Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kaller1


kaller1
veterán

Sajnálatos hír ez, mert symbian téren mindig fel tudtak mutatni valami extrát a konkurensekhez képest. :(

.::> <::.

(#2) dedike válasza kaller1 (#1) üzenetére


dedike
addikt

Sajnos most is felmutattak valami extrát... nem támogatják tovább... :(((

Jó szerencsét!

(#3) scorpio73 válasza kaller1 (#1) üzenetére


scorpio73
csendes tag

Így van. És az egyik legjobb érintős Symbianos telót is ők adták ki, a i8910 személyében.

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Várható volt, minek nekik a symbian, amikor ott az android meg a bada?

(#5) kaller1 válasza scorpio73 (#3) üzenetére


kaller1
veterán

A legjobb(szerintem) nem érintőset is, az i7110 személyében.
Nagy kár, hogy befejezték.

.::> <::.

(#6) kacsaesokos


kacsaesokos
tag

"A Samsung egyelőre nem tervezi a Symbian Foudnation elhagyását" vagyis ha beválik a symbian ^3 vagy ^4 akkor gondolom máris visszatérnek hozzá, érdekes :U

[ Szerkesztve ]

(#7) Kumite


Kumite
aktív tag

Azt nem értem, hogy ehhez miért kell minden fórumot, tartalmat stbstb törölni?

(#8) Lirion


Lirion
addikt

Így vegyen az ember samsungot.. ki tudja, mikor ér véget valamelyik platform támogatása náluk..

(#9) Depression válasza Kumite (#7) üzenetére


Depression
veterán

remélem valaki menti a fórumot. Az egy elég hatalmas tudásbázis lehet. nem értem a törlés okát.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) stevve válasza Kumite (#7) üzenetére


stevve
nagyúr

Bizonyára szerződéses, megállapodásos dolgok miatt törölnek mindent.

(#11) AS válasza Lirion (#8) üzenetére


AS
félisten

Azért ez nem így van Nokián kívül mindenki felhagyott a Symbian rendszerrel.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#12) Arthuro_Adam válasza AS (#11) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Ez sem igaz.

Két japán gyártó maradt, illetve a Sony Ericsson benne maradt a közvetlen fejlesztésben is, csak nem adnak ki S^3-as telefont.

(#13) RaveForce válasza kacsaesokos (#6) üzenetére


RaveForce
veterán

ez pont, h nem érdekes, hnem teljesen logikus és érthető

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) parkr


parkr
őstag

előbb-utóbb szerintem el fog tűnni az egész OS

(#15) joey04 válasza AS (#11) üzenetére


joey04
titán

Samsung mindig is szart a user fejére, minden platformon. ettől még az övék a legjobb symbianos készülék, és hála a lelkes amatőröknek, elég sok mindent felturbóztak rajta

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) RaveForce válasza parkr (#14) üzenetére


RaveForce
veterán

elég sok kidobott pénz lenne az a nokia zsebéből..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#17) tjb007 válasza parkr (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem fog. Nem azért mert olyan űberkirály rendszer lenne vagy mert az emberiség kipusztulna nélküle hanem azért, mert a Nokia kemény pénzért megvette (264 millió euróért, ki lehet számolni hogy az pontosan mennyi is forintban) és még ha beledöglik is nyomatni fogja orrba-szájba.

(#18) kristof83 válasza tjb007 (#17) üzenetére


kristof83
aktív tag

És pont ebbe a minden áron nyomatásba fog beledögleni a nokia is.

(#19) Quasi_modo válasza parkr (#14) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

előbb-utóbb szerintem el fog tűnni az egész OS
Amíg ezzel az OS-sel adják el még mindig a legtöbb mobilt addig nem valószínű.

valami

(#20) #16820480 válasza Quasi_modo (#19) üzenetére


#16820480
törölt tag

persze, de ne csak a pillanatnyi számokat nézd, hanem a tendenciát is. az elmúlt egy évben 10%-ot vesztett a részesedéséből a symbian, és mellesleg a Nokiát leszámítva mindenki kihátrált mögülle.
szerintem nagyjából az olcsó, hagyományos kialakítású telefonokkal tartja még magát úgy ahogy a rendszer, mert amit a s^3-ig produkáltak érintős szinten, az nem volt túl meggyőző, és még a ^3 sem biztos, hogy elhozza a várt megváltást.

