Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mcroberto


mcroberto
aktív tag

Azért nagyon ne lombozzatok le... A képek minőségéért elnézést kérek.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#2) Papichulo válasza mcroberto (#1) üzenetére


Papichulo
tag

Ha Tv-ként használod milyen a minősége? Mennyire szép a kép?

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/papichulooo

(#3) mcroberto válasza Papichulo (#2) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Hello. Közelről, mondjuk ha PIP ablakban nézem, akkor türhető. Nálunk elég gagyi a kábeltv minősége. TV üzemben pedig mondjuk 1-2 méterről nagyon jó. Én olyan 3-3,5 méterről nézem az ágyból, onnan már marha jó. Legalábbis nekem tökéletesen megfelel. DVD nézésnél pedig még jobb. Remélem tudtam segíteni, amint visszakapom a f.gép állványát csinálok egy videót is. :R

U.I.: mint a többi LCD tv, közelről mind hülyén néz ki.

Most is PIP-ben nézem a Pengét az RTL Klubbon.

[ Szerkesztve ]

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#4) Papichulo válasza mcroberto (#3) üzenetére


Papichulo
tag

Köszi szépen a választ! De szerinted hozza egy hasonló paraméterekkel rendelkező sima lcd tv színvonalát?

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/papichulooo

(#5) mcroberto válasza Papichulo (#4) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Persze, ennek nagyobb a felbontása mint egy 66 vagy 82 cm-es LCD-TV -nek. Igaz, ott a fizikai méret nagyobb. Ha teheted valahol vagy valakinél nézd meg működés közben.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#6) Papichulo válasza mcroberto (#5) üzenetére


Papichulo
tag

Jólvan oké köszi! Én is most erre a monitorra gyúrok. :D

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/papichulooo

(#7) Papichulo


Papichulo
tag

Jah még egy kérdés.Nem tod hogy a Pip funkció konzol és tv között működik e? Mármint hogy konzolon játszás közben megy a tv kis ablakban...Vagy ez csak tv és számítógép közt működik?

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/papichulooo

(#8) mcroberto válasza Papichulo (#7) üzenetére


mcroberto
aktív tag

A bemutatóban bevan linkelve a magyar user manual, 19.oldal. A PIP csak pc [dsub/dvi] üzem módban érhető el. HDMI eszközöm nincs, így még nem tudtam kipróbálni.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#9) Ste


Ste
addikt

szerintem nagyon jó tv/monitor kombó egyben
legalábbis amennyibe kerül, annyiért különösképpen

egyedüli hibájának azt tartom, hogy ha már a szemeddel egy magasságban van a közepe, akkor kezdenek sötétedni a színek. mint Tv is jobb felülről nézni, mintsem alulról

(#10) mcroberto válasza Ste (#9) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Igen szerintem is. Szines dologban még nem tudok nyilatkozni, még csak párnapja van meg, Én eddig nagyon megvagyok vele elégedve. :C

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#11) Ste válasza mcroberto (#10) üzenetére


Ste
addikt

nem árt bekonfigurálni a színeit neki sem, mert annyira ezért nem jó, de a profilkkal nagyon nézhetővé válik
érdekes, hogy csak netre nekem bőven megfelel a 10-15-ös kontraszt és fényerő is

(#12) JoeYi


JoeYi
őstag

Ha lesz időd rakj fel pls majd egy képet, amin az látszik, hogy milyen is a kép a képben funkció! Ilyenkor átméretezhető a TV ablaka?

(#13) mcroberto válasza JoeYi (#12) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Hello. Hát, átméretezni szabadon nem lehet, de csinálok róla egy videót. felrakom még kora délután.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#14) CSorBA


CSorBA
őstag

hmm, ehhez lenne jó egy ilyen t-mobilos digitális tv-s vevő cucc, az menne ide scarton, a hangja meg mehetne külön hangfalcuccra (a gépével együtt) nem lenne gondod a hangminőségre sem, meg a kép is nagyon jó úgy... :)

(#15) Csoky válasza mcroberto (#13) üzenetére


Csoky
csendes tag

hali!
támogatom,nagyon király lenne! mellesleg szerintem abszolut nem volt drága,ha úgy vesszük,egy majdnem fullHD tv árával összehasonlítva szinte ingyen van :DDD :C
kár hogy LG-t vettem :(

[ Szerkesztve ]

Legalábbis én így gondolom.

