Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Norbi21


Norbi21
senior tag

Huu,azért nem lehetett egyszerű egy ilyen telefont tesztelni... Grat a kitartáshoz :). De gondolom az ára miatt majd ez is fog szép számban fogyni.

(#2) Jadro


Jadro
veterán

Az a kijelző. :) Egyetértek, ezért ez sok pénz.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#3) blueMerle


blueMerle
veterán

Ilyesmi Samsungot vettem nyaralásra, a célnak tökéletesen megfelelt, mindennapi használatra a pici kijelzö bizony nem kényelmes.

(#4) madarasz92


madarasz92
őstag

Szerintem akinek ilyen telefon kell annak bőven megfelel ez is..
Végűl is a fő funkciot tudja Telefon.. :D

(#5) JanFe


JanFe
aktív tag

Kellenek az ilyen telefonok.

"There is nothing permanent except change"

(#6) Stiky


Stiky
senior tag

Arra jó, hogy ha netalán erre jár valami csoda folytán Alexander Graham Bell, akkor neki meg lehet tanítani a modern telefonálás alapjait. :P

Az ára meg... vajon mennyit engednek a feléből?! :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) tomsics


tomsics
senior tag

szerintem ez egy ideális munkás telo,olcsó, zsebben elfér,semmi extra csak ami kell
nekem mondjuk suliba gyakorlaton nem lenne rossz egy ilyen,lehet hogy veszek is majd eggyet

░▒▓█ MITSUBISHI-GALANT-DIESEL █▓▒░ / G Laci /

(#8) papaya


papaya
senior tag

Nagymamámnak vettem dominóval együtt újonnan 3e-ért , és tökéletes nyugdíjas telefon... ennyi ;)

(#9) BluEyes válasza JanFe (#5) üzenetére


BluEyes
őstag

Kellenek bizony. Van aki csak akar egyet telefonálni néha, de máskülönben nem kívánja egész nap buzizni a készüléket, nem akar fotózni, netezni, navigálni, filmet nézni a telefonnal, tehát úgy általában nem a teló köré szervezi az életét. Annak (pl. nekem) tökéletes. Mondjuk ennyiért nem szabad megvenni, hanem kell keresni valami teszkósósanos akciót. Az Alcatelemet (szerintem ugyanez a készülék kicsit más külsővel) 2500-ért vettem kártyástul, igaz nem független, de annyi baj legyen.

Azért jó a tengerparton, mert ott csak 3 oldalról vesznek körbe hülyék.

(#10) SEFAN84


SEFAN84
aktív tag

Papámnak(időseknek)CSTN helyett sokkal jobb lenne a Monocrome kijelző,hisz az látszik legjobban.Nokia 1112-t imádja nagypapám 86 éves.Szines kijelzős telefonokkal nem volt kibékűlve.Egyébként munkás telefonnak nem rosz!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Újonnan max 5ezer lenne reális, nagyon elavult egy telefon ez :N

(#12) BTR


BTR
tag

Trémobil Dominóval 2990.- ft annyit rohadtul megér,ha azt veszed,hogy 600ft le is beszélhetsz.

(#13) snorbi


snorbi
csendes tag

nekem is ilyen telefonom van. Buliba viszem magamal. Ha vmit ellopnak tőlem, akkor ezt vigyék, ne a drága telefonom.

Nokia 3210->3310->6210 ->Motorola V360 ->Nokia 6120c ->Samsung S5230 -> Samsung Spica (I5700)

(#14) AS válasza BTR (#12) üzenetére


AS
félisten

Igen, ezt a árt is figyelni kelet volna, igy mar kaphatna plecsnit.
Alsós telot úgy is csak szolgáltatónál vásárolnak.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) harry válasza BTR (#12) üzenetére


harry
veterán

Na igen, ez így lehet életképes, de 10ért nem, még ha független is - 10ért használtan már aránylag komoly (ennél mindenképp komolyabb) telefonokat is lehet kapni, akár sokkal több funkcióval, igaz persze, használtan. Ha meg valakinek tényleg nem kell semmi extra, csak az alapok, az szintén használtan, de pár ezer forintért vehet telefont (akár függetlent, ha az a lényeg).
De a T-s húzás valóban jó, új is, olcsó is, alap is, sokaknak ez biztos elegendő.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#16) total90


total90
veterán

Kellenek ilyen alsó kategóriás készülékek. Nekem ezekkel annyi a bajom, hogy a képernyő egy picit lehetne nagyobb, mint méretre, mint felbontásra.
Amíg nem vettem meg a mostani telefonom, előtte egy Nokia 1208-at használtam, mert az előző telefont kimosta anyám... No abban is csak a kijelzővel volt bajom.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#17) Enjoy


Enjoy
addikt

Nagymutternak nézegettünk telókat, s akkor szóba került ez a model is.
Valami kegyetlen gázosak a számgombok. ill. a kijelző is pici.
Így maradt a drágább 2330-as nokia.

