Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szép tervek! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) #19708160


#19708160
törölt tag

Elèg nagy szàmok,bàr jönnek az új jobbnàl jobb telefonok.

(#3) Pubilol


Pubilol
tag

Szép - szép, csak így tovább Samsung! :) DE! Elég a szappanformából! Én meg megyek tovább "szerelmeskedni" az S2-vel :DD

(#4) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ilyenkor elgondolkodok, hogy hol vesznek ennyit? :D És aki most vett telót nem hiszem, hogy évente cseréli. Vagy én tévedek?

(#5) Apika válasza Pubilol (#3) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én pedig várom az S3 debütálását, hátha végre lenyomja az S2 árát, mert nagyon magas...

(#6) AS válasza KaiotEch (#4) üzenetére


AS
félisten

Amcsik akár 2 havonta is de legyen egy Gazdagabb Eu-s ország kint nem pénz egy csúcs telo sem...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) KaiotEch válasza AS (#6) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Akkor lehet csak én vagyok maradi, vagy takarékos :)

(#8) Apika válasza KaiotEch (#7) üzenetére


Apika
Közösségépítő

... vagy nem keresel eleget. Ha a fizetésed töredéke lenne egy új telefon, akkor bátran meg lehetne venni az új - éppen tetsző - modelleket, a régit pedig feltenni az apróra...

szerk.: De ezzel nem csak Te vagy egyedül... :N

[ Szerkesztve ]

(#9) Angel1981


Angel1981
veterán

"melyre az 5,3 hüvelykes HD megjelenítővel szerelt Galaxy Note több mint 4 milliós negyedéves forgalma is rátett egy lapáttal"

Úgy látszik, mégis csak van igény erre a méretkategóriára. :)

(#10) AZTA


AZTA
tag

Ha ennyire jók akkor hogy lehet hogy az évenkénti cégérték listán a kanyarba nincsenek almához képest? Tény hogy egyik sem csak telefont csinál, de a samu azért jóval több mindennel foglalkozik és mégse ér annyit.

(#11) KaiotEch válasza Apika (#8) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jaaa az is lehet, de ugyanmár 47e-ből simán ki kéne jöjjön havi szinten egy új teló :D

(#12) schawo válasza Apika (#8) üzenetére


schawo
titán

A hűségszerződések arrafelé is kötik a kezeket ;)

( #10 ) AZTA
Van jó sok Samu, vagy Alma részvényed? Ha meg nincs, akkor miért érdekel? Ha pedig lenne, akkor úgysem kéne ezt elmagyarázni.

( #9 ) Angel1981
Mégis? Én sosem gondoltam, hogy nincs. :)

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#13) killerjohn válasza Angel1981 (#9) üzenetére


killerjohn
addikt

hajjajj, gyakorlatilag nekem ez lett a 2. számítógépem (na jó, a 6...) 1280*720-on már majdnem tökéletes az RDP feeling is.

(#14) Apika válasza schawo (#12) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én csak a telefonra gondoltam, a kártyát átrakom a régiből az újra... :K

(#15) schawo: De ha gazdag vagyok, ilyennel nem foglalkozom... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) schawo válasza Apika (#14) üzenetére


schawo
titán

Tömegével arrafelé is előfizetéssel vásárolnak. Sőt arrafelé csak igazán!

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#16) V.T.CS. válasza KaiotEch (#4) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nekem még nem volt 5 hónapnál tovább meg egyik telóm sem, pedig nem vagyok gazdag.

(#17) Wave86 válasza AZTA (#10) üzenetére


Wave86
tag

Talán azért, mert az Alma szinte mindent az előállítási ktg.-nek a 2-szereséért ad el? :)
Talán azért, mert a felfújt marketing mögött nincs meg a valós értékteremtés?
Most láthatta a világ, hogy az ipad3 kiadásakor nagyokat nyögött a cég, mert a kijelzőn kívűl semmi újdonságot nem tudott kitalálni. Előbb-utóbb nagy bajban lesz! :)

(#18) Dr. X válasza AZTA (#10) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Ez nagyon egyszerű. Az Apple 48%-os profitrátával árulja az iPhone-okat a Samsung meg jóval kevesebbért. Olcsóbbak is mint az Apple.

(#19) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Komoly számok ezek. Ugyan nem tudom, hogy más országokban mennyire nyomják magukat, de itt Magyarországon szétreklámozzák magukat. Gyakran mindhárom szolgáltató is az ő telefonjaikkal jön. És ha egy ilyen kis országban ennyire nyomják magukat, akkor valószínűsíthető, hogy másutt mi a helyzet..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#20) fffeco


fffeco
tag

én a kővetkezőkben megprobálom elkerülni a samsung termékeket..

(#21) schawo válasza fffeco (#20) üzenetére


schawo
titán

Nem lesz nehéz, egyszerűen nem veszed meg.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22) kiskaktusz válasza schawo (#21) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Sajnos de, nehéz... :D Én már jó ideje kerülöm, de a zsír új dell notimban, amire a kereskedő a neten WD winyót írt, samu volt, ráadásul kapásból szar volt, mert vásárlás után egyből mehettem szervízbe a hibás winyó miatt... (nem ment fel egy rendszer sem [xp, 7, ubi, kubi])

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#23) KaiotEch válasza Dr. X (#18) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

És ki gyártja mostantól az iPad-ek kijelzőit? Hát a Samsung...

