Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vince


vince
őstag

kellett, mint egy falat kenyér :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#2) zombinyul


zombinyul
addikt

Pedig Samsungektol mast varna az ember... :U Teny hogy van ezeknek a telefonoknak letjogosultsaga, de nem igy.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#3) Kampó válasza zombinyul (#2) üzenetére


Kampó
senior tag

Én ezt nem értem. Az hogy alap telefon oké. De miért kell rá bélyeg kijelző. egy 2.2colos 240x320as lcd akkora összeg:S:S A macskámat nem dobnám ezzel agyon.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#4) lcee79


lcee79
őstag

Érdemes még ilyenekről tesztet csinálni???
Aki 500 ft-os mobilt vesz úgysem olvas hozzá tesztet, hogy megéri e? :DDD

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#5) parkr válasza lcee79 (#4) üzenetére


parkr
őstag

plusszolom :D

(#6) #81187072


#81187072
törölt tag

Gondolom, ez csak nekem érdekes, de én is használok második telefonnak egy N3210-et. Telefonálni igen jó. :-) És az Androiddal szemben kissé más a készenléti ideje is... Igaz, arra jönnek a leveleim meg minden.
Szóval a telefon hátlapjába bele van öntve a gyártás ideje: '99 valahányadik hónap. Amúgy sárga, karcmentes, én vettem le a fóliát a kijelzőről (állt valahol úgy tíz évet egy fiókban). :-p

[ Szerkesztve ]

(#7) WWWWWWWWWWWW


WWWWWWWWWWWW
csendes tag

Kíváncsi vagyok, hogy egy Nokia 3310/3410-et a mai gyártástechnológiákkal, kínai munkaerővel mennyiért lehetne legyártatni. (gyártósor már létezik)

Szerintem lennének rá vevők. ;]

Egy ember, aki a neve miatt halt mártírhalált.

(#8) littlelion21 válasza WWWWWWWWWWWW (#7) üzenetére


littlelion21
addikt

Volt már hasonló ötlet, igaz nem jutottak messzire.

(#9) moleculez válasza WWWWWWWWWWWW (#7) üzenetére


moleculez
veterán

kb annyit tud, csak ennek szines a kijelzoje... De minek? Szerintem gyarthatnanak klasszik telefonokat, N3310/3410/3210, eredetibe, na az teljesen jo lenne ilyen celokra, de ennek igy, semmi erteleme.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#10) moleculez válasza moleculez (#9) üzenetére


moleculez
veterán

jobban belegondolva megsem erne meg. Hiaba a filleres anyagkoltseg, a munkaber, szallitas, miegymas utan indokolatlan lenne az ara, mert 2000 ft folott lenne

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) nonoka74


nonoka74
tag

4000Ft-os Tesco telefonnak elmegy!

(#12) vince válasza nonoka74 (#11) üzenetére


vince
őstag

;]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#13) zombinyul válasza Kampó (#3) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen, vagy legalább egy L700-ashoz hasonló 176x220-ast. Sokkal jobban olvasható,nem kerül többe az előállítás(vagy ha mégis,max fillérekkel),és még használható is.
Van elfekvőbe egy 1112-es Nokiám... Ezerszer inkább használnám azt.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#14) Иван válasza vince (#12) üzenetére


Иван
őstag

Fesztivál telónak még túl bonyolult is :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#15) nonoka74 válasza vince (#12) üzenetére


nonoka74
tag

Brutál!Tévedtem csak 3500Ft! :D

(#16) hibavissza válasza lcee79 (#4) üzenetére


hibavissza
veterán

szerintem érdemes. akinek kell egy melós/egyszerű/olcsó telefon az ebből a tesztből leveszi, hogy ez egy darab műanyag hulladék és megkímélte magát egy kellemetlenségtől.

