasza Maxentius (#7) üzenetére


kaller1
veterán

Na azt várhatod. :)

.::> <::.

(#17) zsolt19900


zsolt19900
őstag

"de ezekhez SIM-hez is rendelhetjük, így attól függően változik a kinézet, hogy melyik kártya van elsődlegesként beállítva."

de ezeket simekhez is rendelhetjük gondolom így helyes, csak gondoltam szólok

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#18) manoarc


manoarc
senior tag

Androiddal tényleg zsír lenne. Kinézetre elmegy kategória.

{。^◕‿◕^。}

(#19) AMD Power válasza Maxentius (#7) üzenetére


AMD Power
titán

Persze... meg egy AMOLED kijelzőt nem? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#20) szigmat


szigmat
tag

Inkább a Blade!
Ez sokkal kevesebbet tud és ugyan annyiba kerül.

(#21) Duree


Duree
veterán

Hát nem estem töle hasra
Egyetlen pozitivuma a két sim kártya hsználata.Aztán semmi más

duree54

(#22) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

hát részemről a wifi jó dolog de egy ekkora kijelzőn nem lehet túl élvezetes rajta a netezgetés... :(((

(#23) #95590400


#95590400
törölt tag

de mobilos gombsort kapunk, a QWERTY nem dívik ekkora méretben.
srácok, ha ráböktetek volna az egyebekre, akkor láthattatok volna virtuálisan egyet. mert van rajta. mind netezésnél, mind névjegynél, mind sms-nél és persze naptárbejegyzésnél is előhívható.
egyébként a jelenleg piacon kapható legjobb sim kártyás készülék ár/tudás arányát és minőségét nézve.
2 hete nyúzom, gyakorlatilag minden téren elégedett vagyok vele, kivéve h nem tudok jól google naptárral szinkronizálni, mert az az 1 db javás alkalmazás hihetetlenül bugos.
ilyen dual sim telefonom sem volt még, amivel ennyire elégedett lettem volna, még a 2 hívógomb hiányát is elnézem neki.

[ Szerkesztve ]

(#24) #95590400 válasza #95590400 (#23) üzenetére


#95590400
törölt tag

ja és egyébként qwertz bill.

(#25) minifoximaxi válasza #95590400 (#23) üzenetére


minifoximaxi
tag

Szia, ha már nyúzod, megmondanád, hogy a rádiójában van-e RDS és valóban csak fülessel megy (ami nem jár hozzá)?

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#26) RandomGosu válasza szili_x14 (#1) üzenetére


RandomGosu
senior tag

szerintem meg éppen ezért lesz sikeres ez a modell. Mondjuk kicsi a kijelző számomra pedig jó lett volna.

(#27) #95590400 válasza minifoximaxi (#25) üzenetére


#95590400
törölt tag

csak fülessel megy.
rds az jó kérdés. talált 7 adót, ebből egyhez, a helyihez írja ki az adó nevét 105,1 mhz - antritt. a többinél nincs semmi.
viszont van kedvencek, és el lehet nevezni. természetesen a virtuális qwertz billel :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28) hcstuning


hcstuning
tag

Pont most gondolkodtam két SIM-es készülékben. A piacon sajnos nem túl nagy a választék, de talán ez hozná a legkevesebb megalkuvást. Itt is várható egy kezdeti áresés, vagy maradni fog a 30k-s szinten?

üdv
hcs

[ Szerkesztve ]

-=Joey=-

(#29) worthless válasza #95590400 (#23) üzenetére


worthless
tag

lefotóznád a képernyőt qwertz gobsorral? esetleg a sima champban is benézték mobilarenasok?

http://browsehappy.com/

(#30) Tristis


Tristis
őstag

Úgy járunk lassan, mint a filmkatalóguson. Van 3-as értékelésű film meg 4-es....