(#16) mcroberto válasza Csoky (#15) üzenetére


mcroberto
aktív tag

youtubra most megy fel a videó. ha oda felment feltöltöm a céges tárhelyre is.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#17) mcroberto válasza CSorBA (#14) üzenetére


mcroberto
aktív tag

A következő képpen terveztem a rendszert.
Ez a monitor, egy xbox360 elite, ez optikai hangal, meg HDMI vel összekötve egy sony rádiós erősítővel, annak a HDMI kimenete rákötve a monitorra. Erölködőhöz sony 5.1 hangfal szett. Gép optikai kábelen szintén az erölködőre kötve. Monitor seggébe SCART, onnan audio out bekötve szintén az erölködőbe. KB így tervezem. :U

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#18) Ste válasza JoeYi (#12) üzenetére


Ste
addikt

nem méretezhető az ablak
lehet választani, hogy a 4 sarokban merre is legyen, illetve lehet függőlegesen fele-fele arányban osztott (torzított) kép is

(#19) Ste válasza mcroberto (#17) üzenetére


Ste
addikt

egy baj van ezzel a monitorral: a jót hamar megszokja az ember, s idejekorán kicsi lesz :D

(#20) CSorBA válasza mcroberto (#17) üzenetére


CSorBA
őstag

jahogy kitudja adni a monitor a hangot? (nem csak fogadni tudja, hanem ki is jöhet belőle?) hát így már mindjárt más :)

(#21) mcroberto válasza CSorBA (#20) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Öszintén még nempróbáltam, nincs itthon most olyan SCART kábelem. Ha valamiért nem jönne össze, akkor marad a füles kimenet. ;]

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#22) mcroberto válasza Ste (#19) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Mindjárt linkelek egy képet, hogy milyen monitorról váltottam. :D nekem elég lesz ez monitornak :D

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#23) CSorBA válasza mcroberto (#21) üzenetére


CSorBA
őstag

öö, értem..
csak ahogy én elnézem a hátulját, nem fogja kiadni a hangot, mivel az a scart szerintem csak bemenet :)
én ezért ajánlotam a settopboxos digitális kábel vevő egységet, mive ott az eleve lebontja a hangot.. bár akkor értelmetlennek válik ennek a tunerja.. szóval az lenne a jó, ha ez nem csak ott elöl a kis jacken adná ki a hangot, bár azzal sincs gon, ha vmi jo minőségű kábellel sikerül megoldanod :)

(#24) mcroberto


mcroberto
aktív tag

[VIDEÓ] kb 18 mega. nincs állványom sorry.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#25) JoeYi válasza mcroberto (#24) üzenetére


JoeYi
őstag

nagyon cool, thx :R

Most nézegettem, hogy 20 wattal kevesebbet eszik, mint am ostani 17-es crt-m. Lehet bekéne nevezni vmi hasonlóra.

(#26) mcroberto


mcroberto
aktív tag

[aki a youtubot] szereti.

JoeYi: nekem ez elött 21" os CRT ém volt :D az se kevesett evett. :)

[ Szerkesztve ]

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#27) Hedgehanter


Hedgehanter
őstag

Egy par kep jol jonne mondjuk jatek kozben, mozi kozben meg a fekete szin ugye.... :D
Egyebkent nagyon kiraly az irasod... :C

(#28) mcroberto válasza Hedgehanter (#27) üzenetére


mcroberto
aktív tag

:D Válaszok: Játék? ember nézted a jelenlegi konfigomat? :D Bár, a hugom visszament a koleszba, így lehet átcipelem a monitort ehhez a géphez [ide.] kis C&C hez. Jelenleig vasam valamiért fagy néha, még nem néztem utána, feket kép rendel, még ma teljesítem, felül meg alul világítbe egy kicsit. Mozi: fagyogat, majd azt is a másik szobában. :D TXT részt is még bele kell írnom.... :R

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#29) Hedgehanter válasza mcroberto (#28) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Jaa bocs... Akkor egy-ket megfelelo meretu screenshot-ot fotozz le es elhisszuk hogy futnak a gepeden... :DDD
Csak azert megneznem hogy nez ki ezen a meretem, itt nem nagyon van ilyen a boltokban kirakva szoval semmi viszonyitasi alapom sincs...
A mozire is csak a szinek, kontraszt miatt vagyok kivancsi... ;)

(#30) mcroberto válasza Hedgehanter (#29) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Öszinte leszek veled, a monitor még szín és kontraszt ügyileg nincs beállítva, minden alapon van. Most megyek átlavirozok az "ékszerrel" ahogy hub@ haverom fogalmazott. Screenshoot is lesz. :R

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#31) kavicssli


kavicssli
addikt

Tetszik a monitor! Szerintem nagyon jó ez a beépített TV! Mondjuk a PH! tesztek között is eltudnák viselni pár ilyet...
Jó lenne ha a TV-s részét is letudnád rendesen tesztelni!
Google a bárátod, ez javításra szorul...

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#32) mcroberto válasza kavicssli (#31) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Google javítva, TV rész elemzés készül, csak az is idő... :)

Hedgehanter: képeket mindjárt beteszem az írásba. C&C

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#33) mcroberto


mcroberto
aktív tag

C & C képek bent, régi monitor kép bent, átmeneti vas kép bent. Film meg ilyenek este, mert nincs épp sötét a szobámban. sorry. :R

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#34) Hedgehanter válasza mcroberto (#32) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Nagyon jok a kepek (nem rossz a megnovekedett kepernyo a startegiai jatekokban :)) ).... Ahol a desktop van lefotozva ott eszrevettem egy enyhe sotetedest a kepernyo szelei fele az ott van a betekintesi szogek miatt vagy csak a fenykepezogep csinalta...?
En egy 24"-ban gondolkozom es zavarna ha az ott lenne...