(#17) #43755008


#43755008
törölt tag

Ha már alap telefon akkor inkább valami ezer éves nokia vagy siemens a vateráról, 4000-ért már patikás állapotú van :) Ja meg azokba kicsivel több anyag van :))

[ Szerkesztve ]

(#18) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Az ár kedvező annak aki nem akar smartphonet,de én nem venném meg sehogy,mert samu és vannak rossz tapasztalatok.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#19) Neurotoxin válasza moleculez (#9) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Én vevő lennék rá pedig! :K Friss, hamvas Nokia 3330/3310/6210/8210/8910et bármikor vennék, ha lenne újonnan!

Ez a Samsung nem tetszik, pedig szeretem ezeket az egyszerű telefonokat! Akkor már inkább egy e2152, jelenleg is ilyet használok, van benne egy kis '90-es dizájn! :K

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#20) domerator


domerator
veterán

E1080-as samu van itthon, annak is bödönből szól a hangszórója, hihetetlen xar a másik fél hangja. Kizárt, hogy ezt samuéknál nem tudják-tudták, de csak azért is beletették ebbe is a xar hangszórót. :((

No comment

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#21) misx


misx
senior tag

Ezen tök ugyanaz a szoftver van, mint anyám E1190-esén, ami összecsukható és remekül használható. És a zsebben is alig foglal helyet + még a billentyűzárral sem kell vacakolnia, mert összecsukva nem nyomódik le egy gomb sem magától. Egyedül a kijelzőbe lehet belekötni, mert az ott is apróra sikerült. Pedig elfért volna rajta nagyobb is.
Egy ilyen alaptelefon, ha tényleg maximális minőségben tudja azt a két dolgot (hívás és SMS), akkor szerintem van keresnivalója a piacon még jó sokáig.

(#22) Kampó


Kampó
senior tag

Kicsit kibelezem saját értelmezésem szerint azt a szót hogy alap mobil.

Nyilván Multimédiai faktora 0.
Adat kommunikációja szintén 0
anyaghasználat sajnos a többségnél elég gyatra.
Akku idö sem kiemelkedő. Anyám monte slidere maximum 3 nap az is elég fos egy telefon.

szóval a telefonálásnak és az sms kezelésnek kellene kiválónak lennie. Amiknek az élményfaktorához hozzájárulna a többek által említett kijelzö ami ebben az árban maximum 128x160 pixel de néha csak 128x128 vagy 64x96. Meg a hang minőséggel is vannak gondok ugyebár.

Tehát van mit javítani ezeken a dolgokon. Egy 50éves gyármunkás nem is lát meg nem is hall semmit ilyen kacatokon. Aki meg irodában ül annak a e52 a minimum. Mellesleg szerintem is. A mindennapokhoz tartozik egy mobil az ember életének része. Én megőrülnék egy ilyen telfonnal. Nem vagyok eleresztve anyagilag de ez a szint ebben a formában vicc. Az idösebbeknek mármint a 60 felettieknek akik már nyugdijjasok szintén nem megfelelö választás az ilyen budget telefon.

Akkor meg szerintem totál halott termék. 3500ft os árába ha beleszámoljuk a bolt hasznát a nagyker hasznát a gyártó hasznát kb 200ftból összerakják vagy egy evökanál rizsér tájföldön. :R

[ Szerkesztve ]

AMD volt AMD van AMD lesz

(#23) bagkri01


bagkri01
őstag

Ennél a tesztnél elég volt a képeket nézegetni. Bár ilyen erős hardver-t nem mostanában láttunk telefonban :)

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#24) bagkri01 válasza domerator (#20) üzenetére


bagkri01
őstag

Nekem e1180-as volt átmeneti telefonnak, az sem volt jobb. De szerencsére már megszabadultam tőle.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#25) callmeakos


callmeakos
veterán

Ugyan az mint a 1175 Csak az még szebb, olcsóbb, van benne FM-Rádió és zseblámpa is.

All→M8

(#26) atike


atike
nagyúr

Mi vettünk egy ilyet a nagyinak. Neki tökéletesen elég. Nincs gond a hanggal sem (talán kicsit dobozhangja van, de nem zavaró), neki ez tökéletes... Előző hét csütörtökön lett véve, akkor feltöltve és azóta sem merült le, pedig telefonálgat róla... Ennyi pénzért nem egy csoda az tény, de pont ez a lényege. Olcsó, működik...