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#31) gybazsi


gybazsi
senior tag

Azzal a kék témával nekem eléggé Facebook-osnak tűnik a menü. :DD

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#32) #95590400 válasza worthless (#29) üzenetére


#95590400
törölt tag





nem, az egysimes champon nincs egyebek menu, csak az első kettő: kész/hu
elnézést, de ágyon fekve fotóztam :DDD
fektetni egyébként nem lehet, csak állított qwertz van. kis ujjúak előnyben.

[ Szerkesztve ]

(#33) Phami


Phami
tag

Nem gázos a teló, még a kamera sem olyan vészes, de a böngészt amikor tesztelték szerintem ők is úgy voltak vele, mint gyúrcsány "ezt elk*rtuk":D

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#34) gsc73


gsc73
aktív tag

Kedves Mobilarena, és Mindenki!

Pontosan ezt a telefont néztem ki magamnak, pár hete, már a megjelenés előtt, mert Dual Sim-et keresek céges környezet miatt. Kínaiakat és "noname"-et kizártam, így belépőnek maradt a Samsung E2152 DuoS 20k-ért. Ha azt nézem, hogy +10k-ért mit kapok, nincs tovább kérdés, megyek vásárolni...:)

Akinek kell a Dual Sim, az tudja, hogy menniyre szük a piac, milyen kevés a választék az olcsó, jó telefonokból (persze a kínai is lehet jó, és az ocsó is), de nem érdmes hasonlítani sima SIM-es telefonokhoz.

Köszönöm a részletes tesztet, én semmi kivetni valót nem találtam a készülékben a teszt és a videó alapján, számom ra ez lesz a "best buy".

A mini Operát lehet telepíteni? Mert csak említésre került a tesztben.

Üdv: g.

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#35) b4ndee


b4ndee
csendes tag

azt a szerencsétlen cipőt csak a makrós tesztképek végett rohasztjátok ott, már évek óta, vagy hordja is valaki?
:))

[ Szerkesztve ]

(#36) waporka


waporka
tag

hát szerintem alsóbb kategória:)

a privire illik válaszolni....

(#37) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

hát... átlag telefon...nem rossz kinézettel..

(#38) LordTech


LordTech
tag

A saját kategóriájában, mert ugye mindent telefont az alapján itélünk meg, egyáltalán nem rossz, sőt nagyon is szimpatikus azzal az egyszerűségével, amit kiválóan tud.

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#39) Kroni1


Kroni1
veterán

egész jó kis gép lesz ez..

(#40) rainmen


rainmen
aktív tag

Egyszer rég mekkora dolog volt a két kártyás hátlap az 5110-hez... :))

Volt munkahelyemen tudtam volna értékelni egy ilyen készüléket, a privim 30-as a céges 20-as, vasbeton bunker, 20-as belső erősítővel, kb. 10-ből 3-szor értek el a privimen. :(((

(#41) gsc73 válasza #95590400 (#32) üzenetére


gsc73
aktív tag

Sziasztok!

Egy fontos kérdés USB-vel kapcsolatban:

USB 1.1 VAGY USB 2.0?

Mert a "hivatalos" specifikációban USB 1.1 szerepel, míg máshol USB 2.0. Mi az igazság?

Ez ugye azért érdekekes, mert ha vesz az ember egy belevaló 4, esetleg 8 Gb-s SD kártyát, akkor nem mindegy hogy adaptert is kell hozzá venni, vagy sem, mert USB 1-en keresztül másolni nagyobb adartmenniységet az halál.

Ha valakinek van, esetleg megnézné, hogy milyen sebességgel lehet rá másolni USB Mass Storage "üzemmódban"

Üdv: g.

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#42) Bog válasza #95590400 (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Köszönöm a kiegészítést, módosítottam a cikk ide vonatkozó részét.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#43) hcstuning válasza gsc73 (#41) üzenetére


hcstuning
tag

Elég érdekes "leírás"...