(#21) telya válasza joey04 (#15) üzenetére


telya
aktív tag

"ettől még az övék a legjobb symbianos készülék"

ovek az n8? vagy az e7?

(#22) joey04 válasza telya (#21) üzenetére


joey04
titán

melyik is kapható?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) Lirion válasza #16820480 (#20) üzenetére


Lirion
addikt

Azért a tendencia sem feltétlenül fog így folytatódni. Mindenki csak azzal jön, h az android mennyi részesedést szerzett, de azt nem tudhatja senki, h meddig tudja ezt növelni... Főleg, h jön lassan a wp7, a meego, erősít a bada.. A symbian viszont a középkategóriás okostelefonokra nagyon jó rendszer maradhat, azokból pedig nyilván többet lehet eladni, mint a felső kategóriában.

Ez a kihátrálós dolog meg annyira tán nem nagy érvágás, tekintve, h a samu 1, a SE meg 2 db s60 touchot adott ki.

[ Szerkesztve ]

(#24) #16820480 válasza Lirion (#23) üzenetére


#16820480
törölt tag

igen, ez így igaz, de középkategóriában ott lesz a bada is, meg az android. és érintősben mindkettő jobb jelenleg (leszámítva az ingyenes navigációt, de az nem a symbian sajátja, hanem a nokiának).
ha nem is hal ki, de eléggé vissza fog szorulni. mondjuk én azért szívesen látnék egy középkategóriában (illetve nem érintős kategóriában) konkuráló rendszert. akár bb, akár valami más, de így ott alig van választék.

(#25) Lirion válasza #16820480 (#24) üzenetére


Lirion
addikt

Kérdés, hogy a 3-as android is le tud-e majd jutni ilyen gyorsan a középkategóriába. Azért ha kell alá majd 1-1,5 gigás proci, grafikus gyorsító, gigás rom és ram akkor egy darabig megmarad a középkategória a symbian játszóterének. A bada inkább esélyes valós konkurensnek szerintem.
A másik pedig a nem érintős okostelefon, ahol pedig tényleg nincs igazi ellenfele a symbiannak.

(#26) Quasi_modo válasza Lirion (#25) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A másik pedig a nem érintős okostelefon, ahol pedig tényleg nincs igazi ellenfele a symbiannak.
Ott esetleg a WP7 akarhat valamit. [link]

[ Szerkesztve ]

valami

(#27) Karma válasza Quasi_modo (#26) üzenetére


Karma
félisten

Leszámítva a QWERTY felett lévő nagy érintőkijelzőt, tényleg hagyományos mobilnak néz ki :P Sajnos vagy nem sajnos Lirionnak igaza van, érintetlen rendszerek között az S60 a legjobb. De marad is a 3.2 még sokáig velünk.

“All nothings are not equal.”

(#28) #16820480 válasza Karma (#27) üzenetére


#16820480
törölt tag

illetve a blackberry os, már akinek...

(#29) csabibmx


csabibmx
tag

Samu i8510-em van régebben gond nélkül ment rajta a flash támogatás...nem mindig használom így egyszer csak feltünt,hogy ez már nem így van...azt se tudom hova tünt a flash player róla.Gondoltam újra ráteszem,le is töltöttem de nem engedi,azt írja az op rendszer nem támogatja a file-t.Érdekes módon a Fringet meg eltávolítani nem tudom. :F
De pl. a Nimbuzz simán felment rá. :D
Már vírusra is gondoltam de az Eset-se ment rá mondván csak Nokiára lehet.
Ja és a Pc Studio 7.xy se akar frissíteni telo szoftvert.
A New Pc Studio meg nem ismeri fel a telót. :W
Most találtam ezt a Symbian Samu megszűnős cikket...lehet ennek valami köze ehhez az egészhez???Gondolom az Esethez és a szoftver frissítéshez igen...
Van valakinek tippje,hogy tudom visszatenni a flash progit vagy mi ennek az oka?
Esetleg ha vírus akkor milyen vírusírtót tudok sikeresen feltenni és futtatni?
Vagy vegyek egy Androidosat a Symbian meg felejtős innentől a Samsungon?
Köszi

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.