(#27) Peterson_


Peterson_
addikt

Hát ez így nagyon gyenge eresztés.
Faternek van ilyen kategóriájú Samuja még 1990-ért vettem neki kártyával, de sajnos ott is rossz a hangminőség, a térerő is piszok gyenge, a késleltetett sms írásról nem is szólva.
Akkor inkább lenne 1000 Forinttal drágább, de csinálják meg tisztességesen.

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#28) persil


persil
nagyúr

"így szárazabb kézből bizony elég könnyen ki tud csúszni a készülék, érdemes tehát erősen marokra fogni használatkor."

Mi ez a hülyeség most komolyan, kinek "csúszik" ki a kezéből egy telefon?! Még talán érintős telefonoknál elk tudom képzelni, mert azt máshogy kell fogni és el lehet ejteni egy nagyobb készüléket mondjuk bkv-zás közben, de, hogy egy candybar kicsússzon valakinek a kezéből... Megy az utcán és kicsúszik a kezéből, mint egy szappan?:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#29) persil válasza persil (#28) üzenetére


persil
nagyúr

Lejárt sajna a szerkesztéso idő.

A telefon meg botrány. Ugye, ha már mindenképp alapmobil és semmit nem tud, akkor legalább a telefonálás és az sms kezelés legyen tökéletes. Hangminőség nulla, a sms-re meg ott a másfél inch-es 128x128as kijelző... ? Egyszerűen senkinek nem lehet ajánlani.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#30) Prowler


Prowler
senior tag

A Samsung nem nagyon akar változtatni a "jól bevált" dolgokon...
Mi még Angliában vettünk egy GT-E valamennyi "zenei" mobilt, dettó ugyanez a menürendszer, dobozhangszóró, nem hallod a másik félt, stb... És a fantasztikus elemlámpa funkció természetesen! :DD

Egy szó mint száz, szerintem ebben a formában így nincs értelme ezeknek a telefonoknak. Vagy csináljanak valami normálisat vagy inkább semmit...

Veremivadék Undorkutya

(#31) fordfairlane válasza atike (#26) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én egy olcsó Nokia (talán C1 volt) kapcsán jutottam arra a felismerésre, hogy ezeknek a filléres mobiloknak bűn rossz a hangjuk. Mintha szándékosan lenne ennyire rossz a hangminőség. Nem azért érdemes drágábbat venni, hogy legyen rajta MP3 lejátszás, hanem pl. a hangminőségért.

x gon' give it to ya

(#32) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Egy előnye van..sokat bír az akku.De ez a sokadik ilyen teló a samutól.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#33) persil válasza domperke (#32) üzenetére


persil
nagyúr

Én még csak ezt sem mondanám, mert ilyen "tudással" ennek mennie kéne két hetet...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34) zombinyul válasza fordfairlane (#31) üzenetére


zombinyul
addikt

A szüleimnek C1-es Nokiájuk van,mindkettővel kiváló minőségben lehet telefonálni. Igazság szerint én még csak egy rossz hangszórójú,meg egy túl halk hangszórójú telefonnal találkoztam... A pocsék egy Nokia 2700 Classic volt(annyira még csak nem is alsós),a halk pedig egy N70-es(pláne). De rossz alsóssal még nem volt dolgom. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#35) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Hát nekem Samsjung GT-E1230, azzal semmi gond. Hangminőség király, 4-5 naponta töltöm, mert elég sokat beszélek róla. Én inkább azt ajánlanám ez helyett.

