Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sdd2


sdd2
veterán

Hát ha tényleg jól árazzák nép teló is lehet, főleg ha a szolgáltatók is osztogatják majd olcsón.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2) nightshadow


nightshadow
veterán

"Xperia J, mely a Sony okostelefon portfóliójának egyik legolcsóbb tagja lehet."

Szerintem a Tipo-nál és a Miro-nál biztos, hogy drágább lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3) scyllarus


scyllarus
veterán

Tetszik. A 4" pont az a méret, ami nekem kényelmes, a hardver nem egy bivaly, de elég, külsőre is szép. Határozottan jó kis cucc lesz, és az ára sem tűnik vészesnek.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#4) sir fg


sir fg
aktív tag

Hardverben ez kb. a 2011-es Xperia sorozatnak felel meg, csak gondolom kisebb kezdőárral, meg a 4" az kellemes méret lehet pl. a ray-hez képest.
A hátlap ebben a színben szerintem eléggé nőies, kíváncsi vagyok, milyen színben lesz még.

[ Szerkesztve ]

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Jó áron lehet népteló is.. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#6) hurrikan válasza sir fg (#4) üzenetére


hurrikan
addikt

Nemigazán....
mert ebben Cortex5-ös proci van, régebbi....
kb az X10-el van egy teljesítményen

Huawei P9 Grey + SONY MDR-10RBT + Gyári tok + 64GB Sony microSD 94MBps

(#7) sdd2 válasza sir fg (#4) üzenetére


sdd2
veterán

2011-es modellekével? :Y Azokban Qualcomm MSM8255 vagy MSM8255T van ami azért erősebb mint ez a hardver...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8) oszi666


oszi666
őstag

Hat ez eleg ronda lett

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#9) RexpecT


RexpecT
addikt

Nekem kifejezetten tetszik. :K

(#10) amanoba


amanoba
őstag

Pofás külső, pofásnak tűnő árazás..kíváncsian várom.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#11) dlaj


dlaj
őstag

Fekete hátlappal kellene!

(#12) sir fg válasza sdd2 (#7) üzenetére


sir fg
aktív tag

+ hurrican:

öö, elnézést, oké. Igazából ezt nem néztem, csak hogy 1 mag, 1 GHz, felületes voltam. Azt meg nem feltételeztem, hogy a tavalyinál gyengébbet adnak ki, azt hittem, hogy már azt használva is lefaraghatják a költségeket, azért 1 év alatt sok fejlődés volt.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#13) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ha az árazást nem szúrják el, akkor kelendő lesz.

<< Heimdal >>

(#14) #16514048 válasza sdd2 (#7) üzenetére


#16514048
törölt tag

Miért nem tudták ebbe is azt tenni? :W Tavaly a legolcsóbb modellekben is MSM8255 volt, most meg a gyengébbekbe csak MSM7007A-t tesznek.

(#15) sdd2 válasza sir fg (#12) üzenetére


sdd2
veterán

Ez volna logikus de nem ez történik :(

kdavid94

Ez van még raktáron, el kell adni valahogy...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#16) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Jaj ez a proci picit emberesebb volna egy 1 GHz-es Snapdragon + Adreno 205
Persze valahol mindeg el kell szúrni.

Mire ideér lesz 45-50 annyiért tényleg lehetett volna belepakolni.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#17) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem is rossz :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#18) dani993


dani993
senior tag

Adreno 200= szenvedés

(#19) Halo


Halo
senior tag

feltalálták a strapamentes Defy+ -t.... gratulálok - közel 2 éve kint a Defy - ami hardverileg alig különbözik... :) jah, hogy hivatalosan nincs rajta ICS... nincs, mert XDA-sok már gyúrják a napi használatra is jó JB-t...

nem, nem a Defyt akarom sztárolni, hanem arra szeretném felhívni immáron sokadjára a T. Jónép figyelmét, hogy a gyártók megint / mindig (?) át... a fejünket, ha nem figyelünk oda...
ghghghg....eeehhh....

