Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) homonovus válasza gsc73 (#46) üzenetére


homonovus
csendes tag

Helló!

Igen, engem is nagyon zavar a következetlen terminológiahasználat. A felhasználók saját tapasztalatait pedig -- én úgy vettem észre -- a kelet-ázsiai, ausztrál, óceániai(?) fórumok hozzászólásaiból kénytelen az ember kibányászni (ugyanakkor lehet, hogy eközben a cirill betűket vagy más írásjeleket használó nyelvek ilyen tárgyú topicjai pörögnek, mint az állat, csak mi nem tudunk e párhuzamos univerzumokról).

C3212:
Akkumulátor: hogy beszélgetésből mennyit bír, nem tudom. A folyamatosan bekapcsolva lévő készülék nálam 4 napot bír, de én nem telefonálok sokat, azt hiszem.
Hívásvárakoztatás: mindkét kártyán be van állítva, használom, OK.
Telefonkönyv: három opció van -- csak SIM, csak telefon saját telefonkönyve, vegyes. A vegyes a leglassabb, a csak SIM gyorsabb, a telefon saját telefonkönyve OK. Én ez utóbbi beállítással használom.

Ami csöppet zavar a telefonban, hogy a nem fogadott (vagy észre nem vett) hívások csak a billentyűzár feloldása után láthatók, ugyanis a nem fogadott hívásokról értesítő képernyőüzenet a "Billentyűzár lezárva. Nyomja le hosszan a * gombot" alatt jelenik meg (azt pedig nem érezték fontosnak a fejlesztők, hogy a kijelző tetején elhelyezett ikonsorban jelenjen meg ilyenkor valami). Ennek módosítására beállítást nem találtam a telefonban, a használati útmutató pedig hm..., hát meglehetősen szűkszavú.

Ha érdekel még valami, nagyon szívesen válaszolok akár privát üzenetben, akár a C3212 saját topicjába átvonulva.

novus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.