(#36) konorti


konorti
csendes tag

Még nyáron vettem egy ilyen készüléket fesztivál telefonnak kb 3000 Ft volt. Nem hiszem, hogy aki ilyen telefont vesz azt bármennyire is érdekelné, hogy milyen a kijelzője. Ez már szerintem kb az eldobható telefon kategória. Egyébként én meg voltam vele elégedve, kicsi, könnyű, strapabíró készüléknek tűnik. Kb egy hetet kibírt egy feltöltéssel úgy hogy elég sokat telefonáltam is vele. Nem volt gondom a térerővel, illetve nem tűnt fel, hogy a hangminőség rossz lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#37) raub


raub
tag

Van igény ezekre is.
Aki ,, csak " arra használja, amire anno kitalálták a telefont - nevezetesen beszélni rajta :-) - annak tökéletes. Főleg, hogy akku terén ezek a mobilok szinte ,, agyonverhetetlenek "... :D

(#38) vince válasza raub (#37) üzenetére


vince
őstag

Ez a telefon épp nem a legideálisabb ha csak telefonálni szeretnél:
"a 7 óra beszélgetést azonban nem ajánlott megközelíteni sem, ugyanis a hangminőség gyötrelmes. Az egy dolog, hogy engem aránylag normálisan értett mindenki, én viszont minden harmadik szó után visszakérdeztem, hogy mi is hangzott el pontosan. Valójában olyan érzésem volt, mintha a másik fél a kezét a szája elé tartva igyekezett volna engem szívatni, vagy csak egyszerűen kommunikálni. Ezen persze a helyzetem változtatásával sem tudtam javítani, a térerő pedig a lehető legerősebb volt a telefonálásom poziciójában."

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#39) persil válasza raub (#37) üzenetére


persil
nagyúr

De nem hiszem el, hogy ennyi idő után nem lehet megérteni egy hót egyszerű dolgot.

Akinek erre van igénye, az egyszerűen nem normális. Miért lenne bárkinek is erre igényes, ha minden téren jobbat lehet venni ugyanennyiért?

És rohadtul nem tökéletes(nem, hogy telefonálni, hanem semmire) mivel a hangminőség a teszt szerint értékelhetetlen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#40) Nicejob


Nicejob
csendes tag

jajj de ocsmány szegényke : :O

(#41) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Szerintem csak a tesztelő készüléke volt hibás. Ma vettem anyukámnak egy ilyet, mert neki csak telefonálásra kell, és fontos, hogy hosszú legyen az üzemidő. Minderre teljesen jó. A hangminőséget még a boltban kipróbáltam, teljesen jó volt, úgyhogy megvettem. Nagyon tetszik neki. Amúgy a kijelző valóban kicsi, de nem vészes. Baromi egyszerü kezelni, gyors is. Én ajánlom mindenkinek, max. próbálja ki ha van rá lehetősége megvétel előtt, ha biztosra akar menni.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#42) JDM_Style


JDM_Style
tag

Elég gyengének tűnik..

♠♠♠ Megbízhatóságom: http://tinyurl.com/JDM-Style ♠♠♠

(#43) Rhamonis


Rhamonis
csendes tag

hmmm tegnap vettem a telót, ilyen 2. telónak, semmi probléma vele, működik rendesen, a hangszóró problémát nem észlelem, sms-t meg ilyen hasonló tulajdonságokat is teljesen jól lehet használni :) nálam bevált ! :)

GO MAGIC !!! Old ways....

(#45) joci761


joci761
tag

5 napja vettem egy ilyen telót. Semmi gondom a hangminőséggel. tökéletes.

Comodo forever

(#46) esox


esox
senior tag

Itthoni telónak vettünk, ha a gyerek egyedül jön haza suliból, tudjon odaszólni induláskor és hazaérkezéskor. Pontosan jó erre a célra és egy Ft-al sem adnék érte többet, de azért olyan sz@rnak nem mondanám, ahogy a cikkben van leírva. Ráaádsul 2990 Ft volt tré 900Ft lebeszélhetőséggel dominóban.

Egyet viszont nem tudok rajta beállítani és 1777-en sem, hogy a hívószámot elküldje. Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy az egyébként nem túl bonyolult menürendszerben hová rejtették ezt a fícsört?

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#47) zolem


zolem
aktív tag

a hangja szerintem azért gyatra mert a leggagyibb beszédkódolást használják a hosszú üzemidő végett

にんじん

(#48) Gábor0


Gábor0
tag

Nem rossz a hangja, de elődje - Samsung GT-E1070 - meggyőzőbb.
Jelenleg 3000-ért dobálják a Media Markt-ban, kártyafüggetlenül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.