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#20) littlelion21


littlelion21
addikt

Nocsak tudni fogja a 720p-t, ellentétben az L7-el, Motoluxe-al?

(#21) sdd2 válasza littlelion21 (#20) üzenetére


sdd2
veterán

Hát a hardvert nézve érdekes lesz hogy viszi majd mert ez az MSM7227A és az adreno 200 eléggé elavult megoldás.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#22) tjb007 válasza littlelion21 (#20) üzenetére


tjb007
nagyúr

A 720p egy kicsit nehéz lesz mivel a maximum felbontás FWVGA lehet a 7227A esetében.

(#23) scyllarus válasza Brutális eb (#16) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez is 1 GHz-es Snapdragon...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24) freemanone


freemanone
őstag

hát ez zseniális! szerintem szép, kifejezetten tettszik de azért hogy 2 éves bele legyen.... nah az már fáj. Valaki (preferáltan a sony a smartwatch miatt) kihozhatna már egy 2magos 1gb ram-al megládott korrekt HW-t, valami cybershot csodával esetleg, 4"-os méretben!!!!!!!
nem akarok féltéglát magamnál hordani, de igenis igényt tartok egy mai HW-re.

(#25) borix


borix
őstag

Felesleges. :W
Olcsó elavult hardverű cuccal bohóckodnak.

[ Szerkesztve ]

(#26) tjb007 válasza freemanone (#24) üzenetére


tjb007
nagyúr

Még egy éve sincs, hogy kijött ez a SoC :U
Az, hogy nem túl erős már egy másik tészta de ugye senki sem kötelezte a Sony -t arra, hogy ezt rakja bele.

(#27) sdd2 válasza freemanone (#24) üzenetére


sdd2
veterán

Xperia P neked lett tervezve ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#28) IstN


IstN
tag

Külcsíny az nekem tetszik, de a HW része lehetne izmosabb is szerintem. Bár az ára kecsegető.

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#29) scyllarus válasza tjb007 (#22) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem is tudja, az orosz mobile-review-n van fent egy előzetes teszt, aszerint csak VGA videót tud. És a kijelző minőségével és fényerejével is van gondja. Kár...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#30) sdd2 válasza scyllarus (#29) üzenetére


sdd2
veterán

Akkor jól sejtettem én is, hogy ez a hardver bizony elcsuklik 720p-nél.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#31) tjb007 válasza scyllarus (#29) üzenetére


tjb007
nagyúr

Belinkelhetnéd nekem azt a tesztet mert akárhogy is keresem nem találom az oldalon.

(#32) Beri78


Beri78
őstag

egyre szebbek lesznek a sony-k :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#33) onetri


onetri
tag

ha tényleg olyan 55körül lesz, akkor tényleg megérné..

(#34) scyllarus válasza tjb007 (#31) üzenetére


scyllarus
veterán

[link]
Ott van, közvetlenül a kamerás részt mutató fénykép alatt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#35) mrlujoak válasza freemanone (#24) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nézz utána ennek a "kétéves" soc-nak...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) Misua


Misua
senior tag

Ezek az oroszok tudhatnak valamit ha az összes újdonság még a premiér elött náluk landol ;)

[ Szerkesztve ]

(#37) tjb007 válasza scyllarus (#34) üzenetére


tjb007
nagyúr

Úgy látszik ezentúl az orosz verziót kell nézni, az angolon nincs semmi róla.

Ez a VGA dolog nagyon érdekes, ez a limitáció csak az MSM7225A -ban van. Szerintem itt valami szoftveres dolog állhat a háttérben.