[ Szerkesztve ]

(#35) mcroberto válasza Hedgehanter (#34) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Fényképező. Majd vissza kunyerálom az állványt a géphez.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#36) lorcsi


lorcsi
veterán

én is ilyet tervezek...valamikor nyárra (remélem az ára is esik még valamennyit)
nagyon tetszik, hogy kettő az egyben

(#37) mcroberto válasza Hedgehanter (#34) üzenetére


mcroberto
aktív tag

24"? Tuneres monitor vagy sima? :Y

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#38) Hedgehanter válasza mcroberto (#37) üzenetére


Hedgehanter
őstag

Csak egy sima a gepemhez... Tevezni egy 42" tv-t veszek (eszmeletlenul lement az ara)... :Y :D

[ Szerkesztve ]

(#39) mcroberto válasza Hedgehanter (#38) üzenetére


mcroberto
aktív tag

42" -os plazmán nyomtam először xbox 360at Forzával. :C :C :C Pár hónapja én is néztem 24" os FULLHD monitort. 100körül már találtam.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#40) Ste


Ste
addikt

alacsonyabb kontrasztok mellett a fekete fekete marad, a fehér nem annyira fehér viszont
magas kontraszt mellett viszont bevilágít felül elég rendesen, alul egy picit
TN+film panel, szal nem lehet tőle csodát várni
akinek nem felel meg, ne ennyiért vegyen monitort és Tv-t egyben

(#41) Hedgehanter válasza mcroberto (#39) üzenetére


Hedgehanter
őstag

700-800 euro-ert neztem 42" HD Ready tv-t, nem kell a full HD mert dragabb es csak tv-t fogunk rajta nezni arra meg nem kell.... Tv-t le tudom tesztelni mert abbol van annyi mint egen a csillag a boltokban, a multkor az uj superman-t nezten blue-ray-en nem sok kulonbseg volt a full hd es a hd ready kozott (vagy egy ora hosszaig tekergettuk a lemezt oda-vissza-pause) :)

(#42) Ste válasza Hedgehanter (#41) üzenetére


Ste
addikt

Blu-Ray - ha tudja a 1080i-t szvsz már az is elég

(#43) cizoe


cizoe
őstag

ezen sokat röhögtem :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#44) mcroberto válasza cizoe (#43) üzenetére


mcroberto
aktív tag

kössz :D :D :))

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#45) Papichulo


Papichulo
tag

Hello! Ha ezt a monitort hdmi kábellel összekötném xbox360-al akkor 720p a max felbontás? Nekem most vga kábellel van összekötve az xbox360 a sima lcd monitorommal 1280*1024es felbontással.Szerintetek mennyire nagy lenne a grafikai különbség a kettő között?

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/papichulooo

(#46) mcroberto válasza Papichulo (#45) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Passzolom. Nem tudom. Találtam múltkor ilyen topikot, de megnem mondom hogy merre. sorry.

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#47) DroneZ


DroneZ
aktív tag

jobbkor nem is jöhetett volna az írás. nekem április nyolcadikára jön meg ugyanez a típus. elég sokat vártam rá és már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz.

ez a kis ízelítő olaj volt a tűzre, már alig várom h megérkezzen! :DD bízom abban, h nekem is legalább annyira fog tetszeni mint neked. annyit kerestem neten ehhez hasonló magyar tesztet mindhiába. erre tessék... :P

köszi az írást, és nagy UP az időzítésnek. :R

[ Szerkesztve ]

(#48) #47492352


#47492352
törölt tag

Hali

Az érdekelne,hogy a tv nézést ugye nem befolyásolja az hogyha a gép a háttérbe csinál valamit?tehát nem baj hogyha akár 100%-on leterhelem a gépet,attól még a tvadás ugyanolyan jó lesz?Lehet hogy hülye kérdés,de inkább megkérdezem,mert már semmin se csodálkozom :)Bár gondolom hogy nem ha a gépnek nem is kell menni hozzá hogy tv-t nézzek rajta ;)

Előre is köszi!

(#49) #47492352


#47492352
törölt tag

Ja,és a magassága ennek a monitornak nem állítható?

(#50) mcroberto válasza #47492352 (#48) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Szia! Válaszok:
Nyugodtan csinálhat akármit a gép. Akár ki is lehet kapcsolni. Nem is kell feltétlen gépet kötni rá. Mondjuk nyomod a C&C ét a gépen, PIP ablakban meg nézed a forma1et pl.
Sajnos a magassága nem állítható, csak dönthető, ez a része a usermanualban benne van. :R

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.