Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rootkiller


rootkiller
őstag

Nagyon tetszik...:)

Artengo TR 990 Pro

(#2) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az értesítési sáv nem átlátszó? Vagy az csak egy opció?

<< Heimdal >>

(#3) HaJózsi válasza rootkiller (#1) üzenetére


HaJózsi
aktív tag

Ja, nem néz ki rosszul. De, ha 10 inches, remélem nem álló módra lesz tervezve, mint ahogy a képen van...

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#4) Valzor


Valzor
aktív tag

Meglepődnék ha ez lenne a következő N10 :P

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#5) prolad


prolad
őstag

Arról már van infó,hogy ki fogja gyártani (gondolom asus vagy lg)?

(#6) MPite


MPite
tag

Ilyen "sajtóképet" én is összerakok egy paint segítségével...

(#7) Zirowe válasza HaJózsi (#3) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem igazán értem ezt az álló módra való tervezést.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#8) proradeon


proradeon
őstag

Nevéből adódóan gondolom ez is 10"-os lesz, és akkor 300 ppi, Snapdragon 800, meg feltételezhetően 2GB RAM. Már csak az árának kell tetszetősnek lennie. :K

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#9) kiki89


kiki89
aktív tag

Inkább a 4.4 bemutatásnak dátumát hoznák nyilvánosára, mindenki nagyon boldog lenne!

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#10) FragMaster válasza Retekegér (#2) üzenetére


FragMaster
addikt

Az óra szerint ez még csak 4.3.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#11) SP!T válasza FragMaster (#10) üzenetére


SP!T
addikt

Igen, én is pont erre gondoltam!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#12) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Éjjel 1-kor minden kiderül! :))

(#13) bok92 válasza Bambalazs (#12) üzenetére


bok92
addikt

Miért, mi lesz akkor? :DDD

(#14) LSL1337 válasza Zirowe (#7) üzenetére


LSL1337
őstag

El lehet forgatni..., nincs rajta hardver gomb, max a power

ipad-nél épp az álló a default, bár 10" android táblát én is 90%ban fekvőként használtam

(#15) andrewb0y válasza bok92 (#13) üzenetére


andrewb0y
csendes tag

Egy google "esemény" amin elvileg bemutatják a következő Nexusokat es a Kitkat-ot. De sztem nem most fogják, csak 28.án.

(#16) randras


randras
veterán

Én kérek elnézést, de ezen mégis mi néz ki jól? Egy kijelző, meg egy kamera látszik a képen. :U

(#17) Zirowe válasza LSL1337 (#14) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ezért nem értem, hogy mit írt a srác, mert forog az egész, mint bmelyik androidos (és nem csak) tablet.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) LSL1337 válasza andrewb0y (#15) üzenetére


LSL1337
őstag

most elvileg csak play services lesz, a Nexus Kitkat később elvileg

(#19) Bambalazs


Bambalazs
senior tag

Egyébként a képet nem lehet sajtóképnek nevezni, nézzetek csak rá az árnyékra. Elég pocsék kivtelezés. A 4.3 felületről nem is beszélve, amiről még a Google Search is hiányzik...

(#20) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szokásos tábla forma, kép nélkül is kitalálható milyen lesz.:U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) cairojack


cairojack
aktív tag

Ha így fog kinézni... kicsit jellegtelen nem? Az előző kicsit tojásdad volt. Az sem tetszett, de legalább volt karaktere. Ez uncsi.
Meg amúgy én soha többet nem veszek androidos tabletet. Csak Windows-os érdekel. W8.1 vagy W9. Természetesen X86-os, passzívan hűtött, és nem RT-s ragyi, meg zúgós, ventilátoros.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#22) dreamdancer válasza randras (#16) üzenetére


dreamdancer
őstag

Jaha, szemből minden tablet csak egy kijelző. :)
De az már biztos(?), hogy a kávák nem túl szélesek, nem aránytalan az egész, szóval rendben van a cucc. (Az a felbontás pedig még mindig nemsemmi-kategória.)

Nem a lényeg a fontos.

(#23) butyek


butyek
senior tag

Úgy néz ki, mint egy tablet. Ez már valami...

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#24) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

ez mondjuk közelében nem lesz egy iPad Airnek semmilyen tekintetben.

(#25) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ez... Ez... Ez... Olyan semmilyen... Egyre jobban kezdek kiszeretni ezekből az Androidos tabokból, és egyre jobban kacsintgatok a Win8.1-esek felé...
Lehet bennem van a hiba, nem tudom. De az fix, hogy a Win-es tabok szebbek. (Talán kivétel az LG tabja)
Androidban meg max telefon. De lehet abból is Windows lesz... :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#26) proradeon válasza Stanley-B. (#24) üzenetére


proradeon
őstag

Valóban? Mesélj, miért?

iPad Air 264 ppi, a Nexus 10 pedig - várhatóan - 300 ppi-s kijelzővel érkezik, és mögötte a lehető legerősebb hardverrel. :U Maximum anyaghasználatban nem lesz "közelében", de akkor is távol van a "semmilyen tekintetben"-től. :U

Szerk.: Most látom az aláírásod. Azt elolvasván látom, hogy felesleges veled szájkaratéznom. Vedd úgy, hogy nem írtam semmit...

