Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fecus


fecus
őstag

Már régóta szeretnék egy ilyet a régi Peugeot-ba.
A kérdésem, hogy a "sima" tükör állapotban (nappal, este) tényleg jól működik tükörként?
Erre lehet tükrözni a mobil kijelzőjét?
Nekem csak a tolató, meg a rögzítő kellene meg, hogy a telefon ott jelenjen meg ha kérem.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#2) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Én a Xiaomi [70mai] (ennél a hátsó is FHD ) hasonló termékével szemeztem, de ez is tetszik. [70mai 30k volt]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#3) kekedi válasza -=MrLF=- (#2) üzenetére


kekedi
senior tag

Én is. De sajnos már nem kapható. Tudsz más alternatívát esetleg?

(#4) -=MrLF=- válasza kekedi (#3) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Hasonlóan egyszerű semmi extra nincs benne (4G, GPS, FM, BT nincs)
[VanTop H609] [32k] [video bemutató]

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#5) Zirowe


Zirowe
nagyúr

C4P-be szemeztem egy ideig ilyenekkel, de nagyon nem győzött meg, főleg a tükör "funkcióra" való visszaváltás meg a kinézete miatt.

Aztán addig túrtam a netet, amíg találtam gyári fejegység és kijelző helyére illő androidos fejegységet, px5 processzor, 4gb ram, és még olcsóbb is ennek az áránál (a gyorsabb alis tükröknél viszont nem)+nincs kábel rengeteg, később pedig egy 70mai kamerarendszert is kapott az autó.

Ez így ebben a formában, ezzel a szegényes hardverrel ennyiért szerintem nem jó vétel.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez melyik aliexpresses cucc rebrandig ?

Csak mert nehogy 12-1 tucat legyen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Armagedown válasza Graphics (#6) üzenetére


Armagedown
őstag

Vicces azért, hogy Zsolti nagyon sokszor elmondja a videójában, hogy a cucc tudja a 4Gt, de egy szóval sem említi a B20 hiányát és azt, hogy ez mivel jár.
Még a videója leírásába is beírta.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ahogy azt sejtettem, akad belőle pár verzió... Akár ugyanezzel a SOC kiszerelésben is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Aprósólyom válasza fecus (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Jópofa, de gondolj bele: a visszapillantó tükörre bármikor szükség lehet és olyankor viszont azonnal. Nincs idő kapcsolgatni vagy az apró és rossz felbontású hátsó képet hosszasan vizslatni, hogy felismerjük az információt....

Tudom, el lehet lenni a középső, belső tükör nélkül is, hiszen körbe zárt, dobozos kisteherautókon sincs, de azért nagyon jól tud jönni, ha mégis van. szvsz persze.

Jevons paradox

(#10) Péter48 válasza kekedi (#3) üzenetére


Péter48
csendes tag

Lamax s9. Sokkal jobb, folyamatosan nézem a hátsó kamerát a tükörben, este elektronikusan világosítva. Hangvezérléssel átkapcsolhatok az első képre. A szervíz jól működik. 65 ezerért is adják.

(#11) Norb0 válasza fecus (#1) üzenetére


Norb0
tag

Szia!

Tükörként nappal nincs gond, este viszont nem lehet külön sötétíteni, így nekem pont ugyanolyan mértékben veri vissza a fényt, mint a külső visszapillantók.

Tükrözni nem lehet, hisz eleve Android-ot futtat.

(#12) Béééla válasza Zirowe (#5) üzenetére


Béééla
őstag

+1 a rádió helyére rakható droidos cuccra.
Ugyanúgy lehet minden anyámkínját rákötni, cserébe 10"-on minden is elfér, kevesebbet kell drótozni (azért a GPS-t kihúztam messzire hogy lehetőleg semmi se árnyékolja), valamilyen retek proci és 8 giga RAM kb 90 ezer pénzért, beépítőkerettel együtt! Ez a tükrön fekvő borzalom ritka undorító.

Bélabá

(#13) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Szokásos kínai fosparittya.
Az a kamera képminőség, Istenem...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#14) dolphy17


dolphy17
tag

Na, ilyet soha. Csodálkozom, hogy még nem tiltja törvény a használatát.

(#15) NemMo


NemMo
őstag

Ez nagyon vagány, bár nem tudom mire használnám, de tetszik

(#16) Sndor


Sndor
csendes tag

Üdv Mindenki
Abban kérném a segítségeteket, hogy a Waze-t vajon el tom e rajta indítani. letöltöttem a tükörre, el is indul, de térkép megjelenésénél csak karikáz és egy ki türelmet kér. Előre is köszönöm a segítséget, szép napot nektek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.