Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Nagyobb kijelző + 0.5Gb rammal lett több? Egy 425-öst nem lehett volna belerakni?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#2) bollokcs80 válasza ghiottone (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Lehetett volna, csak akkor már árban verné a csoda-fémházas A-sorozatot....

B.Cs.

(#3) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó gépezet. a Samsung dizájnból is a szebbiket kapta. De ez persze ízlés függő.
Kíváncsi leszek, mennyiért adják és kapni fog-e MM-et.

(#4) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Nem rossz hardver. De egy magas árral el tudják rontani az összképet.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#5) csucsu21


csucsu21
aktív tag

Kártyásan 60ért jó ár lenne. De szerintem 70-80 körül fog nyitni. Ha nem még többért.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan, mint a motor be kell rúgni másként nem megy !!!

(#6) aelod válasza janeszgol (#3) üzenetére


aelod
veterán

Nyugi nem fog kapni :D
Arra kihozzák a J5 2017-et :D jövőre.
A samsung nem szoftvert frissít hanem kiad egy egy új telefont frissebb szoftverrel :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7) ghiottone válasza aelod (#6) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:C Ámen.
Ezt is ki lehetett volna hozni 6.0-val.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) GEPESZ66 válasza aelod (#6) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Az A3 és A5 2016 sem kapott még 6.0-át.

(#9) DrBubo77 válasza aelod (#6) üzenetére


DrBubo77
addikt

A samsung nem szoftvert frissít hanem kiad egy egy új telefont frissebb szoftverrel :)

:)) :C

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#10) aelod válasza GEPESZ66 (#8) üzenetére


aelod
veterán

Majd a következő széria.

Én már beletörődtem így a 4. telefon után, (az első I8910hd igaz symbianos volt) hogy a középkategória alsó szintjén samuéknál nincs frissítés. Ace 1-en sem volt. Ace2-n jött a váltás gyömbérről zselére de egy határ szar lett, ace4-en megakadt kitketnél.
Bár őszintén szólva elvagyok 4.4.4-en.

Amúgy is minél frissebb a droid annál több ramot eszik...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11) Wesder


Wesder
félisten

Eltünhetne az a fizikai gomb, annyira irritáló :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Az ártól függ az egész.

A térerő veled van!

(#13) aelod válasza Wesder (#11) üzenetére


aelod
veterán

Samsung sajátosság. Nem fog eltünni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#14) ToniSoprano válasza aelod (#13) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Én meg pont tértem vissza a Samsungra, idegesít, hogy egy 5 colos telefonnál is a navigációs sáv vesz el helyet, akkor 5 col helyett ténylegesen csak 4,5-4,7 col használható igazán.

A tabletnél még durvább amikor egy 16:9-ces hosszú kijelzőn fektetve a navigációs gombok miatt alig marad hely a képernyőnek, billentyűzetnek. Szerencsére a Samu itt is meghagyta a fizikai gombokat.

Jó teló lesz, igazán az ár kérdéses.

(#15) Dilikutya válasza Wesder (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

Engem nem zavar. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) aelod válasza ToniSoprano (#14) üzenetére


aelod
veterán

Igen. Én is jobban preferálom a fizikai gombokat mint a navigációs sávot.
Az ár meg garantáltan sok lesz szerintem. (Sajnos)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#17) robertosz91


robertosz91
tag

Én meg csak azért vettem samsungot mert van fizikai gomb. :)

Az élet jó, csak meg kell tanulni lebegni a sz@rban.

(#18) kibergx


kibergx
csendes tag

Nekem a "régebbi" J5-van és semmi gond nincs vele tökéletes telefon, van aki azt mondja 1.5gb ram nem elég meg touchwiz akad, hát nálam nem. Az akkuidő meg az amoled kijelző elképesztő minden más meg teljesen okés.

(#19) Juhaszatti válasza ToniSoprano (#14) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Én pontosan ezért használok kapacitív gombos telefont. :) Nem vesz el helyet a kijelzőből, és számomra esztétikusabb mint a fizikai.

(#20) ToniSoprano válasza Juhaszatti (#19) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Szerintem a középső fizikai gomb praktikus is szép is. A hosszúkás fizikai gomb miatt elég a szélén megnyomni, így könnyebb elérni, és ilyenkor nem is hangos és könnyű megnyomni, pont középen kicsit nehéz lenyomni, de nem is erre lett kitalálva ez a hosszúkás gomb.

