Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hunter84


hunter84
aktív tag

Fizikai gombok, matt felület -> jöhet! (Bár a felbontás elég szegény...)

(#2) DeltaPower


DeltaPower
őstag

név-újrafelhasználás á'lá nokia? egyszer már gyártottak d600 néven telefont.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3) AS válasza DeltaPower (#2) üzenetére


AS
félisten

Nem... Az europai D600 volt , Samsung sgh d600m ez meg amcsi amit teljesen más sch ha minden igaz.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Mr. Byu


Mr. Byu
aktív tag

Most komolyan a Samsung valamikori legprofibb, legdögösebb csúcsmodelljének (az IGAZI D600-nak: http://www.knowyourmobile.com/siteimage/scale/800/600/245.png) a nevét újra megkapja egy semmilyen érintős Samu? :)

A D600 felbontása 320×240 volt egy negyed ekkora kijelzőn (olyan pixel densityvel, amit a mai telefonok nagy része is megirigyelhetne). :D

(#5) callmeakos válasza DeltaPower (#2) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Tudtam én hogy volt már egy D600 as Samsung csak nem voltam benne biztos. De hát D600 az D600 tök mindegy hogy EU vagy USA. :D

All→M8

(#6) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ez volt az a jóféle teló, ami haveromnak 1hónap után csíkozott :)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) rep3at


rep3at
őstag

Nem tűnik rossznak tudásban és kialakításban sem, jöhetne errefelé is olcsón.

Forward thinking. كرر

(#8) CHIPman válasza AS (#3) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Volt sima D600 is, itt van tőlem pár méterre. Igaz, hogy más, de a cikkben még megemlítve sincs az SGH-SCH különbség.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#9) deka10


deka10
senior tag

Nálam is van egy még működő darab, eredeti akksival.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#10) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Vegre fizikai gombos samu...

(#11) kolosanyi válasza Mr. Byu (#4) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem is volt anno, imádtam. :)

(#12) janes74


janes74
senior tag

Igazi nagyágyú volt anno. :K

(#13) tommjee válasza hunter84 (#1) üzenetére


tommjee
senior tag

Hát ja a képfelbontással bajok lesznek ! A többi az nem rossz .

(#14) zsirfecske válasza tommjee (#13) üzenetére


zsirfecske
addikt

ekkora kijelzőre minek 4g? hotspotnak jó csak kb.

(#15) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hmm érthetetlen a nevek újra felhasználása.Oké amerika stb... De mi akik már szinte egy kultusztárgyként tekintünk a jó öreg D600-as samura kicsit furán hagzik.De egészségükre ilyet úgyse fogok egyhamar látni.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#16) N4ri87 válasza HyP3b0y (#6) üzenetére


N4ri87
senior tag

"Volt egy haverom, annak volt egy szobatársa, annak meg egy ismerőse és az ő tesójának volt egy ilyen, amelyik beszart" :D:D:D
Van a családban egy SGH D600. 5 éve vettem és teljesen gyári állapotában teljesít szolgálatot ma is.

Bocsánat az offért, nem tudtam szó nélkül hagyni ezt az "ismerős ismerősének az ismerőse" dolgot :D.

C805

(#17) HyP3b0y válasza N4ri87 (#16) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Most mit vártál, osztálytársam volt(személyleírást, facebook profilt, szem.ig számot neadjak? ;] ) és miután mindig húztuk, hogy vett egyet méreg drágán és még garanciálisan sem javították/cserélték, gyakorlatilag több mint 1 órás várakozás után egy finom "nem"-mel elküldték a vodától :) Egyszerűen ez beleégett az memóriámba, ez jön elő ha azt hallom, hogy D600.
De nem ez az első samu ami így járt, igaz az egy D500as volt és az csak videónézésnél és fotózás/fényképezésnél csinálta(és nem a kamera volt szar, mert gépen normálisak voltka a képek)...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#18) Remus389 válasza HyP3b0y (#17) üzenetére


Remus389
veterán

hát ez érdekes hogy elküldték a vodától és hagyta magát, jó nagy mamlasz lehetett

de szerintem csak flémelni akarsz, a samu jó minőséget gyárt

ilyenkor verni kell az asztalt, főnököt hivatni, vagy szólni magának a Samsungnak

egyébként a D600 nekem is álomteló volt 5 éve, szeintem retina display-je volt, 1,8 colon 320x240 :D

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#19) JR.CSé válasza Remus389 (#18) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Itt a pont.A családban még most is van egy ami kíválóan teljesítu amit kellSoha semmi baja nem volt. :R :R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#20) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem lenne ez rossz, ha kapna rendes felbontású kijelzőt A fizikai méretéről lehet tudni valamit?

remusz911:
"szeintem retina display-je volt, 1,8 colon 320x240"
2 volt az az 1,8 ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.