5MP-es kamera, meg Android 2.2 OS. Szép lenne ennyiért :DDD Ráadásul a képeken a hátlapnál díszeleg az 1.3 MP :)

üdv
hcs

[ Szerkesztve ]

-=Joey=-

(#44) gsc73 válasza hcstuning (#43) üzenetére


gsc73
aktív tag

Igen, igen, részletesebben átolvasva láttam, hogy több dolog sem stimmel, így valószínűbb, hogy USB 2.0.
Pár napja még más oldalon volt megtalálható a specifikáció mea.samsungmobile.com, azonban ma reggel olvastam, hogy elköltözött az oldal, és összeolvadt a samsung.com-mal. Valószínű, hogy az adatok átkonvertálása nem volt teljesen 100%-os..... :) Szerintem egy másik telefon specifikációja van ott.

Üdv: g.

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#45) tucsii


tucsii
csendes tag

Wifi-vel már egész jó szerintem :DD

Froyoooo

(#46) palimadar69


palimadar69
csendes tag

Egy kollégának kell beállítanom jövő héten a wifi hozzáférést ezen a telefonon. Munkahelyen radius szerveren keresztül történik az azonosítás (win7 alatt wpa2-enterprise/AES beállítás szükséges). Itt ilyet nem leltem azon 2 percben, amíg láttam a telefont.
Azt hittem, hogy a neten gyorsan találok erről anyagot, de ez a reményem nem vált valóra.

Hogy lehet a fentit megoldani?

[ Szerkesztve ]

(#47) #95590400 válasza palimadar69 (#46) üzenetére


#95590400
törölt tag

nem vagyok nagy router guru, radius szerverrel még nem kínlódtam itthon. de gyanítom felismeri micsoda, kéri a kulcsot, bepötyögöd, és kész.
legalábbis nekem látta a kapcsolat típusát (wpa2 psk), és semmit nem kellett csinálnom, csak engélyeznem a mac címet a rúternél, illetve beírnom a jelszót a telefonnál. igazából a titkosítást és a jelszót tekintve a radius mennyiből több? ha jól tudom, több kulcs/jelszó van, ami személyre szól, a server végzi az autentikációt, h ha esetleg valaki elmegy, stb. ne kelljen mindenkinél cserélni, szóval sokban nem különbözhet.

[ Szerkesztve ]

(#48) minifoximaxi


minifoximaxi
tag

"Viszont a böngésző csapnivaló, még a mobilra optimalizált oldalak betöltésére sem képes, túl nagy oldalméret hibával kihal, ami elég csúf dolog. Opera Mini letöltése javasolt azoknak, akik tényleg böngetni szeretnének QVGA kijelzőn."

Valaki kipróbálta már rajta az Opera Minit? Azzal is behal?

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#49) palimadar69 válasza #95590400 (#47) üzenetére


palimadar69
csendes tag

Nem ismeri fel, hogy azzal van dolga - legalábbis első próbálkozáskor, hanem egyetlen jelszót akar mindenáron... :(

(#50) euclio


euclio
tag

Megvettem, és nagyon kellemes kis telefon, de a wifivel baj van: simán felcsatlakozik a routerre (kap ip címet, és meg is lehet pingetni), de 10-ből 9 szer a böngésző 1-2 percnyi tűnődés után azt mondja, hogy "DNS hiba". Egy olyan helyet találtam, ahol megbízhatóan lehet netezni, van olyan router, ahol hol megy, hol nem, az otthonival (UPC+linksys wrt54gl) soha. Próbáltam fix ip-t is, a DNS szervereket kézzel megadva (szolgáltatóét és google-ét is), eredmény ugyanaz.

Samsung üfsz. szerint háromnapos csere, de az edigital nem akarja cserélni, mert náluk pont megy a net (igaz, elsőre csak gyári visszaállítás után indult...).

Google-ön mindenféle wifis Samsung telefonnál lehet találkozni a "DNS failed" panaszkodásra. Nincs valakinek ötlete?

(Opera mini egyébként megy rajta, és a QVGA ellenére szinte élvezhető a netezés.)

minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.