Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Dany007 válasza Kolondrum (#30) üzenetére


Dany007
veterán

"Ne nézzél már hülyének, tudom, hogy kell pixelhibát keresni, látsz egy képet és leírsz? "

Nem néztelek hülyének nem félj :) Inkább segítő szándékkal írtam, ahogy utánam a többiek is.

Mivel csak annyit láttam / olvastam, hogy 'Pixel hibát keresel' címen ezt a képet linkelted be, ebből következtettem, hogy ezen a képen kerested a pixelhibákat... Ezért gondoltam, hogy leírok egy hatásosabb módszert :)

Nemtom mennyiért vetted, azért kérdeztem csak, mert megtetszett. Aztán eszembe jutott, hogy én is utána tudok nézni, és javítottam magamat.

Btw idő közben, egy PH!-s kolegától vettem egy Hanns G-t 75 ért. 28 colosat. Hát, nem egy Samsung az tény... De attól függetlenül meglepően jó Full HD képe van. És meglepően igényes a kidolgozása is.
Bizony a gépes hibába én is beleestem. Test Drive Unlimited már szaggat 1920x1200-ban (ez a max felbontás amit tud). Crysis-t még ki se próbáltam. De legfőképpen filmezéshez vettem. Arra pedig tökéletes, hogy Full HD filmeket nézzek :)

Szal erősen gondolkodtam a 24 colon én is. De már majd 3 éve 21colos CRT- van, és valami látványosabb növekedést akartam :) Ezért lett a 28 colos. Épp, hogy befér ugyan, de még pont jó :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.