Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hokuszla


hokuszla
aktív tag

[link]

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Passzol a most megjelent AOC monitorhoz... egyébként miért nem bírtak fekete helyett fehér csavarokat hozzá adni?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Csúnya

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#4) atok666


atok666
őstag

Szép

Atok

(#5) Lacok válasza AxBattler (#2) üzenetére


Lacok
őstag

"egyébként miért nem bírtak fekete helyett fehér csavarokat hozzá adni?"

Azt majd az Special Edition változatnál sütik el. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#6) AxBattler válasza Lacok (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja.

Legalább alap ezüst/fém csavarokkal szerelték volna, a feketénél jobban semmi nem üt el ettől a témától... nem volt senkinek ennyi esze. A 750W-os tápot azért fizesse meg a paraszt. :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) aginor


aginor
addikt

Mondjuk lehetne egy kissé uniszexebb változat is belőle. Pasi szemmel nem túl csábító ez az összeállítás ezzel a fehér alapszínnel, bár lehet élőben más. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#8) NandoXXL válasza AxBattler (#6) üzenetére


NandoXXL
senior tag

180W egy 1600X-es gép fogyasztása pici oc. Egy komolyabb 8 magos, 4GHz+ felett már jóval combosabb.. Ehhez jön egy VEGA, amit ha tuningolunk..... kezdj el számolni! Nem árt egy jobb táp, 500W-os védelme úgy letilt mint a huzat.
Idézek tőled:
'nem volt senkinek ennyi esze.'

[ Szerkesztve ]

(#9) AxBattler válasza NandoXXL (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Na, és ha én csak egy APU-s konfigot tennék bele?
Idézek Tőled:
"... kezdj el számolni!"

Külön kellett volna piacra dobniuk, ez a csomag annyira nem nagy szám, mint egy NZXT H1.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) dagonya válasza AxBattler (#9) üzenetére


dagonya
aktív tag

azt én se értem soha miért alapvetés az hogy minden gép építése kötelezően tuningoltvegával kezdődik. tök sokan használnak normális célra normális gépet és azok életükben nem fognak még 200W-ot se fogyasztani. de ez a cikk is egy giccsvitrinről szól, ilyenbe nyilván gaymer ergébé csicspicsát terveznek.

(#11) atok666 válasza AxBattler (#9) üzenetére


atok666
őstag

Akkor veszel mast. Ennyi. Nem ertem mit kell ezen filozni. Nem te vagy a celkozonseg. Ennyire egyszeru.

@dagonya - Detto. Veszel egy egyszinu, rgb-mentes hazat, hozza 200W tapot es boldog vagy.
Elkerulod a hasonlo giccsvitrineket, majd megveszi az, aki egy gaygamer ergébé csicspicsát tervez, es mindenki boldog.

Atok

[ Szerkesztve ]

(#12) aginor válasza atok666 (#11) üzenetére


aginor
addikt

Ez igaz, de attól még elmondhatja a véleményét, ahogy Te is elmondhattad. ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#13) AxBattler válasza atok666 (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Már vettem. :P
Egy percig sem filózok rajta, csak leírtam, ami az eszembe jutott. Azt csak szabad.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#14) dagonya válasza atok666 (#11) üzenetére


dagonya
aktív tag

nem értem mire célzol. mindenki azt vesz amit akar. mi köze van ennek az adott házhoz?

(#15) AxBattler


AxBattler
félisten

Variáció rózsaszínre, kár hogy itthon nem forgalmazzák a márkát:
Xigmatek Gemini Queen

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.