[ Szerkesztve ]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#27) kakuk.tamas válasza proradeon (#26) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Kitudja? Lehet, hogy egy életre szóló barátság első percei ezek........ :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#28) SP!T válasza kakuk.tamas (#27) üzenetére


SP!T
addikt

Az tuti! :C

There's a device that I've been using called a whoop.

(#29) Ali G.


Ali G.
senior tag

ez is valami kamuhír, ez sehogy sem néz ki, valaki photoshop-olt egyet ráadásul nem is 4.4-es felülettel van. :D

(#30) Cyberpunk válasza proradeon (#26) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha tábla, akkor iPad ezt akarja csak a kolléga mondani szerintem, és milyen igaza is van, de ettől még nem szar a Nexus 10 sem. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) butyek válasza Cyberpunk (#30) üzenetére


butyek
senior tag

Milyen? Semmilyen ;]

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#32) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

OFFFF...

Nesze nektek tabok, az iPad Air is elbújhat a sunyiba. :D
Az MS a londoni Trafalgar Square-en felállított egy 383 hüvelykes Surface táblagépet, az új Surface 2-t promózva. :o
A "táblagép" működik, használható, plusz a hozzá való billentyűzetes Cover is rávan kötve (természetesen a tab méretéhez igazodva), amin lehet ugrálni. :D
Ilyet kérek karácsonyra! Kinek kell az Air, vagy Nexus 10??? :DD

orias surface

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#33) Csapoati válasza Stanley-B. (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

S ha egymás mellé teszem a kettőt? ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#34) r6man123


r6man123
senior tag

"a jelenlegi Nexus 10 variáns árazását követi" ez akkor tulképp mit jelent? Szimpatikus a ketyere, de lehet, hogy Ipad Air lesz a karácsonyfa alatt.. hmm.. hmm..

(#35) halkow


halkow
őstag

szép darabb a kávája is pont jó remélem led is kerül a kamera mellé :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#36) Stanley-B. válasza proradeon (#26) üzenetére


Stanley-B.
őstag

mesélek:

- tabletre készített appok minősége (és mennyisége is)
- design, anyaghasználat, tömeg
- sebesség
- üzemidő
(+ SZERINTEM a képaránya is ideálisabb az iPadnek, legalábbis arra amire én meg az emberek 80%-a általában használja a tableteket)

Tehát minden lényeges tulajdonságban jobb. Árban pedig egy szinten lesznek.
A kijelzővel nyilván kiemelted az egyetlen előnyét a tabletnek, de szerintem egy tabletnél 264 és 300 körüli ppi érték nem észrevehető különbség. Viszont a fentiek annál inkább.

(#33) Csapoati: :D

[ Szerkesztve ]

(#37) kakuk.tamas válasza Stanley-B. (#36) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egy árban???

Nelsont idézném a Simpson családból: HAA-HAAA

Mikor került egy Nexus cucc Apple árba? SOHA barátom!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#38) jacis


jacis
nagyúr

Szép.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#39) Stanley-B. válasza kakuk.tamas (#37) üzenetére


Stanley-B.
őstag

igen? hát ez mennyi (170)?
és a csúcs iPad (150)?
ja, tényleg nem került Apple árába, drágább annál.

(jó, ha iPadből is 32 gigást nézünk, akkor már más a helyzet, de még úgy is egy árban vannak teljesen (170 vs 180), és ez most is így lesz.)

nem értem hova a kirohanás...

[ Szerkesztve ]

(#40) proradeon válasza Stanley-B. (#36) üzenetére


proradeon
őstag

"sebesség"

Tehát még ki se jött az új Nexus 10, de már most gyorsabbnak állítod be az iPad-et. Ez már így magában eléggé alaptalan, de ha azt is figyelembe vesszük, hogy az aláírásodból következtetve az utóbbi időben nem volt tapasztalatod Nexus termékekkel, teljesen semmisnek tekinthetjük a "sebességgel" kapcsolatos véleményedet.

"design, anyaghasználat, tömeg"

Se a design-ról, se az anyaghasználatról, se a tömegről nem tudunk még semmi hivatalosat a Nexus 10 esetében. De te már ezt is leírtad...

"Tehát minden lényeges tulajdonságban jobb."