(#24) Sofian válasza kiskaktusz (#22) üzenetére


Sofian
őstag

Hát persze... ebből az következik hogy minden samsung vinyó 2 nap alatt meghal... :U

(#25) kiskaktusz válasza Sofian (#24) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Istenem. Ki mondta ezt neked? Ki írta ezt le? Annyit válaszoltam, hogy nehéz kerülni, hiába nem veszel samu terméket, mert mindenféle alkatrészt gyártanak...

Az, hogy pont egy szar winyó volt benne, az pech, de a történet szempontjából tök lényegtelen, csak megemlítettem... A történetben az apropó az, hogy nehéz kerülni a samut, hiába törekszik erre az ember. Máskor kéretik szüövegértelmezni. Ha nem menne, azt is olvassuk el, amire válaszolt a delikvens! köszipuszi :U

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#26) Touch-ko válasza Wave86 (#17) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem akarok offolni de az elso 3 napban eladtak 3 milliot, ugy, hogy csak nehany orszagban jelent meg..
Nincs fejlodes? A tabletek legfontosabb resze a kijelzo :) A kijelzo jelenleg a legjobb a piacon.
Nezzuk meg, hogy a konkurencia mit fog kihozni iden.. Csak nehogy az legyen mint tavaly :) Lasd atszerkesztett Tab :)

Ez a karorvendo Apple hater duma, annyira nem allja meg a helyet, hogy az valami felelmetes. Egyetlen kerdest engedj meg: Hany Apple termeked van, illetve volt?

Az Apple bukasat, mar a `90 evek ota varjak.. Azota csak erosodott a brand, es meg lehet nezni, hogy a piacon mar evek ota ki diktal.
(iPod, MBA, iMac, iPhone, iPad, illetve ide sorolhatnam a OSX-et is...)

(#27) Touch-ko válasza KaiotEch (#23) üzenetére


Touch-ko
őstag

... Es?...

Ameddig az Apple fizet a Samsungnak, addig gyartani is fogja. Az, hogy eppen perlik egymast, az nem befolyasol semmit. A penz diktal, ennyi..
A Samsungnak kell a penz, az Apple-nek az alkatresz. Szerintem ilyen mentalitassal ne is gondolkozz sajat vallalkozas nyitasan:)

(#28) nicu71 válasza Angel1981 (#9) üzenetére


nicu71
addikt

persze hogy van igény a galaxy note 5.3 méretére,jómagam is ékes példa vagyok rája :D egész egyszerűen kívánom,amióta csak kezembe fogtam egyszer! :K

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#29) schawo válasza Touch-ko (#27) üzenetére


schawo
titán

Nem kötött bele, csak közölte, hogy nehezebb lesz elkerülni a Samsungot, mint elsőre gondolná az ember. És akkor még nem is említette a RAM-okat, NAND-ot, SoC-ot, stb.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#30) KaiotEch válasza Touch-ko (#27) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Neharagudj, de te miről is beszélsz most? Ki akart saját vállalkozást? Nc London-boy...

(#31) Wave86 válasza Touch-ko (#26) üzenetére


Wave86
tag

Nem, sosem volt egy Apple termékem és nem is lesz. A miért-ekbe most nem mennék bele, a lényeg, hogy nem és kész.
Persze, fontos a kijelző ezt nem tagadom. Viszont érdemes elolvasni az index cikkét:
[link]
Igen, van különbség a kijelzők között, de ahogy a cikkben is leírják, főleg a meghatározott célcsoportok számára van jelentősége.
De a legnagyobb FAIL, hogy hiába 4G-s a készülék, az csak az USA 4G-s hálózatához van tervezve, Magyarországon nem lehet majd kihasználni a majdani 4G-n.
Ebből következik, hogy az Apple számára a piacot az USA jelenti, a "Rest of the World" pedig magasról le van ...-va.

(#32) Sofian válasza Wave86 (#31) üzenetére


Sofian
őstag

Mondjuk az szimpatikus a Samsungál, hogy náluk általában EU nem alacsonyabb rendű piac... sőt ... mindig hamarabb kapjuk a cuccokat mint az USA...

(#33) KaiotEch válasza Sofian (#32) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Közelebb is vagyunk :D

(#34) schawo válasza KaiotEch (#33) üzenetére


schawo
titán

USA közelebb van Dél-Koreához :DDD

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#35) KaiotEch válasza schawo (#34) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát attól függ melyik irányba megyünk :D

(#36) schawo válasza KaiotEch (#35) üzenetére


schawo
titán

Az a távolságot, mint fizikai jellemzőt nem befolyásolja, csak a megtett utat :P:P:P

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#37) Touch-ko válasza Wave86 (#31) üzenetére


Touch-ko
őstag

Latod, sosem volt, sosem lesz... Ugy irkalsz ostobasagokat (nem csak itt es nem csak te), hogy 0 tapasztalatod lenne, illetve ugyanannyit tudsz az Apple-rol is..

