Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) prolad


prolad
őstag

Semmi extra,legalább az oldalsó káva elég vékony.Jól látom,hogy az előlapi gomb mindkét képen ferde? :F

(#2) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Remélem valaki már szól a Samunak, hogy egy 10,1"-os masinára teljesen fölösleges a fizikai gomb!!! Helyette sokkal értelmesebb az LG megoldása, hogy a szoftveres gombsort átlátszóvá és áthelyezhetővé tette. Most is lophatnának nyugodtan... :K

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#3) tonerz


tonerz
aktív tag

Még mindig nem értem minek fizikai home gomb egy tabra :F

(#4) sanyijedi


sanyijedi
őstag

belül mi várható, arról van hír?! megint valami 2 magos gagyi valami 512-1024 rammal!?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#5) QwErTy42


QwErTy42
addikt

12 egy tucat...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#6) prolad válasza sanyijedi (#4) üzenetére


prolad
őstag

Valahol azt olvastam,hogy 1-1,5 GB rammal jönnek.

(#7) Syl


Syl
nagyúr

Ugye ez csak egy átméretezett Note3.jpg :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#8) jacis


jacis
nagyúr

Olyan mint egy Note 3

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) Fritz Teufel válasza Syl (#7) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Nyilván, hiszen egyesek ezt majd telefonként fogják használni. Igazán nincs nagy különbség a 6,5" és a 7,0" között. Jutott eszembe, így már van értelme a fizikai gomboknak! :C

Felsejlenek előttem azok az ősi idők, amikor még a mobiltelefon külön szütyőt igényelt, mert nem fért el a zsebben. Most éppen abba az irányba korcsosulnak. Basszus, annak idején az elsők között váltottam iPhone helyett HTC Touch-ra. A kijelző mérete miatt. Azonban már a 4,5" is több mint elég, hiszen nem lehet biztonsággal átfogni. Több esetben is majdnem elejtettem a telefonomat emiatt. Persze ez a gyártóknak megfelel hiszen, ha leejtem, kénytelen leszek költeni rá.
Ha nagy kijelzőre van szükségem, ott van a 10.1"-os tökéletes kijelző méretű tabletem. Akármit mondanak, 10" alatt csak egérmozi, nem is arra való. Nem értem, hogy minek összemosni napi használatra a telefon és tablet kategóriát. Pár elvetemül üzletember számára talán van valami haszna, na de, hogy már mást ne lehessen kapni! Nem tudom lecserélni a Galaxy S II készüléket, mert nem létezik rá alternatíva... :S Az iPhone méretben megfelelne, de elmennek vele a fenébe, hogy nem bővíthető!

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#10) Gyula88


Gyula88
tag

Csak a szokasos :P
Semmi ujdonsag... :((

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#11) Paul119


Paul119
addikt

Ekkora tabhoz minek a fizikai gomb? 7 colon még nagy tepsi tenyérhez még oké de itt már nagyon nem :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12) Wiz Khalifa válasza Fritz Teufel (#9) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha neked a tablet méretű telefon kifogásolható akkor mi a helyzet számodra a monitor méretű Pana tabbal? :DD

Smoke some weed nigga!

(#13) Csapoati válasza Paul119 (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem egy elonye pl az, hogy kevesbe nyomhato meg veletlenul.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) bteebi


bteebi
veterán

A dizájn már nagyon unalmas, bár talán egy fokkal jobb, mint az elődökön.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#15) Ihsahn válasza Fritz Teufel (#9) üzenetére


Ihsahn
tag

Egy BB Z10 esetleg? :) 4,2 coll, futnak rajta már droidos appok is, stabil, gyors...

Amúgy egész pofás ez a tablet, nekem tetszik, bár igazából tabra nincs szükségem...

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#16) Syl válasza Fritz Teufel (#9) üzenetére


Syl
nagyúr

Telefonban én valahol 6" környékén gondolkodnék, mert az SIII kicsi :B

Táblában viszont én nem tartom ördögtől valónak a fizikai gombot. Legalább nem vesz el a kijelző aktív felületéből. Volt Galaxy Tab 8.9-em meg Nexus 7-em és azokon nem volt fizikai gomb, cserébe szép darab kiesett a képből.
Sokkal nagyobb gond a hangszóró(k) elhelyezése.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#17) C$abi


C$abi
aktív tag

Elég nagy gyökér a Samsung, hogy engedi a tervezőknek, hogy fizikai gombot tegyenek a táblagépeikre, de ezzel a vékony kávával nem is olyan nagyon rossz. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) krystman


krystman
őstag

Nagy innováció! A 100 dik modell is ugyan úgy néz ki mint az első. Valahol megrekedtek a 2 évvel ezelőtti szinten. Telefon, tablet ugyan úgy néz ki.

(#19) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Hát ez valami nagyon ronda!

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#20) roli543


roli543
őstag

határozottan tetszik :))

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#21) Ali G.


Ali G.
senior tag

felnagyított note 3, helyes csak így tovább samsung, nem sok idő telik el és mindenki hányni fog az unalmas kismillió egyformán kinéző készüléktől ,egyenes út a bukás felé :D

(#22) Csapoati válasza Ali G. (#21) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jah, tavaly is belebuktak...

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#23) halkow


halkow
őstag

muszáj folyton az s5re hajaznia mindenek ami idén ki fog jönni? 7"os az felesleges a 8" az alig nagyobb 10" az is felesleges inkább 12" kell szóval elég lenne egy 8" az idei trend méret és egy szörny 12" kijelzővel

Alcatel onetouch idol2s the king

(#24) Wiz Khalifa válasza halkow (#23) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Inkább 20 vagy 22"-ost vennék. ;]

Smoke some weed nigga!