Ez pedig tipikus hozzáállás. Mindig azok a lényeges tulajdonságok, melyekben az iPad jobb. Amiben a Nexus 10 a jobb, azok lényegtelenek... :))

Szerk.: (#39) Stanley-B.: Az, hogy megtalálod a legdrágább helyet, még nem jelent semmit. 16GB-os ÚJ Nexus 10 99 850 Ft. Az új 16GB-os iPad Air 150 000 Ft.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#41) andrewb0y válasza Stanley-B. (#39) üzenetére


andrewb0y
csendes tag

Ez kb a legdrágább webshopok egyike amit linkeltel, 120 körül be lehet szerezni egy 32 gigas N10-et, szal kb mar egy árban vannak (sajnos)

(#42) Mardel92 válasza Stanley-B. (#36) üzenetére


Mardel92
tag

Azért ebben nem értek teljesen egyet. Ne az 50ezre chinatablethez hasonlítsd.
Az alkalmazásokból droidra is sok minőségi van, nekem eddig minden feladatra akadt használható.
Új N7-em van, anyagra, súlyra szerintem tökéletes, összeszerelésre szijtén. Sebességgre se panaszkodok, akku meg bírja simán 1-2 napig, pedig elég aktívan használom. (Wifi, gps 3g mindig megy, emellé sokat navizok és olvasok)
A képarány meg szubjektív, én 16:9-et használok mióta tabletem van, de ha 4:3-mal kezdem, akkor most a mellett álnék :)

TLDR: Árban azonos dolgokat hasonlítva nincs nagy eltérés a különböző tabok közt.

(#43) Stanley-B. válasza proradeon (#40) üzenetére


Stanley-B.
őstag

volt tapasztalatom vele pedig, érdekelnek más gyártók termékei is, megnyomogatás szintjén.
Amit linkeltél az régebbi modell, ne hasonlítgasd az új Airrel.
iPad is van 150 helyett 120-ért, de nem szürkeimportos áfacsaló helyeket akartam linkelgetni.
Visszatérhetünk majd "hands on vs" videókkal ide, ami engem igazol majd, felőlem...

(#42) Mardel92: persze, nem mondom én hogy nincs, de tablet appok terén azért bőségesen lenne még mit fejlődni.

[ Szerkesztve ]

(#44) proradeon válasza Stanley-B. (#43) üzenetére


proradeon
őstag

"Amit linkeltél az régebbi modell, ne hasonlítgasd az új Airrel."

heH?! :F Te is a régebbi Nexus 10 modell árát hasonlítgattad az új Air árához. Csak te 32 GB-os Nexus 10-et linkeltél... :U

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#45) Stanley-B. válasza proradeon (#44) üzenetére


Stanley-B.
őstag

nem én a régebbi nexus árát hasonlítgattam (170) a régebbi iPad árához (ami 150 volt ugye a 16gb os verzióért és 180 a 32-esért).
Ebből vontam tendenciát, hogy az új Nexus 10 is minden bizonnyal egy árkategória lesz az iPaddel, amire a nyakamat tenném, (meg a tiédet is :D )

[ Szerkesztve ]

(#46) proradeon válasza Stanley-B. (#45) üzenetére


proradeon
őstag

Én is a régebbi modell árát hasonlítgattam. Csak szerintem félreértettél. Az "ÚJ" alatt azt értettem, hogy nem használt. :F

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#47) kakuk.tamas válasza Stanley-B. (#45) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

LEGolcsóbb árak (legalább is ebben a gyűjtőben):

Samsung Nexus 10 16 GB - 93.990 Ft
Samsung Nexus 10 32 GB - 131.990 Ft
Apple iPad4 16 GB - 112.685 Ft
Apple iPad4 32 GB - 131.790 Ft

Az új, iPad Air 16 GB és 32 GB Apple Store ára 149.990 és 179.990 Ft

A Samsung Galaxy Nexus 10 nyitó ára 4-500 euró (16-32 gigabájtos modell) volt. Ez magyar forintban 300-as euró mellett 120 és 150 ezer magyar forint. Vagyis lesz az új Nexus, és az iPad Air között minimum 20-30 ezres különbség. És nem az alma javára...

(#48 ) GALARDO : Win8.1 forever! :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#48) GALARDO válasza Stanley-B. (#24) üzenetére


GALARDO
addikt

Könyörgöm, ne kezdjük már el. :U

26: Igen tudjuk, ti nagyítóval nézegetitek. Hiába a szuper kijelző, ha vajnyi kevés tabletre megírt app van rá. Szimpatikus, ez az új N10, de tablet fronton, még mindig az iPad a best buy. :K De természetesen, ez az én véleményem! Mindenki azt vesz, amit akar!

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#49) Mardel92 válasza Stanley-B. (#43) üzenetére


Mardel92
tag

Ebben egyet kell értenem, tablet ui ritkán van és sajnos akkor se mindig használható rendesen :S

(#50) autox3c válasza Stanley-B. (#24) üzenetére


autox3c
tag

:C
Ez a hozzászólás mennyire kell ide...

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.