A kijelzorol irt dolgok butasagok. Az iPhone4 is retina kijelzovel rendelkezik, immar lassan 2 eve, megsem mondhatnank, hogy profi usereknek van. Kivancsi leszek, hogy vajon mit fognak irni a Tab-rol, ha megjelenik az uj verzio. Nemtudom miert gaz, ha sokkal szebb, jobb minosegu kijelzot nezhetsz, mint ami idaig letezett.. Igy a jatekok is sokkal szebbek. Gondolom azert szapuljak a kijelzot, illetve irjak, hogy felesleges (nem csak itt), mert ok biztosan CRT monitort hasznalnak, 640x480-as felbontasban.

Mellesleg az index cikke, kisse fura. Beleolvastam, es irtak szamomra erdekes dolgokat :) Foleg a felhasznaloi retegrol :)

`De a legnagyobb FAIL, hogy hiába 4G-s a készülék, az csak az USA 4G-s hálózatához van tervezve, Magyarországon nem lehet majd kihasználni a majdani 4G-n.
Ebből következik, hogy az Apple számára a piacot az USA jelenti, a "Rest of the World" pedig magasról le van ...-va.`

Igen ott mukodik 4G-n. Az ossze tobbi helyen sima 3G-s halozaton fut, illetve ott a Wi-Fi is. Igy azon kijelentesed sem allja meg a helyet, miszerint a vilag tobbi resze le van sz..va.

(#38) Touch-ko válasza KaiotEch (#30) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem haragszom:) Jol is teszed, mert uzleti erzeked, kb.:0
Ez nem szemelyeskedes, hanem teny megalapitasa..

London boy? Inkabb nem irnek erre semmit :)

(#39) schawo válasza Touch-ko (#38) üzenetére


schawo
titán

Csalánra h.gyoztál? :F

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#40) hallerlaller válasza schawo (#39) üzenetére


hallerlaller
addikt

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#41) Touch-ko válasza schawo (#39) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ugyes vagy:) Gratulalni tudok csak.. Tenyleg.

(#42) RaveForce válasza Touch-ko (#37) üzenetére


RaveForce
veterán

ki a fa*zt érdekel az epöl? muszáj minden topikot szét*úrni vele? így is minden 3.hír apple, ott is kilehet élni magad, komolyan... :U

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#43) Touch-ko válasza RaveForce (#42) üzenetére


Touch-ko
őstag

Ez szinten szinvonalas hozzaszolas volt. Amugy, igazad van, bar nem en voltam az, aki elbol szidni kezdte az Apple-t, es szinten nem en voltam az, aki felhozta elsokent. A topic-hoz akartam hozzaszolni, mivel van Samsung okostelefonom is, igaz nem Androidos. Olvass vissza mielott ilyen szinvonalas hozzaszolqst irsz...

(#44) Wave86 válasza Touch-ko (#43) üzenetére


Wave86
tag

"Igen ott mukodik 4G-n. Az ossze tobbi helyen sima 3G-s halozaton fut, illetve ott a Wi-Fi is. Igy azon kijelentesed sem allja meg a helyet, miszerint a vilag tobbi resze le van sz..va."

A 2 mondat között nincs meg a logikai kapcsolat. Miért ne állná meg a helyét a kijelentésem?
Tegyük fel, hogy valaki nem 3G-n akar netezni, hanem 4G-n, hiszen így is hirdetik (pl. az edigital-nál is). Tegyük fel, hogy Magyarországon akarja használni 4G hálózaton. A vásárló szembesül a vásárlást követően, hogy a készüléke nem támogatja ezt a funkciót. Na, akkoe ez kinek a hibája? Egyet találhatsz, és nem a vásárlóé!

(#45) Remus389 válasza schawo (#34) üzenetére


Remus389
veterán

téves, legvonalban Európa van közelebb

viszont tengeri úton csak a csendes óceán -t kell atszelni Amerikahoz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#46) RaveForce válasza Touch-ko (#43) üzenetére


RaveForce
veterán

keresztbe le*zarom mi neked a színvonalas és minem, de már a tököm tele van, h minden marha színvonalasan topikban az apple fa*zát szo... :U

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#47) KaiotEch válasza RaveForce (#46) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#48) schawo válasza Remus389 (#45) üzenetére


schawo
titán

Az egybesült államok bizonyos részei légvonalban is fele olyan messze vannak, mint Magyarország. Szárazföldről beszélek, nem tengeri támaszpontról, vagy Hawaiiról.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#49) besk23 válasza RaveForce (#46) üzenetére


besk23
tag

A f*****opás nincs rendeben, de a random topikokban való oltás és ezzel a szétoffolás az nagyon is helyes ugye?

@ Nokia Lumia 1520 Black @

(#50) Remus389 válasza schawo (#48) üzenetére


Remus389
veterán

hát a csendes óceán óriási, fél Föld gombnyi gondolj bele

ahhoz képest Oroszország csak negyed foldgombnyi

nézz rá a térképre könyörgöm

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.