Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VD


VD
őstag

Nagyon helyes, kellenek is az ilyen alap modellek! :K

(#2) amanoba


amanoba
őstag

jó áron még akár jó is lehet..rég jött a samutol alsós csúszka.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) helixP válasza VD (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

Bizony-bizony, mp3-lejátszó helyett tökéletes :)

(#4) Maxentius


Maxentius
addikt

Elég kellemes csúszkának tűnik, picit nagyobb kijelzővel még best-buy is lehet szvsz. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#5) nord_


nord_
veterán

Mostanság mintha erősen hanyagolnák a gyártók ezt a szegmenst, főleg annak is a felsőbb kategóriáját... szinte kizárólag csak erősen műanyagos, sok évvel ezelőtti tudású készülékek kaphatók. Sajnos megint egy ilyet kaptunk... :U

(#6) AMD Power


AMD Power
titán

Nem rossz... bár én inkább több kagylós telefont szeretnék ebben a kategóriában.

(#7) tjb007


tjb007
nagyúr

Mikor kezdi már el végre valaki savazni a VGA kamera meg a kijelzőfelbontás miatt ?
Vagy azt csak a Nokiáknál lehet ?

Amúgy egész pofás csak egy kicsit nagyobb kijelzőt (2,1-2,2") is rakhattak volna bele.

[ Szerkesztve ]

(#8) RaveForce válasza tjb007 (#7) üzenetére


RaveForce
veterán

Mikor kezdi már el végre valaki savazni a VGA kamera meg a kijelzőfelbontás miatt ?

ilyen kategóriájú telefont senki nem emiatt vesz.. :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) rep3at


rep3at
őstag

Én azt mondom hogy lassan ebben a kategóriában is felbontást kellene növelni, ez már a múlt. A kamera falbontásával nincs bajom.

Forward thinking. كرر

(#10) idkfaiddqd


idkfaiddqd
tag

azért vga-val is lehet kezdeni valamit,jobb mint a semmi.

igaz utoljára vga-s telefonom egy se t300+kamera volt olyan 7 éve :D
retro kedvéért:

[link]

Hibás-törött PS3,PS2,PS1,PSP,WII,DS,XBOXc,EEEpc-ket veszek reális áron!

(#11) stevve


stevve
nagyúr

Ez jó? :F Még így is: "128x160 képpontos kijelző"?

(#12) b4zsi- válasza stevve (#11) üzenetére


b4zsi-
őstag

Ezek szerint neked nem...
Majd örülj a köv. hírnek amiben dual processzor, 1200*2000 képpontos kijelző, Hiper Full Bösme HD felvétel, 30 MP-s kamera.....hidd el nem mindenkinek kell érintőképernyő high tech cuccokkal...

(#13) BloodRay


BloodRay
veterán

Kicsivel nagyobb fizikai méretű és felbontású kijelzővel egész kellemes darab lehetne.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) stevve válasza b4zsi- (#12) üzenetére


stevve
nagyúr

"Majd örülj a köv. hírnek amiben dual processzor, 1200*2000 képpontos kijelző, Hiper Full Bösme HD felvétel, 30 MP-s kamera.....hidd el nem mindenkinek kell érintőképernyő high tech cuccokkal..."

Írtam, hogy nekem az kell? :U

Azért ha összevetem csak a régi kis HTC S310-emmel, ami 2006-os, annak a kijelzője így néz ki: 176x220 pixel, 65 ezer szín. Ez nagyobb kijelzővel, kisebb felbontással miért is lenne jobb választás? :P

(#15) Franklin


Franklin
addikt

Házon belül van már ilyesmi készülék, a C3050.

Dettó ugyanezekkel a paraméterekkel rendelkezik és kellemes, 1 hetes üzemideje van. Esetleg akinek nem jönnek be a lapos gombok, annak lehet ajánlott az E2330.

(#16) b4zsi- válasza stevve (#14) üzenetére


b4zsi-
őstag

Talán olcsóbb lesz... :)

(#17) stevve válasza b4zsi- (#16) üzenetére


stevve
nagyúr

Reméljük. Nem olyan rossz ez, de ennél már tényleg ne menjenek lejjebb, mert akkor már 2 pixeles lesz a végén a kijelző :)

(#18) Ricardo válasza tjb007 (#7) üzenetére


Ricardo
félisten

Most :D

El kellene felejteni ezt a felbontást. Ezt értem a kijelzőre és a kamerára egyaránt. Pláne hogy 2 hüvelykes.
Ezeket leszámítva nem lenne rossz, de így nagyon kevés.

(#19) kmarkk22


kmarkk22
aktív tag

szerintem ez kurva jól néz ki :D és ha még téll nagyon olcsó is lesz :D

(#20) janes74


janes74
senior tag

Szvsz. ez a felbontás nagyon kevés,az olvashatóságnak sem tesz jót.

(#21) plus44


plus44
veterán

Szép, erősen építkezik a Galaxy S II hátlapjából, de helyes, kell ez.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#22) B1T3 válasza Ricardo (#18) üzenetére


B1T3
addikt

Egyetértek.

A külseje tényleg nem rossz, csak túl nagy terület van a kijelző körül, amelyet lehetett volna hasznosabban is kitölteni (pl. picit növelni a kijelző méretét). :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.