Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) litvitcsak.a


litvitcsak.a
tag

egészen jól hangzik és végre egy új termék esetében van hazai tartalom már az indulásnál :)
Samsung látszólag komolyan vesz minket is, pedig lassan már megszokott, hogy szinte minden cégnél és terméknél előbb kap támogatást, honosítást Lengyelország, Románia, Szlovákia, Horvátország, Csehország mint kis hazánk.

Kíváncsi leszek a többiek mit fognak kihozni és ha lesz apple-nek tv-je, akkor abban mi lesz.

[ Szerkesztve ]

iMac 27" | Nexus4 | Kavics a magyar vizsla

(#2) Harlek


Harlek
tag

Ha nyerek a lottón, veszek 6-ot és Eyefinityre kötöm. Aztán felkeresek egy jó szemészt.

[ Szerkesztve ]

(#3) canniball


canniball
nagyúr

Na ez már valami! Ide nekem egy 46"-os példányt 130k-ért! :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4) Vikthor


Vikthor
nagyúr

ha már minden smart lett itt hirtelen, akkor gondolom várható a smart projektor is a közeljövőben, hisz ezeket az amúgy "felesleges" tulajdonságokat abba is lehet implementálni...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5) h-yle


h-yle
addikt

Asszem én a B650-em hátára rácelluxozok egy Brazos-t és heggesztek magamnak XBMC-vel okostévét.
;)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) canniball válasza h-yle (#5) üzenetére


canniball
nagyúr

És akkor annak is ilyen szép vékony kávája lesz? Mert akkor én is olyat veszek. ;]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#7) h-yle válasza canniball (#6) üzenetére


h-yle
addikt

Persze. Az egész csak flex, és polírozás kérdése. ;]

Komolyra fordítva a szót, tetszenek ezek a vékony kávás TV-k. Ha jó árban lesz lehet, hogy el fogok csábulni. Aztán majd annak a háttuljára celluxozok Brazos-t :P

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) pilóta válasza canniball (#3) üzenetére


pilóta
nagyúr

És tényleg ennyi lenne a reális ára maximum... :U

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9) xEon1337


xEon1337
őstag

Gyönyörű ezzel a vékony kávával.

Remélem a monitoroknál is rátérnek erre a dologra :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#10) kenwood3 válasza canniball (#3) üzenetére


kenwood3
őstag

Nekem elég 1 37-es vagy egy 42-es is , ha lesz ilyen :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#11) Cuccok válasza pilóta (#8) üzenetére


Cuccok
tag

És ehhez képest ez még csak a 102 centis :Y

Akkor már inkább ez a Sony
Ez sem lesz olcsó, de ugyanazt nyújtja a Samu árának kb 65%-áért. Kivéve az érintős távirányítót ami egy ritka nagy baromság.

[ Szerkesztve ]

(#12) canniball válasza pilóta (#8) üzenetére


canniball
nagyúr

Szólj ha sikerült elintézni! :)

kenwood3!
Merjünk nagyot álmodni...aztán úgyis belelóg a bilibe... :DDD

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#13) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nagyon büszke leszek rá amikor a telefon párzási időszakban a szomszéd gyerek szemcsijével hangolódik össze a mobilom. :)

...

(#14) kenwood3 válasza canniball (#12) üzenetére


kenwood3
őstag

Nyugi 2-3 év és annyiért megvehetjük , mint amennyit írtál :DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#15) Azur76


Azur76
tag

Nagyon kreatívak idén a gyártók.
Samsung, Lg, Philips...Smart tv :)

(#16) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Épp ma néztem meg a D8000-et a "hülye vagyok ha ott veszek valamit" üzletbe hát mit mondjak ütős lett desingra és extra vékony lett a kerete!
Az ára viszont nem nekem lett kitalálva így marad a csodálás...

(#17) ZEN1TH


ZEN1TH
őstag

Az kimaradt a hírből, hogy van 800hz :Y :W

https://www.flickr.com/photos/hartmanntamas/

(#18) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Gyönyörű darab! :C

Alléz Olympique de Marseille!