Egyébként ha jól tudom, az Iphone 6-osokban, talán a 6s-ben is fizikai a home gomb és mégis elég sokan veszik az Iphonokat.

(#21) Dilikutya válasza ToniSoprano (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

Inkább visszahozta. Nekem van egy Galaxy Tab2-m, azon nincs fizikai gomb. Tableten hülyén néz ki szerintem, de hasznos, hogy nem a kijelzőből veszi el a helyet. A kapacitív gombokkal sincs bajom, de kényelmesebb sokszor az előlapi gombbal bekapcsolni a kijelzőt, azt meg ugye csak fizikai gombbal lehet, a kapacitív viszont jó menünek, és navigálni. Rájöttek erre a Samsungnál is, az alap Galaxy Tab széria is visszakapta a fizikai gombot azóta.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#22) Dilikutya válasza ToniSoprano (#20) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az összes iPhone-ban fizikai a home gomb, az újakban abban van az ujjlenyomat-olvasó is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) Juhaszatti válasza ToniSoprano (#20) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Minden iPhoneban az van tudtommal. Persze, népszerű is az az elrendezés, a szubjektív véleményem csak hogy jobb a kapacitív gomb. Én ezt szerettem meg, van aki meg a fizikait. :)

Említették itt hogy a kijelző felélesztésében is praktikus a fizikai gomb. Igen, de ez könnyen kiváltható mondjuk duplakoppos ébresztéssel.

(#24) ToniSoprano válasza Juhaszatti (#23) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ja ez már ízlés kérdése, a lényeg hogy ne a kijelzőből vegye el a helyet, hanem külön legyen.
Egyedül az LG G3 típusú telóknál bocsátom meg, hogy nincs fizikai gomb, mert ott nincs hely neki, de ahol lenne hely neki nem értem miért nem tesznek külön gombot a keretre.

[ Szerkesztve ]

(#25) Fejvadi válasza GEPESZ66 (#8) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Talán még megkapják.

(#26) Peat;)


Peat;)
veterán

Képek alapján merész megítélni az anyagokat, mivel a mostani j5-nek is fémhatású kerete van. Egyébként gyakorlatilag semmi különbség nincs a "régi" és új j5 között, így nem érdemes várni rá, 60 alatt kapható a mostani j5-ös, annyiért korrekt telefon.

(#27) Alarikman


Alarikman
senior tag

A tárhely is nőtt: 8GB -> 16GB
Ha az ára jó lesz mint az elődjének, akkor ez nem is olyan rossz. Szódával elmegy...
(Nekem nem kéne... S5-öm van :-)
Viszont egy nőnek, vagy kispénzűeknek ideális lehet.

(#28) Peat;) válasza Alarikman (#27) üzenetére


Peat;)
veterán

"Viszont egy nőnek, vagy kispénzűeknek ideális lehet." Vagy aki használati tárgyat vesz. Bugyuták ezek a társadalmi skatulyák a mai fogyasztói világban, ahol használati értékben alig alig van már különbség egy ilyen és egy komolyabb készülék között és inkább státuszkifejező értéke van egy komolyabb készüléknek.

(#29) DrBubo77 válasza aelod (#16) üzenetére


DrBubo77
addikt

Én is szeretem a fizikai gombot.
Eddig egy telefonomon volt kapacitív gomb, a mostanin is fizikai van.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#30) Alarikman válasza Peat;) (#28) üzenetére


Alarikman
senior tag

Hmm...értelek. És egyet is kell, hogy értsek veled. Sajna ez van. Emberek vagyunk, gyarlók. Skatulyázunk is. Amúgy ezek a kütyük a modern kor tv-i, hülyeségek, de látod, alig tudunk nélkülük meglenni. Én egy hétig voltam okostelefon nélkül váltás miatt és rossz volt. Sajna függőséget okoz. Pedig én nem is vagyok rajta egész nap... De itt a jó idő, ki a szabadba! :-)

[ Szerkesztve ]

(#31) lexter00


lexter00
őstag

Nekem bejön a fizikai home gomb,utálom ha a kijelzőből veszik el a gomb helyét.Nekem egy hete van meg a 2015-ös verzió de wow, nagyon jól sikerült most ez a telefon a Samsungnak és nem is drága (telenor 45eft).A kijelző nagyon szép a kamera kategóriája egyik legjobbja, az akksi 2 napig bírja nálam.A rendszer gördülékeny szerintem kár lenne rá a 6.0 szerintem csak rontana rajta.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.