Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) papi77


papi77
addikt

Jól néz ki csak kicsit vastag...féltégla. :D

Az első: NOKIA 1611

(#2) AS


AS
félisten

Kiegészítem: :D
3.2 megapixels af kamera
1200 as aksi
2.4 collos qvga tft
fm rádió
Ja és vékonyabb:
106 x 52,5 x 16,9
Duál sim

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) coyote55 válasza papi77 (#1) üzenetére


coyote55
őstag

Jó vicc, a két, párhuzamosan dolgozó RF fokozatnak enni kell... :P ;)

Memento Mori!

(#4) Mamuska válasza AS (#2) üzenetére


Mamuska
őstag

Marha jó ez a telefon. Egy az egyben egy d880, ja pardon 0,1"-al megnövelték a kijelzőt. Lassan már több dual sim-es samsung lesz, mint ahány motorola kapható jelenleg.

(#5) nrgia


nrgia
őstag

A mobilszolgáltatóknak mi nem tetszik ezen? Ha eddig nem nálluk volt a "kuncsaft" akkor 50% esélye van rá,hogy ő lessz a 2.-dik (Magyarföldön ugyebár) . így legalább akinek csak egy előfizetése volt annak mostmár 2-ő lessz, ez vonatkozik a feltöltő kártyásokra is...money-money-money. :N

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#6) Napfénysüti válasza nrgia (#5) üzenetére

És ha függőben adnák ki? Akkor mindkettő olyan szolgáltatóé lenne aki eladta. Nekem is 2 V-s előfizetésem van tehát akár V-függő változatban is jöhetne egy ilyen ha megfelelő tudása lenne.
Vagy ilyet nem csinálhatnak a szolgáltatók?

Més que un club!

(#7) sekli válasza Napfénysüti (#6) üzenetére


sekli
addikt

biztos csinálhatnak, csak szerintem a legtöbb ember azért két szolgáltatóval használná...

(#8) dedike válasza Napfénysüti (#6) üzenetére


dedike
addikt

A szolgáltatók a tapasztalatok alapján mindent megcsinálhatnak, csak az "Általános Szerződési Feltételek" nevű, senki által el nem olvasott irományban időben rögzíteniük kell... :DD
Egyébként lehet, hogy nem is hülyeség ez a javaslat, mivel én a T-nél vagyok hasonló cipőben! ;)

{HELP! Olvassa már el valaki közületek is mobilszolgáltatós döntéshozók!} :R

Jó szerencsét!

(#9) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Az lenne a jó, ha végre kiadnának egy olyan dualsimes mobilt ami HSDPA képes, és mondjuk symbianos :) egyik sim a sima kártyám, a másik meg a korlátlan netes kártya, azt hiszem egy álmom teljesülne :D

(#10) plus44


plus44
veterán

Nagyon bejön a kinézete!! Két szimet kezel amire nekem semmi szükségem, de ettől még nagyon tetszik!!

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#11) Karma válasza zsolidodd (#9) üzenetére


Karma
félisten

Szerintem idáig nem megy el a Samsung, nem tudok arról, hogy az S60 támogatna egynél több SIM-kártyát :B

“All nothings are not equal.”

(#12) legiaap válasza AS (#2) üzenetére


legiaap
nagyúr

1200-as aksi...na az ütős.
:C

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13) AMD Power válasza legiaap (#12) üzenetére


AMD Power
titán

Valóban cuki. ;)

SE meg a Nokia mikor dob már két SIM-s telót? :F

(#14) Obolony


Obolony
senior tag

jó lenne egy tesztet olvasni róla :R amúgy szuper kis teló, egy hétig bírja az aksija, ha nem használom (kari alatt) tovább is!!! :C de azért jó lenne ha más is elmondaná a véleményét róla ha van valakinek... :F

"Nincs veszélyesebb, mint amikor a tudatlansághoz még szorgalom is párosul!" *** Samsung I8910 Omnia HD Üzbegisztán Especial Version XXIL5 XEUIL3 Generic United Kingdom ***

(#15) PNP


PNP
őstag

Lehet ezt valahol kapni normális boltban? Olyat, ami nem 0 perces használt, hanem új, 25%-os áfás számlával.

(#16) Obolony válasza PNP (#15) üzenetére


Obolony
senior tag

a 0 perces "használt" az csak adozasi szempontbol "hasznalt" elotted nyitjak ki. ha kersz afas szamlat, akkor kapsz rola, leglabbis jobb helyeken. xxl gsm-et probaltad?

"Nincs veszélyesebb, mint amikor a tudatlansághoz még szorgalom is párosul!" *** Samsung I8910 Omnia HD Üzbegisztán Especial Version XXIL5 XEUIL3 Generic United Kingdom ***

(#17) PNP válasza Obolony (#16) üzenetére


PNP
őstag

Egyúttal azt is jelenti hogy 0% áfás számlát adnak hozzá, nekem az meg nem jó.

(#18) Obolony válasza PNP (#17) üzenetére


Obolony
senior tag

ujfent jelzem: vannak jobb gsm boltok ahhol ha kersz 25%-os afas szamlat, akkor megkapod. ez a 0%-os afas szamla trukk ez azert van hogy megsporold az afafizetest. de ha te akarsz afat fizetni, semmi gond, biztos lesz aki nem zarkozik el elole hogy adjon neked szamlat.

"Nincs veszélyesebb, mint amikor a tudatlansághoz még szorgalom is párosul!" *** Samsung I8910 Omnia HD Üzbegisztán Especial Version XXIL5 XEUIL3 Generic United Kingdom ***

(#19) PNP válasza Obolony (#18) üzenetére


PNP
őstag

Persze, olyan is van, csak akkor rá is számolja pluszban a listaárra.
Meg hát erős ellenérzéseim vannak a kis GSM boltokkal szemben.

(#20) Obolony válasza PNP (#19) üzenetére


Obolony
senior tag

persze h raszamolja :) ertek + ado, nem? :DDD

amugy ezt a telot szolgaltatonal soha nem fogod megkapni ertheto okokbol :DDD

igy el kell viseld a gsm boltot :) amugy megeri. szuper szuper jo keszulek... arra azert kivancsi leszek, ha veszel ilyet, hogy a magyarorszagon arult keszulekekben van-e magyar nyelv. azt megirhatnad majd :)

"Nincs veszélyesebb, mint amikor a tudatlansághoz még szorgalom is párosul!" *** Samsung I8910 Omnia HD Üzbegisztán Especial Version XXIL5 XEUIL3 Generic United Kingdom ***

(#21) PNP válasza Obolony (#20) üzenetére


PNP
őstag

Szolgáltatónál nyilván nem, de a C5212-met pl. extreme digitalnál vettem.
Milyen két SIM-es megoldások vannak, kikötve hogy ne kínai legyen, 25% áfás, viszonylag jó akkuidővel? (C5212 pl. nagyon keveset bír, meg vannak olyan faszságai hogy a középső gombot nem lehet programozni, csak wap lehet :| )

(#22) Obolony válasza PNP (#21) üzenetére


Obolony
senior tag

es az ED mennyivel jobb mint egy xxl gsm? :DDD

a kerdesedre meg a valaszom: fogalmam sincs.... nekem B5702-m van egyedul, es ez az elso ilyen telom. ezt se magyarorszagon vettem.

[ Szerkesztve ]

"Nincs veszélyesebb, mint amikor a tudatlansághoz még szorgalom is párosul!" *** Samsung I8910 Omnia HD Üzbegisztán Especial Version XXIL5 XEUIL3 Generic United Kingdom ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.