Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bok92


bok92
addikt

Szép, szép, de a végén nehogy fordítva süljön el. :U

(#2) Norbi21 válasza bok92 (#1) üzenetére


Norbi21
senior tag

Az eddigi tapasztalatok alapján, szerintem nem fog fordítva elsülni.

(#3) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Szvsz ez menni fog. 10 mill. SGS, 10 mill. Wave. Még 5 milliót kell találniuk.

valami

(#4) Valzor


Valzor
aktív tag

2010 a Samsung éve :U

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#5) Gengi válasza Quasi_modo (#3) üzenetére


Gengi
senior tag

Az olcsóbb Wave-k. Galaxy 3. Ezek is fogynak.

Bár sok van hátra még ebből az évből. Főleg ,hogy az év nagy durranásai még most jönnek(vagyis állítólag nagy durranások lesznek). Viszont hál istennek az SGS egy jó kis előremutató megoldás. Nem féltem igazán és nem hiszem ,hogy lesz olyan készülék ,ami rommá fogja alázni még ebben az évben.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#6) joey04


joey04
titán

Korábban azt mondtam, hogy még nem érdemli meg a Samsung, hogy piacvezető legyen. Hát mostantól megérdemli. Android fronton övék a legjobb gép, symbian fronton még egy darabig övék a legjobb gép, ez a felsőkategória. alatta meg jönnek az olcsóbb bada modellek, amikért nem rajongok, de ha olcsón, a sima tapifónokat fogják leváltai, akkor az nagyon jó, androidos kütyük is jönnek olcsóbban, tehát az is pipa.
hozzáteszem nekem valahogy ez a samungos megjelenés (szoftveresen) nem igazán tetszik, de hát okostelefonoknál ez szerencsére alakítható

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) AS


AS
félisten

2009 ben összesen 7 millió okostelot adott el a Samsung most meg már 25-öt a cél :C
Nem Csak Galaxy S van am.. Ott van Galaxy 3 és ithon nem kapahtó galaxy 5 corby, Wave kis tesoja a Wave 723, és még idén lesz Wp7 Samsung amcsinak biztosan...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Gengi válasza joey04 (#6) üzenetére


Gengi
senior tag

A rengeteg beleölt pénz egy egész kulturált termékpaletta a középmezőnytől a csúcsig és miket el nem lehet érni. Megérdemlik ,hogy övék legyen a 2010-es trófea. Minden fronton küzdenek érte. Mennyit változott a világ. Én a HTC-t nem tartanám rá méltónak egyszerűen annyira a bő pénztárcára hajtanak ,hogy már pofátlanság.

Egyébként rájöttem már ,hogy miért kell ennyire hajtaniuk. AS 100Ft/Hsz rezsi díja nem épp olcsó és elég aktív a srác. (Bár lehet ,hogy nem úgy kéne kommentelnie ,hogy meglát egy samsungos hírt és egyből beleír ,hanem előtte elolvassa a többiek írását.) De aki lelkes az lelkes no...

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#9) Lord Soth


Lord Soth
tag

Tök jó, hogy a Samsung ennyit telefont tervez eladni, de ha komolyan is gondolják, akkor egy kicsit jobban odafigyelhetnének arra, hogy pl Magyarországon a nagy telefonakciók ne 20 db készüléket jelentsenek.

Jelenleg a Telenornál egy nagyon fasza konstrukcióban lehetne megvenni a Galaxy S-t, de kb fél nap alatt elfogyott az összes készülék, és nem is lesz jövő hét előtt. Ennek fényében kicsit visszás, amikor azt mondják, hogy 3-szor annyi telefont akarunk eladni, mint tavaly, csak éppen nem szállítanak belőle az értékesítő partnereknek...

(#10) AS válasza Gengi (#8) üzenetére


AS
félisten

Ha megnézed mindent amit írok az igaz és úgy is lesz már 2 éve megmondtam hogy Samsung előretör. Nincs itt elfogultság csupán legjobbat választom mindig.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) joey04 válasza AS (#10) üzenetére


joey04
titán

lol

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) Karma válasza AS (#10) üzenetére


Karma
félisten

Ezt meg kellett örökítenem, bocs :DDD

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#13) AS válasza Karma (#12) üzenetére


AS
félisten

Ok :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) littlelion21 válasza AS (#10) üzenetére


littlelion21
addikt

Ahogy elolvastam a hír címét, sejtettem hogy a kommentelők között találok majd egy elcsöppenő AS-t... :D

(#15) AS válasza littlelion21 (#14) üzenetére


AS
félisten

Hát igen nagyon meglepő hogy Samsungrol csak pozitív hírek vannak minden téren. :D
De elég megnézni most hogy melyik a 2 legnépszerűbb okostelefon topik :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) Quasi_modo válasza AS (#15) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Én sem véletlenül váltottam márkát.
Ez van.

valami

(#17) littlelion21 válasza AS (#15) üzenetére


littlelion21
addikt

No offense, csak szórakoztat az "elhivatottságod". :)
Az viszont a másik dolog hogy többnyire igazad is van.

(#18) AS


AS
félisten

Hogy feltegyen az I-re a pontot...
Samsung bejelentet a legujabb CPU-GPU párosát a Oriont:
Samsung's Orion 1GHz dual-core ARM Cortex-A9 + majdnem xbox360 szintű grafikusmaggal rendelkezik. .
link

Nvidia Tegra2 nél is erősebb ez a konfiguráció.

Infok szerint Szuper Bada telefon , és Galaxy s 2 is ezt fogja kapni 2011 tavaszán.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#19) Quasi_modo válasza AS (#18) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Na majd az a Bada mobil fog igazán érdekelni.
A többiek meg felköthetik a gatyát.

valami

(#20) rigoberto


rigoberto
őstag

Megvolt..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.