(#19) Segal


Segal
veterán

Én nemrég vettem kéz alatt egy c6000-es samsungot és ezzel is maximálisan meg vagyok elégedve. Lerhet hogy 1 centivel is szélesebb a kávája meg vagy 1 centivel vastagabb (2.5 centi "vastag" így is csak) de akik eddig látták azok ettől is el voltak ájulva. Mivel elsődleges monitorként a számítógépre van kötve (ezt a hsz-t is ezen nézem) ezért ez SMART a köbön mert nem widgetek vannak hanem teljes értékű windows fut rajta :)
Tehát lehet hogy pár év múlva ha már kiforrott lesz a 3D akkor lecserélem majd egy olyanra (esetleg már OLED-re majd) de egyelőre tök fölösleges ilyet venni bőven jók még a sima 2D-sek is.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#20) nismoka


nismoka
addikt

Jó keskeny és vékony a káva, hajlik és horpad is rendesen ha beledugok egy emberesebb hdmi kábelt.. :)

(#21) krx21 válasza Misi 007 (#16) üzenetére


krx21
nagyúr

Hol tudtad megnézni ha szabad kérdeznem????

(#22) krx21 válasza nismoka (#20) üzenetére


krx21
nagyúr

Semmikép! Oldalról vannak a csatlakozok....

(#23) krx21


krx21
nagyúr

Tudja valaki hogy az új 2011-es Samsung modellekben (D7000,D8000) hogyan működik a MICRO DIMMING technológia??? Több mint 200 cellát mond a samsung és ez a edge-led miatt kicsit soknak látszik....
Meg érdekelne hogy a 800 Clear Motion Rate hogyan müködik pontosan...
200hz+ ledvibrálás?

[ Szerkesztve ]

(#24) canniball válasza krx21 (#21) üzenetére


canniball
nagyúr

"Épp ma néztem meg a D8000-et a "hülye vagyok ha ott veszek valamit" üzletbe..." :U

Amúgy 5 percig tudod szerkeszteni a hsz.-t, légy szíves élj a lehetőséggel! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#25) Duree


Duree
veterán

Mi értelme van a nagyon vékony tévéknek,valaki magyarázza meg nekem,mert funkcionalitásban semmi plusz nincs benne,szerintem még csak nem is stabil a vékonysága miatt

duree54

(#26) vidra1221


vidra1221
tag

Jelentem a kalocsai cégnél ami mint tudjuk jóval jobb árakkal operál 650.000,- ft a 40" példány. ennél kisebb nincs.
Na ennyit nem ér egy tv sem akár mit tud. Gyakorlatilag ez már egy megjelenítő mögé bujtatott pc, és valószínű nem core i7-es proci és társai vannak odaaplikálva .

[ Szerkesztve ]

(#27) canniball válasza Duree (#25) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem a TV hanem a káva vékonyságáról volt szó, a kávának és a funkcionalitásnak pedig nem sok köze van egymáshoz. A lényeg a "vizuális élmény" amikor ránézel egy olyan készülékre, amelyiknek (szinte) nincs kávája.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#28) nismoka válasza krx21 (#22) üzenetére


nismoka
addikt

Tudom, lifegnek is rendesen.

(#29) Cuccok válasza canniball (#27) üzenetére


Cuccok
tag

Még nem néztem meg ezt a D8000-et élőben. Itt is "kiugrik" a káva a panel síkjából? Nekem azok a kijelzők tetszenek amik egy nagy egybefüggő lapból állnak (és lehetőleg a kávájuk is minél keskenyebb).

