Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Egyedi csatlakozó?!
2011-ben?
A Samsungtól, aki aláírta az eu-s egyezményt? :Y

Mikori tervezésű ez? 2009? Csakmert egyedül az indokolná a dolgot, és állhatna be a még utoljára egyedi csatlakozóval ellátott SE modell mellé (Zylo). Ja, az majd egy éve kinn van már...

Egyébként tucat tábla. Akkor már ennyiért inkább a GreenHeart kategóriás SE Cedar. Az legelább már 3G-s is...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez a tudás ennyiért kicsit kevés. Alap telefonnak jó lesz, Ha beesik az ára a normál 15 körüli értékre.

(#3) daninet


daninet
veterán

0 forintért hűségpapír mellé tudom elképzelni, máshova nem

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#4) amanoba


amanoba
őstag

csak BT-al lehet csatalakozatni pchez?...pfff :((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#5) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem nez ki rosszul ebben a szinben, de a tudasa kicsit keves...

"There is nothing permanent except change"

(#6) Probber


Probber
őstag

Hát ez így elég gyenge, pedig a kinézete nem is olyan rossz. Egyáltalán nem éri meg azt a pénzt amit kérnek érte. A legnagyobb botlás az, hogy nem lehet gépre kötni. Ezt mégis, hogy képzelték? :F

A tesztben írva van, hogy nincs microUSB, a specifikációs oldal ezt mégis cáfolja. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#7) sanzi89


sanzi89
addikt

Se USB, se szabvány töltő, a szokásos Samsung szirszar kis műanyag kipattintós izék, fényes műanyag ház ezért az árért? Nem normálisak...

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#8) rudymester


rudymester
senior tag

Kicsit drága, kicsit kopottas, ráadásul spéci adatkábel kell hozzá (pl Samu S5230 is ilyet tartalmazott). Ha beáll 20k környékére függetlenül, akkor van esélye. A hasonló kialakítású Shark modell sokkal jobb vétel szerintem.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#9) Khaal


Khaal
őstag

Egy újabb itt-ott elbaltázott candybar a Samsungtól. Kezdenek hasonlítani az 1-2 évvel ezelőtti SE-re. Egyikből a 3G marad ki, másikból a rádió, a kamerába csak-csak nem kerül autófókusz, se fotófény, az i-re pontot pedig a még mindig fel-felbukkanó egyedi szabványú töltő, adatkábel és headset csatlakozók teszik fel.

(#10) rep3at


rep3at
őstag

Nem is értem hogy kerülhetett rá ilyen csatlakozó. Éppen most rendeltem egy Cedart, ez sem egy mai készülék, viszont legalább szabványos, nem kell külön töltőt cipelnem hozzá és az X8hoz..

Forward thinking. كرر

(#11) Akos96


Akos96
senior tag

Ez gyenge ennyiért, inkább egy SE Spiro vagy Cedar.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#12) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

26K-ért ez drága sajnos. Pedig megörültem, faternak lassan kéne egy új telefon.

(#13) Duree


Duree
veterán

megláttam és nagyon megtetszett,végre egy jó alaptelefon és még jól is néz ki,de sajnos az ára elrettentö.Szerintem egy tizessel kevesebbért már megfelelö lenne,de ennyiért nem hiszem,hogy népszerü lenne

[ Szerkesztve ]

duree54

(#14) bazsa88


bazsa88
csendes tag

Samsung Shark S5350 lebutítva, átcsomagolva!

Bazsa88

(#15) $paceman


$paceman
csendes tag

teljesen felesleges modell,pláne ennyi pénzért.
kevesebb pénzért sokkal jobb készüléket is lehet venni,csak körül kell nézni egy kicsit :)

T2288-> 3310-> C45-> 5510-> 3510i-> 6100-> Z520i-> K510i-> K550i-> N82-> iPhone 3G-> N97-> S8500 Wave-> N900-> WT19i & N- Gage

(#16) tjb007


tjb007
nagyúr

Egy kicsit azért erős túlzás újnak nevezni egy több mint fél éve megjelent/kapható modellt.
Amúgy meg egy időben jelent meg a Monte Slider -rel.

[ Szerkesztve ]

(#17) Jester95


Jester95
csendes tag

Szerintem nem olyan vészes, egy microUSB kellett volna rá azért, de jó hogy van 3,5mm-es jack dugó. Azért az S5620 Montémat biztos nem cserélném le erre. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.