Szóval csak azt akartam kifejezni, hogy nem tudom, kinek szánja ezt a modelt a samsung.

► més que un club ◄

(#18) Bocha válasza BTR (#12) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ez tényleg nagyon jó ajánlat! Én mondjuk pont nem találom a T honlapján — lehet, hogy már nincs nekik? :F

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) harry válasza Bocha (#18) üzenetére


harry
veterán

Hmm én most 5-ért látom, így azért megint más :F [link] [link]
Itt azt írták mellé, hogy "# MMS küldése és fogadása", a cikk végén a speciben az állt, hogy nincs mms...?

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#20) papaya válasza Bocha (#18) üzenetére


papaya
senior tag

karácsony idején volt a lecsóban ennyiért....

Enjoy: bekapcsolva megnézted mekkora karaktereket ír ki a teló?? ugyanis hiába kicsi a kijelző a számokat sokkal nagyobb karakterekkel írja ki mint a nagyobb kijelzős nokiák... másrészről szerintem a gombok is elég nagyok hogy ne nyomkodja félre a grószmutter ... :D

SEFAN84 : nehogy már ez rosszabb mint egy monokróm, valóban összehasonlítottad ezzel a típussal... :F

[ Szerkesztve ]

(#21) Bocha válasza harry (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ők írták el, nincs benne MMS.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) plus44


plus44
veterán

Low-end kell? Motorola F3. Még korongnak is használhatjuk hokiban. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#23) moli.hu válasza plus44 (#22) üzenetére


moli.hu
őstag

en szeretem a motorola f3-amat.

(#24) heroic


heroic
tag

musthave :D

self-improvement is masturbation. now self-destruction is the answer.

(#25) X-Master


X-Master
tag

Szerintem öregeknek nem való ez a telefon, mert meg se látják azt a kis kijelzőt.
Amiket meg direkt öregeknek csinálnak, mint a Doro meg ezek, azok meg mocskosul drágák és csak gazdag nagymamák fogják venni.

(#26) BloodRay


BloodRay
veterán

Nem rossz ez, kategóriáján belül szerintem simán ajánlott lehetne.
A használtnál meg azért a garanciában is jobb.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#27) lunaticz


lunaticz
tag

eldobható telefon

(#28) SEFAN84 válasza papaya (#20) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Már pedig szerintem az ilyen alap telefonokban(ahol csak telefonálni és sms-t küldeni lehet) jobb a monocrome kijelző!És,hogy miért?!Jobban látható,kevesebbet fogyaszt!Időseknél mindkét szempont nagyon fontos!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#29) degooo


degooo
csendes tag

Igen, ez idősebbeknek jó, attól eltekintve hogy a nagyanyám nem látná rajta a betűket :D

András

(#30) SEFAN84 válasza degooo (#29) üzenetére


SEFAN84
aktív tag

Nem konkrétan erre a telefonra gondoltam:)
Szerintem,és nagypapám szerint is a Nokia 1112-t nagyon eltalálták!

Viva La Vivaz :)Spiro: ha ZENE kell!http://www.szerencsesnap.blogspot.com/

(#31) BTR válasza Bocha (#18) üzenetére


BTR
tag

Ott ne is keresd,csak a Teszkoban van,akciósan. De van egy számmal komolyabb(???) 3990ért.

(#32) BTR


BTR
tag

Kedd reggel még volt,én akkor vettem a dolgozóknak, és semmi nem kellett hozzá,(mármint irat),csak a pénz..

(#33) leeate


leeate
senior tag

Kár, hogy nincsenek tesztképek :(

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#34) forgonati


forgonati
őstag

Korrekt holmi. Nem drága, nem is tud semmit. Telefonálni meg sms-t küldeni lehet vele. Időseknek jó lehet (bár valószinű hogy a kijelzőt nagyitóval nézik majd), vagy esetleg olyan embernek aki mondjuk eszterga mellett dolgozik, és nem érdemes odavinni egy drága telefont. Javitottam már olyan telefont, ahol egyik hangszóró sem szólt meg a mikrofon se működött, mert tele volt vasporral az egész...