(#25) Balathruin válasza Wiz Khalifa (#24) üzenetére


Balathruin
veterán

De csakis 4K kijelzővel! :D

(#26) Wiz Khalifa válasza Balathruin (#25) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

4K? Az kevés lenne! :DD

Minimum 8K de a 16K jobban hangzana. :P

Smoke some weed nigga!

(#27) Balathruin válasza Wiz Khalifa (#26) üzenetére


Balathruin
veterán

Akkor inkébb 4K-16K ppi legyen. :DDD

(#28) halkow válasza Wiz Khalifa (#24) üzenetére


halkow
őstag

Akkor mindegy ha felkapon a válamra a tv-t :D

Alcatel onetouch idol2s the king

(#29) Wiz Khalifa válasza Balathruin (#27) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Az is lehet. :)

De ha már itt vagyunk akkor az elvárásaim:

24" amoled kijelző
8magos proci 3.5GHz
2GB-os VGA
256MB-os SSD
4GB ram
stb

(#28) halkow:
Az is igaz de nem olyan élvezetes! :))

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#30) Balathruin válasza Wiz Khalifa (#29) üzenetére


Balathruin
veterán

Ez gyenge. :D
Proci OK, 4GB-s VGA 2-4db, legalább 800MHz-es GPU-val, 1TB SSD, 16GB 2400MHz RAM és a többi. :D Igazi gamer tablet PC. :DDD

(#31) Wiz Khalifa válasza Balathruin (#30) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha már ekkora a hardver a RAM miért olyan kicsi?

Akkor már 256GB 2800MHz-s kell bele. ;]

Smoke some weed nigga!

(#32) Fritz Teufel válasza Ihsahn (#15) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Akartam írni, mint példát, hogy nem. Mint mindig amikor vásároltam, az aktuális csúcskészüléket szeretném vásárolni, max. 4,3- 4,5" kijelzővel, keskeny kávával. Nem kívánok én olyan sokat asszem... ilyen sajnos nincs. Nem a Sony Xperia Z1 Compact sem az... :S Marad a telefonom, amíg bírja szuflával, aztán majdcsak megjön közben a gyártók esze... vagy nem veszek többet drága készüléket, mivel nem tudok mit kezdeni egy vágódeszkával

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#33) Balathruin válasza Wiz Khalifa (#31) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem most már elég. :D

(#34) Wiz Khalifa válasza Balathruin (#33) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Oké. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#35) Paul119 válasza Csapoati (#13) üzenetére


Paul119
addikt

Hát ilyen méretben tényleg nem, de ha vízszintesen tartod akkor igen,függőlegesen meg ki fogja tartani?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36) Syl válasza Wiz Khalifa (#29) üzenetére


Syl
nagyúr

Mindez beleférjen a zsebedbe és egy hónapig kibírja egy töltéssel :D

(#37) Balathruin

Én kérek elnézést ;]

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#37) Balathruin válasza Syl (#36) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem csak 1 hónapig, addig amíg le nem cseréled. :D

(#38) Wiz Khalifa válasza Syl (#36) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hát már létezik ugye a műanyag kijelző ami hajlítható. Ha feltalálják ugye ezt alaplapban is meg házban is akkor megoldható. :) Az akku viszont kérdéses de rákötjük paksot azon ne múljék. :DD

Smoke some weed nigga!

(#39) Syl válasza Wiz Khalifa (#38) üzenetére


Syl
nagyúr

És olyan áramszedőid lesznek mint a trolinak :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#40) Wiz Khalifa válasza Syl (#39) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Áh. Csak az enyémek a 250000V-ot is tudják fogni. :DD

Smoke some weed nigga!

(#41) Syl válasza Wiz Khalifa (#40) üzenetére


Syl
nagyúr

Az komoly. Akkor te már két méterről is ívet fogsz húzni :))

szerk.
Kellően szétoffoltuk ezt a topicot (is) :DDD

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#42) Fritz Teufel válasza Syl (#41) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Adta magát... :C

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#43) Csapoati válasza Paul119 (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vízszintesen is be kell nyomni a gombot. Hacsak nem kapaszkodsz a tabletbe, akkor ez még mindig nem olyan életszerű.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) aggleány válasza Fritz Teufel (#32) üzenetére


aggleány
addikt

Nézd meg az S4 Minit. Nagyon jó kis kütyü. :K Igaz, hogy soha nem volt a csúcs, de pl. az S3-nál gyorsabb. Sokáig volt egymás mellett családilag S2 és S4 Mini, és a Mini mindenben jobb - ha nem zavar, hogy nem annyira szögletes, mint az S2.

(#45) Fritz Teufel válasza aggleány (#44) üzenetére


Fritz Teufel
addikt

Amikor elektronikai kütyüt veszek, igyekszem az aktuális csúcsot vásárolni, tehát vagy csúcskészülék vagy valami olcsó szemét ideiglenesen... sajnos, csúcskészülék napi használatra körülbelül másfél éve nem jelenik meg :( ( a BlackBerry tetszene, de mire kiadják a készülékeiket, elavulnak számomra ráadásul az idén nem is nagyon akarnak kiadni, csak érintős készülékeket )

Nem, a tepsi nem napi használatra való. Sokszor jövök-megyek, táskát nem hordok magammal. Hova a bánatba tegyek egy majd 6"-os kis tévét?!

Na, de nem akarom szétoffolni a fórumot, ez az én privát szerencsétlenségem...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#46) aggleány válasza Fritz Teufel (#45) üzenetére


aggleány
addikt

Értem. :K

(#47) polar-x


polar-x
tag

A 8"-os verzióról még senkinek semmi infó? Esetleg pro 8.4-ről?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.