Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) gsc73 válasza Rusi (#45) üzenetére


gsc73
aktív tag

Szia!

Szerintem az nagyon hasznos lenne! Támogatom! Egyébként az én véleményem az, hogy egyáltalán nem ritka eset, hogy egyiken beszélsz, a másikon hívnak, itt vagyok pl. én...... :)) Ugye a céges SIM azért van (legalábbis nálunk) hogy a főnök, vagy munkatársak elérjenek. Kedvesemmel (másik SIM természetesen) ingyen beszélünk egymással, így van, hogy 15-20 percet is beszélünk. Nem szerencsés, ha közben keresnek, és én nem tudok róla. Ezért fontos számomra, hogy "becsörögjön" a másik SIM, és ezért is feszegetem ezt a témát a legtöbb dual-sim-es topikban.

homonovus: Köszi a Wiki hivatkozást. A leírt szakmai résszel már tisztában voltam, mint műszaki ember, inkább az a fő probléma, hogy a terminológiát még a gyártók specifikációiban sem használják következetesen, így csak is kizárólag annak lehet hinni, ha valaki kipróbálja, és megírja egy topikban.
Kicsit off....
Tehát a C3212 becsörög...tetszene a telefon, mert nem egyértelmű a szándékom, hogy okosabb telefont vegyek. Pár kérdésem lehet? (a topicja már nem nagyon él):
- Akkumulátorról tudnál mondani valamit? Specifikáció szerint csak 3 óra beszélgetést bír, míg E2152-nél 11 óra (!!!) (tudom az Dual standby). Mi a tapasztalatod?
- Ugye a hívásvárakoztatással sincs probléma?
- Telefonkönyvben lehet gyorsan keresni?

Üdv: g.

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.