Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Nagyon jól kezdi Samsung az új OS bevezetését. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) hunszb


hunszb
csendes tag

Jó kis hét lesz, a Nokia Developer Workshop Budapest után jön a Samsung Bada. Zsííír

(#3) bela5 válasza hunszb (#2) üzenetére


bela5
aktív tag

Sajna mivel nem vagyok se programozó,se fejlesztő,ezért nem tudok elmenni,és az élő közvetítést sem tudom nézni majd...Nem lehtne kivitelezni azt,hogy az élő közvetítést rögzítenétek,majd azt felnyomnátok youtube-ra?

(#4) dedike válasza bela5 (#3) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem írj egy privit Bochának! ;)

(Biztos nem emberhússal táplálkozik!) ;]

Jó szerencsét!

(#5) Bocha válasza bela5 (#3) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Egy négy órás közvetítést nem, de lesz összefoglaló videó az eseményről.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#6) Blaise


Blaise
veterán

Jó rendezvénynek tűnik, regisztráltam is, reménykedem a pozitív elbírálásban :)

(#7) sekli válasza hunszb (#2) üzenetére


sekli
addikt

Pláne milyen jó, hogy ütközik... :(((

(#8) bela5 válasza Bocha (#5) üzenetére


bela5
aktív tag

Esetleg letölthetővé tenni?
Nem akarok kötözködni ne érts félre,de nagyon érdekelne... :))

[ Szerkesztve ]

(#9) Bocha válasza sekli (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem ütközik: a Nokia egy nappal előbb van. Tegnap lett bejelentve, hogy akkor lesz az ő rendezvényük, nem tudtunk mit csinálni. :(

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) Bocha válasza bela5 (#8) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

De, letölthetővé fogjuk tenni a kedvedért. Mondjuk utólag nézve nem biztos, hogy nagyon izgalmas lesz egy 4-5 órás anyag, de ahogy érzed! ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#11) Bocha válasza Blaise (#6) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Eddig mindenki pozitív elbírálást kapott, nagyon örülök, hogy tényleg csak fejlesztők jelentkeztek! Köszi mindenkinek!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#12) Chosen


Chosen
addikt

Gépész vagyok, szóval ha hiba van a szoftverben bele tudok "reszelni", mehetek? :DDD

(#13) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Java nem jó? :C

(#14) bela5 válasza Bocha (#10) üzenetére


bela5
aktív tag

Köszönöm! :R

(#15) Bocha válasza Chosen (#12) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A Samsung ide olyan embereket vár, akik ténylegesen fejleszteni fognak a badára - mármint erre megvan a lehetőségük, nyilván a rendezvény alapján fognak majd dönteni, hogy belevágnak-e. Ha te ilyen ember vagy, akkor ez neked való. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#16) Bocha válasza Lotusomega (#13) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Szerintem a java is belefér, de a bada alapja alapvetően C.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#17) RaveForce válasza Bocha (#10) üzenetére


RaveForce
veterán

elég off, de erről jut eszembe,h a mobilemeetingen rögzitett videok merrefele érhetöek el? :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#18) Bocha válasza RaveForce (#17) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

még sajnos semerre :(

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#19) Meta


Meta
tag

A főoldalon csak 6 nap 00:10 van, a hírben meg 28. Akkor most melyik? :)

(#20) Bocha válasza Meta (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A regisztráció lezárásáig van hátra 6 nap. Átírjuk a bannert, hogy egyértelműbb legyen? :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#21) Chosen válasza Bocha (#15) üzenetére


Chosen
addikt

Csak vicceltem természetesen :) Nem tartozom a programozók közé, így jó lesz nekem a közvetítés is :)

(#22) sekli válasza Bocha (#9) üzenetére


sekli
addikt

valóban, nem szóltam, nem tudom, hogy néztem így be, pláne, hogy már regisztráltam is... valószínűleg ott tévesztettem el, hogy náluk négy esemény lesz három napon...

(#23) tariattila


tariattila
veterán

"...netán csak egy hideg üdítővel a kezedben szeretnél herevészni a belváros egyik legimpozánsabb irodaházában..."

:C :R

(#24) vtechun


vtechun
veterán

nocsak, mi készül a Youtube-on? :)

(#25) dedike válasza vtechun (#24) üzenetére


dedike
addikt

Ez mindenképp érdekes... :K :U

Jó szerencsét!

(#26) mukibuci válasza dedike (#25) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tegnap szétnyomkodtam egy kicsit, nagyon adja :K Szuper kijelző, a sebesség is jó, ha meglesznek rá az elterjedt/használt progik, ütni fog ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#27) Bocha válasza vtechun (#24) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Körülbelül huszadszor próbálom feltölteni a többi videót... nincsi s jobb vasárnapi program, mint ezzel szívni.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#29) AS válasza Bocha (#27) üzenetére


AS
félisten

Sejtem Youtobe néha nagyon makacs.... :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) tariattila válasza Bocha (#27) üzenetére


tariattila
veterán

hál'isten az idő pont alkalmas erre...

(#31) tariattila válasza tariattila (#30) üzenetére


tariattila
veterán

a videók alapján igéretes...(kicsit hajaz az androidra amit mondjuk nem bánok...) :B

(#32) Adamson


Adamson
csendes tag

Bocha: Nekem visszaigazoló e-mail nem jött, viszont ha ismét a regisztrációra kattintok (a cikk szerint ott is lehet ellenőrizni a jóváhagyást), akkor a következő szöveget kapom: "Sikeresen regisztáltál az eseményre, várunk a helyszínen!"
Most akkor mehetek vagy nem? Előre is köszi a választ!

(#33) Bog válasza Adamson (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nyugodj meg, a regisztrációd érvényes és elfogadott, gyere, találkozunk a helyszínen!

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) Bocha válasza Adamson (#32) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Aki ezt az üzenetet kapja, azt már jóváhagytuk, jöhet, várjuk szeretettel. Az e-mail a regisztráció befejezése után kerül kiküldésre, egyszerre megy majd el mindenkinek, ezért nem kaptál még (még ugye tart a regisztráció).

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#35) #95561216


#95561216
törölt tag

Ennek a bada-nak mi a többes száma? Badass? :DDD

(#36) Blaise válasza Bocha (#34) üzenetére


Blaise
veterán

Mikor jön majd az e-mail? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.