(#38) scyllarus válasza tjb007 (#37) üzenetére


scyllarus
veterán

Azt majd kiszedik lelkes modderek :) A S(E) telóknak úgyis nagyon jó a közösségi supportja. Egyébként ugyanez a SoC van a Huawei Ascend G300-ban is, sőt a Galaxy S Duosban is, ez utóbbi nagyon is érdekelne.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#39) Probber


Probber
őstag

Az Arc S, 1,4re cibált prociját beleragaszthatták volna, úgy 50e körüli áron (höhöhö...) tuti vétel lenne. Igaz, akkor a Sony házon belûl, a saját maga konkurenciája lenne.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#40) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Külsőre nagyon bejön, de a belsején még gyúrhattak volna. :N

[ Szerkesztve ]

(#41) freemanone válasza tjb007 (#26) üzenetére


freemanone
őstag

írtam egy szóval is hogy két éve jelent meg a soc? csak arra akartam utalni, hogy a 2010-es modellek teljesítményét hozza a telefon belseje, bár valóban fogalmazhattam volna egyértelműbben is. :R

(#35) mrlujoak: neked is csak az előbbit tudom mondani.

(#27) sdd2: közel áll a dolgokhoz és ha nem lesz másik, amin nincs ott az az átlátszó csík, akkor év végén cserélem is rá a play-t.

[ Szerkesztve ]

(#42) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Végre valami új a külső terén :R
Az ár tényleg nem rossz, na majd meglátjuk :) :)

All→M8

(#43) sdd2 válasza freemanone (#41) üzenetére


sdd2
veterán

Szerintem szép az a csík, nézd sokat és megtetszik :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#44) tjb007 válasza freemanone (#41) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem, te ezt írtad:

"szerintem szép, kifejezetten tettszik de azért hogy 2 éves bele legyen.... nah az már fáj"

Én csupán erre reagáltam.

(#45) fatal` válasza sdd2 (#7) üzenetére


fatal`
titán

És az Adreno 205 is úgy kb 2x gyorsabb, mint az Adreno 200.

(#41) freemanone:
"írtam egy szóval is hogy két éve jelent meg a soc? csak arra akartam utalni, hogy a 2010-es modellek teljesítményét hozza a telefon belseje"

Ez baromság, ez a SoC lényegesen gyorsabb az ARMv6-os variánsánál, a több RAMról nem is beszélve...

[ Szerkesztve ]

(#46) sdd2 válasza fatal` (#45) üzenetére


sdd2
veterán

Hát igen, 2011-es modellek jól sikerült darabok, ezeket meg elcseszik mert ezek a hardverek állnak a raktárban? :W

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#47) leslie_smith


leslie_smith
aktív tag

Nem lesz rossz teló,de szerintem a képek már régi sajtófotók.Főleg a felső.

A mobilarena nem kötelező,de "ajánlott". | Xiaomi Redmi 4X

(#48) mrlujoak válasza freemanone (#41) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hmm...

Mivel többen is ugyanazt reagáltuk, így a hiba az általad megfogalmazott szövegben van!!!

"hát ez zseniális! szerintem szép, kifejezetten tettszik de azért hogy 2 éves bele legyen.... nah az már fáj. Valaki (preferáltan a sony a smartwatch miatt) kihozhatna már egy 2magos 1gb ram-al megládott korrekt HW-t, valami cybershot csodával esetleg, 4"-os méretben!!!!!!!
nem akarok féltéglát magamnál hordani, de igenis igényt tartok egy mai HW-re."

Ez egyértelműen utal a soc-ra (is)...

2.) Xperia termékcsaládban jelen állás szerint a jövőben nem lesznek albrandek, azaz Cyber-shot, vagy Walkman... A Sony mobiltelefont Xperia családon belül képzel el, azokba Walkman player, és Exmor R (RS) kerül, de nem fog brandnevet kapni a jelen tervek szerint...

Ez egy olcsó, relatíve nagy kijelzős alsós Sony Xperia mobil lesz.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#49) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Szép :K

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#50) #01696768


#01696768
törölt tag

Külső: :K
Belső: :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.