(#30) krx21 válasza Duree (#25) üzenetére


krx21
nagyúr

A vékony tv szebb a műszaki szemnek és ha falra szereled nem mindegy hogy mennyire áll ki a falról: mint egy rack-szekrény vagy mint egy kép... :)

(#31) canniball válasza Cuccok (#29) üzenetére


canniball
nagyúr

Tüzetesebben nem vettem szemügyre csak elmentem mellette (minek fájdítsam a szívem), de úgy rémlik valamennyire igen, persze épp hogy csak. Amúgy abban nem vagyok biztos hogy D8000-t láttam...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#32) Szaby84


Szaby84
csendes tag

Sziasztok! Tudom, hogy egy kicsit elter a kerdesem az itteni tematol, de azert szorosan kapcsolodik a Samsung 3D-s TV-hez...
Szoval a segitsegeteket szeretnem kerni egy problemamra. Nemreg vasaroltam egy Samsung UE46C7000-es 3D LED TV-t. USB-re szeretnek digitalis TV adasokat rogziteni. A TV HDD USB csatlakozojaba helyeztem a 8GB-os pendrive-ot amelyet egy pillanat alatt fel ismert (Transcend 8GB). Kovetkezo lepesben a TV menujeben belepek a Musor felvetel munube, ahol felajanlja az USB formazasat. Elfogadas utan elvegzi a formazast ugy, hogy a pendrive-on voltak adatok. A menubol visszalepek a TV adasra es a taviranyito REC gombjat hasznalva azt a hibajelzest irja ki a TV, hogy "nem elerheto".
Az lenne a kerdesem, hogy egyaltalan igy kell USB-re adast rogziteni, vagy valamilyen mas modon? Aki jartas ebben kerem segitsen!
Elore is koszonom!

(#33) BRAAJEN válasza vidra1221 (#26) üzenetére


BRAAJEN
tag

Ilyen gyorsan esnek az árak? :Y
UE46D8000YSXXH 400Hz bruttó 444 690 Ft
UE46D8000YSXXH 800Hz bruttó 520 425 Ft

[kventa.hu]

[ Szerkesztve ]

''Alvéjz luk on dö brájt szájd of lájf''

(#34) PeteeG válasza Szaby84 (#32) üzenetére


PeteeG
csendes tag

Szia Szaby84,
Én úgy tudtam, hogy a DVD, vagy egyéb kompatibilis csatolt eszközök irányítására használhatóak ezek a gombok. USB drive-ról viszont lehet zenét hallgatni,képet,vagy filmet nézni. Ha megtalálsz egy titkos rögzítési funkciót írd meg. A SMART TV már tud ilyet is.
Azonban megvétele előtt letesztelném, mert az eddigi widget funkciók lassúk és buták.

(#35) Kantorpe válasza Szaby84 (#32) üzenetére


Kantorpe
tag

Enis beruhaztam meg decemberben egy C szeriara, kicsit banatos voltam mikor meglattam az ujat, mert pont annyival tud tobbet mint amennyi hianyzik nekem.

Felvetelt meg nem probaltam vele, ezert nemtudom, de csak digitalisrol tud felvenni, es lehet csak HDD re, lejatszast probaltam csak.

Killasamplet sajnos nem viszi, de barmi egyebet beraktam neki HD mkv t azt szo nelkul kajalta.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#36) digitaldream válasza Szaby84 (#32) üzenetére


digitaldream
csendes tag

csak digitális adást tudsz felvenni amúgy már a c650 nél is 2 perc alatt aktiválni lehet a PVR (personal video recording) -t, meg a time shiftet, min 2gb kell neki tök mindegy hogy mi hdd vagy usb memória, csak meglegyen a 2gb és a sebesség.

(#37) randras83 válasza Szaby84 (#32) üzenetére


randras83
csendes tag

Nekem C650-em van+PVR, próbáld meg külső hdd-vel. elvileg mennie kellene usb stickel is, bár ajánlott a hdd! Én próbáltam stickkel de nekem sem ment. külső HDD-t rádugtam és azóta is tökéletes -természetesen leformázta magának,- a lényeg, hogy digitálisat tud csak felvenni, ahogy már előttem is írták! :K

/LIVE:MADJESUS83/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.