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#35) Alfa80X válasza moli.hu (#23) üzenetére


Alfa80X
csendes tag

Anno én is Moto F3-at használtam - tökéletesen kielégítette az igényeimet (hívás, SMS nagy készenlét). Aztán egy Samsung C170-re cseréltem (olvashatóbb a kijelző, SMSt írni könnyebb), amit azóta is használok.
Ez is tetszik, csak "vastag" a C170-hez képest. Akinek csak a fent említett (alap)funkciók betöltésére kell a telefon, annak szerintem jó vétel...

(#34) forgonati: Attól, hogy low-end készülék még nem kell feltétlenül az eszterga mellett dolgozni. (Viszont lehetséges felhasználási kört tekintve jogos.)

[ Szerkesztve ]

(#36) riszter válasza BTR (#32) üzenetére


riszter
senior tag

3k forint, ez komoly?! Ha lemerül a teló meg közben le is fogy a kártyáról a pénz, egyszerűbb eldobni, és beugorni egy közeli tescoba egy másikért, mint a töltőjét keresgélni meg egy konnektort! :DDD

Vivere militare est

(#37) papaya


papaya
senior tag

SEFAN84: a kérdésre válaszolj ...bekapcsolva megnézted milyen a telefon kijelzője...sztem tutira nem..na mindegy ízlések és ...

Na a további kijelző kis méretét illető beszólások elkerülése érdekében, holnap mellé rakok egy nokia-t és majd lefényképezem mekkora LÓBETŰKKEL írja ki a kis samu a karaktereket... :K

[ Szerkesztve ]

(#38) stratova


stratova
veterán

Nem rossz fapadnak. Karácsony táján az 1208-as Nokiát lehetett függetlenül megkapni az egyik áruházláncnál 6990-ért, ott kisebb a kijelző felbontása 96x64 (de ez nagymamáknál feature nem bug mivel a kijelző 1,5" így ugyan kevés, de nagy betűt jelenít meg) cserébe van rajta "zseblámpa" (led) ami egész hasznos volt a padláson :)

[ Szerkesztve ]

(#39) Wictor


Wictor
senior tag

Mikuláskor 2990 Ft volt újan, t-mobile sim-mel együtt. :K Annyit simán megért. Vettem is akkor egy fekete-piros színűt (az egyébként sokkal-sokkal vadabb (:D), mint ez a fekete-ezüst).

[ Szerkesztve ]

(#40) kaller1 válasza Wictor (#39) üzenetére


kaller1
veterán

Van itt olyan,aki 900db-ot vett.... :U

.::> <::.

(#41) Wictor válasza kaller1 (#40) üzenetére


Wictor
senior tag

Láttam. És 4000-be adja darabját...:U :W

(#42) rep3at


rep3at
őstag

Munkához és buliba ideális, legalább nem kell félteni :)

Forward thinking. كرر

(#43) Wictor válasza rep3at (#42) üzenetére


Wictor
senior tag

És nem is annyira gagyi, mint ahogy azt az emberek gondolnák. Legalábbis külsőre... :D

(#44) aram01


aram01
nagyúr

eszményi céges

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#45) aram01


aram01
nagyúr

ja,mire jó az álhívás?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#46) Mazsika


Mazsika
őstag

nem rossz kis tella, valahogy vonzanak ezek a low-end telók, mind úgy tetszenek. jah és csatlakozok a moto f3-as klubbhoz, bár nekem a kutya szétrágta kicst de még bírja! :DDD

Dáccsika

(#47) Wictor válasza aram01 (#45) üzenetére


Wictor
senior tag

Ha valaki pl. leszólít az utcán, vagy valahol, és te meg sietnél valahova, akkor megnyomod sunyiba az előre beállított gombot, és pár másodperc múlva érkezik egy álhívás egy ismeretlen számról, fel lehet venni, számolja az időt, csak éppen senki sem fog beleszólni a telefonba (szép is lenne... :D ). Ötletes, aranyos, pofátlaaaan... :DD

[ Szerkesztve ]

(#48) kaller1 válasza aram01 (#45) üzenetére


kaller1
veterán

Kínos helyzetekből való kimenekülésre... :D

.::> <::.

(#49) aram01


aram01
nagyúr

na szép mondhatom ;] :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#50) BTR válasza Alfa80X (#35) üzenetére


BTR
tag

Olyanon volt nekem is ,nagyon szerettem, jo kis teló volt. Aztán valahogy elkótyavetyéltem, a 180 as meg már teljesen szar. Kár hogy már nem lehet C170 et kapni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.